Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto mar 10, 2020 7:36 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

A ja środę 18.03 ;)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto mar 10, 2020 8:35 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur z poniedziałku.

Fasolka nadal zakochana.
Ktoś nasikał na ogólnym na dyżurze i Karmel to zakopywał, czy to on nasikał nie wiem, bo nie widziałam.
Bobiczka nie chciała się skusić na nic, dopiero gourmeta w kawałkach polizała. Czaiła się na Lolę.
Ktoś wyrzygał co zjadł. Dużo luźnych kup.

Maciusia zepsułam, już mnie nie lubi, jak rano poszło podawanie leków bez problemu, tak wieczorem już nie chciał. Dostał do pysia ale nie podajnikiem, bo ja się boję że zrobię mu tym krzywdę. Tez nie chciał nic jeść.

W szpitalu Krysia ładnie je, czuje się znacznie lepiej. Doris nadpobudliwa, trochę ją pogłaskałam ale buczy i raz się zasadziła ostrzegawczo. Apetyt spory, sporo też w kuwecie.



Rano podałam Maciusiowi lek, znów jest nalane na ogólnym i jeden rzyg ze śliny. Była też awantura, dużo futra lolowego.
Poproszę o pomoc ranną w podawaniu leku Maciusiowi, bo widzę, że mnie się boi i nie chcę go zrazić.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 10, 2020 9:11 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

od przyszłego tygodnia mogę przynajmniej w części przejąć poranne podawanie leków Maciusiowi

dominika.zuza

 
Posty: 621
Od: Sob paź 28, 2017 18:45

Post » Wto mar 10, 2020 14:41 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

dzięki Zuza <3

dawno nie było zdjęć to troszkę powrzucam :)
Nosek
Obrazek
Karmel
Obrazek
Doris
Obrazek
Malutka
Obrazek
Obrazek
Krysia
Obrazek
Lara
Obrazek
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 10, 2020 14:49 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Malutka, Karmel ..... :love: :love: :love: :love: :love:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 11, 2020 7:47 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

wtorek:

w kuwetach ok tylko ktoś na ogólnym ma rozwolnienie i ktoś w pokoiku i nie była to Matylda. Nigdzie nie było nasikane.
Apetyty dopisywały, tylko Bobi nie chciała mokrego.
Krysia przy zastrzyku trochę mi się wyrywała i płakała, dlatego wzięłam ją do kuchni, żeby nie pobudzić Malutkiej. Te igły przy zastrzyku najlepiej wymienić, bo się zapychają.
Nie ma już nigdzie podzielonego zylkene, ja nie miałam czasu tego zrobić.
Doris nadal mocno pobudzona.
Maciuś i Lara wyszli na ogólny i nie chcieli juz wracać, dlatego tam zostali. Maciusia nawet przeniosłam z powrotem do pokoiku, ale zrobił mi awanturę, więc go wypuściłam.
Mam nadzieję, że nikt nie ucierpi, bo Bobi bardzo mocno go śledziła wzrokiem.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro mar 11, 2020 7:48 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:

środa (11.03)-Wilka
czwartek (12.03)-Kociambra1989
piątek (13.03)-Dominika.zuza
sobota (14.03)-Kasik30/wujosredniak
niedziela (15.03)-09996
poniedziałek(16.03)-
wtorek (17.03)-
środa (18.03)-
czwartek (19.03)-
piatek (20.03)-
sobota (21.03)-
niedziela (22.03)-
poniedziałek (23.03)-
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro mar 11, 2020 16:30 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Jeszcze raz proszę o środę 18.03 :)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Czw mar 12, 2020 7:46 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:

czwartek (12.03)-Kociambra1989
piątek (13.03)-Dominika.zuza
sobota (14.03)-Kasik30/wujosredniak
niedziela (15.03)-09996
poniedziałek(16.03)-
wtorek (17.03)-pyma
środa (18.03)-Pietraszka
czwartek (19.03)-
piatek (20.03)-
sobota (21.03)-
niedziela (22.03)-
poniedziałek (23.03)-
wtorek (24.03)-
środa (25.03)-
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Czw mar 12, 2020 21:08 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Relacja z wczorajszego dyżuru. Wszyscy grzeczni obeszło się bez żadnej bójki. Wszyscy ładnie zjedli. Kupy na ogólnym wporzadku, jedynie bardzo śmierdząca u Doris w szpitalu.
Marta zabrala Spotke do domu, a ja coś wyadoptowalam Karmela ;)


Do pokoju po Spotce przeniosłam malutka. Wcześniej zebrane wszystkie koce i legowiska, przez godzinkę chodziła ta niebieska lampa. Malutka zaciekawiona i raczej spokojna po przenosinach
Do drugiego pokoju przeniosłam lole, a po szpitalu biega Tośka
Krysia znowu byla cała usliniona, ale ładnie zjadla odrazu jak jej dałam.
Poza tym brak rewelacji, ludzie którzy przyszli adoptowac karmela chyba jeszcze z 1.5 godziny drapali resztę naszych kotów ;)
Tradycyjnie nasikane pod kuchnia, ta fontanna tam to chyba zły pomysł, trzeba z pomyśleć nad nowym miejscem.

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Pt mar 13, 2020 10:24 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dlatego fontanna tam stoi, bo koty nie sikają tam gdzie jest woda i jedzenie, a przynajmniej większość, Ptysia to chyba nie dotyczy :D
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pt mar 13, 2020 10:53 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur czwartkowy, pomagały Martyna i Basia, młode wolontariuszki.

SZPITAL

Doris caaaaaały dyżur strasznie zawodziła, uspokoiła się dwa razy, raz gdy była głaskana, a drugi raz jak zwymiotowała, czy jej coś nie boli czasem? Dostała najpierw Kitty i to zwymiotowała a następnie Carny i to się jej przyjeło.
Krysia była na kontroli, miała gorączkę, szczegóły zna Olala, w jej kuwecie ładny komplet.
Nosek, wszystko dobrze, komplet, apetyt, wygłaskany przez Martynę.
Kaja i Elsa, również w porządku, uszy do smarowania ma już tylko Kaja.
Tosia nawet grzeczna, trochę na Krysię i Noska syczała.
Pozwoliłam sobie poodpinać te kryjówki, bo sorry ale kręgosłup mój już nie wytrzymuje takiej gimnastyki przy zamiataniu i myciu podłóg :P
W pralce do rozwieszenia jest pranie, rzeczy po Tosi i zasłonki właśnie.

MALUTKA: wszystko w porządku, dostała Winstona, w kuwecie komplet, spragniona kontaktu z człowiekiem.
LOLA: również ok, fajnie się uspokoiła jak jest sama, w kuwecie komplet, dostała Winstona.

OGÓLNY: nastroje spokojne, nikt nikogo nie bił, nie ganiał.
Maciusiowi podałyśmy z Olą furaginę podajnikiem. W kuwetach całkiem dobrze. Fasolce już rujka przechodzi. Lara ucieka, nie daje do siebie podejść :( Pytś ładnie zjadł, Bobiczka też, tylko z Maciusiem nie bardzo, chyba się zraził przez to podanie leku, schował się pod łóżkiem. Krzesło stoi koło kuchni bo Maciusia trzeba delikatnie szczotką zepchnąć z szafy gdyby tam siedział (Oli sposób). Nie dosypywałam suchego do karmików. Bo było, a poza tym nie wiem które.

W pralce pranie do rozwieszenia, w łazience dwa transportery do umycia, jeden nie wiem skąd a drugi po Spotce. Umyłam kuwety które się moczyły, (jeśli mogę prosić o schowanie dużych do składzika a małych do szpitalika) transporterów nie zdążyłam.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pt mar 13, 2020 15:19 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:

piątek (13.03)-Dominika.zuza
sobota (14.03)-Kasik30/wujosredniak
niedziela (15.03)-09996
poniedziałek(16.03)- ????????????????????
wtorek (17.03)-pyma
środa (18.03)-Pietraszka
czwartek (19.03)-Kociambra1989
piątek (20.03)-
sobota (21.03)-
niedziela (22.03)-
poniedziałek (23.03)-
wtorek (24.03)-
środa (25.03)-
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Sob mar 14, 2020 20:21 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur wczorajszy, 13/03

Na wejściu przywitał nas czyjś rzyg w okolicach łóżek piętrowych. Masiuś większą część dyżuru spędził za kanapą, ewentualnie pod nią. Dopiero na koniec trochę się rozluźnił i położył na łóżku. Lara też płochliwa, ale jak udało mi się ją złapać i położyć na kolanach, rozmruczała się i nie chciała się nigdzie ruszać :) Fasolka tupta z dupalem do góry, ruja nie ustaje :(
Towarzystwo na ogólnym ładnie zjadło mokre, Masiuś furaginę dostał dosmaczoną whiskasem i poszło.

Lola i Malutka we własnych pokojach nie do poznania - milutkie dziewczyny :) u Loli były 4 kuwety, jedną Adam przeniósł do kuchni

W szpitalu babski świat i wszystkie śpiewają, Nosek im wtórował, ale jakby trochę nieśmielej :D Kaja pod swoją klatką zrobiła plażę - nie sypmy im za dużo do kuwet, bo potem mają rozrywkę, która dodaje nam roboty ;P nawet z 1/3 na podłodze miała go w kuwecie sporo. Elsa trochę śmielsza niż ostatnio, choć wciąż trochę płochliwa. Krysia dostała tabletki i posmarowałam jej jęzorek. Widać, że siły jej wróciły :) Noskowy nosek już praktycznie jak nowy, ale przetarłam mu go jeszcze. Doris zamyka się tylko jak je albo ktoś ją głaszcze - poza tymi chwilami to śpiewaczka na całego. Wyciągnęłam z jej klatki transporter i włożyłam jedną budkę - jeśli ma tendencję do pakowania legowisk do kuwety, to przynajmniej będzie tylko jedna ofiara. Transporter zostawiłam na klatce, żeby się nie pomieszał z innymi, Aneta mówiła, że to właścicielski, trzeba będzie oddać.

Kuwety wszędzie bez zastrzeżeń.
Wiszące pranie pochowane, to z pralki powieszone. Nie starczyło nam mocy na łazienkę, więc kuwety i transportery do schowania/opłukania nadal tam są. Podłogi zamiecione.

dominika.zuza

 
Posty: 621
Od: Sob paź 28, 2017 18:45

Post » Sob mar 14, 2020 21:47 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Jak ktoś zamieni się na środę mogę wziąć poniedziałek

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości