Przesłodkie kociaki do adopcji ❤

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lip 04, 2020 9:48 Przesłodkie kociaki do adopcji ❤

Grotka, Gacek, Husky, Piksel, Lola i Garfield- 6 przesłodkich kociaków urodzonych około 16 kwietnia 2020 r. Niestety, te kociaki nie były planowane. Że względu na pandemię koronawirusa nie mogliśmy przeprowadzić sterylizacji u kotek przez co pojawiły się kolejne kocieta. Bardzo chcielibyśmy je zatrzymać ale niestety mamy już kilkanaście dużych kotow A bardzo chcielibyśmy pomagać też innym kotom w naszej okolicy. Husky, Garfield i Gacek to dość energiczne kocięta, Grotka i Lola są nieco spokojniejsi z kolei Piksel nieco wycofany ale potrafi się dobrze bawić. Nie zapewniamy że takie zachowanie już im pozostanie bo jak wiadomo kocieta dorastają przez co charakter może się z czasem zmienić. Kocieta jedza samodzielnie. Szukamy doświadczonych kociarzy którzy znają się na kotach. Dobrze by było aby kociaki trafiły w 2 lub 3 osobowych grupach dzięki temu będą pewniejsi siebie w nowym miejscu. Kociaki przebywają aktualnie w okolicach gołdapi w woj. Warmińsko-mazurskim.

Prosimy o przemyślaną decyzję.
Jeśli ktoś chciałby zdjęcia kociakow proszę o SMS pod numer: 730 386 240 (niestety nie umiem tu wstawiać zdjęć :? )

Olciaak

 
Posty: 4
Od: Pon lut 17, 2020 18:03

Post » Nie lip 05, 2020 10:20 Re: Przesłodkie kociaki do adopcji ❤

Zdjęcia możesz najpierw wrzucić np. na zapodaj, a potem linki do miniaturek tu wstawić.
Czy robisz kociakom ogłoszenia na ogólnopolskich portalach? Tutaj możesz domu dla nich nie znaleźć, bo wszyscy mamy już po kilka kotów, ale życzę powodzenia :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie lip 05, 2020 21:34 Re: Przesłodkie kociaki do adopcji ❤

Dziękuję za podpowiedź . Wstawiłam narazie tylko tutaj i na fb, nie mam pomysłów gdzie mogłabym jeszcze wystawic bo nie chce żeby kociaki trafiły w nieodpowiednie ręce.

Olciaak

 
Posty: 4
Od: Pon lut 17, 2020 18:03

Post » Pon lip 06, 2020 5:36 Re: Przesłodkie kociaki do adopcji ❤

Olciaak pisze:Dziękuję za podpowiedź . Wstawiłam narazie tylko tutaj i na fb, nie mam pomysłów gdzie mogłabym jeszcze wystawic bo nie chce żeby kociaki trafiły w nieodpowiednie ręce.

Możesz zapodać ogłoszenie na olx,gumtree, gratka, lento, przygarnijzwierzaka, nasze adopcje.miau...
Wstawienie ogłoszenia na portalach nie oznacza,że znajdziesz dobry dom. To ty masz o to zadbać! Zrobić wizytę przed adopcyjną, sprawdzić warunki, zadbać by przyszli właściciele zadbali o kota, wykastrowali, mieli zabezpieczone okna i balkon. Masz podpisać umowę adopcyjną i zrobić wizytę po adopcyjną.
W ogłoszeniu powinny być zawarte warunki adopcji. Ale wcześniej opis kociaka, jego dobre i mniej dobre :wink: strony. Trzeba dodać zdjęcie. Oraz osobę do kontaktu.
Powodzenia
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości