OTW21- czas Sorrunia :(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lip 23, 2021 12:58 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

a ja z góry nie odrzucałabym takiej opcji, bo może tak byc, że dzeicko od dawna pragnie mieć zwierzątko, sprawa jest omówiona rodzinnie, rodzic/e z którymi dziecko mieszka w pełni aprobują taką decyzję, a czekali ze zrealizowaniem pragnienia do czasu jakiejś okazji, by był to prezent. To nieco inna sytuacja, niż pomysł na kupno zwierzaka zamiast lalki :)

Ale Asia..na pewno wiesz :) Powodzenia w adopcjach i by częściej wpadały w oko :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt lip 23, 2021 13:05 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

maczkowa pisze:a ja z góry nie odrzucałabym takiej opcji, bo może tak byc, że dzeicko od dawna pragnie mieć zwierzątko, sprawa jest omówiona rodzinnie, rodzic/e z którymi dziecko mieszka w pełni aprobują taką decyzję, a czekali ze zrealizowaniem pragnienia do czasu jakiejś okazji, by był to prezent. To nieco inna sytuacja, niż pomysł na kupno zwierzaka zamiast lalki :)

Ale Asia..na pewno wiesz :) Powodzenia w adopcjach i by częściej wpadały w oko :)

Wiem. Dlatego pan został poproszony o rozmowę z kobietką i ew jej skontaktowanie się z nami. A oni mogą sobie kota odebrać, przytargać ...ale po wizycie pa.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lip 24, 2021 8:20 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

Myślałam, że córka ma 45 lat.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob lip 24, 2021 10:19 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

Asia niewyrażnie napisała :mrgreen: albo partnerka ma 45 lat albo córka partnerki :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob lip 24, 2021 13:47 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

Fajnie sie Ciebie czyta. Szczegolnie lubie fragmenty o Sorrku :1luvu:
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Nie lip 25, 2021 17:24 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

meg11 pisze:Asia niewyrażnie napisała :mrgreen: albo partnerka ma 45 lat albo córka partnerki :mrgreen:

Pniusia Asia, no sorki, pisze tak jasno, że nawet sama siebie rozumie...po pewnym czasie :mrgreen:
45 lat ma córka partnerki. Nie odezwali się. Temat zakończony.
Gorąco. Jestem padnięta. Odsypiam. Ale rano łapię. Ze skutkiem różnym. Dziad którego boi się Czaruś wlazł z ochotę do łapki. Wylazł równie chętnie. Z puszką gumrecika w paszczy. To długi kot i wykorzystał swe walory. Tak wychodzi, że zabrał danie na wynos
bo nigdzie jej nie znalazłam.

Gabrysi i dzieci nie ma.
Małe Gabrysie wypuściłam z klatki by deczko pobiegały. Dwa przychodzą. Jedno, gruby Środkowy, się dziczy.

Człek to walnięty jest. Specyficzny. Idę sprawdzić czy w michach jest woda dla ptaków. Przez trawnik bieżą moje stópki. O...kupala psiego widzę. O...pies duży bo urobek wielki. O...ma chyba coś z trzustką bo kolor siwawy jest. :strach:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lip 26, 2021 17:18 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

Czas na nowy wątek. Założę go...za raz...za chwilkę...może jutro.
Tylko pozbieram się. Kręgosłup mnie boli ale to nic. Przeleżałam dzionek cały stękając za tabun ludzi. Ale...
W klatce siedzi chudy, czarny Fibak. Malutki kot z kortów. Od piątku do dziś rana trwała łapanka ale tylko on wszedł. Matka, brat/siostra i wujek olali łapke. Przypadkiem odkryłam rodzinę na kortach. Długo mi zajęło śledzenie kota, któremu wystawiałam jedzenie przy śmietniku. Pisałam o nim.
Będziemy nadal próbować.
Zostawiam żarcie. Może się podpasa. Gdy pierwszy raz zobaczyłam malca ręce mi opadły. Kości mu wystawały. Potem zobaczyłam drugiego i załamka. Nie wiem jak to zrobił ale był chudszy od pierwszego. Mniejszy. Mniej ruchliwy. Jakby odtrącany.
Maluni płacze. Najchętniej bym go wyniosła na powrót.
Je i kuwetkuje pięknie. Tylko boi się. Tęskni.
Głupia jestem. Wiem.

Gabrysi nie ma. Dzieci też. Nie piszę ale cały czas ich szukamy.
O kortach też nie pisałam ale od 2 tygodni intensywnie namierzałam ich.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lip 26, 2021 17:28 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

:(
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon lip 26, 2021 17:57 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

Powodzenia we wszystkich łapankach! Dobrze, że choć Fibak się złapał, może jutro do klatki wejdzie mała Radwańska :)

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon lip 26, 2021 18:15 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

aga66 pisze:Powodzenia we wszystkich łapankach! Dobrze, że choć Fibak się złapał, może jutro do klatki wejdzie mała Radwańska :)

Jutro nie łapię. Od weekendu zaczynamy
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lip 27, 2021 0:40 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

Ściskam Asiu. Na widok tych chudych grzbiecikow i nieporadnych kroczków człowiek głupieje najbardziej...

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto lip 27, 2021 7:50 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

:ok: :ok: :ok:

IrenaIka2

 
Posty: 872
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Wto lip 27, 2021 10:33 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

IrenaIka2 pisze::ok: :ok: :ok:

Kciuki wyjątkowo mocno potrzebne. Bardzo mocne.

Szalony Kot pisze:Ściskam Asiu. Na widok tych chudych grzbiecikow i nieporadnych kroczków człowiek głupieje najbardziej...


To prawda. Dziś "na sklepie" zastałam jednego z malców, biało-grafitowego, opartego o mur i płaczącego. Gdy podeszłam nie uciekł od razu. Dopiero próba uchwycenia go spowodowała ,że dał nogę. Trząsł się jak cholera. Oczy takie sobie. Kaszel i kichanie glutem. Dosłownie go telepało. Niestety, nie dał się złapać mimo ,że szybki nie był. Zwiał za płot i mur. Janusz przyjechał z łapką na szybko dostarczoną. Staliśmy tam jak debile ale on nie wszedł do niej. Może nie czuł wcale zapachu żarcia. Popiskiwał do mnie. Ale trzymał się swojej dziury. Szybko poszłam nakarmić las i korty i kotłownię. Janusz został. Niestety, mój powrót okazał tylko pustkę. Dziecko znikło. Nawet nie wiecie jak się zdenerwowałam. Dosłownie mnie zaczęło telepać. Jakby mi kopa ktoś dał w brzuch. Poryczałam się nad tą łapką pustą i śmierdzącą. Biedne dziecko.
Tyle czasu ich nie widziałam. Musi źle się czuć skoro wyszedł. Wieczorem też próbujemy. Dziś stwierdziłam,że nawet wczorajsze jedzenie znikło. Ulewa i mokro swoje też zrobiły. Zostawiłam leki w pasztecie ukryte. To choć może pomoże. Oby. Oby zjadł.

Wysmarowałam maila do UM, prezydenta i czort wie kogo jeszcze ze skargą na działanie Stowarzyszeń. Nie dość, że nic nie robią to jeszcze kłamią w swych relacjach i obiecankach. Mogły Dziunie ułatwić łapanie nam od strony sklepu. Skoro same nie chciały tego zrobić. A teraz kłamią urzędnikom ,że sprawa miała i ma się inaczej. Że umowa z nami była inna. Jeszcze mi pisze jedna ,że ona jest na wolontariacie. Qrwa, wolontariat z 80-tysiakami w garści od miasta! Jak nie chcesz, nie możesz, jesteś chora (druga się zasłania operacjami kręgosłupa) to nie przystępuj do przetargu. To nie tylko wybieranie cichcem, nocą... oswojonych kociąt (w tym w typie rasy) z podwórek. To ciężki kawałek chleba gdzie trzeba serca, zdrowia i czasu poświecić. Po blokowały wszystkie niewygodne komentarze pod swoimi "działaniami". Wyrzuciły wszystkich zadających nie fajne pytania. Tylko pochwały zostawiły i serduszka i kciuki.
A UM miasta dział WOŚ mi odpisuje (w skrócie i parodiując treść) proszę pokazać im palcem gdzie koty bytują! Toż, qrwa, mieli pokazane palcem i nie tylko. Mieli kilka zgłoszeń. Bo nie tylko my pisałyśmy. Olały totalnie a urzędnikom kit wciskają.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lip 27, 2021 14:09 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

:( Kciuki najmocniejsze!
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34184
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Wto lip 27, 2021 17:48 Re: OTW21- czas Sorrunia :(

Urzędnicy bywają tacy, że wolą spokój.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości