Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon wrz 27, 2021 9:04 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Niedziela 26.09
Koty miały odwiedziny, a ja pomoc w ogarnianiu <3
Dziękuję Emilce i Jej Rodzinie oraz Kindze <3

Generalnie spokój, Astra trochę nie w sosie. W kuwetach ok, apetyty dobre, leki podane.
Czaruś w kuwecie ok, apetyt super, humor dobry.
Zytka w kuwecie tylko siku, apetyt na filetówkę, na resztę mniej, humor dość dobry, kontaktowa, chciała się miziać.

Szpital - Józio apetyt ok, humor średni, w kuwecie ok.
Mika - humor taki sobie, apetyt też, kuweta ok.
Aramis - apetyt super, humor lepszy po wymizianiu (straszny z niego pieszczoch), uszy nadal brzydkie, kuweta ok.
Pepe, jedzenie tak sobie, Animondy chyba nie lubi, mizianki i zabawy kocha, w kuwecie chyba ok, bo Kinga nic nie mówiła.

W wannie moczy się duże posłanko z ogólnego, które było osikane.
A w zlewie leżą umyte Feliksy z kartonów, bo śmierdziało stamtąd. Warto rozparcelować kiedyś te kartony, bo z niektórych wydobywa się lekki smrodek i nie tylko :mrgreen: 8O

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon wrz 27, 2021 15:10 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Również dziękuję za miłe przyjęcie ❤️ Kociaki fantastyczne ❤️ Pozdrawiam Was serdecznie ☺️

KingaL

 
Posty: 7
Od: Pon wrz 27, 2021 15:01

Post » Pon wrz 27, 2021 17:32 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dziękuję za owocnie spędzony czas i polecam się na przyszłość! Pepe od paru godzin szaleje z wędka u nas w domu ❤️ zmieniają się tylko trzymający wędkę :D

Suonecko

 
Posty: 12
Od: Pon wrz 27, 2021 7:18

Post » Wto wrz 28, 2021 10:34 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

KingaL i Suonecko witamy w Drużynie <3

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Śro wrz 29, 2021 7:25 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyzur Julii
cytuję:
Dyzur 27.09
Ogolny: Jedna luźna kupa, smierdzaca. Dostaly watrobke z lodowki i felixy. Wszystkie suple podane. Astra wycofana jak zwykle ale chciala sie bawic wedka. Amelka w kubraczku sie upaprala kupa wiec wymyta i kubraczek wymieniony. Nie podawalam antybiotyku Amelce

Szpital: Mika puste michy i komplet w kuwecie. Od razu zabrala sie tez do jedzenia. Bardzo spragniona miziania. Aramis uszy wymyte i zakroplone. Ttez chetny od razu do jedzenia. Pepe pojechal do domku. Klatki nie zdazylam do konca ogarnac przepraszam.

Czaruś od razu zabral sie za jedzonko. Kupa zdrowa. Suple wszystkie podane.
U Zytki w kuwecie tez komplet. Micha po watrobce pusta a mokra karma do polowy zjedzona. Suche wygladalo na nietkniete.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 29, 2021 13:55 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Poproszę dyżur 6.10
Mika, Korek, Florka, szczurka Mysia, Mysza, Misiek (Kicek), Dziubek, Koszmi (Kotuś), Dora, Filipek, Cinek, Maciuś, Frodzik, Szpinerek, Inusia, Kubuś, Swietka... jeśli raj istnieje, to w moim jest już tłok :(

alicjab

 
Posty: 110
Od: Pon gru 25, 2017 20:18

Post » Śro wrz 29, 2021 16:35 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 28/09

OGÓLNY: wszyscy najedzeni animondą, leki podane (Amelka dostała antybiotyk od Oli, ja wysmarowałam Szymka). W kuwetach nie było najgorzej - wszędzie był komplet, większość kup była wizualnie Ok.
SZPITAL: w kuwetach u wszystkich komplety. Większość zjadła animonde, wyjątki to Mika i Jozek - oni dostali felixa, bo nie mogli się do animondy przekonać. Uszy nasmarowane.
Do szpitala dotarły dwa nowe nabytki: Leo i dziewczynka.
FIPKI: Ola dała Zycie i Czarkowi jedzenie i suple. W kuwetach było Ok. Czarek agencyjny jak zawsze, Zycia jakaś taka markotna.

vampirkova

 
Posty: 24
Od: Pt lut 12, 2021 19:05

Post » Czw wrz 30, 2021 7:31 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 29/09

Ogólny:
Bardzo dużo kuwet bez zawartości, aż pytałam czy ktoś przede mną nie sprzątał (podobno nie), powody nieznane, może ne pasuje im drewniany żwirek... Ale w tych w których zawartość była, to była ok. Do jedzenia dostały feliksy, więc wszystko zjedzone bardzo chętnie. Podłogę umyłam, poprzednie pranie powiesiłam. Koc na kanapie był zasikany, wrzuciłam do pralki przed wyjściem, ale nie wstawiałam kolejnego prania. W wannie było wielkie posłanie do prania, zostawiłam żeby się przez noc namoczyło z proszkiem.

Fipki:
U Zyty sprzątnęła Ola, u Czarka kuweta ok. Apetyt u Czarka super, Zyta jak wychodziłam miała niezjedzone :(
Czarek dobrał się znowu do feliksów ale prawdopodobne źródło saszet zostało przeniesione przez Anetę, powinien już nie mieć dostępu.

Szpitalik

- Mika w wyjątkowo dobrym humorze, miziasta i chętnie jadła, inny kot :) kuweta ok
- Aramis też apetyt dobry, kuweta ok, nawet dał się głaskać.
- Leo kompletnie przerażony, siedział w kuwecie i nie chciał nic zjeść :( Ola dała Zylkene dopyszczkowo.
- Nowa dziewczynka prawie dała mi cukrzycę, jaki to jest cudny szkrab <3 zjadła wszystko bardzo chętnie, kuweta ok.
- Józio bardzo spragniony uwagi, zjadł chętnie feliksa, kuweta ok.

Olkaj

 
Posty: 60
Od: Pon maja 31, 2021 19:28

Post » Pt paź 01, 2021 16:33 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

30/09

OGÓLNY: wszyscy najedzeni animondą, nikt nie grymasił. W kuwetach kompletnie.
SZPITAL: w kuwetach u wszystkich komplety. Większość zjadła animonde, wyjątki to Mika i Jozek - oni dostali felixa. Mika i młoda Landryna dostały tez grau.
FIPKI: Ola dała Zycie, a Aneta Czarkowi jedzenie i suple. W kuwetach było Ok.

vampirkova

 
Posty: 24
Od: Pt lut 12, 2021 19:05

Post » Pt paź 01, 2021 19:25 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur piątek

Szpital
Leo mocno zestresowany. Po peritolu zjadł prawie całe suche i trochę mokrego. Kupa i siku była w kuwecie.
Mika apetyt nie taki zly. Uszy zrobiła Aneta, dziękuję.
Aramis obsluzony przez Anetę, ma syf straszny w tych uszach.
Landryna to boska odskocznia od doroslakow.
Bezproblemowa tfu tfu.

Czarkowi zostawiłam karmnik na noc i poranek.
Zyta po marudzila przy jedzeniu. Kupę na szczęście miała.

Ogólny.
W kuwetach jakby nie sprzatane. Mega ogromnych kup. Koty jednak uwielbiają bentonit i tam gdzie on jest jest po prostu nawalone jak przez tydzień. ;)

Amelka się rozebrała. I zdążyła się nalizać. Ranke trzeba obserwować i odkażac.
Nie podobała mi się dziś Astra. Zwróćcie na nią uwagę proszę. Była zgeziala, ale to może przez to że spała i tyle...

Podłogi pozamiatane.

Proszę pamiętajcie na wyjściu o oknach, świetle i czy wszystkie koty są na ogólnym.
Zatrzymajcie się przed drzwiami i pomyślcie o tym.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 02, 2021 17:01 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 02/10

Ponownie jestem wdzięczna Serenie za pomoc :1luvu:

Ogólny: w kuwetach komplet. Zachowania różne. Astra uwielbia zaczepiać inne koty i się o nie ocierać, a Bunia ma tendencje do atakowania innych niespodziewanie. Apetyty w porządku.
Astra ma zadrapane prawe ucho i zaczerwienione. Amelce z kolei bardzo przeszkadza kubrak, ale na szczęście go sobie nie zdjęła.
Znalazłam wymiociny na stole i podłodze, ale w całej postaci ze śliną więc pewnie któryś się zadławił ilością.

Szpitalik: u Leo brak kupy, u reszty komplet.
Zachowania w porządku z wyjątkiem Leo, który raczej niechętnie opuszcza swoją kryjówkę. Aramis spragniony pieszczot, ale trochę przestraszony.
Landryna Pepo-podobna bardzo energiczna i pragnąca atencji. Dwa razy wyskoczyła z klatki prosto na mnie, po czym się wtulała, mrucząc. Cudak. Oprócz tego dwa razy wylała wodę w klatce i rozsypała żwir z kuwety, więc trzeba uważać.
Apetyty w porządku, oprócz Leo który nie tknął ani suchego ani mokrego. Ola chyba spróbowała mu dać coś innego.

Fipki: u Czarka komplet w kuwecie, u Zyty tylko siku. Zachowania w porządku tylko w przypadku Czarka, bo Zycia jest trochę taka wycofana i mało co chciała się dzisiaj pobawić.
Apetyt u Czarka był, u Zyty na suchego fileta nie. Po zastrzyku dostała inny filet i zaczęła go trochę podjadać. Suche nie ruszone w ogóle.

Lidka_2000

Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Od: Czw cze 10, 2021 13:04

Post » Nie paź 03, 2021 11:18 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Kupa u Zyty wczoraj zaliczona. Zjadła samego granatapet.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 04, 2021 11:10 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 03/09 niedziela

Na ogólnym wcinali wszyscy pięknie Carny, a Ptyś Gourmecika. Trochę pobawione, Szymek posmarowany - ta skóra wygląda na prawdę kiepsko plus zaczerwienione i podpuchnięte miał prawe oko. Przemyłam przegotowaną wodą. Amelke przebrałam w świeży kubraczek, goi się ładnie.

Na szpitalu wszyscy kupki mieli w kuwetach. Aramisowe uszy zrobione, Leon podjadł trochę przy mnie i Felixa i Carny, z nocy miał ok połowę zjedzone i to ma sens bo była ładna, spora kupka.

Fipki apetyty ok, w kuwetach też. Czarek mega miziasty i zabawowy.

Podłogi wszędzie ogarnięte, prania zrobione i wyjęte - w pralce brudy do włączenia. W wannie kuweta z ogólnego się moczy - była już mocno obkupkowana, no i mopy.

Jakby komuś było po drodze to przydałoby się kupić żarówkę do łazienki nad wannę. Kiepsko stoimy też z betonitowym żwirem. Wszystko, co znalazłam przesypalam do pojemników między skladzikiem a pokojem oraz na szpitalu.

OlaMak

 
Posty: 131
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Pon paź 04, 2021 14:30 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Witajcie, chciałabym jutro przyjść, tj. 05.10(wtorek) pomóc przy kociakach. Jest taka możliwość?☺️

KingaL

 
Posty: 7
Od: Pon wrz 27, 2021 15:01

Post » Pon paź 04, 2021 19:34 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

#dyżury
Dyżury:

Niedziela 26.09 aga
Poniedziałek 27.09 Marta
Wtorek 28.09 Weronika
Środa 29.09 ola kaj
Czwartek 30.09 Weronika
Piątek 1.10
Sobota 2.10 Lidia
Niedziela 3.10 ola karmelowa
Poniedziałek 4.10 Iza wu
Wtorek 5.10 Julia
Środa 6.10 Alicja
Czwartek 7.10ola kaj
Piątek 8.10
Sobota 9.10
Niedziela 10.10
Poniedziałek 11.10

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości