OTW21- czas Sorrunia :(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob sie 08, 2020 7:33 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Ha, mi też przybywa i to najgorsze, że nie tylko na brzuchu. Z tyłu też robi się coraz szersza poducha.... :ryk:

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob sie 08, 2020 10:23 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

aga66 pisze:Ha, mi też przybywa i to najgorsze, że nie tylko na brzuchu. Z tyłu też robi się coraz szersza poducha.... :ryk:

Ta "półka" z tyłu to celowa jest. Nie trza martwić się. To ... podpórka dla plecaka co wisi na łopatkach wypełniony smakami dla dzikunów. Inaczej poślady by posiniaczył :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sie 08, 2020 11:18 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Dobrze to sobie tłumaczysz, ha, ha....Ja już nie cierpię z tego powodu, że tu i ówdzie mi narosło. Jak byłam młodsza to i owszem, dążyłam do linii Barbii ale teraz to byle się nie zapaść do kształtu kuli i tyle.

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob sie 08, 2020 17:39 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Ziemniaki z serem ????
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19573
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie sie 09, 2020 4:53 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Z rańca, zanim upał wypali mi resztkę mózgu :mrgreen: , pragnę podziękować Gosi za pakunek dla kociastych.
Przeogromna paka żwirku i dwie paki suchego. Wszystko w samą porę się pojawiło. :201494
Serdeczne dzięki :1luvu:
Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sie 09, 2020 7:53 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Spokojnego dnia!
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie sie 09, 2020 10:11 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

meg11 pisze:Ziemniaki z serem ????

Niooo...ziemniaczki z serkiem. Czyli "normalne" wsadzone w brytwankę pokrojone kartofelki + cebulka+ przyprawy, zapiekane w piekarniku a pod koniec obsypane serkiem do stopienia się.

Upał. Koty snują się po chacie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sie 09, 2020 13:56 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Nie wiem czy powinnam pisać o tym na wątku. "O tym" co się zadziało w naszym kraju. Ale zmilczeć nie można. O tej przemocy, upodleniu człowieka, wykorzystaniu policji do politycznych celów... Zdjęcia i filmy są straszne. Relacje jeszcze straszniejsze.
Pisać o tym co się zadziało w Warszawie podczas marszu poparcia osób LGBT?! Pisać! Dla mnie to jest straszne jak poczyniała sobie władza z ludźmi. Tak, z ludźmi. Bo orientacja seksualna nie odziera ich z człowieczeństwa. Skąd taka nienawiść? Takie poczucie wyższości nad gejami, lesbijkami dziś...Nad Żydami, Murzynami, blondynami, niskimi czy wysokimi jutro. Każdy może być tym "wykluczonym". Dlaczego mizdrząca się bezwstydnie para chłopaka z dziewczyną jest gustowniejsza? Dziś taką widziałam idąc na poranne karmienie kotów. Na środku ulicy prawie że przeżyli orgazm. I to jest akceptowalne bo nasze i swojskie?
Jeden z naszych najfajnieszych domków jest "po przejściach". Cudna kobieta straciła na skutek strasznej choroby swoją miłość. Partnerkę. Czy jej ból jest gorszy? Mniejszy? Nie odnowiła pokoju bo... na ścianie wymalowane jest drzewko z wyznaniami bliskości. Gdy je zobaczyłam wzruszyłam się.
Pamiętam też gdy w rozmowie wypłynęła kwestia przeżyć, straty i ten moment zawahania , milczenia... Badanie mojej reakcji.
Jakże mi było wstyd za tych "innych" co zmuszają ludzi do takich wahań.
Nie znamy naszej przyszłości. Przyszłości naszych bliskich. Skąd ta pewność ,że w super katolickiej rodzinie nie "trafi się odszczepieniec" co będzie kochał inaczej ?!
Nie chcę tak myśleć. Nie chcę takiego traktowania ludzi.
Za duży przeskok zrobię ale my, kociarze, z wykluczaniem spotykamy się od wielu lat. Obrażaniem, donosami, nasyłaniem służb porządkowych, lekceważącym traktowaniem... Znamy smak tego "kwiatu".
Skąd ta pewność, w tych zażartych przeciwnikach wszystkiego co jest inne, że jutro to nie będą oni?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sie 09, 2020 14:04 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Stąd ta pewność, że to osobniki pozbawione empatii i niezdolne do refleksji. :evil:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34267
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Nie sie 09, 2020 15:02 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

ASK@ pisze:Takie poczucie wyższości nad gejami, lesbijkami dziś...Nad Żydami, Murzynami, blondynami, niskimi czy wysokimi jutro.

i to wszystko było też "wczoraj" :( Niczego jako ludzkość, niczego jako narod się nie nauczyliśmy. Ale też jesteśmy narodem, w którym te wszystkie antyludzkie fobie zbyt często o sobie dają znać, za często podnoszą głowy i się zaczynają panoszyć :(

Mam 52 lata. Zawsze mówiłam, że kocham Polskę, Polaków, nigdy nie chciałabym stąd się wyprowadzić, wszystkie masowe utyskiwania na Polaków ( każdy je zna, nie ma sensu cytować ) zawsze kontrowałam, walczyłam z nimi, że może jednostki, a nie my.
To, co się dzieje od jakiegoś czasu, ta fala ogólnej nienawiści o wszystko, a teraz ta sytuacja ludzi LGBT, którzy wprawdzie mają duże wsparcie, ale jednocześnie wylewa się na nich fala totalnej nienawisci i pomyj, bo ośmielili się głośniej apelować o swoje prawa ( a przecież Polska jest tolerancyjna, nikt by się ich nie czepiał, gdyby byli cicho :evil: ) powoduje, że cały czas czuję gulę w gardle, jest mi źle, chce mi się wręcz płakać i wiem, że gdybym tylko mogła- to już nie byłby to mój kraj.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie sie 09, 2020 18:39 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Dlaczego ubliżamy innym? bo chcemy się dowartościować nic tak nie polepsza humorku gdy pośmiejemy się np z otyłej osoby, sama nią jestem i wiem jak kure..sko fajnie się człowiek czuje gdy "lepsiejszy" szczuplejszy sort czuje przewagę "moralną" tak samo jest z ludżmi Czarnymi, żółtymi, LGBT-bo tak fajnie jest komuś dojeba//ć.
Jesteśmy lepsi w swoim mniemaniu.
Ostatnio z taką kulturą złapałam się w autobusie-wsiadło babsko i ładowało się na siedzenie obok chłopaczka,który siedział a na drugim siedzenie miał plecak- i karteczki na każdym siedzeniu że nie wolno siadać-babsko zaczeło o kulturze gadać na cały autobus- odezwał się starszy mężczyzna że "może pani siadać -wolno" chłopak się wkurzył i powiedział że nie wolno na to babsko że ona MUSI siąść w końcu chłopaczek wstał i zabrał plecak,a w między czasie babsko chciało mu plecak zrzucić, babsko siadło, po tym jak wysiadł "pełna kultura" na głos "tłusta dupa" i to 2 razy o tym chłopaczku a mnie szlag trafił.
Jakim prawem pani ubliża człowiekowi ja do niej- cisza w autobusie , kto dał pani prawo do ubliżania drugiej osobie a babsko do mnie-CISZA JUŻ-No byłam cicho :mrgreen: zwróciłam się do ludzi-wymagamy kultury od młodzieży a sami jak się zachowujemy, i do starszego mężczyzny- to jak pan teraz wyjdzie to powiem że stary cap wyszedł- fajnie będzie.Dodałam jeszcze że nie miał pan racji, nie wolno siadać obok to jest złamanie prawa.
I do babska- niedługo wysiądę będzie pani mogła pośmiać się z wyglądu bo następna tłusta dupa będzie wysiadać.
To tyle jeżeli chodzi o szacunek do drugiego człowieka.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19573
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie sie 09, 2020 21:32 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Ale zaczęłaś, Asiu...
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie sie 09, 2020 23:21 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

MalgWroclaw pisze:Ale zaczęłaś, Asiu...

To nie ja.

Za czasów Stalina chodziło powiedzenie " pokaż mi człowieka a ja znajdę paragraf na niego" i tak się teraz u nas dzieje. Przeraża mnie to ,że jutro to może być każdy z nas, nasi bliscy, przyjaciele, znajomi ... prześladowany, zgnojony... bo paragraf się znajdzie. Przeraża mnie to jak tłumaczy się rząd , bajko opowieści snując. A jest tyle namacalnych dowodów tego co się stało. Zapieranie się jak żaba błota. To ,wiem, jest przekaz dla elektoratu. Rozpasanie służb, tych co mają bronić praworządności, jest wielkie. A historia uczy ,że one wymykają się spod kontroli wcześniej czy później. Jest ogólne pozwolenie na chamstwo, złodziejstwo, obrażanie, pogardę, krzywdzenie dzieci i kobiet ... A gro Polaków z wielką przyjemnością z tego korzysta czując się panami bezkarnymi. Bo IM wolno i już! Bo IM nic nie zrobią. To się skończy tragedią a dotknąć ona może każdą rodzinę bez względu na "wyznanie". Zadziwia mnie ,że tylu światłych ludzi dało się oczarować obecnej władzy. Od nich oczekiwałabym większej świadomości. Wstydu. Władza i pieniądze. Chęć załatwienia swoich porachunków. Ugrania profitów. Zgubiła się zwykła przyzwoitość.
Boję się ,że każdy z nas może na takie pięści, osobistą rewizję, przyduszenie butem... trafić. Tylko dlatego ,że będzie w złym czasie i w złym miejscu.
Kto następny? Ten co nie chodzi do kościoła? Nie przyjął księdza po kolędzie? Nie ukłonił się aparatczykowi? Ma jedno dziecko? Lepszą pracę? Lepsze zakupy poczynił?
Absurd bierze górą. Jak słucham jakie wymyślono zarzuty są przedstawiane to jakbym monty pythona oglądała.
Wyciągnięto najpodlejsze cechy na wierzch! To jest krok od tragedii. Wielkiej tragedii. Bo pojedyncze już mamy. Jak zakatowanie Igora w majestacie prawa.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sie 09, 2020 23:44 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Kto mnie zna w realu, wie, co myślę o rządzie, prezydencie i rządzącej partii. Na fejsbuku to też widać. No i w realu. Ale nie sądzę, żeby udało się dożyć zmiany w Polsce.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie sie 09, 2020 23:45 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

ASK@ :ok: tylko emotka niezbyt pasuje, bo uśmiechnięta.
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34267
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości