Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto mar 17, 2020 11:03 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Benia i Tino w lecznicy. Już chyba są po zabiegu. Zawiózł nas sąsiad, bo taksówki już nie jeżdżą. Około 17-ej odbieramy koty i znowu skorzystamy z uprzejmości sąsiada. Martwię się, bo i Tino i Benia mają rozpacz w pyszczkach :cry: .Nie można było już czekać. Lecznica na razie pracuje, ale może być tak, że zjawi się ktoś zarażony i natychmiast kwarantanna.
Zaraz jadę pod hutę i do Kulek. Podrzucę też trochę mięsa Meli i kociakom. One dzisiaj pół godziny siedziały w słońcu w otwartym oknie. Mają teraz fajnie :D

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 17, 2020 13:16 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Po drodze pod hutę zostawiłam mięso pod podłogą, jak wracałam to już wszystko było zjedzone. Jadzia przybiegła, myślę, że najadła się i poszła do siebie. Podjechałam do Kulek, Sreberko się pojawiła
Obrazek
Boi się, to widać. Potem za siatką w krzakach zobaczyłam podpodłogowca
Obrazek
Trochę jedzenia zostawiłam w miejscu, gdzie widuję kocią mamę i pingwina. Dzisiaj ich nie było.
A teraz parę zdjęć domowych kotów
Piksel i Benia
Obrazek
Piksel solo
Obrazek Obrazek
I Piksel z Daszką, to synuś mamusi :D
Obrazek

Proszę, trzymajcie kciuki za Benię i Tino. Niech już nie cierpią, niech po zabiegu będzie wszystko dobrze.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 17, 2020 14:22 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Trzymam...

U nas też wylegiwanie sie w oknie w słońcu, bezpośrednio lub przez szybkę... :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11137
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto mar 17, 2020 14:39 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

ewar pisze:Po drodze pod hutę zostawiłam mięso pod podłogą, jak wracałam to już wszystko było zjedzone. Jadzia przybiegła, myślę, że najadła się i poszła do siebie. Podjechałam do Kulek, Sreberko się pojawiła
Obrazek
Boi się, to widać. Potem za siatką w krzakach zobaczyłam podpodłogowca
Obrazek
Trochę jedzenia zostawiłam w miejscu, gdzie widuję kocią mamę i pingwina. Dzisiaj ich nie było.
A teraz parę zdjęć domowych kotów
Piksel i Benia
Obrazek
Piksel solo
Obrazek Obrazek
I Piksel z Daszką, to synuś mamusi :D
Obrazek

Proszę, trzymajcie kciuki za Benię i Tino. Niech już nie cierpią, niech po zabiegu będzie wszystko dobrze.


:ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72512
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 17, 2020 15:53 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Za godzinę jedziemy po koty.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 17, 2020 17:36 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

:ok: :ok: :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 17, 2020 18:05 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Już jesteśmy w domu. Benia ma usuniętych sporo zębów, powinna poczuć się lepiej. Musiało ją bardzo boleć :( Dostała antybiotyk na razie na 10 dni, ale na pewno trzeba będzie podawać dłużej. Jeszcze jakiś inny lek, ale ten tylko trzy dni. Ma w sumie dobre wyniki, tylko parametry nerkowe leciutko podwyższone, ale tak jest przy nadciśnieniu. Należałoby ją odchudzić, ale przy takim stadzie to bardzo trudne. Postaram się, ale bardzo powolutku, nie od razu. Tino też ma usunięte zęby, wyniki dobre, ale u niego jeszcze jest zapalenie stawu skroniowo-żuchwowego. To bardzo bolesne i też kot będzie wymagał dłuższego leczenia. Tabletki będę mu podawała, p.Iza nie umie za bardzo i ma trochę niesprawne ręce.To blisko, podejdę, nie ma sprawy. Zapłaciłam 305 zł, ale w tym było jeszcze 10 tabletek na nadciśnienie. P.Iza 300 zł, to dla niej bardzo dużo, ale przecież nie mogła tak kota zostawić. Benia zjadła już trochę musu Gourmeta, ale poszła do budki, nie czuje się chyba zbyt dobrze. Zobaczymy, jak będzie jutro. Zadzwonię zaraz do p.Izy i zapytam o Tino.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 17, 2020 18:39 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Tino pięknie zjadł, również mus Gourmeta, poprosił o dokładkę. Oby, oby wszystko było dobrze.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 18, 2020 8:00 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Tak jakoś smutno, depresyjnie, ale ja mam zdecydowanie lepszy humor. Beni ulżyło, ładnie je, inaczej się zachowuje i nie śmierdzi jej z pyszczka :lol: Mogłam to zrobić wcześniej :oops: , ale chciałam najpierw połapać kotki. Mea culpa...

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 18, 2020 8:07 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

ewar pisze:Tak jakoś smutno, depresyjnie, ale ja mam zdecydowanie lepszy humor. Beni ulżyło, ładnie je, inaczej się zachowuje i nie śmierdzi jej z pyszczka :lol: Mogłam to zrobić wcześniej :oops: , ale chciałam najpierw połapać kotki. Mea culpa...


wszystkiego na raz sie nie da zrobić

za Benie i Tino :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72512
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 18, 2020 8:34 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Tino jeszcze odczuwa ból, ten staw będzie mu dokuczał, ale dostaje leki, powinno być dobrze.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 18, 2020 14:11 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Ale się zrobiło cieplutko :lol: Na trawniku pod oknem p.Izy aż fioletowo od fiołków. Rozsiewają się same. Balkon mam cały czas otwarty, koty sobie wychodzą, ale tak na chwilę i wracają. Pikselowi udało się upolować chyba muchę? Pusia też się przewietrzyła i Benia, ale chyba jeszcze mimo wszystko za wcześnie na wielogodzinne przebywanie na powietrzu.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 18, 2020 19:31 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Feliś całe popołudnie przespał przy otwartym oknie, na parapecie (na kocim materacyku), aż w końcu mnie się zrobiło zimno i postanowiłam zamknąć. Ale muchy jeszcze nie widzieliśmy! Niech no się tylko jakas pojawi, niech się o tym Beziołek dowie!

Zdrowia nieustająco dla Was! Dla ewar i Beni i Tino i innych :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11137
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw mar 19, 2020 7:00 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Dziękujemy :1luvu: Benia i Tino chyba zdrowieją. P.Iza jakoś sobie radzi z podawaniem tabletek, nie muszę więc do niej biegać. Tino ładnie je, dostaje same przysmaki, rozpuszczony jest :lol: Benia ucieka przede mną, pięć razy dziennie muszę jej podawać leki do pyszczka. Nie ma z tym najmniejszego problemu, ale kotka na mój widok chowa się do tunelu, to jej azyl. Z pyszczka już nie śmierdzi, sądzę, że i bólu nie odczuwa.
Dzisiaj jadę pod hutę i do Kulek. Wcześniej muszę zrobić zakupy. W sklepach puściutko, kolejka najwyżej dwóch osób, a i te czekają pod sklepem. To dobrze. Atmosfera jednak nie za fajna, ale czego się spodziewać?

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw mar 19, 2020 9:08 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

ewar pisze:Dziękujemy :1luvu: Benia i Tino chyba zdrowieją. P.Iza jakoś sobie radzi z podawaniem tabletek, nie muszę więc do niej biegać. Tino ładnie je, dostaje same przysmaki, rozpuszczony jest :lol: Benia ucieka przede mną, pięć razy dziennie muszę jej podawać leki do pyszczka. Nie ma z tym najmniejszego problemu, ale kotka na mój widok chowa się do tunelu, to jej azyl. Z pyszczka już nie śmierdzi, sądzę, że i bólu nie odczuwa.
Dzisiaj jadę pod hutę i do Kulek. Wcześniej muszę zrobić zakupy. W sklepach puściutko, kolejka najwyżej dwóch osób, a i te czekają pod sklepem. To dobrze. Atmosfera jednak nie za fajna, ale czego się spodziewać?


a nie ma problemu z zakupami? ja byłam ostatnio w sklepie w poniedziałek, odebrałam internetowe zakupy z Rossmana i kupiłam chleb w piekarni
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72512
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości