OTW21- czas Sorrunia :(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto wrz 08, 2020 16:14 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

maczkowa pisze:nie ma sprawy! już dawno obiecałam, ale najpierw kot nowotworowy był w pilnej potrzebie, potem u Bastet ta kicia noworodkowa. Smacznego i na zdrowie Sorremu!

No i się rypło.
maczkowa, niestety nie ma Convy.
Nie wiem czy do ciebie dzwonili ale do mnie tak. Ponoć pokićkało się im z datą ważności.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto wrz 08, 2020 16:15 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

Trzymajcie się :ok: :ok:
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2261
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Wto wrz 08, 2020 16:58 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

A czy ten na allegro jest dobry ?
Tradycyjnie trzymam :ok: :ok: :ok:

IrenaIka2

 
Posty: 872
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Wto wrz 08, 2020 17:06 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

muza_51 pisze:Trzymajcie się :ok: :ok:

Dzięki Wam wszystkim za kciukasy, pomoc i dobre słowo.
Sorry jest słaby. Głównie poleguje. Ma taki zanik mięśni ,że ledwo staje na tych swoich chudych nożynkach. Jednak z każdym dniem nabiera sił i coraz łatwiej mu podnieść się. Bawi się. Na leżaka ale bawi. Zagaduje do kotów. Oczki ma przytomniejsze.

Najlepszy jest Toluś. Toluś za punkt honoru przyjął sobie wychlapanie wody z poidełka Sorrusia. Spędza wiele chwil na wciskaniu łapeczek między kraty i moczeniu ich. W zależności od potrzeb to :albo je z umoczonej wody wylizuje; albo tak trzepie kończyną tak ,że fontanna się robi. Bardzo go to wszystko bawi. A nasze odpędzanie bawi go jeszcze bardziej. Podejmuje też próby ukradzenia zabawek Sorrunia. Strasznie się morduje. Lub pacają sobie obaj zawieszonym w klatce ryjkiem . Tolik nie przejmuje się fuczeniem Sorrusia. Dla niego to dzieciak do zabawy.
Tolinek w ogóle zrobił się rozrabiaka. Pierdoła z niego ale radzi sobie. Pisałam,że nie umie wskakiwać na blat w kuchni. Więc upomina się o podsadzenie. Wczoraj zniecierpliwiony moim obojniactwem wskoczył mi ... na plecy. I zawisł na polarze. Aż mnie zatkało. Jak ósmy pasażer. :ryk: Nie wiem co na blacie jest takiego ciekawego ale Toluś lubi tą przestrzeń zwiedzać.
Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto wrz 08, 2020 18:51 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

Mijenso?
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto wrz 08, 2020 19:02 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

Ale urósł Tolek. :1luvu:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto wrz 08, 2020 20:04 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

IrenaIka2 pisze:A czy ten na allegro jest dobry ?
Tradycyjnie trzymam :ok: :ok: :ok:

Tak.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto wrz 08, 2020 20:26 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

Zatem tak- do mnie nie dzwonili w ogóle, chociaż konto założyłam na siebie, a tylko Twoje dane, Asia, dałam do dostawy. Dostałam tylko powiadomienie ze swojej aplikacji bankowej ze dostanę zwrot pieniędzy, więc tak się domyśliłam, ze coś nie halo.

I teraz tak- mam taką propozycję, tu wydałam 124 zł, mogę dołozyc do 150, jakby ktoś jeszcze się dorzucił, to można byłoby gdzieś zamówić razem, żeby jedna przesyłka szła. Szkoda płacić kurierom dwa razy, jak za to można choćby tę jedną saszetkę domówić. Jakby się dozbierało do 300 zł, to z tego pawnature można zamówić już z dostawą 20 saszetek. Jak pisałam, długo idzie, ale Może na ten czas styknęłoby to, co ma Bastet. No, ale też można się złozyć na to, co na allegro lokalnie jest, bedzie drożej, ale szybciej. A warto się złozyc, bo an lokalnie nie ma darmowej przesyłki, jak na zwykłym, więc za każdym razem te 16-18 zł się dopłaca.

Asia, czy dałabyś któremuś swojemu kotu lekko przeterminowane? KOleżanka ma chyba 2-3 saszetki ważne do lipca, może mi oddać, bo sama nie będzie dawać. Jakby Ci pasowało tez mogę podesłać jakimś priorytetem.
Dajcie znać, jakby co na pw, postaram się tu śledzic, ale następne 3 dni mam dośc ciężkie i mogę bezmyślnie ominąc coś wzrokiem.
Ostatnio edytowano Wto wrz 08, 2020 20:39 przez maczkowa, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto wrz 08, 2020 20:30 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

2 dyszki dorzucę.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto wrz 08, 2020 23:00 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

Za błędnik mocne kciuki. Co do cen... nic dziwnego, że zooplus drożeje. VAT podrożał na leki weterynaryjne i na wiele składników karm też. Z 8 na 23 procent.
Prezydent chwalił się, że musztarda potanieje.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro wrz 09, 2020 5:54 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

Bardzo ale to bardzo dziękujemy Ciociom za smakołyki.
Oraz za dwa worki żwirku. Towar deficytowy niesłychanie :wink:
:1luvu:

Ciociu waanko :201494
Obrazek

Ciociu mimbla64
Obrazek

Wczoraj Sorry w nocy źle się poczuł. Znowu zaczął szybko oddychać i ziajać klepiąc jęzorem. Ma na to chyba wpływ reakcja bólowa. Gdy brzusiek mu dokucza za mocno to on daje o sobie znać. Rozmasowany i poratowany nospą uspokoił się. Biedny dzieciak.
Dziś zostaje na wiele godzin sam. Idę szykować mu papu.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro wrz 09, 2020 7:02 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

Spokojnego dnia.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro wrz 09, 2020 7:35 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

MalgWroclaw pisze:Spokojnego dnia.

Dzięki. Przyda się.
Wam też spokojnego dnia życzę.

Alienor pisze:Mijenso?

Marzenko, na razie nie zaryzykuję mienska. Niech zostanie na monodiecie. Dzięki temu ma składniki potrzebna dla zdechlaka i płyny dostarczone.
Nie to ,że mu nie postawiłam raz ale odszedł nie zainteresowany. Muszę futerkowi ufać,że jego organizm wie co może przyswoić.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro wrz 09, 2020 9:50 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

ASK@ pisze:
Alienor pisze:Mijenso?

Marzenko, na razie nie zaryzykuję mienska. Niech zostanie na monodiecie. Dzięki temu ma składniki potrzebna dla zdechlaka i płyny dostarczone.
Nie to ,że mu nie postawiłam raz ale odszedł nie zainteresowany. Muszę futerkowi ufać,że jego organizm wie co może przyswoić.

Chodziło mi o to, że Toleczek może tak przeć w górę, w poszukiwaniu czegoś do zjedzenia :wink:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro wrz 09, 2020 10:07 Re: OTW21- to się nigdy nie skończy :(

Alienor pisze:
ASK@ pisze:
Alienor pisze:Mijenso?

Marzenko, na razie nie zaryzykuję mienska. Niech zostanie na monodiecie. Dzięki temu ma składniki potrzebna dla zdechlaka i płyny dostarczone.
Nie to ,że mu nie postawiłam raz ale odszedł nie zainteresowany. Muszę futerkowi ufać,że jego organizm wie co może przyswoić.

Chodziło mi o to, że Toleczek może tak przeć w górę, w poszukiwaniu czegoś do zjedzenia :wink:

Toleczek żre kotlety schabowe. Które uwielbia. My je wykańczamy jeśli on i Solo wzgardzi towarem. Ktoś musi zjeść bo wyrzucić szkoda :mrgreen: A jemu zakupuje się następną porcję.
Tolinek nie jest skoczny i nie umie wskoczyć na blaty. Pisałam o tym, że żebrze o podsadzenie. Gdy już na kuchennym stole się znajdzie to jest zwiedzanie każdej dziury. Kocha zlewozmywak i dziurę w nim. Gary, kubki, okno... przy okazji całusek i tulenie jest. Wywalenie brzuszka i ciumcianie po nim.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości