Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto wrz 27, 2022 6:21 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur poniedziałek 26/09

Na ogólnym spokój,apetyty i kuwety ok. Figa na początku pod łóżkiem, potem wyluzowała, ona boi się kotów.
W szpitaliku też wszystko w porządku. Biała przy mnie jeść nie chciała, ale wszystko miała zjedzone jak przyszłam.
Tango był na kastracji, zniósł to dzielnie.

U Ilii i Żuczka też wszystko ok, Żuczek coś nie był w humorze.

W pralce pranie do powieszenia.
W lodówce stoi puszka dla Ilii.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto wrz 27, 2022 20:02 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur wtorek 27.09

Ogólny
W kuwetach Ok. Apetyty dopisywały, oprócz Ślipka. On pod kanapą a potem gdzieś. Figa nie wyszła spod kanapy ale ładnie zjadła.
Na ogólny wypuszczony Tango, początkowo robił nosy, nie bal się w ogóle. Później były jakieś syki, ale nic poważnego. U niego w kuwecie był komplet.

Ilia Ok
Żuczek Ok

Szpital
Rodri zrobił bałagan. Był tez rzyg pod stołem przy umywalce. W kuwecie Ok.
Biała nie wyszła, w kuwecie ładnie, zjadła. Syczała
Zuzia Ok, nie było kupy, mrucZała.
Klatka po tango umyta i odkazona. Została jego książeczka i transporter
Kuweta i akcesoria w wannie w virkonie. Posłanka w pralce do wyprania.
Wiluś przecudny. Dostał zastrzyk i tolfine. Nie dostał albo w niedziele albo w poniedziałek, bo były 3 tabletki. W kuwecie Ok, apetyt duży.

Rzeczy z wanny umyte, pranie wywieszone

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 455
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Czw wrz 29, 2022 12:16 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur środa 28/09/22

Żuczek, na początku dyżuru włamał się Żwirek do niego, i siedzieli razem cały czas, Żuczek z jednej strony wyluzował, nawet zaczął miauczeć, ale otwarte drzwi go pobudzają widać, że chciałby komuś wtłuc. Niestety nie zjadł mokrej karmy suchej trochę, w kuwecie tylko siku. On niestety preferuje fastfoody...

Ilia, w kuwecie komplet, apetyt dopisuje, wykończył puszkę z lodówki, dosypałam mu chrupek, humor dobry ale z jego oczami dobrze nie jest, są zaczerwienione i są wysunięte trzecie powieki. Dałam mu podwójne vetomune ale wg mnie powinien go obejrzeć wet. Był też jeden rzyg ze śliny u niego.

W szpitalu Wiluś komplet, miziak z niego niemożliwy
Rodrigez dostał głupawki, miski wyczyszczone, apetyt wilczy. W kuwecie kupa 3na 5.
Lumi w kuwecie komplet, ale przy mnie nic nie zjadła, zostały 2 miski z mokrą i 1 z suchą - zobaczcie dziś jak ona z jedzeniem.
Zosia w porządku, kupa wzorowa.
Przed moim przyjściem była Agnieszka, podobno Tango i Gaduła mieli jakieś mega spięcie do którego włączyła się Bułka, Aga dała Tango do kuchni żeby trochę wyluzował ale jak go wypuściłam to dalej chodził nabuzowany więc umieściłam go w klatce (dużo osób było nie miałabym czasu na niego patrzeć). Po wyjściu wszystkich wolo wzięłam go znowu na ogólny i obserwowałam co zrobią, powąchali się i Gaduła odszedł a Tango zaczął się bawić, posiedziałam jeszcze z 15 min, poszłam do Ilii i był spokój więc tak ich zostawiłam.

Klimatyzatory zabezpieczone workami, ale nie ma na nie miejsca w składziku.
Zawartość wanny umyta, oraz jedna klatka kennelowa którą przywiozła Agnieszka.
W wannie solidnie popsikałam płynem dezynfekującym króliczą klatkę którą również przywiozła Agnieszka,
Trzeba ją umyć, dwa transportery ze szpitala wstawiłam do łazienki ale nie wiem czy je już myć bo nie wiem po kim są.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pt wrz 30, 2022 7:22 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur czwartek

Niestety to Tango ma coś do Gaduły. Chciał tłuc go w kuwecie jak ten robił kupę. Monika interweniowała i odpuscił.

Zuczek był na ogólnym i było w miarę. Tango do niego wpadł i się zanosiło...

Wsadziłam Rodrigeza do klatki a Zuzie wypuściłam. Zuzię odrobaczyłam, a Ślipka nie dokońca wiem czy mi się udało. Wyczuł tabletkę, rozpuściła się w jedzeniu, ale kto w końcu zjadł to nie mam pojęcia. Był cały czas przy niej, więc raczej nikt nie odważył się do niej podejść, no ale pewności nie ma. jak na niego patrzyłam to za chiny nie chciał ruszyć. gdy odpuszczałam słyszałam że mlaszcze.

Nowa czarna nie zjadła antybiotyku przy mnie. W kuwecie ładnie

Nie zrobiłam nic w łazience, zajrzałam tam na samym końcu i już nie ogarnęłam.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 02, 2022 12:29 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Piątek
Dziękuję za pomoc Klarze i Agacie <3
Na ogólnym Tango atakował Żwirka, Bułkę,Szczotkę i Gadułę, podejrzewam, że z głodu. Jak mu dałam jeść,to się uspokoił. W efekcie ich akcji Ślipek zamieszkał na regale, buczał i miał nerwy; godzinę nam zajęło,żeby mu tam zrobić przyzwoitą miejscówkę ;)
W kuwetach ok.

Reszta towarzystwa ok. Elementy w kartonu na regale (małpi gai) są częściowo na szafie,a częściowo w składziku.
Schowałam kennel do Szpitala i umyłam klatkę króliczą - można ją schować do składzika.
U Ilii zimny kaloryfer i generalnie za ciepłe one nie są :(

Czarna dzikuska i Lumi jedzą, jak człowieka nie ma. Bezpieczniej się czują, jak mają zasłonięte zasłonki.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon paź 03, 2022 20:42 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 3.10


Na ogólnym wszyscy bardzo głodni. Tango trochę gania zwirka i gadułę, dlatego oni nieco przestraszeni. Ślipek i Figa zjedli shebę, byli pod łóżkiem.
Kuwety sprzątał Emilian, podobno wszystko w porządku.

Żuczek krzyczący, głodny, w kuwecie Ok.

Ilia krzyczące, głodny, w kuwecie Ok.

Szpital
Rodriguez kupa ładna, apetyt Ok. Dostał animonde mono. Pochodził podczas dyżuru.
Zuzia - w kuwecie pusto, przy mnie zrobiła siku. Zjadła shebę.
Lumi w kuwecie Ok, nie wyszła przy mnie, zjadła ładnie.
Wiluś wszystko Ok.
Etiuda - w kuwecie średnio, może mieć biegunkę ale trudno stwierdzić bo wszystko poszatkowane. Nie zjadła przy mnie.
Łatka i Janusz super miziaki, w kuwecie Ok, apetyty bardzo duże.


Umyte 3 transporetki z łazienki. To do w wannie do umycia (2 transportery i klatka łapka)
Niebieska klatka umyta ale nie wiem gdzie ją umieścić.
Rzeczy w pralce niewyprane.

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 455
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Czw paź 06, 2022 11:20 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 4.10 piszę w imieniu Agaty PK która przeszła pomyślnie chrzest bojowy i zrobiła samodzielny dyżur :) przeżyłaś, gratulacje :)

Żuczek ma rozwolnienie. Kilka luźnych kup również na ogólnym, ale nie wiadomo czyich. Wymioty w 4 miejscach w tym jedne pod kanapą. Była też bitwa między Tango Bułką a Ptysiem. Mimo to apetyty nie najgorsze, Figę trzeba pilnować i stać przy niej bo jak jakiś kot się zbliży to przestaje jeść, najlepiej stać i podsuwać miseczkę, najchętniej je gourmeta niestety, wysokomięsne niechętnie. Na ogólnym dostali carny. Szpital, nie było brzydkich kup, wszyscy mieli zjedzone. Leki i suple podała Pietraszka. U Ilii też wszystko w porządku. Ślipek przypilnowany zjadł.
Ostatnio edytowano Czw paź 06, 2022 12:13 przez Kociambra1989, łącznie edytowano 1 raz
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Czw paź 06, 2022 11:44 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 5/10/22

U Żuczka nadal rozwolnienie, Duszek może jemu trzeba kupę zbadać? Dałam mu połówkę węgla bo nie znalazłam nic innego. On je tylko tacki Sheba niestety.
Ilia w kuwecie ok, skończyło się jego suche Sanabelle bodajże. Puszek Mono też nie ma, ale dla niego i Rodrigeza znalazłam puszkę wiejeskiej zagrody z jagnięciną, w składzie nie ma kurczaka jest jeszcze jedna w kuchni.

Na szpitalu u Wszystkich komplety, u Kukułki biegunka, dałam jej milprazon, bo przypuszczam że biegunka z przejedzenia, bardzo dużo jadła jak ją przywiozłam. Na czas dyżuru zamknęłam Zosię a puściłam Rodrigeza, się odpalił to jak małpa po bananowcu skakał. Lumi ani Etiud nic przy mnie nie zjadły, ale w kuwetach komplety...szkoda tej Lumi ale wg mnie to dzikus, tylko jak ona jest głucha i niedowidzi to nie da rady na dworze - ciężki przypadek, co z nią począć :( Janusz z Kobitą to są cudaki <3 apetyt ładny i miziaste też :) Kukułka dostaje podwójny kalmvet bo Zylkene nie znalazłam ale rozpiszcie jej zylkene proszę...podwójne. Wiluś cud miód i orzeszki ale kupa taka sobie, jutro zabieram Kukułkę i Wilusia na kontrole. Zosia też tylko Shebę wcina, zostawiłam ją na noc z otwartymi drzwiami z siatki.

Na ogólnym wszyscy dostali Feringe i Smille, apetyty ok kilka brzydkich kup niestety, coś trzeba im chyba podać na te biegunki :/ nie wiem czy to wirusowe czy co. Figa jadła Shebę.
Spięcie na linii Bułka Tango było, ale małe, odkiciałam i spokój.

Ogarnęłam łazienkę bo się drugi składzik zrobił...klatka królicza na dużej szafie na ogólnym, dwie klatki i dwa transportery umyte. Te suche złożone postawcie proszę w szpitalu pod stołem dla Wilusia i Kukułki na jutro.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pt paź 07, 2022 13:53 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur dziś

Kukułka to będzie drugi Rodi... Rozwalone wszystko woda wylana, powiesiłam jej miske na klatce. Rodriguez był luzem zostawiłam go, najwyżej Aga zarządzi wieczorem kogo tam wypuścić. Dwójka Janusz i Łatka któreś ma nie ładna kupę, rozpisalam im bioprotect nie wiem które, więc akurat to nie zaszkodzi temu co nie ma problemu z kupą. Nie było w kontakcie feliwey, był dyfuzor sam w koszyku więc podłączyłam nowy. Rodi złapał osę na szczęście jakąś śnietą, nie urządliła go na szczęście. Lumi rozpierdol w klatce, kocyk obkupkany wywaliłam, ona siedzi w wiklinowym koszu, siku miała w kuwecie kupy już nie. Położyłam jej podkład, zostawiłam kilka na jej klatce. Dzikuska druga antybiotyki poda Aga miała sporo siku w kuwecie i mało żwirku dosypałam jej.
Wiluś cudo żarłoczne, ale on i Kukułka mają temperament jak Rodi, będzie z nimi wesoło. Podłoga w szpitalu umyta
Ogólny i resztę robił Artur, rozsypał do pojemników Żwirki by pouzupełniać zapasy. Tango faktycznie bije wszystkich, biega jak szatan. Powymienilam trochę kocy na ogólnym i un Ilii z łóżka też, bo chyba miał siknięty i ogolnie mało świeży już. Jedno pranie zrobiłam i wywiesiłem drugie jest nastawione, prosiłam Agę by wywiesiła.
U Żuczka kupa była normalna. Ilia miał mega gorąco, przykrecilam mu na 3 kaloryfer i uchylilam okno, ma być potem Aneta pozamyka te okna. W kociarni ciepło i fajnie przewietrzone, bez jakiś zbędnych zapachów ;) więc miło.
Nie wiem tylko dlaczego w składzie jest skład kocy i posłanek? Zauważyłam to już na wyjsciu, to są wyprane i poskładane, ale trzeba to przenieść do podpisanych szaf na ogólnym, już nie miałam na to czasu.
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12478
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 08, 2022 18:38 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 08.10

Żuk Ok, w kuwecie w porządku. Dostał suche gastro i mokre sensitive.

Na ogólnym w kuwetach mocno średnio. Tango ganiał koty, miał ostre spięcie z Bułką, ona była przerażona. Ale jak się najadł to się uspokoił.
Figa wyszła i dała się miziac.
Ślipek pod kanapą.

Ilia - w porządku apetyt, w kuwecie Ok, ale ogromna ilość urobku, jakby była z dwóch dni.

Szpital
Etiuda - miała zjedzone, nie było kupy. Wstawiłam jej kontenerek. Dostała antybiotyk
Lumi siedziała w kuwecie, nie sprzątnęłam jej. Kładła uszy, nie chciałam jej stresować jeszcze bardziej. Wszystko z misek zjedzone po Wczoraj.

Janusz i Łatka w kuwecie Ok, apetyty świetne. Humory, ZwlaszcA Janusza także:
Zuzia zjedzone, w kuwecie brak kupy, ani tej u niej ani tej na dole. Humor Ok
Rodriguez brzydka kupa, humor Ok, chociaż przyjechała para z darami i pani go głaskała i rzucił jej się na reke do gryzienia.
Kukułka burdel, wiadomo, trikolorka… ale oprócz tego Ok.

Umyte wszystko pięknie, z łazienki wyniesione transportery i łapki. Umyty jeden transporter z wanny.

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 455
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Pon paź 10, 2022 15:07 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 09/10 niedziela

Na ogólnym trochę sraczki w kuwetach. Wszyscy ładnie jedli. Figa wyszła do jedzenia i miziania, Tango grzeczny.

Żuczek średnio chce jeść te karmy mokre Sensitive ale Gastro suche chętnie. Fajnie się bawi laserem - powieszony w szpitalu na tablicy przy zlewie.

Ilia wszystko ok.

Na szpitalu klatka po Lumi umyta i Kukułka przeniesiona, jej klatka zlikwidowana. Zuzi zmiotką czyściłam klatkę Lumi więc jest w łazience - suszy się umyta.
Wszyscy ładnie jedli, Etiuda dostała antybiotyk w mokrym na noc.
Rodi biegał na dyżurze, na noc otwarta klatka rodzeństwa. Były próby dania Zuzię na ogólny ale bardzo się denerwowała i chętnie wróciła do klatki. Według mnie i Izy Izy lepiej jej to wychodzenie odpuścić żeby się z nerwów nie rozchorowała.

2 puszki w lodówce. Pranie wywieszone i nowe wstawione. Rzeczy w łazience umyte suszą się.

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Śro paź 12, 2022 6:45 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur Poniedziałek 10/10

Na ogólnym dużo luźnych kup. apetyty ok.
Obok tronu Szczotki 2 małe pawie plus 1 z kłaków.
Wypuściłam na ogólny Janusza i Łatkę. łatka przerażona, Janusz odważnie zwiedzał wszystkie kąty i przy okazji opróżniał wszystkie miski.
Tango łaził za nim i go zaczepiał, ale Janusz jest pokojowo nastawiony bardzo i od raz się poddawał.

U Żuczka wszystko ok, ale spragniony bardzo towarzystwa.
U Illi to samo.
W szpitalu w kuwetach komplety, apetyty też dobre, tylko Zuzia i Kukułka wolą fast foody i też tylko trochę.
Wywiesiłam i wstawiłam nowe pranie.

Pamiętajcie o myciu jednej kuwety na dyżurze :!:
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro paź 12, 2022 9:44 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 11.10. wtorek

Na szpitalu, wszystko w porządku. Zuzia nie chciała jeść. Dałam jej felixa i shebe ale tylko podziubała jak ją głaskałam. Rodri i Kukułka rozrabiają jak opętane. Dwie nowe dziewczynki dostały Felixa i rozpisałam im Zylkene. Ta jaśniejsza bardzo zestresowana, przez cały dyżur się nie ruszyła, kot niewidzialny. Postawiłam jej miskę pod pysiem, ale udawała, że mnie nie widzi, więc dałam jej spokój. Ta ciemniejsza raczej spokojna i zjadła.

U Ilii trochę luznej kupy, poza tym wszystko ok.

Żuczek połączony ze Ślipkiem, na dyzurze było ok. Ślipek wyszedł i położył się na oknie. Nie chciał jeść polałam mu sosikiem dla zachęty, ale nie bardzo to poszło. Możliwe, że był zestresowany po łapance. Dostawiłam im kuwetę. Żuczek dostał swoje jedzenie i trochę Sheby, przeoczyłam fakt, że on ma jeść specjalne (Aneta wie). Kuweta u niego była ok.

Na ogólnym jedno wielkie rozwolnienie, praktycznie w każdej kuwecie. Było też nasikane między kanapą a łózkiem piętrowym. Szczotka dostała pastę na odkłaczanie ( rozpisałam na tablicy). Dostala też pół Attapectin do pyszczka, ładnie połknęła. Poza tym koło niej mnóstwo kłaków, cały czas się wylizuje i wygryza, dużo też się drapała. Kuwety koło niej najwięcej rozwolnienia. Łatka bardzo się boi kotów i ludzi. Tango ją trochę zaczepiał ale chyba do zabawy. Zjadła dopiero w tym domku na piętrze koło Ilii, gdzie nikt jej nie zaczepiał. Figa zjadła jak przypilnowałam, bo Gaduła za nią łazi i ją odgania od jedzenia. Niestety nie chciała animody tylko zjadła Shebe. Ptyś dostał filetówke. Na ogolnym podałam Smile i Animode.

Pranie zdjęłam pochowałam do szafek i powiesiłam nowe, niestety zabrakło mi czasu na umycie rzeczy w wannie.

AgataPK

 
Posty: 46
Od: Czw paź 06, 2022 7:41

Post » Czw paź 13, 2022 9:05 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 12/10/2022

U Żuczka i Ślipka w kuwetach ok, choć w tej pod oknem tylko siku. Ślipiek cały czas pod kanapą, jedzonko zjedzone. Miski poza kanapą też wyczyszczone. Do jedzenia dostali Carny. W trakcie dyżuru słyszałam wrzask ale nie jestem pewna czy to u nich.
Na ogólnym bez spięć, ale Gaduła ma drapnięty nos i rozciętą dolną wargę więc w nocy się raczej tłukły.
Jeśli chodzi o Szczotkę to przy mnie się nie załatwiała a apetyt miała dobry. Na ogólnym również Carny, rozpisałam i podałam wszystkim bioprotect.
W kuwetach część kup miękka.
U Ilii kupa dobra, dostał z Rodrim na pół puszkę carny single protein z vetomune.
Na szpitalu, Wiluś ma plackowatą kupę, wg mnie z przejedzenia, kolor normalny nie jest jakaś śmierdząca, ale zmieńcie mu suche na gastro i puszki sensitiv jak u Żuczka.
W trakcie dyżuru biegała Kukułka z Zuzią, choć nie wchodziły w interakcje. Na noc wypuściłam Rodrigueza. Pozostałe koty w kuwetach komplety, Etiuda zjadła mokre, na koniec dyżuru jedzenie zabrane. Nowe Marmurki sa cudne, ta nieśmiała nie chciała przy mnie jeść niestety, ale Olala z nią posiedziała i uruchomiła sie z jedzeniem, oby już tak zostało. Z pomocą Daniela i Joli dyżur ogarnięty w półtorej godziny, w pełni, jedynie zawartości wanny nie ruszyliśmy.

UWAGA: w lodówce otwrta puszka Carny do zużycia dzisiaj
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pt paź 14, 2022 9:12 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

UWAGA: Wiluś 18/10/22 jedzie na kastrację więc w poniedziałek proszę zabierzcie mu jedzenie i nie karmcie we wtorek przypadkiem.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości