Nikodem odszedł za TM [**] Żegnaj Nikusiu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto kwi 21, 2020 10:27 Re: Mam padaczkę, ale nie przechodź obojętnie, zajrzyj do mn

Piękny jesteś koci kawalerze :1luvu: mam nadzieję, że ktoś się w Tobie zakocha Nikodemie i zabierze Cię ze sobą.
Wiadomo, na jakim tle jest padaczka? Jakie są objawy? Jest szansa na dopasowanie leku, który by maksymalnie wydłużył okresy między atakami?
żałuję, że nie szukałam pomocy na miau, gdy sama walczyłam o swojego kocura z padaczką, ale i tak dostaliśmy od losu dodatkowy cudowny rok :201461 chociaż wet sugerował uśpienie :(

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto kwi 21, 2020 12:08 Re: Mam padaczkę, ale nie przechodź obojętnie, zajrzyj do mn

SabaS pisze:Piękny jesteś koci kawalerze :1luvu: mam nadzieję, że ktoś się w Tobie zakocha Nikodemie i zabierze Cię ze sobą.
Wiadomo, na jakim tle jest padaczka? Jakie są objawy? Jest szansa na dopasowanie leku, który by maksymalnie wydłużył okresy między atakami?
żałuję, że nie szukałam pomocy na miau, gdy sama walczyłam o swojego kocura z padaczką, ale i tak dostaliśmy od losu dodatkowy cudowny rok :201461 chociaż wet sugerował uśpienie :(


Witaj SabaS u naszego chłopaka :1luvu: hmm wiesz jak to jest w warunkach schroniskowych, przy 300 psiakach + kotach :roll: Niestety nikt nie siedzi przy nim więc ciężko nam to stwierdzić co ile Nikuś ma ataki, z jaką częstotliwością. Przy ataku upada i dostaje drgawek, zdarza się, że przy ataku nie kontroluje swich potrzeb. Dzisiaj jest na badaniach, zostanie do jutra w lecznicy i będziemy wszystko wiedzieć. Super byłoby znaleźć mu dom, ale dom pełen miłości, odpowiedzialny, taki, który poświęci mu czas, uwagę i pokocha go takim jakim jest nasz Nikuś, czy znajdziemy? Wierze, że TAK, że znajdzie się taka osoba

AZYLschronisko

 
Posty: 107
Od: Wto paź 18, 2016 18:27

Post » Śro kwi 22, 2020 8:19 Re: Mam padaczkę, ale nie przechodź obojętnie, zajrzyj do mn

co u Nikodema? Są już wyniki badań? Jak przetrwał noc u weta? Mocno ściskamy wszystkie łapki za poprawę zdrowia i domek :ok: :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro kwi 22, 2020 12:16 Re: Mam padaczkę, ale nie przechodź obojętnie, zajrzyj do mn

SabaS pisze:co u Nikodema? Są już wyniki badań? Jak przetrwał noc u weta? Mocno ściskamy wszystkie łapki za poprawę zdrowia i domek :ok: :ok:


jej nie wiem jak mam Wam przekazać tą smutną wiadomość :cry: :cry: Smutną dla nas, jako Stowarzyszenia i dla mnie bardzo, bo robiłam wszstko, żeby mu pomóc :cry: :cry: Nikodem został uspany :| :| Teraz już nic go nie boli, nie cierpi

Wyniki badań już są, bardzo złe :cry: Anemia, wielotorbielwatość nerek, powiększone nerki, powiększone węzły chłonne, był już nawet płyn w otrzewnej :cry:

Nikusiu tak mi przykro, że nie potrafiłam Ci pomóc :oops: Śpij spokojnie

AZYLschronisko

 
Posty: 107
Od: Wto paź 18, 2016 18:27

Post » Śro kwi 22, 2020 12:17 Re: Mam padaczkę, ale nie przechodź obojętnie, zajrzyj do mn

AZYLschronisko pisze:
SabaS pisze:co u Nikodema? Są już wyniki badań? Jak przetrwał noc u weta? Mocno ściskamy wszystkie łapki za poprawę zdrowia i domek :ok: :ok:


jej nie wiem jak mam Wam przekazać tą smutną wiadomość :cry: :cry: Smutną dla nas, jako Stowarzyszenia i dla mnie bardzo, bo robiłam wszstko, żeby mu pomóc, ale nie zdąrzyłam :cry: :cry: Nikodem został uspany :| :| Teraz już nic go nie boli, nie cierpi

Wyniki badań już są, bardzo złe :cry: Anemia, wielotorbielwatość nerek, powiększone nerki, powiększone węzły chłonne, był już nawet płyn w otrzewnej :cry:

Nikusiu tak mi przykro, że nie potrafiłam Ci pomóc :oops: Śpij spokojnie

AZYLschronisko

 
Posty: 107
Od: Wto paź 18, 2016 18:27

Post » Śro kwi 22, 2020 12:23 Re: Mam padaczkę, ale nie przechodź obojętnie, zajrzyj do mn

Bardzo mi przykro :( Nikodem <3 , śpij kocie [*]
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 22, 2020 12:27 Re: Mam padaczkę, ale nie przechodź obojętnie, zajrzyj do mn

tego się nie spodziewałam :( współczuję bardzo...
Nikodemie (*) tak przykro, że pomoc dla Ciebie Nokosiu nadeszła za późno. Brykaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem, gdzie nic Cię już nie boli.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro kwi 22, 2020 12:49 Re: Mam padaczkę, ale nie przechodź obojętnie, zajrzyj do mn

A miałam nadzieję, że kotu się uda. Bardzo mi smutno :(
Ostatnio edytowano Śro kwi 22, 2020 16:10 przez ewar, łącznie edytowano 1 raz

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro kwi 22, 2020 13:21 Re: Mam padaczkę, ale nie przechodź obojętnie, zajrzyj do mn

Mi też jest bardzo smutno i przykro, że nie umiałam, nie zdąrzyłam mu pomóc :( :roll:

AZYLschronisko

 
Posty: 107
Od: Wto paź 18, 2016 18:27

Post » Śro kwi 22, 2020 14:05 Re: Nikodem odszedł za TM [**] Żegnaj Nikusiu

ehhhh :( jakoś stał się mi bliski, śpij kocie...
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro kwi 22, 2020 15:08 Re: Nikodem odszedł za TM [**] Żegnaj Nikusiu

bardzo, bardzo mi przykro... :( za wiele jak na jednego małego kota ...[*]

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 22, 2020 22:35 Re: Nikodem odszedł za TM [**] Żegnaj Nikusiu

Biedactwo [']

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości