Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob cze 19, 2021 14:11 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

olala1 pisze:A jak z wypuszczaniem kotów?

Dopisałam

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Pon cze 21, 2021 6:17 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur niedziela 20/06
U franka narzygane karmą i rzadka kupa. Dostał Maltzpaste - uwaga, broni się
Freya, Franek I Zyta słabo jedzą.
Zibi dostał antybiotyk, Malwinka drugie odrobaczenie.
Lili pochodziła trochę po ogólnym ale była bardzo spłoszona i na wszystkich syczała więc w końcu odniosłam ją do klatki. Rudy wypuszczony na ogólny, pokój dla Józka odkurzony i wywietrzony.
W szpitalu i u Zyty zawiesiłam mokre ręczniki, Zytka też akceptuje wilgotną szmatkę na sobie jak leży.
Nie podołałam zastrzykom Zytkowym ale dostałam wsparcie - bardzo dziękuję! ❤️
Na szpitalu biega Mila.
Przepisałam tabliczki na czysto bo już guzik było widać.
Wspierała mnie Olga. Dzięki!

Dołącza ktoś do mnie w środę po 17.00?

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Pon cze 21, 2021 7:04 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:
Czwartek 17.06 aga
Piątek 18.06 ola karmelowa
Sobota 19.06 kasia J
Niedziela 20.06 ola karmelowa
Poniedziałek 21.06 Marta
Wtorek 22.06 Iza
Środa 23.06 ola krarmelowa
Czwartek 24.06 wilka
Piątek 25.06 Julia 17.00
Sobota 26.06
Niedziela 27.06
Poniedziałek 28.06
Wtorek 29.06 Iza
Środa 30.06
Czwartek 1.07 Marta
Piątek 2.07
Sobota 3.07
Niedziela 4.07

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Pon cze 21, 2021 7:12 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

2 lipiec poproszę będę po 16tej
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 22, 2021 9:32 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Cześć :) mogę dołączyć na jutrzejszy (23.06) na 17 do Oli na dyżur?

Aga96

 
Posty: 2
Od: Wto cze 15, 2021 19:05

Post » Wto cze 22, 2021 13:51 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Aga96 pisze:Cześć :) mogę dołączyć na jutrzejszy (23.06) na 17 do Oli na dyżur?


Zapraszam :1luvu:

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Wto cze 22, 2021 14:43 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dzień dobry,
Zaglądam tu w nadziei znalezienia kocurka dla znanego mi od 10-ciu lat , świetnego DS-u ...
Tego w którym właśnie ok. 10 lat temu zamieszkała i świetnie się ma moja była tymczaska, paluszanka z jednym oczkiem "bardziej" - urocza, kochana Śnieżka, oraz w którym niedawno zmarł na raka, w wieku ok 18-tu lat, błękitny długowłosy Puszek - też trafił do mojego DT z Palucha

Szukam dla tych Państwa, już ok tydzień na razie bezskutecznie, starszego ( ok 10 lat ) kocura wymagającego Urinary, na dokocenie do Śnieżki.

szczegółowy opis sytuacji tu : viewtopic.php?f=1&t=141937&start=1395

Może ktoś ma, lub zna kogoś kto ma tego szczęściarza ??
Ostatnio edytowano Wto cze 22, 2021 15:06 przez smarti, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Wto cze 22, 2021 15:01 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Raport z dyżury wczorajszego. Pomagali Rafał, Gabi, Wiola - dziękuję Wam pięknie.
Zytka była bardzo słaba, nie jadła, była moim zdaniem przegrzana, Wiola długo z nią siedziała i chłodziła na mokrym ręczniku. Później przyjechały Kasia i Klaudia, zmierzyliśmy temperaturę, 36,6, później zjadła gourme z wodą niecałe.
Jozek zdjął lampe poza tym miał słaby apetyt proszę o obserwowanie go pod tym kątem.
Na ogólny wyszły Miła i Lila do klatki po Lilce włożyłyśmy z Agnieszka Rudego.
W kociarni bardzo gorąco, koty apetyt miały średni. Wszędzie zielona Feringa była podana.
Z klatki na szpital wyszła Malwinka. Franek miał zabrane jedzenie bo jedzie na badania dziś. Kupa brzydka i paw z suchego gastro w kuwecie. Jego coś boli wg mnie gryzie nie lubi być dotykany w okolicy uda. Wszystkim kotom włożyłam mokre ręczniki do klatek tym na szpitalu ewidentnie było im lżej rozkładały się na nich.
Okna oprócz szpitala wszędzie zamknięte. W czwartek postaram się do szpitala przywieźć klimatyzator bo one się ram ugotują :(
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Wto cze 22, 2021 15:06 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

smarti pisze:Dzień dobry,
Zaglądam tu w nadziei znalezienia kocurka dla znanego mi od 10-ciu lat , świetnego DS-u ...
Tego w którym właśnie ok. 10 lat temu zamieszkała i świetnie się ma moja była tymczaska, paluszanka z jednym oczkiem "bardziej" - urocza, kochana Śnieżka, oraz w którym niedawno zmarł na raka, w wieku ok 18-tu lat, błękitny długowłosy Puszek mający swego czasu ksywę "agresywny"- też trafił do mojego DT z Palucha - może ktoś jeszcze pamięta te koty choć widzę ze nicki są dla mnie zupełnie nowe..

Szukam dla tych Państwa, już ok tydzień na razie bezskutecznie, starszego ( ok 10 lat ) kocura wymagającego Urinary, na dokocenie do Śnieżki.

szczegółowy opis sytuacji tu : viewtopic.php?f=1&t=141937&start=1395

Może ktoś ma, lub zna kogoś kto ma tego szczęściarza ??


Nasz Ptyś, koci Budda idealnie pasuje do tego opisu, ma ponad 10 lat, ma problem z pęcherzem i się czasami zatyka. W kociarni mieszka już od 6lat, przestaliśmy wierzyć w to, że kiedyś znajdzie dom. W kociarni trzyma się na uboczu, koty mu nie przeszkadzają, ludzi się boi. Potrzebuje ciszy, spokoju i miejsca na ostatnie lata.
http://kotylion.pl/adoptusie-balbinka-i ... przystani/
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 22, 2021 15:27 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

kociarkowaaaa pisze:
smarti pisze:Dzień dobry,
Zaglądam tu w nadziei znalezienia kocurka dla znanego mi od 10-ciu lat , świetnego DS-u ...
Tego w którym właśnie ok. 10 lat temu zamieszkała i świetnie się ma moja była tymczaska, paluszanka z jednym oczkiem "bardziej" - urocza, kochana Śnieżka, oraz w którym niedawno zmarł na raka, w wieku ok 18-tu lat, błękitny długowłosy Puszek mający swego czasu ksywę "agresywny"- też trafił do mojego DT z Palucha - może ktoś jeszcze pamięta te koty choć widzę ze nicki są dla mnie zupełnie nowe..

Szukam dla tych Państwa, już ok tydzień na razie bezskutecznie, starszego ( ok 10 lat ) kocura wymagającego Urinary, na dokocenie do Śnieżki.

szczegółowy opis sytuacji tu : viewtopic.php?f=1&t=141937&start=1395

Może ktoś ma, lub zna kogoś kto ma tego szczęściarza ??


Nasz Ptyś, koci Budda idealnie pasuje do tego opisu, ma ponad 10 lat, ma problem z pęcherzem i się czasami zatyka. W kociarni mieszka już od 6lat, przestaliśmy wierzyć w to, że kiedyś znajdzie dom. W kociarni trzyma się na uboczu, koty mu nie przeszkadzają, ludzi się boi. Potrzebuje ciszy, spokoju i miejsca na ostatnie lata.
http://kotylion.pl/adoptusie-balbinka-i ... przystani/










rzeczywiscie piękny kot i byłby idealny, poza tym Śnieżka jest pingwinią a więc byliby piękną parą :)
chociaż Państwo pewnie chcieli by aby się miział..

skoro czasem się zatyka i ma problemy z pęcherzem to rozumiem ze jest jakoś zdiagnozowany i leczony ? ( w opisie nic o tym nie ma ), poproszę więc historię jego leczenia abym mogła Państwu ją przedstawic bo to nich ważne,

od jak dawna jest na Urinary i na której ?
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Wto cze 22, 2021 19:38 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Hej smarti :)
Julia zaproponowała Ptysia - ale po krótkim wspólnym zastanowieniu zgodziłyśmy się, że to nie jest jednak dobra kandydatura ;)
Ptyś miał kłopoty z pęcherzem jakiś czas temu, ale od dłuższego czasu jest z tym spokój i je normalna karmę. I tak sobie jednak myślimy, że on pół swojego dorosłego zycia spędził w kociarni, traktuje ją jak swój dom i dobrze się w nim czuje. Mam nadzieję ;) Już chyba nie dałby rady przyzwyczaic sie do czegos nowego, a stres by mu na pewno nie pomógł... Stroni od ludzi, jest nieufny - a w kociarni jest panem na włościach ;) Ma ze 100 lat - więc chyba pozwolimy mu dożyć swoich dni tutaj - mając w pamięci stare przysłowie, że starych drzew sie nie przesadza ;)
Naprawdę wierzę, że on jest u nas szczęśliwy...

Mamy fajną starszą kotkę - 10-latkę Lili - ale ona też nie jest na karmie urinary... więc jeśli to warunek adopcji to w tym momencie chyba nikogo odpowiedniego nie mamy :(
Ale będe się rozględać ;)
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 22, 2021 20:36 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

A czemu warunkiem ma być jedzenie karmy urinary?
Nie wystarczają zakwaszacze dodawane do normalnego mokrego jedzenia / mięsa i dopajanie?
Bardzo ładnie wyprowadziłam mojego rudzielca podając l-methiocid
Obrazek

andorka

 
Posty: 13090
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Wto cze 22, 2021 21:13 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Melduje się Lidia :D czy mogę przyjść w czwartek 24 czerwca? Godzina obojętna :)

Lidka_2000

Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Od: Czw cze 10, 2021 13:04

Post » Śro cze 23, 2021 8:33 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Wczorajszy dyżur:

Zytka trochę lepiej, nawet chciała wyjść z pokoju, temperatury nie miała i pojadła trochę mokrego.

Na ogólnym spokojnie, apetyty ok, Mila trochę wybrzydzała. Lilka się boi i siedzi schowana w domku, ale ładnie je.

Józek apety, humor i kuweta ok.

W szpitaliku Freya miała w kuwecie pusto, sik na ręczniku, miała nie zjedzone z wczoraj, przy mnie też nie chciała jeść.
Pozostałe koty kuwety ok, apetyty w miarę, Franek tylko nie chciał za bardzo jeść.

W dyżurze pomagały mi Iza, Wiola i Julia :1luvu:
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro cze 23, 2021 13:52 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Lidka_2000 pisze:Melduje się Lidia :D czy mogę przyjść w czwartek 24 czerwca? Godzina obojętna :)

Przyjdź, bedzie Ola chwilę po 17tej
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Nul i 40 gości