Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw mar 19, 2020 10:37 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Nie, nie ma. Niektóre rzeczy tylko bardzo drogie, na przykład rękawiczki gumowe. Wsiadłam na rower i pojechałam do dużej Biedronki, pojawiły się bowiem nowe puszki, Maxi Natural. Skład wydaje się dobry, ale to mielonka, nie wiem, czy koty będą jadły. We Fracu kupiłam mięso. Wołowa dwójka była ładna, ale wieprzowiny tej tańszej nie było, kupiłam schab, bo był najtańszy. Ludzi w sklepach mało, zachowują odległość. Myślę, że jeśli ktoś się zaraził to wtedy, kiedy była panika i tłumy w dużych marketach, których generalnie nie znoszę i rzadko bywam. W Tesco byłam kilka lat temu, w Kauflandzie też dawno. W Rossmannie i Biedronce idę "na azymut", czyli do regału z kocią karmą i tyle. Nie biorę koszyka teraz, płacę kartą.
Nie słyszałam o przypadkach zarażenia w Stalowej Woli, tylko jeden facet z Pysznicy (to wieś za mostem), jest w szpitalu w Mielcu. Wrócił z Belgii. Oby tak dalej, ale straszą cały czas, że będzie dużo zachorowań.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw mar 19, 2020 12:44 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Ale piękna pogoda :D Widziałam chłopaka na rowerze, jechał w koszulce z krótkimi rękawami i w szortach :lol: Chyba lekka przesada, ale ja wiem?
Byłam pod hutą, Jadzia czekała za siatką. Najadła się, smakowało jej mięso i ta nowa karma z Biedronki.
Obrazek
U Kulek też byłam, zostawiłam mięso pod podłoga, ale żaden kot nie przyszedł. Było tylko Sreberko. Nie wiem, dlaczego boi się srok :wink:
Obrazek
Potem jednak zdecydowała się coś wrzucić na ruszt. Ktoś nasypał kotom mnóstwo suchej karmy, ale to jakieś badziewie i koty tego nie jedzą. Zostawiłam trochę jedzenia za akademikiem, tam bywa kocia mama i pingwin. Dzisiaj jednak ich nie było.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw mar 19, 2020 13:01 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Jadziu, smacznego! :)

Fajnie, że ładnie - od razu też Jadzia pięknie wygląda na takiej zieloniutkiej trawie :)

Ja dzisiaj głównie na zakupach jarzynowych byłam, "moje" mięsne stoisko na placu miało lekką kolejkę, ale mam jeszcze trcohę zamrozonego dla futer, a w sobotę powinien być odbiór mięcha z barfiaków, więc będę mieć zaopatrzenie.

Zdrowia nieustająco!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw mar 19, 2020 16:30 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Fajne to zdjęcie Jadzi na zielonej trawce :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2398
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 19, 2020 16:46 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

ewar pisze:Ale piękna pogoda :D Widziałam chłopaka na rowerze, jechał w koszulce z krótkimi rękawami i w szortach :lol: Chyba lekka przesada, ale ja wiem?
Byłam pod hutą, Jadzia czekała za siatką. Najadła się, smakowało jej mięso i ta nowa karma z Biedronki.
Obrazek
U Kulek też byłam, zostawiłam mięso pod podłoga, ale żaden kot nie przyszedł. Było tylko Sreberko. Nie wiem, dlaczego boi się srok :wink:
Obrazek
Potem jednak zdecydowała się coś wrzucić na ruszt. Ktoś nasypał kotom mnóstwo suchej karmy, ale to jakieś badziewie i koty tego nie jedzą. Zostawiłam trochę jedzenia za akademikiem, tam bywa kocia mama i pingwin. Dzisiaj jednak ich nie było.


to już chyba wiosna jak Jadzia systematycznie bywa :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72792
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 20, 2020 7:26 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Bywa już, bywa i to mnie cieszy. Wszystkie prawie zdjęcia ma przy misce :mrgreen:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 21, 2020 11:52 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

ewar pisze:Ktoś nasypał kotom mnóstwo suchej karmy, ale to jakieś badziewie i koty tego nie jedzą.

Raz zdarzyło mi się kupić w moim wsiowym sklepie taką karmę. Miało być "na przetrwanie", bo paczka z zooplusa już była w drodze. Nawet dzikusy na dworze jej nie chciały :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob mar 21, 2020 13:11 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Ta byle jaka sucha karma jeszcze jest, koty tego nie jedzą. Jadzi nie było, a miałam jej ulubione serca drobiowe. Trudno, może przyjdzie jutro, trochę jej zostawiłam. Podpodłogowiec była, zjadła trochę mięsa, nie była głodna. Sreberko owszem, nie mogła się doczekać nałożenia do misek. Była w nich resztka jakiejś kaszy z ziemniakami. Zjadła mnóstwo mięsa, nie zostawiła nic dla innych kotów. Spokojnie, znowu zostawiłam słuszną porcję za akademikiem. Kończy mi się słonecznik dla sikorek, nie mam gdzie go kupić :( , ale jest już ciepło, ptaszki powinny sobie poradzić.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 21, 2020 14:26 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

ewar pisze:Ta byle jaka sucha karma jeszcze jest, koty tego nie jedzą. Jadzi nie było, a miałam jej ulubione serca drobiowe. Trudno, może przyjdzie jutro, trochę jej zostawiłam. Podpodłogowiec była, zjadła trochę mięsa, nie była głodna. Sreberko owszem, nie mogła się doczekać nałożenia do misek. Była w nich resztka jakiejś kaszy z ziemniakami. Zjadła mnóstwo mięsa, nie zostawiła nic dla innych kotów. Spokojnie, znowu zostawiłam słuszną porcję za akademikiem. Kończy mi się słonecznik dla sikorek, nie mam gdzie go kupić :( , ale jest już ciepło, ptaszki powinny sobie poradzić.


ja słonecznik kupuję w małym z sklepie zoologicznym, na szczęście jeszcze otwarty, kupiłam w poniedziałek 2 kg jak zjedzą to juz wiecej nie dostaną
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72792
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob mar 21, 2020 16:54 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

U mnie nigdzie nie ma, no może gdzieś daleko, ale nie kupię :( Na razie dostają pół porcji tej, co zwykle. Trudno, jakoś muszą sobie poradzić, a podobno idzie zima :evil:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 21, 2020 18:33 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Cieszcie się że u Was nie ma zachorowań, u mnie coraz więcej. Zaczynam się bać, niby większość pacjentów obecnie ma teleporadu ale wcześniej był armagedon. My bez masek, rękawic i kontakt bezpośredni z pacjentem. Od piątku nie wpuszczamy nikogo bez zmierzenia temperatury i to ma być zabezpieczenie :strach:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 21, 2020 21:40 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

ewar, mogę w poniedziałek spojrzeć, czy koło mnie jest słonecznik, mogłabym wysłać :)

Gosiagosia, nieciekawe zabezpieczenie... Trzymajcie się zdrowo...
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie mar 22, 2020 7:17 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Nul, dziękuję :1luvu: , ale kupię im coś innego. Nie ma co ryzykować łażenia po sklepach.
Dzisiaj jest słonecznie, ale zimno. Najważniejsze, że nie pada.
Gosiagosia, wszyscy się boimy :( To, że nie ma oficjalnych informacji o zachorowaniach, nie znaczy, że ich nie ma, czy nie będzie. Obsesyjnie już mierzę sobie temperaturę, z nerwów kiedyś mi podskoczy. Większość ludzi zachowuje się tak, jak zalecają, ale przecież nie wszyscy.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie mar 22, 2020 10:25 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

ewar pisze:Nul, dziękuję :1luvu: , ale kupię im coś innego. Nie ma co ryzykować łażenia po sklepach.
Dzisiaj jest słonecznie, ale zimno. Najważniejsze, że nie pada.
Gosiagosia, wszyscy się boimy :( To, że nie ma oficjalnych informacji o zachorowaniach, nie znaczy, że ich nie ma, czy nie będzie. Obsesyjnie już mierzę sobie temperaturę, z nerwów kiedyś mi podskoczy. Większość ludzi zachowuje się tak, jak zalecają, ale przecież nie wszyscy.


u mnie zrobiło się zimno to nareszcie ludzie siedzą w domach, a jak było w tygodniu słonecznie to niczym sie nie przejmowali, łazili do sklepu, gadali na ulicy ze znajomymi, dzieci też biegały, jedynie place zabaw zamknęli, ale jeszcze tydzień temu był pełny
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72792
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 22, 2020 10:32 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia ma 18 lat!

Miasta opustoszały, ale podobno w lasach tłumy. Marek Przybylik mówił, że chciał wyjść na spacer tam, gdzie nie ma ludzi i poszedł...na Krakowskie Przedmieście :wink: Większość ludzi stosuje się do zaleceń, ale spotyka się też takich chłopków-roztropków, co to wiedzą lepiej i pchają się w kolejce po piwo, artykuł pierwszej potrzeby. Młodzież również podchodzi o sprawy beztrosko, rodzice tego nie kontrolują.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55008
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia i 162 gości