Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto sty 05, 2021 7:46 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyzury:


Wtorek (05.01)-pyma
Środa (06.01)- Pietraszka
Czwartek (07.01)- Kociambra
Piątek (08.01)-09996
Sobota (09.01)-kasik30/wujosredniak
Niedziela (10.01)- Burajulia
Poniedziałek (11.01)- Wilka
Wtorek (12.01)-
Środa (13.01)-
Czwartek (14.01)-
Piątek (15.01)- Wilka
sobota (16.01)-alicjab
Niedziela (17.01)-
poniedziałek (18.01)-
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto sty 05, 2021 13:56 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Jadzia pojechała do KBM, bo znów nie zjadła i była osowiała. Trafiła do dr Emilii, która ją zna od samego początku. Ma paskudne to uszkodzone oko, sączy się z niego i daje ono obrzęk podniebienia, dlatego nie może jeść. Została w klinice. Dziś wieczorem będzie zabieg usunięcia tego oka, trzymajcie kciuki mocno <3

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto sty 05, 2021 21:20 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Jadzia już po zabiegu. Teraz dochodzi do siebie. Trzymajcie kciuki <3

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto sty 05, 2021 23:02 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Poproszę 17.01

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Śro sty 06, 2021 18:15 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Jak ja nie umiem wyjść z kociarni od tych naszych słodziaków ;) i 6 godzin myk, myk przebimbałam ;)

Merida pojechała do domu - trzymajcie kciuki <3
Maniek wrócił z adopcji :(
Dzięki Ola za ogarnięcie sytuacji <3

Na ogólnym wszystko ok, w kuwetach ok, apetyty dobre. Camparii przechodziła się po pokoju, potem spała na górnej półce. Żabka dostała ostatnią inhalację, a ja popsułam inhalator :( upadł mi i pękł zaczep od pojemniczka gdzie się wlewa preparat :(
Wymieniłam koc i umyłam koszyk, bo było w nim nasikane :( Wyprałam i wywiesiłam pranie.
Zgredek - w kuwecie ok, leki dostał, apetyt dobry. Dostał kroplówkę na dwa razy, bo się denerwował pod koniec. Sprawdźcie jutro jego łapkę - tam gdzie ma wenflon, czy jest ok.
Aleksander nie ruszył barfa, ale zjadł Renal (dwie porcje, na wejściu i wyjściu) z renagelem, leki dostał, humor ok, w kuwecie ok.
Szpital:
Maniek w klatce, było duże zamieszanie jak przyjechał, więc tam go umieściłam. Potem mu otworzyłam klatkę, kiedy się zasadzał do wyjścia, na krzesło wskoczyła Marcelina, zaczęła buczeć, prychać na niego i pilnować,żeby nie wyszedł - więc się schował. Potem zamknęłam Marcelinę, a wypuściłam Iris, którą dałam na ogólny. Mańka wyjęłam z klatki, trochę pochodził i sam do niej wrócił. Był głodny, zjadł mokrego sporo i suchego :( Wygląda na smutnego :( Rozpisałam mu Florę i Kalmveta.
Krzyś prawie cały czas spał :( Ożywiał się jak się do niego podchodziło, zagadywało i głaskało. Nie zjadł tabletki, którą miał zostawioną w jedzeniu. Dałam mu trochę tej karmy gastro, co miała Iris, bo kupy ma fatalne. W uszach już dość ładnie. Antybiotyk swój dostał do pysia.
Iris - zaczepiała gości, poza tym grzeczna. W kuwecie ok. Pochodziła po ogólnym, potem sama wróciła do szpitala i do klatki.
Marcelina - w kuwecie ok, humor świetny, kluska się zrobiła <3 i charakterna jest dziewczyna ;) Chodzi luzem po szpitalu.
Merida pojechała, klatka sprzątnięta i umyta.

W wanie moczy się jej kuweta i pudełko oraz kontenerek Żabki od inhalacji.
W lodówce jest otwarta puszka i saszetka dla Zgredka. Jakby nie chciał puszki, to można dać chyba Aleksandrowi.
Ostatnio edytowano Czw sty 07, 2021 8:08 przez Pietraszka, łącznie edytowano 1 raz

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Czw sty 07, 2021 7:52 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyzury:

czwartek (07.01)- Kociambra
Piątek (08.01)-09996
Sobota (09.01)-kasik30/wujosredniak
Niedziela (10.01)- Burajulia
Poniedziałek (11.01)- Wilka
Wtorek (12.01)-pyma
Środa (13.01)-
Czwartek (14.01)-
Piątek (15.01)- Wilka
sobota (16.01)-alicjab
Niedziela (17.01)- Pietraszka
poniedziałek (18.01)-Justyna
wtorek (08.01)-
środa (09.01)-
Ostatnio edytowano Czw sty 07, 2021 10:08 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Czw sty 07, 2021 8:10 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Wtorkowy dyzur:

z opóźnieniem, przepraszam.

Na ogólnym wszystko ok,
Zgredek też ok w kuwetach i z apetytem.
Aleksander ok, tak myślałam, że nie zje tego barfa, bo w ogóle nie był nim zainteresowany.

W szpitaliku:
Krzysiu miał ładna kupę w kuwecie, do jedzenia tez dostał gastro na pół z Iris i na koniec jeszcze mu coś dałam , ale nie pamiętam co, chyba shebe w tych 50g saszetkach, może po tym miał rozwolnienie.
Ta tabletka to carobin, włożyłam mu do miski na później zapomniałam ją rozgnieść i wrzuciłam jedzenie. Marta rozpisz mu ten carobin, bo chyba nikt ma nie daje.
Pozostałe dziewczyny ze szpitalika ok.
Marcelina miała odwiedziny i w piątek idzie do domu.

Był Tomek, założył nam półkę, zrobił drzwi siatkowe i lampę u Aleksandra :201461
Przez cały dyżur wszystkie drzwi były pootwierane, tylko siatkowe zamknięte. Iris trochę buczała jak ktoś podchodził, Aleksander przyjął to ze spokojem i godnością :wink:
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Czw sty 07, 2021 10:02 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

poprosze poniedzialek 18.01

Justyna Stoparczk

Avatar użytkownika
 
Posty: 66
Od: Pon cze 22, 2020 19:06

Post » Pt sty 08, 2021 14:58 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur czwartkowy:
Dziękuję Ani za ogarnięcie kuwet i Anecie za ogarnięcie Zgredka.
Jeśli chodzi o kupy to wszyscy mieli ok i apetyty też, tylko Iris miała podwójny apetyt i poczwarnopoczwórną kupę.
Aleksander jest super, fakt mam wrażenie że zaraz mnie dziabnie. Ania powiedziała, że mu nie posprząta bo ciągnie ją za spodnie zębami :D
Maniek jest fanem whiskasa ale oszukałam go trochę i wymieszałam z carny. Marcelinka jest taka cudna że bym ją porwała gdyby nie metraż i Michał :D zostały 3 saszetki whiskasa w białym sosie u niej na klatce, można by jej dać do nowego domu. Krzysiowi antybiotyk podała Aneta, ja zrobiłam uszy. Wstawiłam mu drapak w kropki a Iris zabawkę z kulkami. Nie wypuszczałam Iris na ogólny. Aleksander dostał leki swoje na wejściu a na wyjściu porcję jedzenia z renagelem. Żabka jak to żabka tylko by jadła i jadła, Campari jest baaardzo subtelna i delikatna ale jak się ją rozgłaszcze to jest cudna. Bliźniaki 2 jak to bliźniaki skakały i szalały. Ptyś podziwiał wszystko ze stoickim spokojem. Poszedł na pogawędkę pod siatkę Aleksandra i sobie tak siedzieli. Pranie schowane, zawartość wanny umyta, zamoczony transporter i kuweta. Rozpakowałam jedzenia trochę, smaczki posegregowałam w jednym pudełku są dreamisy i inne kąski a w drugim sosiki i kabanosy. Stoją na lodówce. UWAGA. nie wyrzucajcie drzwi z siatka które stoją na korytarzu. Zabiorę je dla kogoś.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pt sty 08, 2021 15:30 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Byłam z mankiem u weterynarza. Ma delikatny stan zapalny, dostał płatki do cYszczenia tych zebow. Na dodatek ma gila więc dostał antybiotyk w poniedziałek powtorze zastrzyk.

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Sob sty 09, 2021 12:15 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur piątkowy 08.01
Aneta podała Zgredlowi kroplowkę i zastrzyk. Reszta również podana. Apetyt i humor bardzo dobry. Kuweta ok
Aleksander też bez zastrzeżeń, wybawiony.
Na ogólnym kuwety ok, apetyt również.
Na szpitalu klatki posprzątane i odkażone . Marcelinka pojechała do domu.❤
Krzyś leki podane, odrobaczony. Apetyt i kuweta ok. Jak zwykle bałagan w klatce ale przy tym jest słodki.
Ires też dobrze. Na dyżurze była luzem.
Maniuś bardzo smutny. Cały czas leżał. Nie bardzo lubi czyszczenie zebow. Alw jest grzeczny. Zjadł kuweta ok.
To co było w wannie umyte , namoczone z klatek kutych wczoraj. Wstawiłam pranie, trzeba wywiesić.

09996

 
Posty: 168
Od: Czw kwi 25, 2019 20:23

Post » Sob sty 09, 2021 12:18 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Poproszę piątek 22.01

09996

 
Posty: 168
Od: Czw kwi 25, 2019 20:23

Post » Sob sty 09, 2021 18:15 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur w sobotę 23.01 poprosimy
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 09, 2021 23:31 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur sobota, z Anitą i Pawłem :D

Szpital ok, Maniek w depresji. Zeby posmarowane, nie był zachwycony, ale pozwolił bez problemu. On jest taki smutny, że serce pęka :cry:
Krzys przeslodki, antybiotyk ostatni podany i to na C ostatnie wkruszone do jedzenia. Uszy zrobione.
Nowy Skarbek bardzo syczal na biegajca Iris.
Wszystkie kuwety ok.
Na noc zamknelismy w klatce Iris, otworzylismy klatkę Maniusiowi.

Aleksander podgryzal. Kuweta ok, leki podane, dostał do jedzenia Hillsa, nie bardzo mu pasowało.

Zgredzio dziś nie w humorze, poglaskalismy się po czym oberwalam pazurami. Ale hills smakowal i przy zastrzyku bardzo grzeczny. Do karmnikow na wieczór dostał drBerga, na rano Hillsa. Lekowo i kroplowkowo zaopatrzony przez Anete.

Ogólny ok, Zabka dzus jak przyszlismy oddychala jakos ciężko, leżała na kanapie i wyglądała słabo... Ale później się ożywiła i juz było ok. Leki dostała.

Pranie powieszone, wszystko z wanny umyte, zamoczony transporter Marceliny.
Podłogi zamiecione/odkurzone i umyte.
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 10, 2021 14:56 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyzury:

Niedziela (10.01)- Burajulia
Poniedziałek (11.01)- Wilka
Wtorek (12.01)-pyma
Środa (13.01)-
Czwartek (14.01)- Kociambra
Piątek (15.01)- 09996
sobota (16.01)-alicjab
Niedziela (17.01)- Pietraszka
poniedziałek (18.01)-Justyna
wtorek (19.01)-
środa (20.01)-
Czwartek (21.01)-
Piątek (22.01) - 09996
Sobota (23.01)- kasik30/wujosredniak
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości