Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie wrz 19, 2021 11:18 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur sobotni:

Generalnie spokój, na ogólnym najgroźniejsza jest teraz Amelka ;) pogoniła Szymka, Astra nie lubi się z Bunią, też ją pogoni jak ją spotka ;)
Apetyty piękne, w kuwetach też ładnie (dawno nie widziałam na ogólnym tak pięknych kup :mrgreen: ). Kilka posłanek wymieniłam, bo były osikane, m.in. u Józka na tym rattanowym legowisku. Wyprałam i rozwiesiłam.
Suple podała Marta mgska - dzięki <3

Czaruś apetyt super, humor też, Kasia go wytuliła. W kuwecie ładny komplet.
Zytka - w kuwecie tylko małe siku, kupy brak, z jedzenia, które miała nic nie ruszone :( Jak jej mięsko pokroiłam na drobne kawałki, to trochę przy mnie, po miziankach zjadła, dostała potem trochę różnego jedzonka, to zjadła trochę Wilda, trochę Feliksa, 1/2 puszki Gourmeta mus i na koniec trochę filetówki (w sumie chyba przez te 5 godzin nie najgorzej, ale słabo z tym apetytem u niej,humor też kiepski, wyglądało, jakby coś ją bolało, bo się żaliła przy kontakcie. Posiedziałam z nią na koniec z godzinę, wymiziałam, pobawiłyśmy się trochę piórkami.

W szpitalu ok, w kuwetach ładne komplety. Józek dopadł się do jedzenia jakby z tydzień nie jadł, po czym po godzinie wszystko zwymiotował :( sierść też mu się znowu robi taka szorstka.
Szarutek Pepe cudny łakomczuszek i bawidamek :1luvu:
Mika trochę pojadła Feliksa, potem trochę Winstona, dałam jej też inne chrupki Perfekt cośtam (wsypałam do dolnego pojemnika na szpitalu) - trochę pochrupała. Głównie to się chciała miziać.
Aramis schowany, przestraszony :( dałam mu Kalmveta, ale może mu Zylkene rozpisać?), apetyt ok, w kuwecie ok, uszy wyczyszczone.

Przywiozłam mydło w płynie do szpitala i trochę jakiegoś drobnego jedzonka.
Koty miały odwiedziny (ale nie adopcyjne, choć Aneta pracowała nad pewną parą znajomych ;)
Była też rodzina z młodymi, w tym nastolatka zainteresowana wolontariatem. Wybawili koty i wymienili wodę :)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon wrz 20, 2021 7:53 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Co się działo w niedzielę? Mam dziś dyżur proszę o opis.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pon wrz 20, 2021 8:05 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Kociambra1989 pisze:Co się działo w niedzielę? Mam dziś dyżur proszę o opis.

ja mam dziś dyżur
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon wrz 20, 2021 8:13 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Burajulia pisze:Dyżury:

Wtorek 14.09 Pyma
Środa 15.09 Ola Kaj
Czwartek 16.09 Burajulia
Piątek 17.09 Julia Rz
Sobota 18.09 Pietraszka
Niedziela 19.09 Iza Wu
Poniedziałek 20.09 Kociambra
Wtorek 21.09 Pyma
Środa 22.09⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️
Czwartek 23.09
Piątek 24.09
Sobota 25.09
Niedziela 26.09
Poniedziałek 27.09


AKTUALIZACJA:
Wtorek 14.09 Iza
Środa 15.09 Ola Kaj
Czwartek 16.09 Julia i Mariusz
Piątek 17.09 Julia Rz
Sobota 18.09 Aga
Niedziela 19.09 Iza Wu
Poniedziałek 20.09 Iza
Wtorek 21.09 Marta
Środa 22.09 ola R
Czwartek 23.09 ⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️
Piątek 24.09⁉️⁉️⁉️‼️
Sobota 25.09⁉️⁉️⁉️⁉️
Niedziela 26.09⁉️⁉️⁉️⁉️
Poniedziałek 27.09 Marta
Wtorek 28.09 Weronika
Środa 29.09 ola kaj
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Pon wrz 20, 2021 8:43 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Ale dzisiaj jest poniedziałek a nie wtorek.
Na poniedziałek wpisana jest Kociambra
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 20, 2021 9:34 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Szymek jest już na ogólnym od soboty. w sobotę Amelka bardzo za nim łaziła. chyba przejęła funkcję po Franku ;-)
Szymka łapę można przemywać chlorhexydyną. te zmiany na uszach i łopatce tez. najlepiej zamknąć się z nim w kuchni.
on jest wiecznie głodny wiec można mu dolać wody do jedzenia - będzie bardziej nasycony i nie będzie męczył tak o jedzenie.

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 20, 2021 15:56 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 19.09.(niedziela). Zaczęliśmy dosyć wcześnie, więc dyżur zaczął się od ogarniania ogólnego, w tym mycie mebli, parapetów itd. Na ogólnym kilka pawii, najprawdopodobniej robi je Amelka, ponieważ przyłapałam ją na tym, że dosyć szybko je, a poza tym próbuje kraść ze śmieci. Oczywiście, to przypuszczenia. W kuwetach w porządku. Wszyscy dostali na ogólnym karmę smillę (duża pucha), nawet nieźle weszło. Wszyscy dostali, co mieli dostać z supli i leków wraz z karmą. Szymek trochę poobijany, lekko kulał. Ranki popsikałam chlorhexodyną, ucho do obserwacji, bo może to grzyb? W szpitaliku też spokojnie, Mika niezły humor, zjadła trochę suchego oraz dziubnęła mokre. Dostała do pyszczka zapisane na tabliczce leki strzykawką (oddzielnie gammolen, bo była do niego strzykawka), bo myślałam, że zginęło genomune (trochę pod koniec był wir, dużo ludzi, jakaś pani z klatką etc.) plus jeszcze był mój kolega, który bardzo chciał pomóc.. Aramis smutniejszy niż zwykle, trochę pomiziany się rozluźnil. Józek lekki grubasek.
Zytka na początku dyżuru była napięta, pozycja na chlebek. Wcześniej dostała od Oli leki rozkurczowe plus kroplówkę, po jakimś czasie, leżała w mniej spiętej pozycji. Była jeszcze Wiola z espumisanem dla niej, który też został jej podany (za zgodą Oli). Pod koniec dyżuru - wypróżniła się. Czarek dobry humor, zjadł ze smakiem swoją puszkę, po zastrzyku dostał dokładkę - nie oponował.
Zdjęłam pranie, ale nie całe, ponieważ słabo teraz rzeczy schną, nie wstawiałam nowego, bo jeszcze coś tam do prali można dorzucić.

Izazaur wu

 
Posty: 9
Od: Pon cze 28, 2021 18:03

Post » Wto wrz 21, 2021 6:40 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 20/09 poniedziałek

Na ogólnym wszystko ok, kuwety, brak pawi, apetyty.
W szpitaliku Mika miała zjedzone z miski, dałam jej felixa i cała miskę suchego, przy mnie podjadała.
Wszyscy w kuwetach komplety.

Nie ma już genomune dla Miki.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro wrz 22, 2021 10:18 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 22/09
Pomagała mi dziś nowa dziewczyna, Serena. Mimo mojego łamanego angielskiego udało się nam dogadać. Bardzo sympatyczna, energiczna i zdecydowanie kociara jak my wszystkie :201461
Będzie chętna na kolejne dyżury ze mną w przyszłym tygodniu bo ma teraz zajęty okres na studiach także dam znać.

Ogólny:
W kuwetach normalnie, apetyt jak zawsze duży (dostały Felixa) i zachowania w porządku chociaż Amelka i Atos (ten taki trochę apatyczny więc mogłam pomylić z Portosem) mieli raz zaczepkę, ale obyło się bez krwi..

Szpitalik:
W kuwetach komplet u wszystkich. Pepe miał miękką trochę kupę i zasmrodził cały pokój.
Zachowania w porządku chociaż Aramis ciągle siedział w swym zakrytym siedzisku, ale jak się włożyło ręce to od razu brzuszek w górę i głośneee mruczenie. Cudowny jest.
Mika podobnie bardzo się łasiła. Nie miała ochoty na zabawę, bardziej na głaskanie.
Józio taki jak zawsze i trzeba go czasem pilnować bo zaczyna podgryzać siatkę oddzielającą szpital od ogólnego.
Pepe radosny, żywiołowy i uroczy.

Fipki:
Leki dostały bez mojego udziału. Jedzenie dała im Ola (Zycie) i Aneta (Czarkowi). Ja dałam jedynie Czarusiowi przed wyjściem saszetkę Macs'a i chętnie wcinał.
Zachowania w porządku. Zyta po powrocie z Olą była trochę wycofana i chowała się co jakiś czas do transporteru, ale wychodziła na pieszczoty po wołaniu jej. Nie wiem czy coś ruszyła z tego, co Ola dała. Wiem że lizała poprzednie resztki fileta.
W kuwetach komplet choć u Zyci mało kup.

Lidka_2000

Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Od: Czw cze 10, 2021 13:04

Post » Czw wrz 23, 2021 9:27 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 22.09

Mika dostała strongholda na kark, wpisane do książeczki
Pepe odrobaczę dziś bo bałam się milpro

szpitalik:
Pepe ma sraczkę rozpisałam mu attapectin i zobaczymy czy bedzie poprawa. Rano będę mu podawać bioprotect.
Mika aktywna, ale mało chętna do jedzenia. Rano zostało jej felixa troszkę mniej niż pół.
Aramisa obsłużyła Anetka dziękuję
U wszystkich w kuwetach komplety.

Czarek apetyt ogromny, żelazo i florę zjadł w odrobinie jedzenia, a później resztę. Kuweta ok
Olej, genomune i bezopet dostał do pysia i się obraził.

Zytka miała ataki neuro - wracamy z leczeniem.
W kuwecie siku i mała kupka. Apetyt słaby.

Na ogólnym wszystko w porządku, nie było spięć.
Jedli smillę.

Podłogi pozamiatane, lampa chodziła.

P.s. Czarnulek z języczkiem na zewnątrz zrobił rano dziś brzydką kupę
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 24, 2021 15:24 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Mogę prosić o zamknięcie tego wątku i stworzenie kolejnej części?

dominika.zuza

 
Posty: 621
Od: Sob paź 28, 2017 18:45

Post » Pt wrz 24, 2021 15:32 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur czwartkowy: Na szpitalu u Józka nie było kupy, apetyt miał średni, proszę o info czy dziś była kupa. Mika zjadła ładnie, w kuwecie komplet, obraziła się za uszy. U Aramisa w uszach bruuudno strasznie, był dzielny przy czyszczeniu, w kuwecie komplet. Pepe ma biegunkę, dostał Cestal od Oli, zabrałam go na tety - ma ujemne, nie napisałam na tabliczce. Czarek w kuwecie komplet, apetyt duży, suple podane, Zytka w kuwecie małe siku mała kupka, jadła filetówkę od Oli, z wczoraj chyba niewiele zjadła. Na ogólnym koty jadły winstona, w kuwetach ładne komplety, raczej śpiące towarzystwo, Astra trzepałą głową więc z pomocą Oli wyczyściłyśmy jej ucho, wygląda na zwykły brudek, odpaliła się po tym jak szalona. W łazience moczy się kuweta Miki - wymieniłam jej na większą. Prośba nie mieszajmy żwirków bo bentonitowy i drewniany to nie wiem jak to wybrać
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Sob wrz 25, 2021 8:53 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

dominika.zuza pisze:Mogę prosić o zamknięcie tego wątku i stworzenie kolejnej części?

Dominika, niektóre wątki tu znacznie dłuższe są :D
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 25, 2021 11:10 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 24/09 piątek

Fipkami zajęły się Ola i Aneta. Ja posprzątałam im i na koniec dałam po filetówce - jadły. U Zyty nie było kupy!

Na szpitalu uszy Miki i Aramisa zrobione. Mika dostała różne mokre karmy, zjadła dwie małe saszetki Gourmeta, trochę Felixa i suchego. U Pepe kupy dość rzadkie, dostał swoją 1/2 tabletki rozkruszona do jedzonka i zjadł. W kuwecie Józka była ładna kupa. Wszyscy bardzo chcą się pieścić.

Na ogólnym bardzo ładne apetyty, chłopaki czarne robią się super kontaktowe i chcą się bawić. Szymek posmarowany.

Odkurzone i umyte podłogi wszędzie - wiadro w wanie odkaża się, bo myłam też fipkom. Nie znalazła worków nowych do odkurzacza, więc oprożnilam ten co był.

OlaMak

 
Posty: 131
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Nie wrz 26, 2021 14:01 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 25/09

OGÓLNY: tu dziękuje za pomoc Kasi, w kuwetach były komplety, chociaż były nieładne miękkie kupy. Wszyscy najedzeni animondą, nawet Ptyś.
SZPITAL: w kuwetach u wszystkich komplety, chociaż u miki był dość miękki stolec. Większość zjadła animonde, wyjątki to Mika i Jozek - oni dostali felixa, bo nie mogli się do animondy przekonać.
FIPKI: tu dziękuje za pomoc Anecie i Oli, które nakarmiły i wysuplementowały koty, oboje dostali do jedzenia filetówkę i pałaszowali. W kuwetach tez było w porządku.

vampirkova

 
Posty: 24
Od: Pt lut 12, 2021 19:05

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 66 gości