Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie wrz 13, 2020 22:36 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dzisiaj dyżur z przypadku. Ogólny nakarmiony i bezproblemowy.
Zdjelam dziewczynom szwy. Poszło gładko, Tosia grzecznie siedziała w zlewie pozwoliła sobie tam pogrzebać nie uciekała nie gryzła.
Lola ma delikatne rozwolnienie. Aga zwróć uwagę na to może trzeba będzie jej podać tabletkę jak jej nie przejdzie.

Dla kajtusi przywiozłam mięso pojadla dzisiaj trochę i na koniec dopchnela trochę tym różowym royalem. Na jutro jest porcja w lodowce i musza wszystko zjeść lilka z milusia napewno pomogą. Staruszki dostały jeszcze carny trochę pojadly ale mięso było ciekawsze.

Mareczek grzeczny w dobrym humorze, Aleks w średnio dobrym humorze ale ładnie zjadł antybiotyk trochę się poglaskalismy. Pierwszy raz nie miał Armagedonu w klatce.

Czy któraś z tabletek które bierze lola jest zamiast forcalmu? Bo ewidentnie ona jest w coraz gorszym humorze. Dzisiaj była bardzo niedotykalska.

PRZEPRASZAM ZA ŚMIERCI W KUCHNI, ALE JUŻ BYŁAM MEGA SPÓŹNIONA WSZĘDZIE

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Pon wrz 14, 2020 19:59 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dzisiejszy dyżur też ekspresowy :(
Wszędzie w kuwetach ok, u Loli też, leki podane, woda wymieniona.
Kajtusia z jedzeniem nadal tak sobie, Lila też dzisiaj tak sobie, Milusia chętna do jedzenia. Ale humory ok, domagały się mizianek, tylko Lisia nie bardzo w humorze dziś.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto wrz 15, 2020 8:19 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Poprosimy dyżur sobota 19.09 :)

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 462
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Śro wrz 16, 2020 8:10 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

dyzur wtorek:

nic nadzwyczajego sie nie dzialo
na ogolnym bylo duzo rozsypanego suchego jedzenia, w kuwetach ok, apetyty dopisywaly. Baltazar jest jakis hiper aktywny gania Mika i Wincenta. CZoko chodzi i szuka zaczepki ze wszystkimi.

U staruszek ok, Lilka i Milusia ladnie zjadly miesko to co zostalo , Lisia nie chciala miesa ale zjadla saszete Vitkrafta w kuwetach ok. Ptys przyszedl w odwiedziny i nie chcial wyjsc siedzial z paniami dobra godzine ;d

Lolka ok zjadla Felixa dosypalam jej suchego bo nic nie miala, w kuwecie ok

Szpital:
Zgredek w srednim nastroju troche grymasil na jedzenie w kuwetach ok
Aleksander ladnie zjadl kabanosa z tabletka i pierwsza saszete z suplami w kuwecie duzo ale bez dramatu byl jakis spokojniejszy nie probowal gryzc

pozamiatalam podlogi wszedzie, kuwety z lazienki umyte - 2 male sie susza w lazience na podlodze 2 wieksze polozylam na polke wysoko

zostawilam uchylone okna

Bylam z kolezanka Dominiką wymiziala staruszki i Wincenta i Lolke :D

Justyna Stoparczk

Avatar użytkownika
 
Posty: 66
Od: Pon cze 22, 2020 19:06

Post » Śro wrz 16, 2020 19:01 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

środa
Ktos na ogólnym robi duży dramat w kuwecie, a ktos inny - średni dramat ;)
No ale ogólnie było czyściutko, poza standardowo rozwalona szafką i porozrywanym kartonowym pudełkiem ;) Pozamiatałam i zostawiłam im dalej do gryzienia - niech mnie jutro nikt nie przeklina ;)
Dosypałam tez troche żwiru do kuwet na ogólnym, bo było juz na samym dnie. Wiem, że mieliśmy nie dosypywać, bo zaraz odrobaczanie, ale jutro ktoś by rzucał niecenzuralnymi słowami na bank, jakby nie mógł zeskrobać sików z dna kuwet ;) - więc dosypałam troszeczkę ;)
Do jedzenia dostai felixa - szał był wielki ;)

Aleksander dostał swoje leki w kabanosku, pięknie zjadł, w klatce nie miał dramatu i jakby troche mniej urobku w kuwecie niż zwykle ;) - może idzie ku dobremu ;)
Wymieniłam mu podkład na nowy :) Grzeczniutki był dzisiaj bardzo :)

Zgredek dostał swoje jedzenie, wolałby tez feliksa, no ale dałam mu tylko odrobine na ząbek ;)
Dostał kanapę :) - dzięki Marcinowi, który przyniósł podarunki dla naszych kotów: kanapę, posłanko i miseczkę ( wzięła Angela na bazarek ;) ) , troche puszek kociakowych - sa w kuchni na pralce i żwirek - cats best i inny zapakowany :)

Seniorki przymilne, Lilka z apetytem nie najlepiej, ale poskubała trochę ;)
Milusia - milusia <3
Lilka zresztą też <3
tri dziś nie chciaa integracji z człowiekiem, dyżur przesiedziała w drapaku

Lola - jak to Lola. Humor wg mnie taki jak zwykle - były baranki, mizianki, lizanie po rękach, ugniatanie kolan i kłapanie zębami ;) - wszystko niemal w jednej chwili - ale i tak ją kocham ;)

Skończyła się flora jelitowa - trzeba zamówić i nefrokril została 1 kaps - też trzeba przywieźć z lecznicy

Pamiętajcie o Semintrze dla Zgredka - on to ma dostawac cały czas - możecie mu dawać 1,5 cm, bo on troszkę przytył ;)
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 16, 2020 19:15 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury



wtorek (15.09)- Justyna
środa (16.09)- Duszek686
czwartek (17.09)- Wilka
piątek (18.09)- Pietraszka
sobota (19.09)-Burajulia
niedziela (20.09)-Justyna
poniedziałek (21.09)-
wtorek (22.09)-
Środa (23.09)
Czwartek(24.09) Justyna
Piątek(25.09)
Sobota (26.09) Wilka
Niedziela (27.09)
Poniedziałek (28.09)
Wtorek (29.09)
Ostatnio edytowano Czw wrz 17, 2020 17:15 przez Wilka_dlaczego, łącznie edytowano 2 razy

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Śro wrz 16, 2020 22:16 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Kajtusia nadal w lecznicy, ma dodatni test na zapalenie trzustki :(
Trzymajcie kciuki, bo stan jest poważny :(

Kilka fotek z dziś

Lola się wdzięczy
Obrazek

Obrazek

Wincent też

Obrazek

Zgredek zadziwiony nowym meblem

Obrazek

Lulu odkryła nową zabawkę

Obrazek

a bliźniaki mają zamiłowanie do kółek ;)

Obrazek

Obrazek
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 17, 2020 13:30 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

poprosze czwartek 24.09

Justyna Stoparczk

Avatar użytkownika
 
Posty: 66
Od: Pon cze 22, 2020 19:06

Post » Czw wrz 17, 2020 17:26 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dzisiaj w dyżurze pomogła mi Ola wielkie dzieki
Staruszki dostały mięsko, na jadly się i dobily ta tacka z serduszka które kupiła Aneta dla nich. Humory cudowne masa drapanie
Lola w humorze średnim ale zjadła ładnie i trochę się podotykalysmy.
Na ogólnym nie taki głód jak zwykle. Na macsa krecily nosem, morka wcale nie chciała go jeść więc dostała co innego. Ptyś ulubil sobie feringe. Czoko wybitnie w złym humorze ciągle się tłucze z kimś, głównie z wincetem a wincent z lulu. Była wielka bójka jeszcze dołączyła do niej milusia... No na szczęście obyło się bez rozlewu krwi

W szpitaliku właściwie wszystko bez zmian. Kupa Aleksa zebrana. Mareczek w średnim humorze ale kocha swoją nową kanapę.

Podzieliłam cała florę balance!! Nic nie trzeba dzielić! WSZYSTKO STOI W KUCHNI W POJENICZKU

Obcielysmy wszystkim kotom pazury
Mięso dla staruszek jest jeszcze w lodowce. Dajcie im jutro wszystko. Dzisiaj bardzo im smakowalo

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Sob wrz 19, 2020 15:38 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 19.09

Była z nami Marta, podała leki Zgredkowi i Aleksowi. :201494 U Zgredka w kuwecie w porządku, ale bez kupy. U Aleksa tylko dwa duże siku, bez kupy - dlatego nie zebrałam. Ale nie było bagienka.
Bardzo smakuje mu Renal z kurczakiem. Nie gryzł dzisiaj, raczej ma teraz fazę na wyciąganie łap przez klatkę i pacanie.

Ogólny
Były zainteresowane adopcją Wincenta dziewczyny, i dwie panie odebrać fanty.
W kuwetach w porządku, apetyty okej. Oprócz Mike'a. Nie zjadł nic, leżał osowiały cały dyżur, zwymiotował dużą ilością mokrej karmy, kwaśno śmierdzącej i zbitej. Dał się głaskać, nie próbował gryźć, mruczał przez cały czas, nawet jak nikt z nim nie wchodził w interakcję. Po naszym wyjściu Marta G. przyniosła owies, podobno wtedy się ożywił.
Lulu dostała ostatnie 1/2 tabletki, zmazałam z tablicy + vetomune + kropelki do oczka.
Reszta florę, Ptyś lizynę.

Lola
Humor okej, wyczesałam ją, apetyt taki sobie, ale pół saszetki zjadła przy mnie. W kuwecie bez kupy. Dostała tylko jeden lek, drugi się skończył chyba już wczoraj.

Seniorki
W kuwetach mały urobek, apetyty średnie, ale każda podjadła, zostały im jeszcze suche chrupki i w miseczkach mokre, może do jutra wyjedzą.
Wszystkie trzy zostały wymiziane. Lila z Milusią wylizują się nawzajem. Dostały swoje suple.

Podłogi zamiecione, nie było brudno.
Byliśmy od 11, wczoraj Agnieszka wieczorem, więc brak kup to pewnie wynik pory dnia.

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 462
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Nie wrz 20, 2020 12:19 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury



wtorek (15.09)- Justyna
środa (16.09)- Duszek686
czwartek (17.09)- Wilka
piątek (18.09)- Pietraszka
sobota (19.09)-Burajulia
niedziela (20.09)-Justyna
poniedziałek (21.09)- Duszek686
wtorek (22.09)- Pyma
Środa (23.09) burajulia
Czwartek(24.09) Justyna
Piątek(25.09)
Sobota (26.09) Wilka
Niedziela (27.09) Pietraszka
Poniedziałek (28.09)
Wtorek (29.09)
Środa (30.09)
Czwartek (1.10) Kociambra

Oddaje kontrolę nad grafikiem we właściwe ręce ;)
Ostatnio edytowano Nie wrz 20, 2020 12:55 przez Wilka_dlaczego, łącznie edytowano 1 raz

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Nie wrz 20, 2020 12:40 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Niedzielę 27.09 poproszę

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Nie wrz 20, 2020 17:49 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

dyzur niedziela

Na ogolnym bylo troche balaganu z zieleniny :) plus jeden rzyg
po jedzeniu byl koejny rzyg ..niestety nie wiem czyj bo bylam wtedy u staruszek

W kuwecie jedna luzna kupa reszta ok. Zamiotlam i umylam podloge

Lolka humor i apetyt ok, dosypalam jej suchego bo juz nic nie miala, zjadla tez Felixa kuwety ok

Staruszki Milusia i Lilka wyraznie sie zaprzyjaznily :) myly sie nawzajem i barankowaly ladnie zjadly w kuwetach ok

Szpital

Zgredek humor sredni, dostal leki w kuwecie komplet ladny :)
Aleksander nie gryzl mnie chyba wyluzowal troche, w kuwecie duzo wszystkiego

Na koniec dyzuru przyszla Iza z Aneta (ale nie wiem czy zabraly Aleksandra czy wypuscily na ogolny)
zostawilam uchylone okna, dzwi pozamykalam

Justyna Stoparczk

Avatar użytkownika
 
Posty: 66
Od: Pon cze 22, 2020 19:06

Post » Nie wrz 20, 2020 21:49 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur z piątku:
Na ogólnym w jednej kuwecie, tej koło drzwi wejściowych brzydko, w pozostałych ok.
Generalnie dość spokojnie, wszędzie w kuwetach ładne komplety, leki podane, podłogi zamiecione i umyte. Kociaste w dobrych humorach poza Aleksandrem - niezadowolonym z zamknięcia chyba i Zgredkiem, którego wkurza Aleksander i brak mu chyba człowieka :(
Dziękuję Justynie za pomoc :)
Mieliśmy sporo odwiedzin - po odbiór fantów, obejrzeć koty, zaadoptować Tosię :)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon wrz 21, 2020 8:32 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:

poniedziałek (21.09)- Duszek686
wtorek (22.09)- Pyma
Środa (23.09) burajulia
Czwartek(24.09) Justyna
Piątek(25.09)
Sobota (26.09) Wilka
Niedziela (27.09) Pietraszka
Poniedziałek (28.09) - pyma
Wtorek (29.09)
Środa (30.09)
Czwartek (1.10) Kociambra
piatek (02.10)-
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości