Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw cze 18, 2020 9:32 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Wczorajszy dyżur:
spokojnie, leki podane, wszystko ogarnięte.
Seniorki ładnie zjadły, Kajtusia mniej wystraszona.
U Loli brak kupy w kuwecie. Pranie wywieszone.
Lilka trochę pozwiedzała szpital.
Dziękuję p. Julii za pomoc :) Dzięki temu koty miały też trochę uwagi i zabawy, a ja wyszłam po 3 godzinach, a nie po 5-ciu :)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pt cze 19, 2020 15:45 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Poproszę sobotę 27.06

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pt cze 19, 2020 16:38 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

A ja muszę odwołać niedzielę, skręciłam nogę. Przepraszam.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt cze 19, 2020 18:02 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

olala1 pisze:A ja muszę odwołać niedzielę, skręciłam nogę. Przepraszam.
Wracaj prędko do zdrowia <3

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pt cze 19, 2020 22:31 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur dzisiejszy (19.06). Pomagała nam Marta, za co bardzo dziękujemy :201494

W szpitalu apetyty raczej dopisywały i wszyscy byli rozgadani - najbardziej Dżoker :D Tygrysek kupił Martę, próbując się na nią wspinać i domagając się pieszczot. Przekochany z niego kawaler :201461 Tosia bardzo fajnie się sama bawi; też sobie trochę pogadała i pomiziała się z Dominiką przy sprzątaniu klatki. Lila nie miała apetytu na Gourmeta, ale dała się ładnie zainhalować i zrobić uszy. Lulu z siostrą były w miziankowych nastrojach, a po sprzątnięciu kuwety Lulu uznała, że zrobi sobie w niej plażę. Brakło jej tylko parawanu i drinka z palemką. Czoko bardzo chce wyjść - polecamy uważać przy wyciąganiu misek. Kuwety u prawie wszystkich w porządku, tylko Lila miała takie małe kuleczki zamiast normalnej kupy. Wszyscy dostali swoje papu z przepisanymi lekami.

Na ogólnym apetyty standardowo dopisywały. Jakaś trawa wybuchła i zapomnieliśmy odłożyć gdzieś tackę po niej. Jak wychodziliśmy, to była przy drzwiach wejściowych, ale znając bliźniaków jutro pewnie będzie na parapecie :P Na początku Ptyś próbował gryźć Baltazara, który go barankował, a na koniec naszej wizyty Amand szukał zaczepki u wszystkich. Trochę chyba panowie potrzebują kobiecej ręki, bo robi się dziki zachód :P Kuwety ok, chłopaków jest czterech, a produktywni za siedmiu.

Milusia i Kajtusia dostały krople. Kajtusia była nieśmiała i wystraszona, ale nie broniła się specjalnie i zaraz po zaaplikowaniu kropel dawała się głaskać i zaczynała mruczeć. Milusia była bardziej podejrzliwa i trudniej było ją skłonić do współpracy, ale daliśmy radę, a potem sama się nadstawiała na głaski. Wszystko ładnie zjadły, dostały leki według rozpiski. Kuwety w porządku. Dosypałem trochę żwirku, bo w jednej było dosyć płytko.

Lola zjadła swoje leki w zielonej Smilli. Trochę na raty, mam wrażenie, że je tylko wtedy, kiedy ktoś jest w pokoju. Trochę ją pogłaskałem, bo mnie zaczepiała :P Kuwety ok, w tej przy drzwiach dosypałem żwirku. Nie dosypywaliśmy jej suchego, bo troszeczkę się dziewczyna zaokrągla :P

Schowaliśmy suche pranie, ale nie powiesiliśmy świeżego, bo nie wiedzieliśmy, że jest. Podłogi pozamiatane. Na ogólnym dosypaliśmy trochę suchego, ale nie wszędzie, żeby nie było jedzenia z nudów.

Adam.Kz

 
Posty: 21
Od: Śro lip 04, 2018 7:04

Post » Sob cze 20, 2020 17:36 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Piątek poproszę 26.06

09996

 
Posty: 168
Od: Czw kwi 25, 2019 20:23

Post » Pon cze 22, 2020 7:09 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:

Poniedziałek (22.06)-Alicjab
Wtorek (23.06)-kasik.30/wujosredniak
Środa (24.06)-pyma
Czwartek (25.06)- kociambra1989
piątek (26.06)-09996
sobota (27.06)-Pietraszka
niedziela (28.06)-
poniedziałek (29.06)-
wtorek (30.06)-
środa (01.07)-
czwartek (02.07)-
piatek (03.07)-
sobota (04.07)-
niedziela (05.07)-
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon cze 22, 2020 7:17 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Wczorajszy dyżur wspólnie z Agnieszką, zrobiłyśmy na błysk więc ma nadzieję, że dzisiaj będzie to jeszcze widać.
Na ogólnym i w pokoikach w kuwetach ok, apetyty ładne, humory też, tylko Kajtusia cały czas wycofana i smutna, ale apetyt na szczęście ma.
Dwa prania zrobione, trzecie w pralce do powieszenia.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon cze 22, 2020 8:47 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Na szpitalu też porządek, Lila sobie siedziała na drapaku, apetyty dobre, humory też. Tosia kolejny raz zwymiotowała - wymieniłam jej posłanko i zrobiła brzydka kupę - rozpisałam jej Florę do jedzenia. Poobserwujcie ją, jak ona w tym tygodniu. Tri szaleje tak w kuwecie, że aż łapy sobie podgryza :( Może je dać jednak do osobnych klatek, a Lili klatkę zlikwidować?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon cze 22, 2020 19:36 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Czesc Wszystkim :)

Jestem nowa na tym forum wiec może powiem dwa słowa o sobie. Mam na imię Justyna mam 30 lat ,mieszkam na Polesiu z 3 kotełkami :201461 i mężem.
Wcześniej pomagałam kociakom bardziej przez wirtualne adopcje, zbiorki itp.

Ponieważ teraz mam więcej czasu po pracy chciałabym się bardziej zaangażować i pomagać osobiście ;) dziś byłam pierwszy raz w kociarni razem z Alicją i Klaudią. Kociaki sa super i nie mogę sie doczekać kiedy znowu je odwiedzę :)

Chciałabym sie z kimś umówić na kolejny dyżur wprowadzający :) we wtorek za tydzień 30.06 ? godzina dowolna

Pozdrawiam :)
Justyna

Justyna Stoparczk

Avatar użytkownika
 
Posty: 66
Od: Pon cze 22, 2020 19:06

Post » Pon cze 22, 2020 20:28 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dzisiejszy dyżur.
Podziękowania za pomoc dla Justyny i witamy serdecznie w gronie wolo :catmilk:

Na ogólnym spokój i porządek. Kuwety ok. Ptyś zjadł z apetytem całego groumeta. Bliźniacy wybawieni przez Justynę :201461
W szpitaliku leki podane, koty nakarmione. Joker-Marek wrzeszczy bardzo o jedzenie. Czoko zgrzeczniała, fajny z niej miziak.
U staruszek: Kajtusia zjadła z apetytem prawie cały pasztecik groumeta. Milusia nie chciała jeść, mimo namawiania i głaskania :(
U Loli też apetyt dobry, w kuwecie nieco plackowata kupka.

Na ogólnym i w szpitalu cały dyżur chodziły lampy. Pranie wywieszone. Podłogi wszędzie zamiecione i pomyte. Woda wymieniona we wszystkich miskach.
Mika, Korek, Florka, szczurka Mysia, Mysza, Misiek (Kicek), Dziubek, Koszmi (Kotuś), Dora, Filipek, Cinek, Maciuś, Frodzik, Szpinerek, Inusia, Kubuś, Swietka... jeśli raj istnieje, to w moim jest już tłok :(

alicjab

 
Posty: 110
Od: Pon gru 25, 2017 20:18

Post » Wto cze 23, 2020 7:39 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Justyna Stoparczk pisze:Czesc Wszystkim :)

Jestem nowa na tym forum wiec może powiem dwa słowa o sobie. Mam na imię Justyna mam 30 lat ,mieszkam na Polesiu z 3 kotełkami :201461 i mężem.
Wcześniej pomagałam kociakom bardziej przez wirtualne adopcje, zbiorki itp.

Ponieważ teraz mam więcej czasu po pracy chciałabym się bardziej zaangażować i pomagać osobiście ;) dziś byłam pierwszy raz w kociarni razem z Alicją i Klaudią. Kociaki sa super i nie mogę sie doczekać kiedy znowu je odwiedzę :)

Chciałabym sie z kimś umówić na kolejny dyżur wprowadzający :) we wtorek za tydzień 30.06 ? godzina dowolna

Pozdrawiam :)
Justyna

Cześć Justyna, fajnie, że chcesz do nas dołączyć, mam nadzieję, ze się nie wystraszysz :lol:
Na razie na wtorek jeszcze nie jest nikt wpisany, czekamy na chętnego :D
Ja mam na imię Iza i jestem odpowiedzialna za Kociarnie.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto cze 23, 2020 11:41 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Hej Justyna, witaj, mam nadzieję, że zostaniesz z nami :D
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 23, 2020 19:49 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur dziś z Anitą :201494
Była z nami nowa przyszła wolo Ada. Będzie chciała dołączać do Was na dyżurach.
Kuwety ok.
Wszyscy dostali co mieli dostać.
Koty wymiziane i wybawione.
Podłogi zamiecione, nie myliśmy bo czysto było.
Pranie ze sznurkow zdjęte.
Generalnie dyżur bez rewelacji.
Skończył się Forcalm w kuchni, chyba, że ślepa jestem i nie widzę gdzie jest. Jeszcze parę kapsułek jest u staruszek. Dziś dostały ostatnie puszki vitacraft, a Ptyś ostatnią saszetkę Cosmy.

Poprosimy sobotę 4 lipca.
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 24, 2020 7:41 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:

Środa (24.06)-pyma
Czwartek (25.06)- kociambra1989
piątek (26.06)-09996
sobota (27.06)-Pietraszka
niedziela (28.06)-
poniedziałek (29.06)-
wtorek (30.06)-
środa (01.07)-
czwartek (02.07)-
piatek (03.07)-
sobota (04.07)-kasik30/wujosredniak
niedziela (05.07)-
poniedziałek (06.07)-
wtorek (07.07)-
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości