Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt paź 15, 2021 19:28 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur piątek

Dziękuję za pomoc Kasi i Anecie.

W szpitaliku rządziła Kasia i odkryła smród. Posłanka poszły do prania. Kuweta Józka zmieniona, żwir również.
Nowy niebieskooki zrobił brzydką kupę, ale to może po odrobaczeniu. Trzeba obserwować.

Na ogólnym od dziś Szymek dostaje aniprazol pół tabletki i całą florę do jedzenia.

Zytka zjadła ładnie z wczoraj, śniadanie było nie dobre, ale już po południu co jej dałam wrabala wszystko. Ma też w karmniku na noc.
Czarek również wszystko z apetytem zjadł. Ma zostawiona kolacje na później.

Podłogi pomyte, to co było w wannie pomyte, wstawiona na odmoczenie kuweta Józka.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 16, 2021 16:38 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 16/10
Wspólny z Sereną za co bardzo jej dziękuję <3

Ogólny:
Koty rozrabiały, bawiąc się ze sobą i zaczepiając. Astra nawet do Ptysia podchodziła i się o niego ocierała, mrucząc. Amelka za to bardzo atakuje Szymka i Atosa.
W kuwetach komplet.
Jedzenie zjedzone w sekundę
Domagały się kolejnej porcji toteż nałożyłyśmy im resztę puchy dla Czarka.
Szymek ma dziwnego guzka nad prawym biodrem, ale nie reagował gdy go tam dotykałam więc pewnie nie boli. Ola mówi że może to po jakimś zastrzyku. Rany Buni ciągle zaczerwienione, bo je non stop wylizuje.

Szpitalik:
Apetyt dobry u wszystkich. Nawet Józio zjadł wszystko. Zachowania w porządku chociaż Sophia wciąż wycofana i raczej woli siedzieć w swoim filcowym domku. Flap niby podpisany jako "miły", a dziś podczas głaskania ugryzł do krwi Serenę więc trzeba uważać.
Józio ma na lewej łapie łysawy placek lekko zaczerwieniony.
W kuwetach komplet.

Fipki:
Czarek bardzo przytulaśny i dzisiaj widziałam jak rozrabiał energicznie na sofie. Zjadł trochę Macsa. W kuwecie komplet.
Zyta nie aż tak aktywna jak Czarek, ale nie powiedziałabym że miała zły humor. Widziałam że trochę zjadła z wczoraj. W kuwecie piękne kupy i siki.

Lidka_2000

Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Od: Czw cze 10, 2021 13:04

Post » Nie paź 17, 2021 6:25 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Przykro mi ale nie dam rady dziś pomoc, mam nadzieję że w przyszłą sobotę wyzdrowieje już.

Suonecko

 
Posty: 12
Od: Pon wrz 27, 2021 7:18

Post » Pon paź 18, 2021 6:22 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 17.10. niedziela

Z Fipkami pomogły Ola i Aneta. U Zyty brak kupy.

Na ogólnym wszyscy chętni do jedzenia, w kuwetach ok. Bunia posmarowana, Szymek dostał tabletkę. Uszy Aramisa brzydkie, wyczyszczone i wysmarowane. Czyśćcie patyczkami, tam jest cała kopalnia syfu :(

W szpitalu też wszyscy ładnie jedzą. W kuwetach komplet. Uszy małego i zezowatego zrobione ;p Pasta do pysia Sophie podana - dziś ostatnia dawka! Strzykawka w koszyczku na klatce.

Przepraszam za niewymycie rzeczy z wanny, ale Atos mnie i Anetę pochlastał i piekły ręce. Podłogi zrobione. Znalazłam trochę betonitu w szpitalnych kartonach - przesypany do małego wiadra w szpitalu i postawiony obok.

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Wto paź 19, 2021 6:35 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 18/10 poniedziałek

Na ogólnym głód ogromny, one by jadły bez przerwy chyba.
W kuwetach różnie.
Szymek ma już coraz ładniejszą sierść, ale strupów nadal dużo przy szyi.
Bunia dostała szczepionkę na grzyba, bardzo posmutniała ostatnio. Jeżeli ona tą maść od razu wylizuje, to nie ma sensu jej smarować, bo tylko jeszcze bardziej podrażnia sobie te miejsca.

U fipków komplety w kuwecie. Czarek apetyt ogromny, Zytka słabo.

W szpitaliku apetyty ok. Kupy u Sophie i Flipa kiepskie. Flipowi dałam taki nowy preparat który się podaje przez 3 dni. Jest u niego na klatce. Nie mieszajcie go z karma tylko polejcie na wierzchu.
Ten kot chyba jest jednak dużo starszy niż 2 lata, albo ta brzydka sierść go postarza. Przed kastracją trzeba mu będzie zrobić porządne badania krwi.

Prośba o nie mieszanie żwirku drewnianego z bentonitowym.
U Brandona wymieniłam silikon na bentonit bo miał zasikany kocyk, może mu silikon nie odpowiadał.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto paź 19, 2021 14:38 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Flipa i Flapa wiek był oceniony po jakości zębów.
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12478
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 21, 2021 8:00 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

W szpitalu w kuwetach ok, oprócz u niebieskookiego-tam różnie. Brandon zwymiotowal przy mnie, najprawdopodobniej za szybko pochłonął jedzenie. Jedna nie było to związane z żadnym dyskomfortem, dostał ode mnie odkłaczacz, rozpisany na 4 dni, 4 ml. Józek dodatkowo zylkene, wpisane na tabliczkę. Ten duży kocur (flip albo flap) bardzo był skory do kontaktu, nawet położył łapę na mnie, żeby go miziac, ale czuję respekt i kontakt był taki zdystansowany. Na ogólnym okej, przede mną było sprzątane, więc trudno stwierdzić jak było, zamiotlam i umyłam podłogę, w szpitalu tylko zamiotłam I u fipkow. Chociaż u Zyty przed wyjsciem były już kawałki drapaka porozrzucane. Fipki ogarnęły Aneta z Olą, wszystko ok. Umyłam klatke po Szymku, umyłam również kuwete, ale zostawiłam ja do wymoczenia w wannie i drapak brandona. U Buni łapka wyglądała ok, u Józka nic się nie powiększa, u Aramisa nie wiem jak, nie dał się zbliżyć i syczał, uciekał

Izazaur wu

 
Posty: 9
Od: Pon cze 28, 2021 18:03

Post » Czw paź 21, 2021 9:47 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Z wtorku zaległy opis:
Zyta i Czarek w humorach niezłych, w kuwetach komplety, do jedzenia dostali macs mono.
Na ogólnym też ładnie w kuwetach, do jedzenia była Smilla, dzięki Ola za pomoc z Aramisem i Iza za podanie aniproazolu Szymkowi
W szpitalu niebieskooki mocna biegunka, Iza podała mu diavet. Poza tym wszytsko ok. Kuweta z wanny umyta, pranie schowane.
Z próbki Buni nie wyrósł grzyb, ale ładnie się goi po tej maści więc kontynuujmy (ustalone z wetem)
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pt paź 22, 2021 14:53 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

#dyżury
Dyżury:

Piątek 22.10 ola R
Sobota 23.10 aga i ola
Niedziela 24.10 ola karmelowa
Poniedziałek 25.10 Julia rz
Wtorek 26.10 Ala
Środa 27.10 aga
Czwartek 28.10 ola kaj
Piątek 29.10 ola R
Sobota 30.10 Kasia
Niedziela 31.10 ola karmelowa
Poniedziałek 1.11 Iza
Wtorek 2.11 Marta
Środa 3.11 ‼️‼️‼️‼️‼️
Czwartek 4.11 ola kaj
Piątek 5.11 ola R
Sobota 6.11 Kasia
Niedziela 7.11 ‼️‼️‼️‼️
Poniedzielek 8.11 Iza
Wtorek 9.11 Marta
Środa 10.11 Weronika
Czwartek 11.11 ola kaj
Piątek 12.11 ola R
Sobota 13.11‼️‼️‼️‼️‼️
Niedziela 14.11‼️‼️‼️
Poniedziałek 15.11 Iza
Wtorek 16.11 Marta
Środa 17.11‼️‼️‼️‼️‼️
Czwartek 18.11 ola kaj
Piątek 19.11 ola R
Sobota 20.11‼️‼️‼️‼️
Niedziela 21.11‼️‼️‼️‼️

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Sob paź 23, 2021 5:35 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

O której można wpaść dziś z pomocą?

Suonecko

 
Posty: 12
Od: Pon wrz 27, 2021 7:18

Post » Sob paź 23, 2021 8:09 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Suonecko pisze:O której można wpaść dziś z pomocą?

Kiedy?
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 23, 2021 8:24 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

olala1 pisze:
Suonecko pisze:O której można wpaść dziś z pomocą?

Kiedy?

Dziś w sobotę 23.10 :) o której można będzie się pojawić?

Suonecko

 
Posty: 12
Od: Pon wrz 27, 2021 7:18

Post » Sob paź 23, 2021 9:00 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

O 16tej
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 23, 2021 13:44 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur piątek

Przyjechała nowa Elza piękna buraska jak lwica.
Jest tylko odrobaczona i przetestowana.

Flip zjadł dwie porcje i koniec bo jechał na krew. Kupa ładna.
Flap zwymiotował na posłanko, apetyt kiepski.
Brandon i Sophie w porządku.

Na ogólnym karmiła Aneta. Szymek nadal brzydka kupa.
Do domu pojechała Astra.
Czarnulki coraz smielsze.

Czarek przeuroczy, apetyt cudowny.
Zytka humor dobry, apetyt średni.

Pozamiatałam tylko.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 24, 2021 10:18 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur sobota.
Na ogólnym spokojnie, Ola Kaj posprzątała kuwety, więc nie wiem, jaki stan. Apetyty ok, tylko Szymek bardzo rozdrapany i czerwony w różnych miejscach, np. w uszach, tam ma też strupy :( Może by na ogólnym dać jakąś mono karmę i hypoalergenika? Może on ma alergię na żarcie?

Ptyś często posikiwał w różnych kuwetach i trochę w nich posiadywał, ale siki były. Trzeba go poobserwować, czy się z chłopakiem coś nie dzieje.

U Czarusia brak kupy, poza tym, ok, apetyt dobry, humor też.
Zytka apetyt w miarę, zjadła wszystko mokre, co miała poza tym, co było w czasowym karmniku. W kuwecie ok.

Szpital:
U Józka brak kupy. Apetyt ok na Feliksa, to co miał w misce nie tknięte :(
Flap wymiotował i miał biegunkę po powrocie od weta, dałam mu Attapectin 1/2 tabletki i rozpisałam na kilka dni.
Flip cudny i głodny. W kuwecie konplet.
Sophie wyszła do jedzenia i do głaskania. W kuwecie komplet.
Brandona Ola wypuściła na ogólny - klatkę po nim sprzątnęłam, rzeczy namoczyłam, resztę wyprałam.
U nowej kici - Elzy, w kuwecie komplet, apetyt ok, brak wody - ona sporo pije - dostawiłam jej drugą miskę z wodą - i niech tak zostanie. Wystraszona bardzo, ale miła.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości