OTW21- czas Sorrunia :(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy


Post » Pt maja 15, 2020 6:27 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Wciąż spokojnego dnia życzę. Po co Ci róż pod maską? Pytam z ciekawości, jak się to rozwiązuje.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt maja 15, 2020 7:40 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

MalgWroclaw pisze:Wciąż spokojnego dnia życzę. Po co Ci róż pod maską? Pytam z ciekawości, jak się to rozwiązuje.

Wszak ją ściągam.A w pracy ,dla samej siebie, wolę być umalowana. Delikatnie ale jednak.

Dopadła mnie rwa prawostronna. Jest źle ale jeszcze chodzę. Oby tak zostało. Noszenie łapki i innych rzeczy chyba mi się odbiło. Przesadziłam, głupia blondyna :placz: Moja wina. Ból nogi jest nie możliwy. Choć miałam i gorsze. Oby ten się nie rozbuchał za bardzo.
Promieniuje, ciągnie, napitala, wędruje po całej kończynie... Ustać na niej nie mogę. Zaczęło się niewinnie od kucia w kręgosłupie jakiś czas temu. Potem ponętne udo mi zaczęło rwać. A teraz rozlazło się jak zaraza po całej kolumnie. Dobrze ,że dziś piątek to odleżę sobie i nic (no prawie) nie będę robić. Mam leki ale nie wezmę ich przed pracą bo to albo spać będę albo głupoty opowiadać. W wersji optymistycznej obie rzeczy na raz mogę robić. :smokin:
Idąc zalotnie pociągam prawą stopką i dygam ciałem w dwie strony jak upasła kaczuszka. Droga też jakas dłuzsza sie zrobiła. A czas leci szybciej.

By było fajniej, wszak nie może być pojedynczy przypadek, ukruszył się jeden ząbek. A potem w drugim blomba poluzowała. Jest fajnie, nie?!
Włączona zaś rano pralka zagasiła światło w całym domu. Instalacja w kuchni zaskwierczała. Janusz dziś w domu jest, to przejrzy sobie wszystko. Jeszcze nam dom się sfajczy. :strach:
Czajnik, któremu dopiero co wygasła gwarancja, raczył się był popsuć. Nie wyłącza się gdy woda już się wrzątkuje. W kuchni zrobiła się parówka. TŻ-t załączył wodę na kawunię i poszedł peta zajarać. Jam w łazience łeb z żelu i perfum wymywałam. Gdym wybiegła widząc co się dzieje ze światłem, to mnie zatkało. Czajnisko furczało, dygało, tańczyło w podskokach po blacie. Czort wie czy jego przypalenie nie jest przyczyną problemu prądowego. Oczywiście wszystkiemu jest winny ...Janusz. Dostała mu się pogaduszka na temat kawy, papierosów, znikania na niewiemile by delektować się dymkiem i takich tam. Nawet by nie zauważył problemu podczas zaciągania petem. Ciśnienie mnie się wzrosło momentalnie , nożynka się lepiej wtedy ukrwiła i na chwilkę przestała rąbać.
Musze powtórzyć ten proces po powrocie. :mrgreen:

"Moja" akacja staruszeczka zaczyna się listowiem okrywać. Piękna jest w tej swojej dostojności drzewa w słusznym wieku. Kora ma inna barwę i zmarszczenia. Jak twarz starego człowieka co nie jedno przeżył. Konary, pień, gałązeczki wszelkie są takie różne od młodocianych akacji. Mocniej zarysowane, bardziej pokręcone. Może zakwitnie babuszeczka jeszcze raz w tym roku.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt maja 15, 2020 19:45 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Asiu - teraz to pół biedy, dentyści już bardziej dostępni.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob maja 16, 2020 9:10 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Spokojnego dnia!
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob maja 16, 2020 13:48 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Dorwała mnie jednak rwa. Prawa strona. Koszmar! Ból.Choć nie jest tak tragicznie jak było wcześniej. Tylko od pW poradniach nie odbierają telefonów lub ciągle zajęte. Mimo ,że na stronie taki kontakt zalecają.
Mam leki po poprzedniej więc zaczęłam łykać.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob maja 16, 2020 13:51 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Serdecznie współczuję bólu przy rwie.
Dobrze, że masz leki.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14231
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob maja 16, 2020 13:55 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Zdrowiej :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie maja 17, 2020 6:26 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Niektóre systemy telefoniczne są tak ustawione, że – jeśli telefon jest zajęty – osoba czekająca na połączenie ma sygnał "wolny, nie odbiera". Trzymaj się zdrowo!
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie maja 17, 2020 9:28 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Alienor pisze:Asiu - teraz to pół biedy, dentyści już bardziej dostępni.

I 100 albo 150 więcej do rachunku.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19585
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie maja 17, 2020 9:44 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

meg11 pisze:
Alienor pisze:Asiu - teraz to pół biedy, dentyści już bardziej dostępni.

I 100 albo 150 więcej do rachunku.

Też to słyszałam. Choć mam lepsze sposoby wydania czegoś czego nie mam. :mrgreen:
Odpadła mi dalsza część plomby. Ale teraz, przy tej nodze, to ja na fotel nie wejdę. Boli jak diabli choć przemieszczenie się bólu sugeruje ,że jesteśmy bliżej niż dalej końca. Oby.
Cały czas próbuję uzyskać jakąś pomoc telefonicznie. Jeśli nie ma zagrożenia życia, szyć czy składać nie trzeba, mam dzwonić na ostry dyżur. Tylko nikt nie odpowiada. Albo jest zajęte. Jutro poradnia czynna może coś uzyskam.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 17, 2020 11:06 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

:ok: :ok: :ok: :ok: za uzyskanie pomocy :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie maja 17, 2020 11:33 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

ASK@ pisze:
meg11 pisze:
Alienor pisze:Asiu - teraz to pół biedy, dentyści już bardziej dostępni.

I 100 albo 150 więcej do rachunku.

Też to słyszałam. Choć mam lepsze sposoby wydania czegoś czego nie mam. :mrgreen:
Odpadła mi dalsza część plomby. Ale teraz, przy tej nodze, to ja na fotel nie wejdę. Boli jak diabli choć przemieszczenie się bólu sugeruje ,że jesteśmy bliżej niż dalej końca. Oby.
Cały czas próbuję uzyskać jakąś pomoc telefonicznie. Jeśli nie ma zagrożenia życia, szyć czy składać nie trzeba, mam dzwonić na ostry dyżur. Tylko nikt nie odpowiada. Albo jest zajęte. Jutro poradnia czynna może coś uzyskam.

Mogę Ci sprzedać patenta na 100% dostanie się do lekarza- full serwis dostaniesz łącznie z tomografią :mrgreen: tylko ciut bolesna :(
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19585
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon maja 18, 2020 5:17 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Dodzwoniłam się wreszcie do ludzkiego lekarza. Znaczy do poradni a on oddzwonił na mą wyraźną prośbę.
Urocze jest takie opisywanie objawów przez telefon. A stawianie w ten sposób diagnozy to takie science fiction lokalne. Jednak cieszę się, że wyrobiłam się z tym w niedzielę nocną jeszcze. Bo przy poniedziałku to bez szans bym była.
Dostałam leki, zwolnienie i przykaz wzywania pogotowia jakby co. Tutaj nastąpiła lista jakbycosiów. ostatecznie ustalono. Może to rwa a może to zakrzepica. Bo jeden objaw pasuje do jednego a drugi do drugiego. A może jedno lub drugie razem siły połączyły. Muszę poczekać na działanie otrzymanych specyfików. Oby szybko, bo moja tolerancja bólowa zaczyna być zerowa. Każdy krok czy zmiana pozycji to cyrkowy wyczyn. A zwykła czynność podciągania opadających gaci jest ekwilibrystyką.

Koty prze szczęśliwe ,żem w wyrze cały czas. Choć nie zadowolone jak je z nóg pędzę. Moim marzeniem jest by się układały, wpierw udeptują powierzchnię, na mych obolałych kończynach. :placz:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon maja 18, 2020 5:53 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

rwy nigdy nie doświadczyłam, widziałam doświadczonych. Plus moje inne paskudztwa odkręgosłupowe z doświadczeń własnych. Więc - z całych sił i serdecznie współczuję!

A co tam u Yodusia? Jak jego relacje z rezydentką? Wróciły do normy sprzed chorobowej?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7116
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 168 gości