Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto sty 05, 2021 14:01 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

U mnie trochę przestało lać, tylko kropiło, podjechałam więc do moich studentów. Po drodze nakarmiłam czarnuszka. U Kulek była tylko Sreberko. Czekała w domku. Chwilę poczekałam, aż zje, bo bezczelne sroki ją straszyły, ona się ich boi, a sroki boją się mnie :wink: Nałożyłam jedzenie, nie zamoknie, bo wszystko "pod dachem", koty nie powinny być głodne. Jutro ma być sucho o porze, w której zwykle karmię koty, może będzie ich więcej. Naprawdę chciałabym zobaczyć, które koty się stołują pod drugim transformatorem, bo tam miski zawsze wylizane, ani jedna chrupka nie zostaje.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro sty 06, 2021 11:37 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 06, 2021 14:18 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Dzięki :1luvu:
Dzisiejsze przedpołudnie było wyjątkowo ładne, słoneczne. Czarnuszek przyszedł na posiłek i ładnie zjadł, niewiele zostawił. Przed podłogą buras grzał się w słońcu, potem ładnie zjadł mięso i mokrą karmę. W pobliżu mignęła mi Sreberko, ale uciekła, bo i kocia mama tam się pojawiła. Skaranie boskie z tymi studentami :evil: Daję jeść w trzech miejscach, a i tak jest problem. Lila przybiegła od razu, bardzo, ale to bardzo niecierpliwa z niej kotka :wink: Nie może się doczekać posiłku, wrzeszczy, ociera się..itd. Dostała mięso i się uspokoiła. Byłam u siostry i po drodze zajrzałam do jej kotów. Są śliczne, tłuściutkie. Biało-bura kotka zawsze taka była, ale Atol wypiękniał. Jest grubaskiem, bardzo miłym, łagodnym kotkiem. Wykastrowany, hormony w nim nie buzują, nie włóczy się za kotkami i nie walczy z kocurami. I o to chodzi :ok: Aparatu nie wzięłam, ale kiedyś spróbuję zrobić im zdjęcia.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sty 07, 2021 13:08 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Mój śliczny czarnuszek czekał na posiłek.
ObrazekObrazek
Po powrocie sprawdziłam, prawie wszystko ładnie zjadł :ok:
Buras był pod podłogą, miski wyczyścił, ale widziałam, że szedł wzdłuż torów w kierunku domku, może więc było mu mało. Tam jedzenie jest, Lila zjadła tylko michę mięsa. Oblizywała się po posiłku
Obrazek
Przegoniła Sreberko :evil: , ale kotka i tak zdążyła się najeść. A potem jak zwykle szła w kierunku lasu.
Obrazek
A teraz zdjęcie moich kocich chłopców, pięknooki Gabryś i Mimek. Oczka już ładne. A obok pałeczki matatabi, które moje koty lubią.
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sty 07, 2021 13:15 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Mój śliczny czarnuszek czekał na posiłek.
ObrazekObrazek

fajnie czeka
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 07, 2021 13:17 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Prawda? :D Już doszło do niego, że zapewniam catering i nic więcej, więc podchodzi blisko. Bardzo urósł i przytył.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sty 07, 2021 13:21 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

ewar pisze:Prawda? :D Już doszło do niego, że zapewniam catering i nic więcej, więc podchodzi blisko. Bardzo urósł i przytył.


dostaje codziennie jeść to i dobrze wyglada
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 07, 2021 14:08 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

mir.ka pisze:Mój śliczny czarnuszek czekał na posiłek.
ObrazekObrazek

fajnie czeka

I jest Śliczny a zdjęcia fajne. :1luvu: :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 07, 2021 14:43 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Na tym drugim jakoś tak niezgrabnie wyszedł, ale naprawdę jest bardzo proporcjonalny.
mir.ka pisze:dostaje codziennie jeść to i dobrze wyglada

Ale w sumie to on dużo nie je. Czasem tylko coś skubnie i zostawia dla jakiegoś innego, głodnego kota.Rzadko zdarza się, że miskę wyczysci. Pewno i poluje, mam nadzieję, że nie na sikorki, których jest sporo na jego terenie, co zauważyłam. A Atol też się zrobił kotem na schwał, taki nie był. Kastracja pewno też miała znaczenie. Bezdomniaki dostają niezłe jedzenie. U mnie podstawą jest mięso, które koty bardzo lubią. Dzisiaj kupiłam wieprzowinę po 6,90 zł i wołowinę po 11,90 zł. Oczywiście, że daję też mokrą i suchą karmę, która wychodzi znacznie drożej. Dorota z konieczności kupuje dla kotów na terenie huty wyłącznie gotową karmę i różnica w utrzymaniu kotów jest spora.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sty 08, 2021 2:12 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Urocze to zdjęcie z „wystającym” czarnym kotkiem! :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt sty 08, 2021 7:25 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Dziękuję :1luvu:
Obudziłam koty, podałam leki, nakarmiłam i sprzątnęłam kuwety. Rutyna, każdy dzień tak zaczynam. Koty mam teraz grzeczne, bardzo spokojne, takie przewidywalne. Muszę kupić Lucy RC Fibre, to jej bardzo pomaga. Oczka lepsze, ale do końca kuracji jeszcze daleko. Biedna jest :cry: Nadia wciąż bez zmian. Je, korzysta z kuwety i cały czas prawie śpi. Z konieczności koty kisną w domu, rzadko wychodzą na balkon, oczywiście i to też nie jest dla nich dobre.
Dzisiaj ma padać śnieg, ale na razie sucho, tylko zimno. Woda w miskach na pewno zamarznięta, trzeba nalać świeżej. Ptaki bardzo odczuwają pragnienie.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sty 08, 2021 10:59 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Nul pisze:Urocze to zdjęcie z „wystającym” czarnym kotkiem! :)

Ja też takie uwielbiam :1luvu: Cudne :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt sty 08, 2021 12:32 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Jestem już po kocim dyżurze. Czarnuszek nie zawiódł, czekał na jedzonko i sporo też dzisiaj zjadł. Buras czekał przed podłogą. Była ze mną siostra i stwierdziła, że to najładniejszy kot, jakiego dokarmiam. Ona też lubi burasy. A przed domkiem takie coś zastałam
Obrazek
To Sreberko wybiegając wykopała ścinki. Troszkę zjadła, oczywiście nie przy domku
Obrazek
Lila też była, ale zwiała na widok aparatu :wink: Kocią mamę spotkałam po drodze, siedziała na murku
Obrazek
Pod drugim transformatorem żadnego kota nie było, ale wszystko było zjedzone.
Wracając wstąpiłam do Reni ( pirulasińska) i za mną do klatki wszedł długowłosy pingwin. On ma dom, ale jest wiecznie głodny. Przychodzi do sąsiadów Reni, coś zje, pośpi sobie i idzie do siebie. Dałam mu jeść przed klatką.
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sty 08, 2021 14:50 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

:201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sty 08, 2021 15:35 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Zapraszam na bazarek, link w moim podpisie.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości