Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro gru 01, 2021 12:01 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Budyń aktualna rozpiska leków: flora balance do jedzenia 1 kapsułka, Immunoxan 1/2 tabletki rozkruszona do jedzenia,
Iniekcja (ZASTRZYK):
oraz co 3-4 dni Lydium (przezroczysty płyn w strzykawkach w jego koszyku) czyli 1 grudnia i 4 grudnia - następnie jadę z nim na kontrolę
Inhalacja:
0,5 ampułki NEBBUD (to jest steryd który rozcieńczamy solą fizjologiczną) i 0,5 ampułki NEBU DOSE (nebu dose to sól fizjologiczna)
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pt gru 03, 2021 14:52 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur czwartek 02.12.2021
U Czarka ogarnęła Aneta :)
U Landrynki ogarnęła Iza :)
U Zytki brak kupy, ale apetyt i humor bardzo dobry. Suple zjadła w filetówce.
Wyniosłyśmy Elzę na ogólny, była bardzo zestresowana i uciekła od razu pod kanapę. Mam nadzieję że dzisiaj będzie choć trochę lepiej. Posprzątałam jej klatkę, tylko transportera nie zdążyłam umyć, przed wyjściem zalałam virkonem.
Budyń chyba ma dość inhalacji, pierwszy raz próbował się przed nimi bronić i pacał mnie łapą jak sprzątałam mu klatkę. No generalnie nie był chłopak za bardzo zadowolony z życia, ale apetyt bardzo dobry.
Na ogólnym humory świetne i apetyty też całkiem w normie. Brandon bawił się z Landrynką przez drzwi szpitala, bardzo słodcy są :)
Podłogi umyte, pranie wstawione i powieszone.

Olkaj

 
Posty: 60
Od: Pon maja 31, 2021 19:28

Post » Pt gru 03, 2021 19:49 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur piątek

Sophia ma biegunke. Rozpisałam attapectin
Elza na feliksach. Nawet na centymetr się nie ruszyła.

Zytka komplet w kuwecie, apetyt średni, suplementy zjadła w filetowce.
Czarka obsłużyła Aneta.
Dziękuję Iza i Aneta za pomoc w dyżurze.
Zapomniałam wejść do toalety i niestety co tam się Moczydło w wannie to zapewne dalej się moczy.

GDZIE JEST ŁADOWARKA DO INHALATORA?
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 04, 2021 11:18 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Wczoraj po 21 przywiozłam do kociarni Jimmiego (kot z kolejki przyjęcie uzgodnione z Duszek) jest po kastracji dziś inuktitut syrop przeciwbólowy i przez 7 od wczoraj zylkene 225 mg po 2-3 może iść na ogólny bo ma pełna profilaktykę
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Nie gru 05, 2021 15:43 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

4 grudnia
Szpitalik: nowy kot, Jimmy, bardzo pobudzony, ale sympatyczny, zachowuje się jakby był wyglodnialy, dałam mu na 3 razy jedzenie, bo znalazłam pawia plus b. szybko jadł. Poza tym jest ciekawy ludzi, bawi się. Spoko ziomek. Dużo miauczy. Bez przygód w kwiecie, wsyztsko w normie. Landrynka- ok. Budyń chyba ma już dosyć więzienia, gdy zmieniałam wkład w kuwecie, próbował atakować lopatke, trochę moja rękę, był lekko zdenerwowany, ale inhalacja przebiegła spokojnie, sprzęt się ładuje w kuchni. Ogólny: wszystko w kuwetach ok, chyba że ktoś był przede mną, to trudno stwierdzić, przynajmniej przy mnie nie było nic niepokojącego. Elza bała się strasznie, dałam jej miseczkę do kojca, żeby inni jej nie wyjedli, minimalnie zniknęło z miski. Mam nadzieję, że jej brzuchu. Sophie bez niepokojących objawów przy mnie. Zjadła karmę z nowym lekiem. Reszta dobre humory, apetyty.
Zytka ok, jedzenie nawet nieźle zniknęło, Czarek gorzej z jedzeniem, ale humor wyśmienity. Aneta oraz Ola R. zajęły się fipkami pod kątem nakarmienia oraz podania supli/leków, ja sprzatnelam kuwety, które były ok. Iza zajęła się Landrynka.

Izazaur wu

 
Posty: 9
Od: Pon cze 28, 2021 18:03

Post » Nie gru 05, 2021 19:01 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 5.12

Sophie nadal ma biegunkę. Dostała attapectin ale może spróbować u niej z nifuroksazydem? Apetyt ma fajny.
elza bardzo się boi i chowa, większość dyżuru przesiedziała pod kanapą, po wejściu do kociarni była w zabudowanym posłanku.
Reszta ferajny ok.
Na ogólnym dwa małe pawie z suchej karmy. W kuwetach ok oprócz tych kup sophie.

U Czarka w kuwetach ok. Suple i jedzonko podała Ola.
U Zyty w kuwetach ok, suple i jedzonko podała Ola.
Landrynkę obsłużyła Iza.

Budyń rzeczywiście paca i leciutko podgryza przy sprzątaniu klatki. W kuwecie dużo siku, kupa ok.
Skończył mu się steryd. Inhalator zostawiłam jeszcze na zewnątrz żeby wyschnął.
Apetyt jak wilk.


Jimmy - jedna kupa brzydka, jedna ok. Bardzo pobudzony. Dostał syrop - zapomniałam wytrzeć z tabliczki. Chyba jeszcze go nie wypuszczamy. Głodny jak wilk.

Umyty transporter z łazienki, pranie włączyłam.

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 455
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Wto gru 07, 2021 8:17 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Budyń został zaszczepiony, za 10 dni kastracja, steryd co 2 dzień przez tydzień a później koniec sterydu, flore też do końca tygodnia, Immunoxan zostaje. Za 5 dni bedzie wiadomo jaki wynik 2giego pcr.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Wto gru 07, 2021 10:26 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur poniedziałek 06/12

Na ogólnym ktoś robi rzadszą kupe - pewnie Sophie. Apetyty ok, suple dane. Elzie uszu nie dałam rady zrobić - po chwili gonitwy stwierdziłam, że nie ma sensu jej stresować. Nie bardzo chciała jeść. Podłoga tylko odkurzona.

Na szpitalu mały rzyg zarówno u Landrynki, jak i u Jimmiego. Humory super. Zastrzyk Landrynce podany, kupa zebrana. Jimmie dostał suple, zmazałam syrop z tabliczki. Budyń dostał Immunoxan i suple.

Zytką zajęła się Ola - były u lekarza. Kupy brak, humor super.

Czarkiem zajęła się Aneta, Interferon podany. Kupa była i humor też super.

W lodówce puszka napoczęta i mięso rozmraża się na dziś.

Kończą się Worki na śmieci!!! Zostały tylko te cienkie.

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Wto gru 07, 2021 14:18 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Kociambra1989 pisze:Budyń został zaszczepiony, za 10 dni kastracja, steryd co 2 dzień przez tydzień a później koniec sterydu, flore też do końca tygodnia, Immunoxan zostaje. Za 5 dni bedzie wiadomo jaki wynik 2giego pcr.

Ale steryd się już skończył, masz nowy?
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 07, 2021 15:41 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Będę miała
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Śro gru 08, 2021 9:32 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur wtorkowy 7 grudnia 2021
Bardzo dziękuję Oli za nakarmienie i podanie supli Fipkom
Lidce za posprzątanie kuwet na ogólnym - kupy ładne wszystkie
Oli Szcz. za ogarnięcie ogólnego od strony podłogi :D
Na ogólnym dwa pawie niestrawionych chrupek, autor nieznany, Elza pod kanapą przy grzejniku, coś tam liznęła ale niewiele, sosik tylko :(
Reszta towarzystwa apetyty dobre - podałam dolinę noteci.
W szpitalu Budyń i Jimmy dostali wild freedom, Landrynka miała niezjedzone z rana, ale jak jej dałam wild freedom to zjadła nieco, ale apetyt ma raczej umiarkowany, w jej kuwecie 7 sików.
Jimmiego ładny zestaw, u Budynia kupa 3/5. Jimmiemu obciełam pazury i dziś jedzie na testy więc możliwe że jak wróce wypuszcze go na ogólny.
Ola przywiozła nam worki na śmieci 5-6 rolek i 6 dużych rolek ręczników papierowych <3
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Czw gru 09, 2021 9:02 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Czwartek 9.12 Olakaj
Piątek 10.12 olala1
Sobota 11.12???????????????????????????????????
Niedziela 12.12 OlaMak
Poniedziałek 13.12 pyma
Wtorek 14.12 Kociambra1989
Środa 15.12 vampirkova
Czwartek 16.12 Burajulia
Piątek 17.12 olala1
Sobota 18.12 Olakaj
Niedziela 19.12 OlaMak
Poniedziałek 20.12 pyma
Wtorek 21.12 Kociambra1989
Środa 22.12 Olakaj
Czwartek 23.12 Burajulia
Piątek 24.12 olala1
Sobota 25.12??????????????????????????????????
Niedziela 26.12 OlaMak
Poniedziałek 27.12 pyma
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 09, 2021 9:43 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 08/12

OGÓLNY: oprócz Sophie (która dostała animonde) wszyscy dostali felixy i zjedli, nawet Elza wcinała w tej swojej budce na kanapie (tam trzeba sprawdzić miskę, bo przezornie tam nie zaglądałam, żeby jej nie stresować bardziej). W kuwetach było wszystko ok.

SZPITAL: w kuwetach u wszystkich komplety. Budyń dostał animonde i leki. Kupa Landryny dołożona do pojemnika.
Nie było Jimmiego, bo pojechał na kontrole, więc jako jedyny nie dostał ode mnie jedzenia.
Landrynce jedzenie dała Ola - resztę z puszki też jej wyłożyłam do miski na wyjściu.

FIPKI: Ola dała Zycie, a Aneta Czarkowi jedzenie i suple. W kuwetach było Ok, choć u Zyty kupy nie było, więc do badania nic nie dołożyłam.

vampirkova

 
Posty: 24
Od: Pt lut 12, 2021 19:05

Post » Czw gru 09, 2021 10:22 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Jimmiemu podałam felixa i fibre
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Czw gru 09, 2021 13:54 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

niestety Sofia ma nadal biegunkę, przy mnie zrobiła.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka- i 42 gości