Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon lis 22, 2021 10:52 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Witam,

Wysłałam już zapytanie na stronie www Kotyliona, ale jeszcze tutaj napisze.

Chcemy się okocić. Obecne sztuk 1 - ok. 14-letnia kotka wredotka Tigra vel Tyśka :)

Kocia bida poszukiwana od ok. połowy grudnia. Kociak, nawet jeśli jeszcze na mleczku - odkarmimy, doświadczenie mamy. Może znajdzie się u Was jakiś lub może wiecie o jakimś np. w schronisku?

Pozdrawiam
Bertunia[*], Klemcio[*], Olaf [*], Tyson[*] Kira [*] a teraz Tigra

mls

 
Posty: 534
Od: Śro lis 15, 2006 19:24
Lokalizacja: Łódź/Banchory

Post » Wto lis 23, 2021 7:55 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 22/11

na ogólnym wszystko ok. Wypusciłam Flipa i Flapa, odbyło się bez żadnych zaczepek, Ptyś cały czas na widoku, więc zostawiłam ich już tam.
Mam nadzieje, że nie rozniosą ogólnego, bo energia ich rozpiera.
U Zytki i Czarka w kuwetach komplety.
W szpitaliku u Elzy i Landrynki i Budynia w kuwetach tez ok, apetyty doskonałe. Landrynka luzem na szpitaliku, ją też energia roznosi.
Sofi znika jak tylko człowiek jest w zasięgu wzroku i pojawia jak człowiek znika, ale jest coraz fajniejsza.
Ostatnio edytowano Śro lis 24, 2021 8:32 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto lis 23, 2021 15:44 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Pyma domyślam się że chodzi o 22/11 :) bo 23 jest dziś.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Śro lis 24, 2021 8:32 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Kociambra1989 pisze:Pyma domyślam się że chodzi o 22/11 :) bo 23 jest dziś.

zgadza się, zmieniłam :D
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Czw lis 25, 2021 9:42 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

dyżur wtorek 23.11.
U Czarka w jednej miseczce zaschnięte jedzenie, nie ma chłopak apetytu :( zostawiłam mu 3 miseczki, w jednej olej - ALE UWAGA olej dajemy do pysia strzykawką (ja o tym nie pamiętałam).
W kuwecie komplet, nie miałam dużo czasu dla niego, ale Ola z nim trochę posiedziała. Do jedzenia zostawiłam mu Carny coktail i wild freedom
U Zytki ładny komplet, Ola zabrała ją na USG, do jedzonka zostawiłam Carny cocktail.
Na ogólnym prawdopodobnie Flip ma biegunkę (Flap, Brandon zrobili przy mnie ładną kupę). Do jedzenia na ogólnym i szpitalu otworzyłam dużą puszkę Grau. Landrynkę nakarmiła Iza.
Ptyś ma średni apetyt zjadł trochę grau, a trochę vitaldrink miamora ale nie za dużo, suchy hypoallergenic też pare ziarenek zjadl
Poza tym w kuwetach ładnie. Na ogólnym spokojnie, Flap to charakternik, wydawałam fanty i użarł mnie dwa razy jak go chciałam z szafki na fanty wyjąć.
Pranie rozwieszone i nowe wstawione - mam nadzieję że Aga się dopatrzyła w pralce :P
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pt lis 26, 2021 8:55 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

dyżur czwartek 25.11.
Bardzo dziękuję Oli M za pomoc, poszło bardzo szybko :)
Czarka ogarniała Aneta, Landrynkę Iza, u Zytki w kuwecie ładny komplet, apetyt bardzo dobry i humor też :)
Na ogólnym pojawiła się czyjaś nieładna kupa, nie wiem czyja. Do jedzenia dostali to co było wcześniej otwarte dla Fipków. Humory i apetyty dobre.
Elza była na szczepieniu, Budyń jak zwykle miły i uroczy, dzielnie znosi inhalacje, tabletki zjadł w sosiku Winstona. Kuwety u obojga ok.
Ogólnie chyba wszyscy w porządku na ten moment :)

Olkaj

 
Posty: 60
Od: Pon maja 31, 2021 19:28

Post » Pt lis 26, 2021 9:20 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Elza ma do czyszczenia uszy, po czyszczeniu oridermyl
7 dni
ma dwie gule na karku, trzeba to masować i obserwować. albo się wchłonie albo trzeba pobrać wycinek.
Dużo pije dlatego trzeba ją skonsultować w sprawie nerek.
Została zaszczepiona
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 26, 2021 10:17 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury

proszę o zapisy

Piątek 26.11 - olala1
Sobota 27.11. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niedziela 28.11. - OlaMak
Poniedziałek 29.11 - pyma
Wtorek 30.11 - Kociambra1989
Środa 1.12. - Pietraszka
Czwartek 2.12. - Olkaj
Piątek 3.12. - olala1
Sobota 4.12. -
Niedziela 5.12. - OlaMak
Poniedziałek 6.12 -
Wtorek 7.12. - Kociambra1989
Środa 8.12. -
Czwartek 9.12. - Olkaj
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 26, 2021 10:54 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur środowy:
Na ogólnym średnie kupy,apetyty ok, leki i suple podane.
Zytka ok, w kuwecie ok.
U Czarka dwie miski jedzenie wyrzuciłam, z dwóch pozostałych zjedzone. W kuwecie ok.
Landrynka rozbiegana, jedzenie nie zjedzone, chrupki tak. W kuwecie ok.
Elza w budce, smutna :( Apetyt ok, w kuwecie ok.
Budyń cudny, apetyt ok, leki podane, inhalacja zrobiona. Zostało do podania Lydium.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Sob lis 27, 2021 16:16 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur piątek

Dziękuję za pomoc Izie i Anecie.

Nie udało mi się zapodać do uszu Elzie, bo się wściekła. Więc uwaga i nic na siłę.
Budyń dostał lidiium od Anety. Ja mu rozkruszlam lek w jedzeniu. Inhalacje przyjął z godnością.

Na ogólnym w porządku.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 27, 2021 19:12 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur dzielony z Izą 27/11

Ogólny:
W kuwetach komplet. Apetyt dobry u wszystkich. Zachowania:
Sofia ociera się często o inne koty i widać że jest spragniona ich uwagi. Zauważyłam że Ptyś jest bardzo zainteresowany Flipem i gdy ten się o niego otarł to nie zareagował negatywnie tylko po prostu go obserwował i chciał powąchać.
Flip i Flap z kolei to dwa miziaki, które przez cały dyżur za nami chodziły i domagały się pieszczot. Byłam też świadkiem jak się wzajemnie myły.
Brandon bardzo lubi się bawić, a przede wszystkim przez siatkę razem z Landrynką. Zauważyłam z Martą że ma wylizany i zaczerwieniony fragment ogona od wewnętrznej strony. Ola już wie.

Fipki:
Czarek nie zjadł tego, co mu dałam, ale później Aneta mu dała. W kuwecie komplet a zachowanie w porządku, ale widać że mu się nudzi. Rozdrapał paskudnie framugę przy drzwiach...
Zytka mnie przestraszyła brakiem siku i kupy, ale kiedy już miałam kończyć dyżur ostatecznie się załatwiła. To, co jej dałam do jedzenia polizała i parę kęsów wsunęła ale bez większego zaangażowania. Wsunęła za to karmę od Anety - smille kitten. Byłam świadkiem jak prawdopodobnie się zakrztusiła czymś - skuliła się, wyciągnęła przednie łapy i zaczęła prychać przez jakieś 10-15 sekund aż się uspokoiło. Nie wiem co mogło być tego przyczyną.

Szpitalik:
W kuwetach komplet. Landrynka pojadła trochę tego, co jej dałam. Bardzo szalała za to za zabawkami i bawiła się przez siatkę z Brandonem.
Budyń bardzo dzielnie zniósł zastrzyk i inhalacje, a jedzenie wpierniczył bez wahania.
Elza nie wyszła na jedzenie i nie dała się zbytnio dotknąć. Jej kocyk był brudny od (prawdopodobnie) niewielkich wymiocin w całości będącymi mokrą karmą.

Lidka_2000

Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Od: Czw cze 10, 2021 13:04

Post » Pon lis 29, 2021 22:25 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur niedziela 28.11.

Na ogólnym były 2 rzygi - jeden mokrym, drugi chrupkami. Wydaje mi się, że w tym pierwszym był robal (płaski, jak makaron do rosołu)... W kuwetach niektóre kupy nieładne. Apetyty wszyscy ok.
Flap ma nad lewym okiem zaczerwienioną i trochę podpuchniętą skóre - przemyłam octeniseptem. Sofijki brzeg uciętego uszka też zaczerwieniony.

Na szpitalu mała szaleje i ładnie zajada. Nie było kupy.
Elza wystawia brzuch do miziania po ostrzegawczym syczeniu i zjada elegancko Shebę. Uszu nie zrobiłam, nie dałam rady jej wyciągnąć z budki...
Budyń miziasty i cierpliwy, apetyt ogromny. Była tabletka i inhalacja.

W pokojach zadziałała głównie Aneta, humory dobre i w kuwetach ok.

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Wto lis 30, 2021 8:38 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 29/11

Generalnie wszystko ok. Na ogólnym trochę rzadkich kup i nie są to na pewno Brandona i Sophie.
U Budynia też brzydka kupa. Apetyt wszędzie ok. Czarne chłopaki powoli zamieniają się w kulki.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto lis 30, 2021 9:59 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Co budyń dostał do jedzenia w niedzielę Ola Kaj? Co myślicie o odrobaczeniu kotów w kociarni np. quanifenem?
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Śro gru 01, 2021 8:53 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur wtorek 30.11.2021
U Zytki mała kupa i siku, jedzenie i suplementy podała Olala, dziękuję <3
U Czarka kupa średnia, siku normalne, w miseczkach resztki jedzenia, ale większość zjedzone, bardzo mi było przykro, że nie mogłam z nim dłużej posiedzieć bo chłopak ewidentnie znudzony i smutny, gdy wychodziłam. Do jedzenia zostawiłam mu carny cocktail, animondę tackę która byłą u niego w pokoju i saszetkę też z jego pokoju, i tylko saszetką się zainteresował. Suple również podała Olala.
U Landrynki 9 małych sików i kupa, zjedzone wszystko, ode mnie dostała carny czerwone, po czym Iza zabrała ją do weta.
Elza, nie ma szans żeby jej zrobić uszy :( do jedzenia wyszła (tacka applaws), w kuwecie duuuuużo siku i duża kupa.
Budyń chyba coraz lepiej bo paca łapą jak się nie zwraca na niego uwagi, do jedzeni dostał carny czerwone.
Na ogólnym również czerwone carny, w kuwetach wszystkie kupy wg mnie ok. Ptyś dostał gourmeta ale apetyt wg mnie ma obniżony, za to super dogaduje się z Flipem i Flapem.
Brandon nic nie zjadł :( ani carny ani gourmeta, może najadł się rano, bo Ola mówiła że rano miał apetyt. Szalał jak zwykle.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości