Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt mar 20, 2020 12:52 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Wczorajszy dyżur na szybko, bo były dwie pary poznać nasze koty. Trzymajcie kciuki za Fasolkę i Malutką lub Cleo.

U Loli jedna kupa ładna druga paskudna. Zjadła z apetytem Grau, poprawiła na koniec dyżuru Winstonem. W sumie zjadła około 150 g mokrego w dwóch porcjach :( obowiam się, że w kociarnianych warunkach nie da się dzielić na mniejsze porcje bo zwyczajnie czasu nie styknie. Lola poszwędała się po ogólnym bez spięć czy awantur.
Ogólny dostał po około 100 gram Grau na głowę, poza Maciusiem i Bobi, oni dostali po pół saszetki Winstona czyli po 50 g. Nic więcej nie chceili. Kupy na ogólnym statystycznie 3 na 5 brzydkich :( Malutka, kupa ładna, również zjadła Grau.
W szpitalu wszyscy dostali Grau oprócz Krysi i Doris one nie chciały, zjadły dopiero Gourmeta. Doris dostała na dwa razu swoją porcję. Niepokoi mnie zachowanie Tosi, ona je bez opamiętania a później pije dużo. Przy mnie nie zwymiotowała, ale obstawiam że mega paw który był w szpitaliku to może być jej.

Zrobiłam jedno pranie, to co leży w pralce jest DO PRANIA. W wannie leżą spryskane wirkonem kuwety po Nosku i Fasolce oraz transportery po Krysi i Elsie.

Edit: o Zosieńce zapomniałam, w kuwecie siku, jedzenie nie ruszone, mocno wystraszona, ale poświęciłam jej chwilę i głaskana zjadła.
Edit: Lola dostała Vectrę.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pt mar 20, 2020 21:34 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dzisiaj w kuwetach na ogólnym średnio.
Bobi przy mnie zrobiła luźnego bobka.

wszyscy na ogólnym jedli Winstona saszetkę.
Macius nie chciał za bardzo jeść, pootwierałam różne puszki, a on 3 razy liznął i odchodził. cały czas na nasłuchu.
miałam go zamknąć w pokoju Loli, ale jednak tego nie zrobiłam.
do karmników dużo nie dosypywałam, bo zostały ze 3 miski z równym mokrym pootwieranym dla Maćka.
Maciek się nie chowa jakoś bardzo, jak go wyniosłam z pokoiku to chodził o ogólnym.

Loli rozpisałam forcalma.

Kulka miała pusta miskę po mokrym, dałam jej gourmeta. w karmniku trochę karmy zostało. nie dosypywałam. ale widać ze jadła z karmnika bo okruchy były dookoła.

W szpitalu.
Doris miała zjedzone wszystko, kuweta brudna ale nie wymieniałam, bo ona chyba zaraz konczy kwarantannę?

Zosia zjadła animonde. Niestety nie pamiętam co miła w kuwecie.
wszyscy w szpitalu dostali animonde.

Pralka nie skończyła prania jak wychodziłam wiec jest do rozwieszenia.

Teraz mnie olśniło, że w łazience zostały te transportery i kuwety :oops:

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 21, 2020 0:26 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Poproszę sobotę 28 ;)

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Sob mar 21, 2020 10:19 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

To ja wezmę tę niedzielę :)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Sob mar 21, 2020 10:24 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Poprosimy piątek 27/03

dominika.zuza

 
Posty: 621
Od: Sob paź 28, 2017 18:45

Post » Sob mar 21, 2020 18:32 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur sobota.
Kotów mało, cisza i spokój. W szpitalu u Zosi nie było kupy, u Doris za to biegunka. Dałam jej i rozpisalam w porozumieniu z Aneta lek, którego nazwy nie pamiętam, jest w koszyczku u niej, już podzielony na cztery, trzeba go wkruszyc do jedzenia.
Przyjętych dwóch biało czarnych 9-miesiecznych braci ze wsi, miłe chłopaki, trochę przestraszone, ale zjadły ładnie. Baltazar (ten z pyszczkiem czarnym zupełnie) odważniejszy. Kacper wycofany, ale dają się głaskać bez problemu.

Na ogólnym cisza, spokój i lenistwo.
Dwie kupy luźne, reszta ok.
Koty dostały macsa, którego koncertowo olały.
Lara dość wyluzowana, mizialysmy się i przytulalysmy, K spędził z kotami na ogólnym i w pokoikach sporo czasu. Fasolka buczy na Maciusia.
Zastrzyk Fasolce podany, bardzo była grzeczna. Zamknęliśmy się z nią w kuchni, dałam jej jeść, nawet nie zauważyła że ją ukulam :D

Malutka normalnie jak pies się cieszyła kiedy tam weszliśmy, biegała ode mnie do Krzysia, nie wiedziała czy ma się przytulać czy kręcić ósemki czy co, aż dziw, że nie zaczęła merdac ogonem :lol: Ona się strasznie męczyła z tymi kotami w szpitalu...

Lola dawała się głaskać po całości.

Pranie powieszone, sterta transporterów i kuwet z wanny umyta, moczy się kuweta z klatki Kai. Klatki w szpitalu umyte, odkażone. Podłogi zamiecione, nie myliśmy bo było czysto.

Poprosimy niedzielę 29.03.
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 21, 2020 18:57 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Poproszę piątek 27.03

09996

 
Posty: 168
Od: Czw kwi 25, 2019 20:23

Post » Sob mar 21, 2020 19:01 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Widzę że zajęty

09996

 
Posty: 168
Od: Czw kwi 25, 2019 20:23

Post » Nie mar 22, 2020 15:32 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dziś na ogólnym w kuwetach sporo lużnych tworów, dałam im buchersa z bioprotectem, ale nie jadły za bardzo :(
Cisza i spokój, 2 pawie z niestrawionego mokrego

Lola fajna, głodna, jadła ładnie, tez dostała bioprotect

Malutka cudna i tez głodna :)

W szpitalu Doris w kuwecie i obok kuwety miała masakrę prawdziwą. Stałego to tam nie było nic, przy mnie zrobiła kolejna porcję płynnej brei :(
Dostała pół tacki Winstona z 1/4 DiaDoga, i suchy intestinal do jedzenia, ale obawiam się, że to może nie wystarczyć :( Nie wiem czy nie powinniśmy pomyslec o jakims metronidazolu :roll:
Apetyt ładny

W szpitalu w ogóle wszyscy mieli fajne apetyty, wszystkie dostały winstona z puszki

Przetarłam delikatnie podłogę w szpitaliku i na ogólnym, choć potem Maciuś miał odwiedziny, a jezcze nie wyschło, więc jutro chyba trzeba bedzie operacje powtórzyć ;)

Wsypałam w szpitaliku karme do pojemników, bo nie było juz ani ziarenka - wsypałam Ontario dla sterylizowanych
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23751
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 23, 2020 7:55 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:

poniedziałek (23.03)- Pietraszka
wtorek (24.03)-pyma
środa (25.03)-mgska
czwartek (26.03)-Kociambra1989
piątek (27.03)-Dominika.zuza/Adam
sobota (28.03)-Wilka
niedziela (29.03)-Pietraszka
poniedziałek (30.03)-
wtorek (31.03)-
środa (01.04)-
czwartek (02.04)-
piątek (03.04)-
sobota (04.04)-
niedziela (05.04)-
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon mar 23, 2020 7:56 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Kasia niedziela już zajęta, chyba, że Aga weźmie inny dzień.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon mar 23, 2020 13:51 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Duszek686 pisze:
W szpitalu Doris w kuwecie i obok kuwety miała masakrę prawdziwą. Stałego to tam nie było nic, przy mnie zrobiła kolejna porcję płynnej brei :(
Dostała pół tacki Winstona z 1/4 DiaDoga, i suchy intestinal do jedzenia, ale obawiam się, że to może nie wystarczyć :( Nie wiem czy nie powinniśmy pomyslec o jakims metronidazolu :roll:

a może aniprazolu? :smokin:

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 23, 2020 17:50 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

pyma pisze:Kasia niedziela już zajęta, chyba, że Aga weźmie inny dzień.

Iza, Adze chodziło o wczorajszą niedzielę, na którą długo nie było obstawy. Potem zamieniły się z Anetą.
W sobotę napisała poproszę TĘ niedzielę.
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 24, 2020 7:42 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

kasik30 pisze:
pyma pisze:Kasia niedziela już zajęta, chyba, że Aga weźmie inny dzień.

Iza, Adze chodziło o wczorajszą niedzielę, na którą długo nie było obstawy. Potem zamieniły się z Anetą.
W sobotę napisała poproszę TĘ niedzielę.

:ryk:
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto mar 24, 2020 7:44 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:

wtorek (24.03)-pyma
środa (25.03)-mgska
czwartek (26.03)-Kociambra1989
piątek (27.03)-Dominika.zuza/Adam
sobota (28.03)-Wilka
niedziela (29.03)-kasik30/wujosredniak
poniedziałek (30.03)-09666
wtorek (31.03)-pyma
środa (01.04)-
czwartek (02.04)-Kociambra1989
piątek (03.04)-
sobota (04.04)-
niedziela (05.04)-
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: IrenaIka2, Silverblue i 82 gości