Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro lut 07, 2024 9:16 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur wtorek

Z pomocą Piotrka, Emila i nowej Emili. dziękuję

trójca się powoli rozkręca, dwójka już wychodzi, dziewczyna albo gdzieś mi na chwilę wyszła spod kanapy albo wlazła do środka.
oczka zakropione potrzebujacym, antybiotyk Nina zjadła w kulce jedzenia.

Ronin w miarę, raz tylko chciał przekopać klatkę, apetyt ok.
Gwiazdor zamknięty, bo gwałci Harrego. można go wypuszczać i obserwować.

Andromeda kontaktowa, posiedziała z Emilem.
Zuzia zjadła do połowy, nie wygląda na chorą.

Pralka rozgrzebana, Piotr próbuje ją zreanimować.

W składziku naszykowana klatka dla kotki z obserwacji.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 08, 2024 7:19 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur środa 7.02

Na ogólnym w kuwetach ok, apetyty dobre, Roger łaził za mną cały dyżur i na konie c dał się pogłaskać, Amor też juz coraz bliżej, dziewczyna niestety cały czas pod łóżkiem.
W szpitaliku kuwety i apetyty ok, tylko Gwiazdor był coś nieswój, może obraził się za klatkę.
Od wczoraj Zuzia również jest w szpitaliku luzem z Harrym. Syczy trochę na koty w klatkach i płacze.

U Andromedy wszystko ok.
W pokoiku w klatce na obserwacji nowa kotka, wypiła dużo wody i zjadła trochę mokrego.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Czw lut 08, 2024 7:19 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur środa 7.02

Na ogólnym w kuwetach ok, apetyty dobre, Roger łaził za mną cały dyżur i na konie c dał się pogłaskać, Amor też juz coraz bliżej, dziewczyna niestety cały czas pod łóżkiem.
W szpitaliku kuwety i apetyty ok, tylko Gwiazdor był coś nieswój, może obraził się za klatkę.
Od wczoraj Zuzia również jest w szpitaliku luzem z Harrym. Syczy trochę na koty w klatkach i płacze.

U Andromedy wszystko ok.
W pokoiku w klatce na obserwacji nowa kotka, wypiła dużo wody i zjadła trochę mokrego.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Czw lut 08, 2024 22:31 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 08.02

W szpitalu Harry w kuwecie, humor raczej Ok, ale jedzenie musiałam mu podetknąć pod nos, bo jaśniepan wyjść z kuwety nie mógł.
Zuzia leży na stole przy drzwiach, humor ok, pojadla trochę gourmeta.

Gwiazdor zgnęziały, trochę pojadł, ale głównie leżał. W kuwecie małe bobki.

Hrabia wypuszczony na ogólny, klatka zlikwidowana. Dostał antybiotyk, przepisany na tablice w kuchni. W kuwecie Ok.
Robin jęczący, w kuwecie Ok. Apetyt duży.

Na ogólnym względny spokój. Love siedzi pod kanapą, buczy na koty i syczy. Apetyty wszyscy raczej mieli.
Kuwety sprzątał Piotr.
Nina dostawała szału przy kroplach, ale dostała komplet.
Frodo ma przemyty pyszczek i tez dostał krople.
Nina dostała jeszcze ćwiartkę unidoxu, na prośbę Agaty.
Andromeda Ok.
Do Śnieżynki nie zaglądałam.

Umyty transporter z wanny, moczą się rzeczy z klatki Hrabiego.
Pralka naprawiona przez Piotra.
Nie pakujemy w nią czego koty nadawały, Max 4kg przy praniu codziennym i Max 1/3 miarki proszku!

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 467
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Nie lut 11, 2024 16:55 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur, sobota 10.02.2024

Szpital: W kuwetach komplety. Gwiazdor cały dyżur wędrował po szpitalu i aktywnie pomagał w sprzątaniu. Harry mruczy, a Robin odrobinę spokojniejszy, ale widać, ze ma dość klatki. Zuzia przespała dyżur na parapecie. Wstała tylko na jedzenie. Ponieważ nie ma jednej klatki i jest luźniej umyłyśmy z Oleną stoły pod klatkami i ściany za.

Ogólny i Andromeda bez sensacji. Wszyscy zjedli i dostali porcję przytulanek od Stasia.

Kotka na kwarantannie ogarnięta i nakarmiona przez Marzenę. Nie okazała agresji. Dostała dodatkowe zabawki i nawet próbowała się bawić.

Nie rozróżniamy biało-czarnych kotów na ogólnym... Tych nowych:(

3 prania zrobione. Jeszcze zostało na 2.

Renata Żurawska

 
Posty: 45
Od: Czw cze 15, 2023 18:00

Post » Nie lut 11, 2024 22:25 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 9.02.2024
Szpital : Harry bez kupy, mimo otwartej klatki nie wychodzi, reszta w szpitalu komplet. Gwiazdor w porządku, chętny do zabawy i do jedzenia. Skończyły się Gwiazdorowi krople do oczu Tobrex. Gwiazdor podczas dyżuru wypuszczony na szpital, jak podchodził do Zuzi to ona na niego buczała. Zuzia nie schodziła na dół siedziała cały czas w posłaniu, apetyt średni. Robin sfrustrowany siedzeniem w klatce, apetyt mu dopisywał. U Andromedy komplet, apetyt w porządku. Na ogólnym ok, Nina nadal zaczerwienione oczy, Hrabiemu apetyt dopisywał, Ptysiowi również. Frodo oko nadal nieciekawe cały czas cieknie mu z oka. Podłogi wszędzie zostały umyte. Prośba o wsypywanie odpowiedniej ilości żwirku do kuwet, ponieważ potem jest bardzo ciężko go zebrać , wszystko się przykleja do łopatek robi się glina.

malgorzata.w

 
Posty: 10
Od: Czw paź 12, 2023 19:59

Post » Pon lut 12, 2024 22:10 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 12.02

Dyżur z Piotem i Olą

Ola ogarnęła śnieżynkę, dziękuję

Szpital
Zuzia na posłanku przy drzwiach, później przeemigrowała na parapet. Coś pojadla, ale niewiele. Harry ładnie zjadł pół gourmeta, drugie pół zostało mu w misce. Siedział w klatce, później wyszedł do siatki. W kuwecie ogólnej jedna średnia kupa.
Gwiazdor totalny bałagan w klatce, ale kupa Ok. Dostał sensitive kattovita, krople do oczu również. Na czas mojego przebywania w szpitalu wypuszczony, ślicznie się bawił, nikogo nie gwałcił, zakumplował się z Robinem.

Robin strasznie krzyczy i wariuje w klatce. Można posprzątać i za chwile zwir jest w całym szpitalu, bo ona wrzuca tam zabawki i je później wykopuje. W kuwecie jedna średnia kupa, nie było rozwolnienia. Dostał sensitive kattovit.

Na ogólnym kuwety sprzatal Piotr, tak samo u Andromedy. Andromeda humor Ok, apetyt Ok. Wieczorem dostała to co się zostało ma ogólnym.
Nina dostała powera, zakraplanie oczu to jest armageddon z nią. Hrabia Ok. Roger i Amor się miziali bardzo, love schowana pod kanapą.
Z Ptysiem prowadziłam dyskusje i pertraktację. Masło i kabanos nie przeszły. Masło w gourmecie również nie. Zjadł gourmeta, masło zostawił. Ostatecznie świeżą porcje leków przemyciłam mu w dwóch smaczkach purizona kurczak, zjadł odrazu.
Boksyt zjadł jedną porcję doliny Noteci na samym początku dyżuru sam w kuchni. Później jeszcze ze dwie animondy.
Frodo dostał krople.
Pozostali Ok.

Nie wiem czy pranie było robione w niedziele czy nie, wiec nie ruszałam.
Do łazienki tez nie zaglądałam, bo jakos nie miałam potrzeby, a na koniec się zakręciłam.
Przywiozłam paski do mierzenia pH moczu. Są w kuchni w jednym z plastikowych pojemników. Tam jest tez książeczka ze skałą po porównywania. Żółtej czesci papierka nie dotykamy, bo zakłamujemy odczyt. Odczyt w ciągu 60 sek.
Ptys miał 5,9.
Jedzenie na ogólnym zabrane.

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 467
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Wto lut 13, 2024 7:09 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur niedziela 11/02

Nie mogliśmy znaleźć jednego z nowych kotów na ogólnym ale w końcu się pokazał. Potem wrócił pod kanapę, pozostała dwójka już cały dyżur hasała.
W szpitalu na czas dyżuru biegał Gwiazdor, potem znów Harry. Zuzia nie schodziła na dół się załatwiać - dostała swoją kuwetę na parapet. Robin i Gwiazdor sraczka - wpisałam im na nowo na tabliczki Gastro.
Andzia wszystko ok.
Boksyt zjadł 4 saszety odizolowany w kuchni. Wszyscy mieli apetyty. Leki wszyscy brali w maśle.
Pranie zrobione i wywieszone, w pralce brudy.

OlaMak

 
Posty: 131
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Wto lut 13, 2024 22:26 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur z dziś

Do białej przeniosłam radio z ogólnego bo nie potrafiłam uruchomić jej tego w pokoiku, jeśli ktoś potrafi prośba o włączenie i oddanie radia na ogólny. Włączyłam jej też przy klatce feromony, re za drapakiem po lewo były już puste. W komodzie w szufladzie były trzy nieotwarte kalmvety, jedno genomune i dwa listki zylkene niebiesko-białego przeniosłam do szafki do szpitala gdzie suple.
Na ogólnym spokojnie, dużo się ganiają te kociszcza. Nina i Frodo krople bez problemu. Nina też bez spiny, oczy ma już bardzo ładne, gorzej z Frodo bo to oko cały czas wygląda tak samo.
Ptysio trochę grymasił, przywiozłam wędzonego pstrąga i świeże masło, są w pojemnikach w lodówce z wpisaną datą. Zjadł leki w pstrągu polanym sosem.
Kota coś smutna, na uboczu, ale z apetytem, chyba przebojowe koty ją przytłaczają, chętnie się tuli jak zawsze ale gdy ją się zaczepi.
Andromeda miała rzyga i słabo z apetytem trzeba jutro zobaczyć co z nią, czy zjadła. W kuwecie miała komplet. Humor jej dopisywał.
Gwiazdor przeszczęśliwy z wolności, bawił się jak głupi i szalał z zabawkami. Nie zaczepiał nikogo. Harry w klatce nie chciał wyjść, apetyt miał dobry, w kuwecie komplet, oczy zakropione bez problemu.Robin nakręcony, z apetytem, wymieniłam mu kuwetę na nową i czystą, ma lepszy żwir, kupa normalna, razem z Gwiazdorem wg rozpiski dostali gastro. Dostał też nowe posłanko. Kuweta się moczy w wannie w odkażaczu.
Pranie jedno zrobione, wywieszone.
Zuzia wycofana ale mrucząca i z apetytem.
Jeden nowy się chowa cały czas, dziś był pod łóżkiem pod oknem, ale zjadł.
Artur rozsypał dwa duże bBenki jeden w szpitalu a drugi na ogólnym.
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12484
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 15, 2024 8:14 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur środa 14.02

na ogólnym sporo luźnych kup, apetyty bardzo dobre.
Andromeda ok
W szpitaliku wszędzie komplety, apetyty dobre.
Gwiazdor puszczony luzem miał ze 3 razy spięcie z Zuzią, najwyraźniej mam negatywny wpływ na niego jeśli tylko przy mnie się tak zachowuje.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Czw lut 15, 2024 20:25 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 15 luty czwartek

Na ogólnym wszyscy ok, kuwety ok, apetyty ok, jeden z Zielonej Góry siedzi pod kanapą i buczy na innych.
Leszek i Boksyt jedli felixy i animode reszta animode. Ptys leki podajnikiem, Boksyt urinowet to pysia.
Andromeda ok
Szpital wszyscy ok. Robin i Gwiazdor Katovit. Gwiazdor biegał luzem, nie miał z nikim spięć, bawił się i bardzo chciał wyjść na ogólny. Robin rzucał we mnie zwirem on mnie chyba nie lubi.
Harry wcinał animode.
Kotke Sniezynka posprzątane, w trakcie dyżuru nie zjadła, gabe dostała w kulce z masła. Była bardzo niespokojna.
Podłogi umyte, fontanna umyta, pranie zrobione nowe wywieszone, suche schowane.

AgataPK

 
Posty: 50
Od: Czw paź 06, 2022 7:41

Post » Nie lut 18, 2024 10:04 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur, sobota 17.02.2024

Szpital : bez sensacji. Zuzia i Harry cisi i spokojni, ale w dobrych nastrojach. Chętni do głaskania. Gwiazdor cały dyżur luzem na szpitalu. Z nikim nie wchodził w konflikt. Robin wrócił dopiero po 14 z lecznicy, głodny i wkurzony. Jedzenie go trochę uspokoiło. Gwiazdor - oczy zakroplone 3x, synulox podany ok 14.30.

Andromeda senna, ale z dużym apetytem.

Ogólny ok. Ptyś leki zjadł w maśle. Frodo zaczyna gubić sierść pod okiem. Apetyty dopisały. Boksyt jeden posiłek zjadł w kuchni i był bardzo zadowolony z wyróżnienia.
Nasikane na biurko obok kosza z zabawkami i w rogu na parapet.

Śnieżynka jest dziwna - puszy ogon i porusza się trochę jak przy rui... Miała już posprzątane przez Olę, ale nie odpusciła nam i napaprała od nowa. Posprzątane ,olej podany. Jedzenie dla niej na klatce.

Kota i Hrabia pojechali do domów:))

Gość Boksyta zostawił 200 zł (wrzuciłam do skarbonki). Panie, które przywiozły z lecznicy Leszka i Robina zostawiły dla tego drugiego jedzenie. Jest na jego klatce.

Pranie zrobione, podłogi umyte, lampy też. Odkażacz przed drzwiami do kuwety dolany.

Renata Żurawska

 
Posty: 45
Od: Czw cze 15, 2023 18:00

Post » Nie lut 18, 2024 22:59 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 16.02
Szpital wszyscy komplety. Podczas dyżuru Gwiazdor wypuszczony na szpital. Harry mimo otwartej klatki nie wychodził z niej cały czas w niej siedział był bardzo smutny, wycofany. Harry apetyt miał średni, natomiast Robinowi bardzo dopisywał apetyt. Zuzia cały czas w swoim posłaniu podczas dyżuru. U Andromedy komplet, apetyt ok. Na ogólnym wszystko ok. Przed wyjściem jedzenie zostało zabrane z ogólnego i Robinowi też. Snieżynce Kasia wyczyściła kuwetę dała lek, jedzenie, oraz świeżą wodę. Przy próbie otworzenia okna Śnieżynka wpadła w histerie, zaczęła syczeć , wiec próba przewietrzenia pokoju nie powiodła się. Wszystkie podłogi zostały umyte. Wszyscy co mieli rozpisane leki, krople, suple otrzymali je.

malgorzata.w

 
Posty: 10
Od: Czw paź 12, 2023 19:59

Post » Pon lut 19, 2024 19:08 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 19.02 poniedziałek.
Wszyscy apetyty i humory dobre. Robin jest tylko mocno sfrustrowany siedzeniem w klatce. Harry ładnie je i jest cudny. Gwiazdor został dziś na wyjściu bez jedzenia, bo jedzie jutro do weta.
Ptysio dostał leki w maśle (dziękuję Ola). Śnieżynka była spokojna.
Pranie zebrane, zrobione i wywieszone nowe.
Podłogi pomyte.
Mika, Korek, Florka, szczurka Mysia, Mysza, Misiek (Kicek), Dziubek, Koszmi (Kotuś), Dora, Filipek, Cinek, Maciuś, Frodzik, Szpinerek, Inusia, Kubuś, Swietka... jeśli raj istnieje, to w moim jest już tłok :(

alicjab

 
Posty: 110
Od: Pon gru 25, 2017 20:18

Post » Wto lut 20, 2024 21:17 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dziś dyżur szybki i miły, przy pomocy Piotra. Harry i Gwiazdor wrócili z lecznicy więc tutaj nic im nie dawałam tylko wrócili na posprzątane. Ptysiu dostał nową rybkę wędzona z lekami ale grymasił więc mieszanka ryba wędzona plus masło plus sosik dało radę ;) rybka świeża obrana w lodówce, podpisana. Zuzia dopomina się o smaczki jak dostaje Ronin, miło bo jest bardziej aktywna niż była. Podłogi u Andromedy, szpitalu i kuchni pomyte, na ogólnym było oki.
W wannie moczy się transporter Gwiazdora wrócił z lecznicy osikany.
Nie wiem ale Frodo oko w ogóle nie wygląda lepiej, zakropione dziś dwa razy wg wskazówki.
Żadnych dziwnych rzeczy nie odnotowano. Spokój, cisza i harmonia na wyjściu i zostawiona, co będzie jutro pokarze nowy dzień :mrgreen:
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12484
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 176 gości