Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw sie 27, 2020 17:39 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Poproszę najbliższą niedzielę zamiast przyszłej środy

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Czw sie 27, 2020 18:37 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

pyma pisze:edit: i dzięki Kasia za pomoc w kłuciu :1luvu: 3 zastrzyki w to małe ciałko Lilka dzielnie zniosła. :201461

Ależ nie ma za co :D
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 28, 2020 7:15 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury

Piątek (28.08)-alicjab
Sobota (29.08)-Burajulia
Niedziela (30.08)-Pietraszka
poniedziałek (31.08) - kasik30/wujesredniak
wtorek (01.09)-pyma
środa (02.09) -
czwartek (03.09)-
piątek (04.09)-Wilka
sobota (05.09)-
niedziela (06.09)-
poniedziałek (07.09)- Justna
wtorek (08.09)-
środa (09.09)-
Ostatnio edytowano Pt sie 28, 2020 13:15 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pt sie 28, 2020 12:41 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

dyzur Czwartek:

Marta Gonerska podala zastrzyki Aleksandrowi i Lilce : ) - dziekuje :201494
Para z Wesela przywiozla jeszcze dodatkowe jedzonko dla naszych kociakow :1luvu:

Szpital:
Urwala sie roleta po lewej stroie - wyglada tak jakby Zgredek polowal na muche czy cos i spadlo

Zgredek dostal leki te ktore byly ( ten na S.. nie pamietam nazwy w tabletkach sie skonczyl) w Kuwecie jak zwykle duzo siku plus kupa plackowata
Aleksander dostal zastrzyk + rozpisane leki ladnie zjadl 2 porcje mokrego. W kuwecie duuuzo siku i na pol plackowata kupa
Wincent super kot ladnie je , kupa na pol plackowata

na ogolnym raczej spokoj , Sonia pojechala do domu z Marta Wlazly
byly 2 plackowate kupy .. to nie Czoko bo przy mnie zrobila nawet ladna kupe

Seniorki:
Lilka dostala zastrzyk , lepiej je i jest akwywniejsza niz jak ja ostatnio widzialam tydzien temu ladnie je Animode
Kajtusia zjadla ladni gurmeta po tym jak jej podalam troche z reki i zaczela glosno mruczec

Lola

Jest troche rozdrazniona ostatnio i zaczyna drapac
dosypalam jej pol kubka suchej karmy bo juz nie miala, dostala Doline noteci do jedzenia jako mokre ale nie za bardzo jej szlo jedzenie

Justyna Stoparczk

Avatar użytkownika
 
Posty: 66
Od: Pon cze 22, 2020 19:06

Post » Pt sie 28, 2020 12:49 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

hej

poprosze poniedzialek 07.09

Justyna Stoparczk

Avatar użytkownika
 
Posty: 66
Od: Pon cze 22, 2020 19:06

Post » Pt sie 28, 2020 21:33 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur dzisiejszy:
Na ogólnym wszystko wygłodniałe, mało misek nie połknęli. Ptyś dostał groumeta, pozostali Whiskas, Feliksa. Czoko jakby złagodniała :201461 Bliźniaki chyba dzięki dziewczynom mają się z kim bawić i Ptyś jakby mniej męczony przez nich. We wszystkich kuwetach w porządku.

W pokoiku starszym paniom apetyty dopisały, wszystkie ładnie zjadły. Dzielna Lilka zniosła trzy zastrzyki, nienawidzi mnie teraz :( W kuwetkach ok. Lisia też mnie z resztą nienawidzi, za posmarowanie dziąseł pastą :( :roll:

Szpital mnie zadziwił, myślę trzy koty, szybko pójdzie... Otóż NIE.
Aleksander miał całą kuwetę brudną i kupkę na posłanku. On chyba wszystko co zje zaraz oddaje :strach: Kuwetę wymieniły mu Iza z Anetką. Stara umyta schnie w łazience.
Umyłam i wymieniłam też granatową kuwetę od Mareczka-Zgredka. Biedak marudził cały dyżur, w trakcie potraktował mnie pazurami, jak sięgałam po coś na stole. Trzeba na niego uważać, bo się flustruje od siedzenia bez człowieka :(
Kolejny armagedon był w klatce rudego Wincenta: prawie cały piach do wymiany, okupane posłanko.
Apetyty u wszystkich więcej niż dobre, zjedliby chyba konia z kopytami.

Lola miała mokre z poprzedniego dnia nie zjedzone. Dostała Feliksa i jak wracałam się po 18tej uchylić jej okno to miska była już pusta. Pół miarki suchego jej dosypałam. W kuwecie u niej wszystko ok.

W pralce są jakieś rzeczy do prania, ale było za mało żeby wstawiać.
Wszędzie zamiecione i umyte podłogi. Woda zmieniona.
Dosypałam żwiru do pełna do różowego pojemnika. Ten silikonowy, co jest w kartonach, mimo że przykryty to sypie się wszędzie.
Zdjęcia jakieś starałam się zrobić, wrzucone na pitu pitu.
Mika, Korek, Florka, szczurka Mysia, Mysza, Misiek (Kicek), Dziubek, Koszmi (Kotuś), Dora, Filipek, Cinek, Maciuś, Frodzik, Szpinerek, Inusia, Kubuś, Swietka... jeśli raj istnieje, to w moim jest już tłok :(

alicjab

 
Posty: 110
Od: Pon gru 25, 2017 20:18

Post » Sob sie 29, 2020 19:43 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 29.08

Ogólny
Wszystkie koty mają super apetyty, Ptyś też trochę lepiej niż ostatnio. Dostały swoje suple, Lulu sączy się nadal z oczka. W kuwetach jedna rzadka, Czoko również robiła przy mnie i kupa była w porządku. Baltek w dobrym humorze, bawił się i dokazywał.
Czokuś dzisiaj też zabawiony, łapał zajączki na ścianie.

Lola smutna dzisiaj, leżała sobie na kanapie przez większość dyżuru. Zjadła ładnie, w kuwecie było pusto, ale chyba na wyjściu coś tam zakopywała.

U Seniorek nowości i zaskoczenia. Lisia spacerowała sobie po kanapie, ocierała się o Lilę, Milusię, siedziała sobie w posłanku, ostatecznie wylądowała w domku tym wysokim. Bardzo się ślini, zwłaszcza podczas głaskania. Mniej dzisiaj sykała, naprawdę inny kot.
Pozostałe seniorki aktywne, wszystkie się ocierały, szukały uwagi. Kajtka zjadła ładnie bez namawiania, Lilka je wolniutko, ale pędzluje wszystkie miski, więc wrócił jej apetyt. Milusia początkowo skubnęła, ale potem dojadła. Najmniej zjadła Lisia, może z pół miski. Zostały wyczesane przez Mariusza.
W kuwetach w porządku.


Szpital
Leki Aleksandrowi i Zgredkowi podały Iza i Aneta. Wincentowi zamaściowałam uszy i Aleksandrowi na wyjściu dałam 1cm specyfiku w karmie.
U Zgredka w kuwecie ładna, sucha kupa.
U Wincenta nie znalałam kupy.
Aleksander mnie uchlał w rękę nad przegubem w łokciu - jak to powiedziała moja mama "celował w żyłę, wampir jeden" :D :D :D , trzeba na niego uważać, bo nie sygnalizuje, wręcz się ociera, po czym chapie. Później jak Mariusz go ode mnie odganiał, żebym mogła u niego ogarnąć, to gryzł go w rękawiczkę. W kuwecie ze dwie ogromne kupy i sporo siku.

Jedzonko nerkowe od seniorek przełożyliśmy na półkę dolną w kuchni.
Nie myślimy podłóg, było dziś wyjątkowo czysto.

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 462
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Sob sie 29, 2020 20:53 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Burajulia pisze:Dyżur 29.08
Nie myślimy podłóg, było dziś wyjątkowo czysto.


Wylizaliśmy podłogi wczoraj :ryk:
Mika, Korek, Florka, szczurka Mysia, Mysza, Misiek (Kicek), Dziubek, Koszmi (Kotuś), Dora, Filipek, Cinek, Maciuś, Frodzik, Szpinerek, Inusia, Kubuś, Swietka... jeśli raj istnieje, to w moim jest już tłok :(

alicjab

 
Posty: 110
Od: Pon gru 25, 2017 20:18

Post » Pon sie 31, 2020 7:10 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury

poniedziałek (31.08) - kasik30/wujesredniak
wtorek (01.09)-pyma
środa (02.09) -??????????????????
czwartek (03.09)-??????????????????????
piątek (04.09)-Wilka
sobota (05.09)-
niedziela (06.09)-
poniedziałek (07.09)- Justna
wtorek (08.09)-
środa (09.09)-
czwartek (10.09)-
piatek (11.09)- Wilka
sobota (12.09)-
niedziela (13.09)-
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon sie 31, 2020 19:18 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur z niedzieli:
Koty miały sesję zdjęciową <3 Michał - dziękuję <3 Wyszły mega foty :)
Jak zwykle w wolny od pracy dzień nie mogłam odgonić się od roboty ;) Ogarnęłam dary z kuchni i kuchnię - część jedzenia jest w górnej części szafy przy kuchni, część w dolnej szafce w kuchni.
Prośba, żeby to lepszej jakości mokre stawiać na tej środkowej półce na regale w kuchni - będzie bardziej pod ręką.
Przesypałam część żwirku z ogólnego do pojemnika (stoi obok tego różowego na ogólnym), bo dużo toreb było porwanych, a w żwirze z lubością tarzała się Lulu :mrgreen:
W kuwetach na ogólnym ładnie. Dzieciaki grzeczne i kochane.

U seniorek sporo kup w kuwecie koło drzwi i w tej małej,krytej, ale też ładne. Apetyty ok. Humory też całkiem, całkiem. Lisia była w domku, a potem na oparciu łóżka sobie leżała. Leki podane i ostatni zastrzyk Lili też.

Lola w dobrym humorze, w kuwecie ładny komplet. Niestety odkryłam kilka kałuż sików na workach ze ścinkami :( Przełożyłam ścinki do styroboksów - tam ich szukajcie w przyszłości :)

Na szpitalu Dżoker trochę marudny, jedzenie mu średnio smakowało, ale potem jakoś załapał. Leki podane. W kuwecie sporo sików i jedna, ale duża i ładna kupa :mrgreen: Nie lubi Aleksandra :( wieszał się na przodzie jego klatki, a potem właziła cały czas na jego klatkę i go pilnował.

Aleksander lubi te chrupki co ma na klatce. Ale nie lubi jak mu się coś zabiera - capnął mnie zębami dwa razy. W kuwecie miał jeden duży sik i jedna kupę.

Wiktor ma apetyt za trzech :mrgreen: W kuwecie brak kupy, za to mega dużo sików.

Szukając ACC w witrynce szpitala - zgarnęłam do wyrzucenia przeterminowane leki.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon sie 31, 2020 19:22 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

A tu trochę fotek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8569
Od: Nie lis 23, 2014 15:40


Post » Wto wrz 01, 2020 8:44 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Poprosimy środę.
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 01, 2020 8:52 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury


wtorek (01.09)-pyma
środa (02.09) -kasik30/wujesredniak
czwartek (03.09)-Burajulia
piątek (04.09)-Wilka
sobota (05.09)-??????????????????????
niedziela (06.09)-
poniedziałek (07.09)- Justna
wtorek (08.09)-pyma
środa (09.09)-
czwartek (10.09)-
piatek (11.09)- Wilka
sobota (12.09)-
niedziela (13.09)-
Ostatnio edytowano Wto wrz 01, 2020 13:09 przez pyma, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto wrz 01, 2020 13:08 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

To my weźmiemy czwartek 3.09. Jeśli Aleksander ma tylko leki w jedzonku, to raczej damy radę sami :)

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 462
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości