Słodka Krówka szuka domu - ma dom :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt mar 06, 2020 21:33 Re: Słodka Krówka szuka domu

Nie wystarczy wrzucić, trzeba pilnować i odświeżać, jeśli ogłoszenie spada na dalsze strony.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pt mar 06, 2020 21:42 Re: Słodka Krówka szuka domu

ewkkrem pisze:Koki-99, jak nie chcesz się rejestrować, to ja mogę wrzucić Twoje ogłoszenia z mojego konta. Tylko na jakie miasto i jaki podawać kontakt.
Mam konta na: Gumtree, Morusek, Lento, Przygarnij zwierzaka. Na oxl już sama wrzuciłaś. Jest jeszcze fb.

Fejsa nie mam. Ogłoszenia są już na olx, gumtree i lento. Na miau czeka. Jest też wątek na dogo.
Moruska i Przygarnij Zwierzaka polecała mi Arcana, ale nie chcę się rejestrować. Gdybyś była tak dobra, to wyślę treść i zdjęcia albo na maila, albo tu na pw, jak wolisz. Kontakt byłby do mnie, a miasto można np. Katowice. Chyba największe w okolicy. W moich mam wpisane Opole, Katowice na olx i Kędzierzyn-Koźle na pozostałych.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt mar 06, 2020 21:43 Re: Słodka Krówka szuka domu

Arcana pisze:Nie wystarczy wrzucić, trzeba pilnować i odświeżać, jeśli ogłoszenie spada na dalsze strony.

Dobrze wiedzieć :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt mar 06, 2020 21:44 Re: Słodka Krówka szuka domu

Arcana pisze:Nie wystarczy wrzucić, trzeba pilnować i odświeżać, jeśli ogłoszenie spada na dalsze strony.

Wiem :( .
Mogę wrzucać, odświeżać, na ile będę mogła. Nie deklaruję się na 100%. Całą, moją, mizerną wiedzę o ogłoszeniach mam od Ciebie. Mogę podziękować bo udało mi się znaleźć dom dla kocurka. Mizerna radość ale radość :) .
Decyzja nie ode mnie zależy.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt mar 06, 2020 22:27 Re: Słodka Krówka szuka domu

Sprawdziłam, że na Opole i Katowice nie ma tak dużo ogłoszeń jak np. na Warszawę czy Kraków, więc daleko nie spadną, ale czasem warto edytować, dodać lepsze zdjęcia... Zdjęcia są trochę surowe, mało domowe.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pt mar 06, 2020 22:45 Re: Słodka Krówka szuka domu

Wiem, ale ona nie daje sobie zrobić fajnych zdjęć. To nie jest kot, który spokojnie siedzi czy leży, ona się cały czas wdzięczy do człowieka. Jak kucnę, żeby zrobić zbliżenie, to od razu przybiega i się wciska na kolana albo ociera dookoła mnie. Trzeba by ją trzymać na siłę :wink: Poza tym siedzi w starej łazience, jakie tam można zrobić fajne zdjęcia :roll: Do reszty domu jej nie wpuszczam, bo syczy na moje koty. Zresztą mam zakaz, małż się nie zgadza, kazał ją już wystawić na dwór :roll: Tak myślę, może jakiś kocyk rozłożyć i zdjęcie cyknąć, spróbuję.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob mar 07, 2020 12:13 Re: Słodka Krówka szuka domu

Super :ok: Mamy już ogłoszenia od ewkkrem :1luvu: na Morusku i Przygarnij zwierzaka.
Czekamy teraz na telefon :oops: Krówka, niczego nie świadoma, bryka sobie po ogródku, a Ebi ją śledzi :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob mar 07, 2020 20:06 Re: Słodka Krówka szuka domu

Zadzwonił jakiś młody człowiek z Warszawy :strach: Długo nie porozmawialiśmy, bo wchodziłam do sklepu i straciłam zasięg. Myślałam, że to żart, ale dzwonił jeszcze dwa razy. Nie wiem czy traktować to poważnie i oddzwaniać do niego. Jak zaczęłam, że to daleko, to powiedział, że przyjedzie z mamą. Prawie 400 km? Nie wierzę.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie mar 08, 2020 7:19 Re: Słodka Krówka szuka domu

Trzeba zapytać, jakie warunki może kotce zapewnić. Telefonów o moje koty jest mnóstwo, np.10 piętro bez zabezpieczenia, bo przecież koty są mądre. Odpowiedź była, że my mamy same głupie koty i dziękujemy za propozycję. Na wizytę PA się zgadzają?

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie mar 08, 2020 9:28 Re: Słodka Krówka szuka domu

Nie zdążyłam zapytać. Zadzwoniłam pod ten numer później i mnie rozłączyło po jednym sygnale. Albo żartowniś nie miał co robić w sobotni wieczór, albo jeszcze zadzwoni jak mu zależy. Tylko że ja wolałabym coś bliżej, najlepiej tak żebym mogła sama sprawdzić warunki. Tylko że jak patrzę na ogłoszenia, to chyba najwięcej jest krówek :roll:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie mar 08, 2020 12:01 Re: Słodka Krówka szuka domu

Dodałam jeszcze ogłoszenia na bazos.pl
Oby ktoś normalny się zainteresował. Dziś się zrobiła ładna pogoda, kotki na ogródku. Cały tydzień ma być ładnie i ciepło, to dobrze :)

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon mar 09, 2020 21:06 Re: Słodka Krówka szuka domu

Rozmawiałam przed chwilą z miłą panią z Opola. Miała przez 18 lat kota, mieszka na parterze. Ma porozmawiać z mężem i jeśli oboje będą na tak, to pojedziemy z Krówką zobaczyć ew. nowy domek. Oby ten cud się zdarzył, bo kicia jest naprawdę taka cudna, że chętnie zostawiłabym ją u siebie :oops:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw mar 12, 2020 14:49 Re: Słodka Krówka szuka domu

Zawiozłam Krówcię do nowego domku. Zobaczymy jak przebiegnie aklimatyzacja. Na razie jeszcze nie zamykam ogłoszeń.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw mar 12, 2020 15:19 Re: Słodka Krówka szuka domu

Ekstra :) . Czy domek z ogródkiem? Jeśli tak to trzeba uprzedzić, że nie tak od razu. Niech Krówcia pozna domek, zaufa i będzie wiedziała gdzie wrócić. Potrzymamy kciuki i ... ogłoszenia :ok:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw mar 12, 2020 15:49 Re: Słodka Krówka szuka domu

Nie, to mieszkanie. Krówka raczej nie będzie wychodzić. Chociaż pani wspominała o szeleczkach, ale na razie musi się przyzwyczajać do nowego mieszkania. Na ew. spacery jeszcze ma czas.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości