Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob kwi 17, 2021 11:49 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

ewar pisze:BYŁ CZARNUSZEK :dance: :dance2: :dance: Zjawił się, jak gdyby nigdy nic :wink: , w dodatku próbował mnie dziabnąć pazurem. Zjadł mięso i mokrą karmę, suchej sporo zostawił.
U Kulek byłam, była Lila i Sreberko, obie zjadły niezbyt dużo, widocznie to im wystarczyło. Pod drugim transformatorem były puste miski. Umyłam, nałożyłam jedzenie i już miałam odjeżdżać, kiedy z daleka zobaczyłam kicię z ciemnym pyszczkiem :lol: Próbowałam zobaczyć, czy nie ma wyciągniętych sutków, ale to trudne. Mam nadzieję, że się najadła, miała mięso, suchą i mokrą karmę. Kociej mamy nie widziałam, ale z nią tak jest.

Jaka ulga :1luvu:
Zgłodniał i się zjawił. :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 17, 2021 12:03 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Oj, ulga :lol: Jechałam inną trasą, bo po drodze podrzuciłam jedzenie dla buraska, ale coś mnie tknęło i zawróciłam, na szczęście. Był, czekał w krzaczkach. Też mi kamień z serca spadł, kiedy pojawiła się kicia z ciemnym pyszczkiem. Z tej radości zapomniałam, że mam dla niej dobre saszetki, ale ona i tak najbardziej lubi mięso. Może jutro też przyjdzie.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob kwi 17, 2021 13:50 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Uffffffff!
Bardzo się cieszę :1luvu:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob kwi 17, 2021 13:56 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

ewar pisze:BYŁ CZARNUSZEK :dance: :dance2: :dance: Zjawił się, jak gdyby nigdy nic :wink: , w dodatku próbował mnie dziabnąć pazurem. Zjadł mięso i mokrą karmę, suchej sporo zostawił.
U Kulek byłam, była Lila i Sreberko, obie zjadły niezbyt dużo, widocznie to im wystarczyło. Pod drugim transformatorem były puste miski. Umyłam, nałożyłam jedzenie i już miałam odjeżdżać, kiedy z daleka zobaczyłam kicię z ciemnym pyszczkiem :lol: Próbowałam zobaczyć, czy nie ma wyciągniętych sutków, ale to trudne. Mam nadzieję, że się najadła, miała mięso, suchą i mokrą karmę. Kociej mamy nie widziałam, ale z nią tak jest.



UFFF
umieją te bezdomniaki dostarczać wątpliwych atrakcji :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob kwi 17, 2021 16:26 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

A, to prawda :( Bardzo związuję się emocjonalnie z kotami, źle znoszę to, że się nie pojawiają, że coś złego się z nimi dzieje...itd.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie kwi 18, 2021 7:10 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Straszna mgła dzisiaj, chyba to zapowiada ładny dzień. Oby. Domowe koty obsłużone, śpią sobie smacznie. Dzisiaj nie idę na zakupy, może wcześniej podjadę do kotów. Wcześniej nakarmię ptaki.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie kwi 18, 2021 8:36 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Wyszło słońce, zapowiada się naprawdę ładny dzień :lol: Ptaki nakarmione, woda nalana, czarnuszek nakarmiony. Dostał solidną porcję, powinien być zadowolony. Pora szykować jedzenie dla Kulek.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie kwi 18, 2021 8:54 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

ewar pisze:Wyszło słońce, zapowiada się naprawdę ładny dzień :lol: Ptaki nakarmione, woda nalana, czarnuszek nakarmiony. Dostał solidną porcję, powinien być zadowolony. Pora szykować jedzenie dla Kulek.

:ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 18, 2021 10:29 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Już wróciłam. Koty wypuściłam na balkon, bo jest ładna pogoda. Upału nie ma, trochę wieje zimny wiatr, ale już czuć wiosnę. Była Lila, odmówiła posiłku 8O Sreberko zjawiła się dopiero po dłuższej chwili, niewiele zjadła i poszła się myć na tory :wink: Skrzyczałam Lilę, bo chciała przegonić Sreberko :evil: Kotki z ciemnym pyszczkiem i kociej mamy nie widziałam. I to by było na tyle.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon kwi 19, 2021 6:47 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 19, 2021 8:18 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Dziękuję :1luvu:
Miał być dzisiaj ładny dzień, ale jakoś nic na to nie wskazuje :( Ptactwo nakarmione i czarnuszek również. Nie miał dzisiaj chyba dużego apetytu, sporo zostawił, ale jedzenie zniknie na pewno.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon kwi 19, 2021 8:26 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

ewar pisze:Dziękuję :1luvu:
Miał być dzisiaj ładny dzień, ale jakoś nic na to nie wskazuje :( Ptactwo nakarmione i czarnuszek również. Nie miał dzisiaj chyba dużego apetytu, sporo zostawił, ale jedzenie zniknie na pewno.

U nas ładnie, słonko świeci i jest ciepło. Może do Was dotrze słonko.
Wczoraj w nocy była burza i może przegoniła deszcz.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 19, 2021 10:21 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

a u nas leje, lepiej ma być dopiero jutro :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon kwi 19, 2021 11:07 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

U nas sucho na razie, ale słońca nie ma.
Wróciłam od Kulek. Znajoma zawiozła mnie z klatką-łapką. Nastawiłam w dwóch miejscach. Wszystkie kotki były, ale omijały klatkę z daleka. Sreberko zobaczyła klatkę i poszła pod drugi transformator :wink: Schowałam jedzenie dla kici z ciemnym pyszczkiem, zostawiłam klatkę, a ona wyczuła napełnione miski z daleka i się poczęstowała. Klatka jest w akademiku, bezpieczna w piwnicy, będę mogła ją zawsze stamtąd wziąć. Jutro planowałam dietę dla kotów, a jazdę w środę. Zapowiadają jednak burze, nie ma takiej opcji, abym tam się wtedy zjawiła, nie pod transformatorami i w pobliżu torów kolejowych. Zobaczę, co się w pogodzie zmieni.
Mam już dość tych kotek, zła jestem na nie, bo ileż można łapać?

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto kwi 20, 2021 9:44 Re: Koty z Hucianego Grodu.Pusia za TM.

Nie wiem, jak wytrzymam, ale dzisiaj nie pojadę do Kulek :( Najbardziej szkoda mi kici z ciemnym pyszczkiem, ale nie mogę inaczej. Koty muszą być nieco głodne, może wtedy któraś z kotek wejdzie do klatki-łapki.
Ptactwo nakarmione, czarnuszek zjadł wszystko do spodu. Trochę już późno na zakupy, ale może coś jeszcze sensownego uda mi się dostać.
Wczoraj byłam u weta z buraskiem, prosiłam o sprawdzenie uszek. Miał brudne, ale drożdży już nie było. Pani będzie mu czyścić, tylko tyle. Kot jest cudowny :1luvu: Już nawet nie denerwuje się w torbie, co mnie ogromnie cieszy. Pies był bardzo zdenerwowany, że kota zabieram, po powrocie sprawdzał, czy kot na pewno jest w domu :mrgreen: Fajnie :lol:
NITKA/KARINKA, dziękuję bardzo, bardzo za pomoc :1luvu: :1luvu: :1luvu:

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości