Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro paź 28, 2020 8:12 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Markety mam daleko, czasem jeżdżę do Kauflandu, kiedy są promocje na kocią karmę. Zakupy robię przed południem, wieczorem wychodzę tylko nakarmić moje czarne cudo.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55013
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro paź 28, 2020 9:17 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

maczkowa pisze:Frac to?


Też się zastanawiałam co to za fajne, niedrogie sklepy

https://pl.wikipedia.org/wiki/Frac
Mają jakiś błąd na stronie i nie mogę odpalić kompletnej listy sklepów
https://www.google.com/search?q=sie%C4% ... hd:;si:;mv:[[52.2355908,21.085624900000003],[52.170530199999995,20.9722375]];tbs:lrf:!1m4!1u3!2m2!3m1!1e1!2m1!1e3!3sIAE,lf:1,lf_ui:4

kajtek56

 
Posty: 366
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Śro paź 28, 2020 11:59 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

To fajne sklepy. Miałam jeden bliżej, moja siostra specjalnie przyjeżdżała na weekendowe zakupy do niego, ale ten właśnie kupiła Stokrotka. Tam też chodzę, bo mają promocje. Ekspedientki te same, ale asortyment inny. W każdym sklepie jest coś innego, w Społem są weekendowe promocje, na przykład.
Dzisiaj nie jadę do Kulek, dopiero jutro. U ptaszków byłam, dosypałam ziaren do butelki. Wlatują do niej i jedzą, skubią też kulę. Całkiem sporo ich jest, co mnie ogromnie cieszy. Chciałabym, aby i wróbelki się pokazały.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55013
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro paź 28, 2020 15:27 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

ewar pisze:To fajne sklepy. Miałam jeden bliżej, moja siostra specjalnie przyjeżdżała na weekendowe zakupy do niego, ale ten właśnie kupiła Stokrotka. Tam też chodzę, bo mają promocje. Ekspedientki te same, ale asortyment inny. W każdym sklepie jest coś innego, w Społem są weekendowe promocje, na przykład.
Dzisiaj nie jadę do Kulek, dopiero jutro. U ptaszków byłam, dosypałam ziaren do butelki. Wlatują do niej i jedzą, skubią też kulę. Całkiem sporo ich jest, co mnie ogromnie cieszy. Chciałabym, aby i wróbelki się pokazały.


u nas wszystkie Fraci wykupiła Stokrotka, byl fajny mięsny ale właściciele poszli na emeryturę, jesli chcę kupić mięso, choć sama go nie jadam, musze jechać ok 15 min samochodem
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72811
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro paź 28, 2020 15:47 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

tak patrzę, że to mocno południowa część kraju, w mojej i w okolicach,w których bywam nigdy się nie zetknęłam z ta siecią, logo widzę po raz pierwszy. Zatem zostanie mi korzystanie z obiektów w moich rejonach
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro paź 28, 2020 16:08 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Akurat mieszkam w takim miejscu, że mam dookoła sporo sklepów. Moja siostra, na przykład, musi większe zakupy robić w mojej okolicy.
Czarne śliczne już nakarmione :ok: Coraz wcześniej przychodzi. Możliwe, że Zdzicho zjawia się również, ale znacznie później. Sikorki nadal aktywne, sprawdzam przy okazji, czy mają co jeść.
Domowe koty grymaszą :wink: .Wydaje mi się, że są wściekle głodne, ręce mi się trzęsą przy nakładaniu jedzenia do misek, bo się spieszę, a potem okazuje się, że sporo zostawiają :evil:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55013
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro paź 28, 2020 17:52 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Wołową „dwójkę” u nas mają w sklepach „Szubryt”, to takie mięsno-wędliniarskie, trochę spożywczej zawartości też mają. No i tam kiedyś odkryłam wołowe drugiej klasy. W innych miejscach nie spotkałam tego, ale też nie odwiedzam zbyt wielu mięsnych, raczej te, które znam gdzieś w pobliżu.

PS Właśnie widzę, że nie zacytowałam - to było a propos wołowej dwójki, jeszcze z poprzedniej strony :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11239
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw paź 29, 2020 10:34 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Bardzo mięsny wątek się zrobił :lol:
Dzisiaj też kupiłam dwójki, wołową i wieprzową po promocyjnej cenie. Zaraz sparzam, kroję i jadę do Kulek. Powinny być zadowolone.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55013
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw paź 29, 2020 10:49 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

ewar pisze:Bardzo mięsny wątek się zrobił :lol:

Oj, bo Ty, ewar, to taka szczęściara jesteś! U nas mięsna fabryka właśnie zbankrutowała i... tak-o! :)
Takich cen jak u Ciebie też jak żyję nie widziałam (w bliskości stolycy), ale trzymam kciuki, żebyś nadal tam takie miała, ZAWSZE - zawsze - smacznego kociki!
Nieustająco podziwiam, bo to duży wysiłek tak robić rundy po sklepach... Ale cieszę się, że coś tam zawsze upolujesz :1luvu:
Zdrówka!

Zilvana

 
Posty: 364
Od: Nie sty 20, 2013 17:33
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Czw paź 29, 2020 11:07 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

ewar pisze:Bardzo mięsny wątek się zrobił :lol:
Dzisiaj też kupiłam dwójki, wołową i wieprzową po promocyjnej cenie. Zaraz sparzam, kroję i jadę do Kulek. Powinny być zadowolone.

Ja nie daję moim zwierzakom wieprzowiny, nie pamiętam gdzie wyczytałam że jest niezdrowa dla nich.
Miłego dnia

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25554
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 29, 2020 14:07 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Gosiagosia pisze:Ja nie daję moim zwierzakom wieprzowiny, nie pamiętam gdzie wyczytałam że jest niezdrowa dla nich.

Już o tym było na kilku wątkach. Moim najbardziej wchodzi wieprzowina. Mięso z mięśni jest bezpieczne, ewentualnie podroby mogą stanowić zagrożenie, ale kto by je dawał kotu? Chodzi o chorobę Aujeszky`ego. Mięso w Polsce jest badane pod tym kątem. Jak się boisz, to nie dawaj, oczywiście.
Byłam u Kulek. Burasa nie było koło podłogi, pewno wczoraj czekał, a mnie nie było. Miski pełne, trafi, ale był koło kociego domku i najadł się jak cysorz. . Lila była, miałam ją na kolanach :lol: Coś jej mięso nie pasowało, jadła mokrą i suchą ze smakiem. Kocia mama też była, pobiegła w stronę drugiego transformatora, jak tylko zniknęłam jej z oczu. Ktoś nasypał kotom kolorowych chrupek. Koło śmietnika były też surowe ryby, ale chyba tego nie jadły. Jeździłabym codziennie, ale one wtedy grymaszą, zjedzą trochę i odchodzą od misek ( poza burasem). Sroki się od razu załapują. Wolę jeździć co drugi dzień, wtedy zjadają. Dostają dodatkową puszkę. Jutro przerwa, ale w sobotę i niedzielę podjadę.
Całkiem niezła ta wieprzowina.
Obrazek
Lila przy drugim transformatorze
Obrazek
i kocia mama czekającą, aż zniknę
Obrazek
Koty wyglądają na zdrowe, są grubiutkie. Widuję w zasadzie tylko trzy, ale mam nadzieję, że dwa kastraty też przychodzą, Sreberko i kotka z ciemnym pyszczkiem. Nie mam jak sprawdzić. Jeżdżę o tej samej porze, powinny się zjawiać na posiłek.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55013
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw paź 29, 2020 14:57 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

smacznego kotki
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72811
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 29, 2020 15:23 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Faktycznie kotki jedzą jak cysorze :mrgreen:
Wieprzowinka ładnie wygląda, kupię i zobaczę czy będą jadły.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25554
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 29, 2020 18:34 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Gosiagosia pisze:Wieprzowinka ładnie wygląda, kupię i zobaczę czy będą jadły.

Ale żeby nie było, że namawiałam.
U mnie Gucia nie tknie żadnej surowizny. Benia uwielbia nerki wieprzowe, smak kocięctwa. Tym była karmiona na działkach. Bardzo rzadko dostaje ów przysmak, w niewielkiej ilości zresztą, dzieli się wtedy nim z bezdomniakami. Gabryś wciąż lubi wędlinę, wcześniej również jadł chleb. To była jego dieta, kiedy mieszkał jeszcze koło szemranej knajpy. Nadia je prawie wszystko, ale najbardziej lubi ....serek bieluch. Nie odejdzie od miski, dopóki jej dokładnie nie wyliże. Hitem dla wszystkich był jednak suchy renal RC, którego Pusia [*] nie zdążyła zjeść. Traktowałam go jako przysmak dla kotów, dawałam po kilka chrupek. Już się skończył.
Muszę mieć urozmaicone posiłki, uwzględniać kocie gusta, nie da się inaczej. Tak jest i z bezdomniakami. Kulki lubią mięso, czarnuszek koło mnie najpierw zjada mokrą karmę, mięso na końcu, już to zauważyłam.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55013
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw paź 29, 2020 23:04 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Dawno mnie tu nie było i aż się musiałam cofnąć o kilkanaście stron. Strasznie mi przykro z powodu Pusi, a jeszcze bardziej Witusia, bo to przecież kocie dzieciątko jeszcze było. Pusia chociaż dożyła sędziwego wieku jak moja Koki. No i proszę jakie te nasze persiczki długowieczne były, a raz mi wet powiedział, że persy żyją średnio 12 lat. Przekroczyły te nasze dziewczynki tą średnią, oj przekroczyły :ok: Niech sobie teraz szczęśliwe brykają po tęczowych łąkach :1luvu:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Burajulia i 151 gości