OTW21- czas Sorrunia :(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto maja 26, 2020 6:34 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Za złapanie Gabrysi :ok: :ok: :ok: i żeby się Solo dobrze chował :ok: :ok: :ok: a dla pozostałych maluszków o ile nie żyją [*] [*]
A dla wrednych bachorow jelitowki przez miesiąc :evil: za każdego przestraszonego zwierzaka
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto maja 26, 2020 7:07 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Okropne :( popłakałam się nad maluszkami, Gabrysią..żeby dała sie złapać :(
Oby jej pozostałe maluszki nie cierpiały :(
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto maja 26, 2020 8:21 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

No też się splakalam ;((((
Nie wyrzucaj nic sobie, robiłaś co mogłaś, chciałaś żeby maluszki były przy matce bo tam ich miejsce. Nie przewidzi się wysztkiego. Nie zawsze się udaje ;(
Na świecie coraz więcej ludzkich bezmyślnych potworów
Coraz trudniej żyć
Obrazek

dune

 
Posty: 11559
Od: Czw paź 22, 2009 8:20
Lokalizacja: WaWa

Post » Wto maja 26, 2020 11:54 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Nie wierzę, że małe żyją. Mogłam mieć nadzieję, że zostały zabrane dopóki nie zobaczyłam zniszczeń. Oni, w szale, rozdarli każdą kanapę jaka tam była. Każdą górę desek czy okiennych okuć. Połamali, rozrzucili... Potem poszli do budek. Najbardziej zniszczona to drewniana konstrukcja obita styropianem w środku i na zewnątrz. Wszystko szczelnie ochronione folią. Przywarte pustakiem. Zostało to doszczętnie rozbite i rozdarte w strzępy. Inne też. Ale nad tą trzeba było mocno popracować. Oby żaden kot w chwili ataku tam nie bytował.
Jeśli zostały zabrane to oby udało się je wykarmić. Do żarcia, gdzie zostawiałam nerki i wątróbkę w kawałku dogodnym do niesienia , miała matka daleko. Do tego droga pełna przeszkód. Patrząc na jej niesprawność wiele robiła by dzieci utrzymać przy życiu. Bazowała głównie na cycu. Potem miało być jej lżej, gdy już ujawniła się. Ale życie zdecydowało inaczej.

Solo do tej pory sam nie je. Próbuje ale słabo mu idzie. Conva po raz kolejny uratowała nam życie.
Dałabym wszystko by cofnąć czas.

Solo skradł moje serce. Nie mogę uwierzyć, że dziecko kotki bezdomnej, ma w sobie tak wiele ufnosci do nad3, ludzi. Jemu nie straszne odgłosy i zapachy domu. Ręce też nie wzbudzają paniki. Gada do nas i zaczepia. Kotek spod kanapy. Wychowany pod sprężynami. Potem w paletach pełnych zimna i wilgoci.
Mam tylko jedno życzenie. Niech będzie zdrowy!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto maja 26, 2020 13:16 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Asiu a moze byl tylko jeden maluch, co? Jest to mozliwe?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 26, 2020 14:50 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Marzenia11 pisze:Asiu a moze byl tylko jeden maluch, co? Jest to mozliwe?

Nie. Były na pewno jeszcze dwa maluszki. Widziałam. Biało czarne kuleczki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto maja 26, 2020 18:52 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Straszna historia :(
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto maja 26, 2020 19:29 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

ASK@ pisze:Solo skradł moje serce. Nie mogę uwierzyć, że dziecko kotki bezdomnej, ma w sobie tak wiele ufnosci do nad3, ludzi. Jemu nie straszne odgłosy i zapachy domu. Ręce też nie wzbudzają paniki. Gada do nas i zaczepia. Kotek spod kanapy. Wychowany pod sprężynami. Potem w paletach pełnych zimna i wilgoci.
Mam tylko jedno życzenie. Niech będzie zdrowy!

Nie, to nie jest dziwne. Moje płaczące maluchy też się uspokajały gdy znalazły się w domu. Może dlatego że już były tam koty?
Nie rób sobie wyrzutów, nie da się przewidzieć wszystkiego (wiem, łatwo powiedzieć). :(
Mocno trzymam kciuki.
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34258
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Śro maja 27, 2020 6:31 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Trzymam mocno!
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro maja 27, 2020 14:28 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Powoli mija nam dzionek za dzionkiem.
Boli mnie cały czas choć tak jakby lepiej było.

Mały Solo ma mniejszy apetyt co nie jest dziwne. Pierwszy rzut zapełniony został. Sam nie je. Woli jak mu wprost do ryjka strzykawkę się pcha. Wszelkie próby talerzykowania kończą się olaniem dania. Obserwuję go i bardzo się zamartwiam, by zdrowy był. To dopiero 4 doba pobytu u nas. przenieśliśmy klatkę do pokoju gdzie siedzimy i uspokoił się. Przestał tak zawodzić. Widzi co się dzieje. Ma okienko pod nosem. Hamaczki. Kręcące się koty. Jest ciekawiej.
Dwa dni z rzędu zrobił pobudkę o 3 rano waląc garami. Głodny był. A jak on dostał to reszta się też upomniała. Przez jednego gówniarza cały dom o świcie został na nogi postawiony.
Koty już mniej obrażone na nowe gówienko. Bianka była mocno nie zadowolona. Zła jak osa fuczała na mnie. Najwięcej czułości okazuje Solo Floruś. Siedzi przy klatce, gada do niego, obserwuje... podkrada chrupki. Reszta olewa już go.
Jest taki maluni i delikatny.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro maja 27, 2020 14:35 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Aaaa i kuwetka już opanowana w 100 procentach. Było różnie. Pozwoliłam mu rżnąć na posłanko. Dewiacją jest cieszenie się z pokaźnego kupala walniętego na środku podusi. Dość długo nie załatwiał się co martwiło nas. Mnie. Teraz leci w żwirek , robi co należy i tak zakopuje, że w pokoju plaża miejska jest.
Z daniami nie eksperymentuję. Ważne by brzusiek pracował i wydalanie dobre było. Przyjdzie czas na wszystko.
Solo wywrócił dom do góry nogami. Ta pokraka z przecinkiem zamiast ogonka, kudłami sterczącymi na wszystkie strony skradła moje serce bardzo. Patrzę na niego z lękiem modląc się o zdrowie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro maja 27, 2020 16:21 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

No to potrzymam żeby było dobrze :ok: :ok:

IrenaIka2

 
Posty: 876
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Śro maja 27, 2020 16:33 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Za malucha :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21525
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro maja 27, 2020 20:06 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Co za historia :strach: Dobrze, że choć dla jednego maluszka dobrze się skończyła. Na wandali, dewastujących wszystko wkoło słów brak. Karma wraca, Tak myślę, wróci i do nich.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw maja 28, 2020 7:28 Re: OTW21- mamy oczko ;)... jeszcze trwamy !

Niech wszystko będzie dobrze. I Ty dbaj o siebie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości