Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto cze 15, 2021 7:38 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

rzepetto pisze:Cześć, chętnie dołączę do dyżuru we wtorek 15.06 :D O której być? :D /Julia

Julia umówiona na dziś do Marty :)
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 15, 2021 7:47 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

rzepetto pisze:Cześć, chętnie dołączę do dyżuru we wtorek 15.06 :D O której być? :D /Julia

Cześć Julia!, ja będę, zapraszam od 17 :) sorki że nie odpisałam od razu, nie było mnie chwilę ;)
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Wto cze 15, 2021 13:13 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Pietraszka pisze:
Lidka_2000 pisze:Hej, z tej strony Lidia. Byłam na dwóch dyżurach :) mogłabym przyjść w środę od rana, w czwartek po południu w piątek o dowolnej godzinie :D

To ja zapraszam w czwartek o 18 :)

Dobrze, będę o tej godzinie :)

Lidka_2000

Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Od: Czw cze 10, 2021 13:04

Post » Wto cze 15, 2021 14:49 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

pyma pisze:
OlaMak pisze:
AvaHito pisze:Cześć, byłam na dyżurze w sobotę pierwszy raz, chciałam się zapytać czy mogłabym dołączyć do dyżuru w następną niedzielę (20.06)? Najwcześniej będę dostępna po 13 :) /Olga


Zapraszam do mnie w sobotę, ja właśnie na 13 planuje przyjechać :D

Ola dyżur masz w niedzielę :wink:


Matko, no pewnie ze tak :lol: zapraszam w nd

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Wto cze 15, 2021 14:50 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Lidka_2000 pisze:Hej, z tej strony Lidia. Byłam na dwóch dyżurach :) mogłabym przyjść w środę od rana, w czwartek po południu w piątek o dowolnej godzinie :D


Hej! Zapraszam do mnie w piątek, będę chwilę po 17:00

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Wto cze 15, 2021 19:09 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Byłam z Malwinka dzisiaj na kontroli. Już miałyśmy wychodzić dumnie z jedna strzykawka synuloxu na jutro a tu… ropień… przez przypadek znalazłam go na szyji. W życiu nie widziałam tyle ropy z jednego kota… w związku z tym ma nacięty ropień i trzeba go przemywać 2 razy dziennie. Trzeba włożyć dziubek strzykawki BEZ IGŁY wstrzyknąć tam wymasowac i wycisnąć. Do tego synulox w tabletkach 2 razy dziennie
Jak ta dziura się zaciągnie za bardzo można tam grzebnac igła delikatnie żeby ja rozciągnąć jak ktoś nie ma odwagi to zadzwońcie do mnie wtedy będę coś myśleć

Do piątku narazie ma krople do oczu przedłużone

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Śro cze 16, 2021 19:53 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Lidka_2000 pisze:
Pietraszka pisze:
Lidka_2000 pisze:Hej, z tej strony Lidia. Byłam na dwóch dyżurach :) mogłabym przyjść w środę od rana, w czwartek po południu w piątek o dowolnej godzinie :D

To ja zapraszam w czwartek o 18 :)

Dobrze, będę o tej godzinie :)


Super :))

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pt cze 18, 2021 8:00 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur wtorkowy 15 czerwca
W dyżurze pomagali Wojtek, Wiola i OlaKaj - bardzo Wam dziękuję.
Zytka ma nową rozpiskę leków bo była z nią Nika na kontroli, ja nic nie robiłam przy niej. Apetyt ma mizerny, chce się głównie miziać. Wiola spędziła z nią sporo czasu.
Na ogólny został wypuszczony Rudy, a Zibi na szpital. Brzydkich kup nigdzie nie było, u Zbiego też normalna kupa. Gościu miał kipisz w klatce, ja nie wiem co on w nocy wyprawia.
Klaudia przywiozła Malwinkę z nowymi zaleceniami, antybiotyk dwa razy dziennie od dziś wieczór i płukanie rany. Ja będę jutro rano. Przyjechała nowa koteńka po zmarłej. Uważajcie bo bardzo chce uciec z klatki. Franka na szczepienie zabrała Kasia. Wszyscy oprócz Zytki do jedzenia dostali mijumiju czy jakoś tak. Zytce podsunełyśmu felix trochę zjadła ale nie za dużo. Klatka po rudym zlikwidowana, rzeczy moczyły się w wannie w domestosie. Sorry za lagi w pisaniu opisów z dyżuru. Jak byłam w środę rano to był ogromny paw z chrupek na podłodze i mniejszy na biurku. Zytkę wygłaskałam, jedzenie schowała Ola R, leki Malwince podane były i każdy na szpitalu dostał po pół saszety gastro bo nic innego nie miałam pod reką, spieszyło mi się do pracy a koty darły japy tak że nie szło nic zrobić.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pt cze 18, 2021 14:40 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Poproszę dyżur w poniedziałek 28 czerwca zamiast czwartku i nasz wolontariuszowy narybek zapraszam kto chce do mnie to w poniedziałek :)
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pt cze 18, 2021 15:12 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

kasik30 pisze:Dyżury:
Niedziela 13.06 - ola karmelowa
Poniedziałek 14.06 - wilka 11.00
Wtorek 15.06 - kociambra
Środa 16.06 - vampirkowa
Czwartek 17.06 - Pietraszka 17.00
Piątek 18.06 - ola karmelowa
Sobota 19.06 - kati.2012
Niedziela 20.06 - ola karmelova
Poniedziałek 21.06 -
Wtorek 22.06 - Iza pyma
Środa 23.06 - ola karmelova
Czwartek 24.06 -kociambra
Piątek 25.06 -
Sobota 26.06 -
Niedziela 27.06 -

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Pt cze 18, 2021 15:16 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Nie kopiujecie proszę posta z dyżurami bo się zaraz zrobi bałagan uzupełnię tydzień do końca to wrzucę tutaj gotowy

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Sob cze 19, 2021 5:17 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur w czwartek:
Mega podziękowania za pomoc: Ani, Lidce, Bartkowi, Oli, Rafałowi i jego córce <3 Było szybko ogarnięte, a potem każdy kot, łącznie z Ptysiem otrzymał porcje pieszczot i zabawy <3 :) :ryk:
W kuwetach ok, nawet u Zibiego kupa w porządku. Wymiotowali niestety: Zibi (suche, dość sporo), Franek (to co zjadł), Gościu (chrupkami). Dałam im odkłaczacza i rozpisałam na tabliczkach. Podawajcie im to przez kilka dni. Ola była z Zibim na szczepieniu i z Zytką. Zytka wygląda na smutną, ale była kontaktowa. Dostała nową porcję leków.
Rudy został w Józka, spędził czas pod łóżkiem, ale apetyt ma dobry. We wtorek jadę z nim na zdjęcie szwów i szczepienie jak się uda.
Wymieniłam kocyk na fotelu i powiesiłam pranie.
Henio zaczepia do zabawy kogo się da, a Czaruś śpiewa do okien :mrgreen:

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Sob cze 19, 2021 10:23 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 16/06
Na ogólnym było ok, bez szczególnych ekscesów, w kuwetach komplety, wszyscy najedli się smillą. Danio oczywiście dostał swój lek.
W pokoju Józka był rudy - dostał michę i z tego co widziałam jadł, tam w pokoju w kuwecie kupa trochę w kuwecie a trochę poza, ale ponieważ pokój był otwarty nie jestem w stanie stwierdzić czy to on czy może ktoś inny. Siku tez tam było.
Zytka dostała felixa i trochę skubnęła podczas dyżuru, poza tym dostała oba zastrzyki (podałam, bo miała mieć to zrobione ze mną na wizycie, a pojechała dzień później - żeby nie została bez leków, rozpiskę zaktualizowałam). W kuwecie było dosc mało u Zytki.
W szpitalu raczej spokojnie, zibi biegał luźno, w kuwecie był komplet, ale w tej stojącej na podłodze była luźniejsza kupa. U reszty kuwety były w porządku, wszyscy dostali smille, Franciszek średnio chciał jeść wiec dostał tez michę z gourmetem i to wciągnął. Leki podane, Franciszek wysmarowany.

vampirkova

 
Posty: 24
Od: Pt lut 12, 2021 19:05

Post » Sob cze 19, 2021 13:14 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur piątek 18/06

Wszyscy ładnie jedli, kupki eleganckie.
Zytka wmiotła dwie saszetki, a Wiola ją wyglaskała.
Malwinka też już ładnie je i jest bardzo zabawowa.
Rudy wbity pod kanapę ale też zajada.
Ranka Malwinki zamknęła się więc przemyta tylko z wierzchu.
Na szpitaliku wypuściłam Malwinki, a Zibiego zamknęłam. Miła nie miała ochoty wychodzić na ogólny więc została w klatce.
Agata i Wiola bardzo pomocne - z takim wsparciem dyżur to czysta przyjemność ❤️
Ostatnio edytowano Sob cze 19, 2021 14:11 przez OlaMak, łącznie edytowano 1 raz

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Sob cze 19, 2021 14:08 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

A jak z wypuszczaniem kotów?
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości