Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon mar 29, 2021 22:19 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Z tym potrzebowaniem siebie nawzajem to rzeczywiście - coś w tym jest, że tak bywa.
Zdrowia dla kotełków i Dużych!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto mar 30, 2021 6:27 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Dziękuję :1luvu:
Niestety, pada i wygląda na to, że będzie tak cały dzień i kolejne. Roślinom to bardzo potrzebne, ale dla mnie nieco uciążliwe.
Wczoraj miałam telefon od Dużej Fendiego, czarnego puchatka. Jak miło było słyszeć, że wszystko w porządku, że cała rodzina szczęśliwa, że mają tak cudownego kotka. Jest piękny, ale przede wszystkim ma cudowny charakter, kocha wszystkich, jest kotem gadającym. Bardzo podobało mi się stwierdzenie, że się wygłupia :lol: Popisuje przed obcymi, zachęca do zabawy, czasem przeszkadza w pracy zdalnej, co jest normą. Dzięki Fendiemu, rezydent Rysio otworzył się, bo był nieco wycofanym kotkiem. Mam obiecane zdjęcia, oczywiście wkleję.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 30, 2021 12:17 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Nie padało, tylko taka mżawka była, nic strasznego. U Kulek frekwencja taka sobie. Była Lila, Sreberko i kocia mama. Znowu nie było kici z ciemnym pyszczkiem, już się martwię :( Sreberko ma zaokrąglony brzuszek, czyżby była w ciąży? Po świętach spróbuję łapać, ale nie wiem, czy się uda. Po świętach też muszę zabrać buraska do weta, bolą go uszka :( Miał podany advocate, ale to chyba mało skuteczne. Sprawdzić trzeba. Zawiozłam mu dzisiaj porcję mięsa, trochę suchego Purizonu, który uwielbia i parę saszetek. Piękny jest :1luvu: , jak zresztą każdy buras.
waanka, bardzo, bardzo dziękuję za pomoc :1luvu: :1luvu: :1luvu:

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 30, 2021 13:56 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Byłam, czytałam :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 30, 2021 16:04 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

A jednak jutro idę z buraskiem do weta, szkoda mi go, bo uszka bolą :(
Podcięłam dzisiaj pazurki kocim chłopakom. Mimek jest takim dzikuskiem, tak się boi, że aż zwymiotował :( On nie jest agresywny, nie gryzie, nie warczy, tylko rządzi nim strach. Tyle czasu jest już u mnie, a wciąż jest problem. Cała trójka, czyli Benia, Gabryś i Mimek zawsze razem i nawzajem się jakoś nakręcają. Benia jest w pełni obsługiwalna, z Gabrysiem można sobie poradzić, tylko Mimek taki dzikus. Kiedy miał chore oczko i musiałam mu co chwilę go zakrapiać, to było OK, przywykł, po prostu.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 31, 2021 5:48 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Dziwnym zbiegiem okoliczności, wczoraj zadzwoniła Duża Stelli, siostry Fendiego. U niej też jest super, kotka zadbana, kochana. Jest spokojna, ale wciąż ma nawyk wspinania się po siatce, aż do samej góry. Jest piękna, urosła, ma cudną sierść. Mam obiecane zdjęcia, podobnie jak Fendiego, ale zobaczymy, czy dotrą.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 31, 2021 5:53 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Serce rośnie od takich wieści :)
Daj znac, co u Buraska już po wizycie
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro mar 31, 2021 7:32 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Burasku, kciuki!
Wspinanie się na górę siatki - całkiem jak Bezia :) Feliś już dawno przestał, całe szczęście, bo ciężki jest :)
U nas słonecznie, mam nadzieję, że u Was również :D
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro mar 31, 2021 9:20 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Nul pisze:U nas słonecznie, mam nadzieję, że u Was również :D

Owszem, powiedziałabym, że jest ...upalnie :mrgreen: Naprawdę. Szybkie zakupy zrobione, czarnuszek nakarmiony, tym razem prawe oczko niezbyt ładne. O co chodzi? Nie mam pojęcia.
Byłam z buraskiem u weta. Wyhodował sobie drożdże w uszkach. Dostał preparat, powinien pomóc. Przy okazji został odrobaczony, w lecznicy podałam mu tabletkę, bo nie wiedziałam, czy się uda. Udało się bez problemu. Za dwa tygodnie powtórka. Jestem lżejsza o 111 zł, ale niech już biedak będzie zdrowy.
Niestety, będę zaraz musiała jechać do Kulek, balkon zamknę :( , koty będą niezadowolone. Nadia śpi na bambusowej wycieraczce, opala się :mrgreen:

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 31, 2021 10:41 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

ewar pisze:
Nul pisze:U nas słonecznie, mam nadzieję, że u Was również :D

Owszem, powiedziałabym, że jest ...upalnie :mrgreen: Naprawdę. Szybkie zakupy zrobione, czarnuszek nakarmiony, tym razem prawe oczko niezbyt ładne. O co chodzi? Nie mam pojęcia.
Byłam z buraskiem u weta. Wyhodował sobie drożdże w uszkach. Dostał preparat, powinien pomóc. Przy okazji został odrobaczony, w lecznicy podałam mu tabletkę, bo nie wiedziałam, czy się uda. Udało się bez problemu. Za dwa tygodnie powtórka. Jestem lżejsza o 111 zł, ale niech już biedak będzie zdrowy.
Niestety, będę zaraz musiała jechać do Kulek, balkon zamknę :( , koty będą niezadowolone. Nadia śpi na bambusowej wycieraczce, opala się :mrgreen:


u nas 28 stopni w słońcu 8O
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 31, 2021 11:35 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

U nas też bardzo ciepło. Niektórzy pozdejmowali kurtki i niosą je w ręku, bo słońce mocno grzeje.
Byłam u Kulek, nakarmiłam Lilę i Sreberko. Coś mi się wydaje, że Sreberko ma powiększony brzuszek :( Innych kotów nie widziałam, wczorajsze jedzenie oczywiście zniknęło. Martwię się już nieobecnością kici z ciemnym pyszczkiem :(

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 31, 2021 17:04 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Kiciu z ciemnym pyszczkiem, objaw się!
Tu też upalnie było, w słońcu grzało cudnie. Siedziałyśmy z kocią sąsiadką i z Felkiem na schodku na ulicy i nam taaak dobrze było :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw kwi 01, 2021 9:12 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Nul pisze:Kiciu z ciemnym pyszczkiem, objaw się!

Bardzo bym chciała, martwię się o nią :(
Ptaki dostały ziarno, czarnuszek jak zwykle, ale sporo suchej karmy zostawił. Chyba prawe oczko trochę go boli. Nie wiem, czy tłucze się z kocurami, czy zadrapał się przechodząc przez krzaki. Gałka oczka cała, ale powieki nieco opuchnięte.
Dzisiaj upał, ale podobno tak ma być tylko dzisiaj, od jutra ochłodzenie. Okropne są te zmiany temperatur.
Na wątku białej kotki cisza, mamucik odpuściła. Do domku dzwoni czasem agamalaga, ona podpisała umowę adopcyjną. Ponoć kotka już zdrowa.Takie zdjęcia agamalaga dostała.
ObrazekObrazek
W umowie jest i była też ustna deklaracja, że jeśli kotka nie spełni oczekiwań, to agamalaga po nią natychmiast przyjedzie.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw kwi 01, 2021 9:34 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Biała kiciu, bądź zdrowa!
Tu też piękna pogoda, kawał pięknej wiosny, zazieleniło się już delikatną mgiełką w parkach i na licznych ulicach, w ogrodach... Ładnie :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw kwi 01, 2021 9:51 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Słoneczko u nas też pięknie świeci a ja mogę tylko popatrzeć przez okno.
Już bym chętnie wyszła na spacer ale niestety do 06.04.mam izolację. Dziś mam teleporade.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości