Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw kwi 18, 2024 6:21 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

środa 17.04

na ogólnym apetyty wszystkim dopisywały, Ptys tylko marudził, ale coś tam podjadł.
Robin apetyty ogromny, kuweta ok.
Kaśka miała zjedzone suche i po trochu mokrego z misek z poprzedniego dnia, przy mnie nic nie ruszyła, prawie w ogóle nie wychodziła z posłanka, w kuwecie komplet.
W szpitaliku wszyscy oprócz Kawy apetyty ogromne, w kuwetach komplety. Kawa miała zjedzone całe suche i sporo z dwóch misek z wczoraj, przy mnie pochrupała trochę suchego.
Otylia dostała ruję.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Czw kwi 18, 2024 20:00 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Wieści z dziś
Ptyś wrócił z lecznicy, niestety leki dostał do pysia, trzeba było mu zdjąć opatrunek uciskowy więc i tak trzeba było go łapać. Miał super apetyt.
Kaśka się rozkręciła, tuli się, zabiega o uwagę rozkręciła się. Pokoik podzielony wygląda super.
Na ogólnym do obserwacji Kminek, dziś nie zjadł, temperaturę miał oki, ale był zgęziały, były dwa duże pawie niestrawionego jedzenia, pozycji bólowej brak, ogon w pion ale trzeba go obserwować
Otylia ma ruję dostała provere ma rozpisana na trzy dni, trzeba pamiętać, że potem co 7 dni. Ostatni antybiotyk podany, uszy maść podana, oczy zakropione.
Nowa niebieskooka krople to oczu zakropione, ma też dostawać trzy razy w ciągu dyżuru co mniej więcej 40 min
Nowy Iwanek schowany, rozpisalam ku zylkene ma jedną kapsułkę dziennie na skórę go podania, rozpisane.
Wedel niekastrowany z racji rui Otylii apetyt średni i mocno śpiewa.
Robin apetyt oki, zobaczył Ole i leciał i gadał :)
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12485
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 21, 2024 18:52 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur piątek.
Mega duża pomoc od Kuby i Gosi! Bardzo dziękuję! <3
Wszędzie komplety w kuwetach. Brzydka kupa na ogólnym. Ktoś też zwymiotował jedzeniem.
Ptyś dostał leki do pysia i Megace, bo nie chciał jeść.
Wszyscy dostali swoje leki i suple.
Otylia ma od dziś zastrzyki z Linco i inhalacje.
Kawa - apetyt na mokre słaby, lubi chrupki.
Iwanek cudny, ale wystraszony. Po mizianiu zjadł mus gourmeta i feliksa.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon kwi 22, 2024 17:00 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur, sobota 20.04.2024

Szpital: Kawa bez kupy za to z dużym pawiem na posłaniu. U Wedla apetyt duży, reszta bez szalu, ale jedzą. Kawa dopiero purinę z rybą. Iwanek smutny, ale chętny do przytulania, Otylia też. Zamieniłam Iwankowi posłanie na zakryte, bo stale próbował schować się w kącie. Może będzie czuł się bezpieczniej...

Kaśka pięknie się bawi i aportuje.

Robin przeniesiony do pokoiku koło Kaśki.
Jego poprzedni pokój przemeblowany i przygotowany dla Yen.

Na ogólnym Kminek ma kosmiczne rozwolnienie. Jak przyszliśmy już było, a za godzinę poprawił drugą - identyczną. Dostał węgiel.
Ptyś leki dostał podajnikiem. Nawet Staś go nie przekonał. Nie było wyjścia.

Zrobione 3 prania, podłogi umyte. Staś odkurzył wycieraczkę i umył podłogę przed drzwiami. W szafkach z kocami, ręcznikami i posłankami poukładane. Trochę wyleciało do śmieci

Renata Żurawska

 
Posty: 46
Od: Czw cze 15, 2023 18:00

Post » Pon kwi 22, 2024 20:22 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur poniedziałek 22 kwiecień
Ogólny rozwolnoenie w kuwetach. Rozalia i Kwiatek przy mnie mieli rozwolnienie. Ptys taka luźna. Apetyty słabe dostali John doga i dolinę Noteci. Ptys leki podajnikiem słaby apetyt.
Robin rozwolnienie i wymioty apetyt i humor wyborny.
Kasia apetyt ok kuweta ok. Brak apetytu dostała puszkę i filetowke.

Szpital.
Kuwety wszyscy ok. Apetyt Wedel i Otylia. Iwanek wciśnięty kot beż apetytu, syczał na mnie.
Otylia zastrzyk zrobiony, oczy zakroplone, inhalacja zrobiona. Aga wzięła ja do weta bo niemrawa.
Kawa oczy zakroplone biegała po szpitalu. Jadła suche i filetowke. Wedel wyskoczył z klatki i wyglądał przez okno. Kawa wtedy była w klatce.
Był nowy wolo Kuba, miły chłopak, pomocny i bawił się z kotami.
Pań oddal klatkę, umyta i odkazona w łazience. Pranie do wstawienia w pralce. Lampa chodzila w pokoju dla Yen. Podłogi umyte i zamiecione.

AgataPK

 
Posty: 52
Od: Czw paź 06, 2022 7:41

Post » Wto kwi 23, 2024 20:24 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 23.04

Ptyś zjadł amodip w parówce, która bardzo chętnie jadł, natomiast phenoleptil zdecydowanie mu nie smakuje i wypluwał. Dostał od Dominiki do pyska. Próbowałam różnymi metodami. Apetyt miał, humor tez.
Na ogólnym w kuwetach jedna brzydka kupa.
Apetyty spore. Dostali maxi natural.

Robin humor dobry, apetyt duży, dostał niecałe 200g puszki w porcjach. Suchego nie dosypywalam. W kuwecie Ok.
Kaśka zjadła catz finefoods z wczoraj, filetówki nie. Dostała łyżkę maxi natural która zjadła pod moją nieobecność, potem dolinę Noteci. W kuwecie Ok.

Szpital
Wedel śmieci kocurem. W kuwecie Ok, dostał dolinę Noteci. Zjadł większość. Miski zabrane.
Kawa dostała krople, suple i provere. Ma ruję. W kuwecie Ok.
Iwan przerażony wbity w kąt. W kuwecie Ok, coś zjedzone, coś nie. Dostał suche bo to miał zjedzone i gourmeta saszetkę.
Otylia dostała krople, inhalacje i zastrzyk. Dziękuję Domi! Apetyt super. Humor do czasu zastrzyku super, po zastrzyku super, ale krople i inhalacja ją przerażają.

Do kuchni przełożyłam preparaty na pchły i karmę oraz płyny do prania. Jedno duże pudło zostało, bo siedziała w nim Rozalia jak wychodziłam. Drugie stoi przed drzwiami bo nie miałam już ręki.
Pranie zrobione i wywieszone.
W wannie dwie klatki do dezynfekcji.

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 467
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Czw kwi 25, 2024 21:16 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Wieści z dziś

Robin brzydka kupa, rozpisany węgiel, dieta gastro, flora balance. Zlitujcie się z tym karmnikiem on nie potrafi z niego jeść. Może trzeba mu ustawić ten czasowy na suchą?
U Kaśki byłam mało Emilian tam ją zagadywał.
Po wczorajszym dyżurze czyściutko wszędzie w szkoły byłam... Jakie mamy grzeczne Kotecki.
Ptyś zjadł leki w maśle, Emilian mu podał, tego masła ma mało, trzeba mu kupić nowe, ja nie przywiozłam tym razem bo się ostatnio nie sprawdzało ale jednak Ptyś z masełkiem się odgniewał.
Iwanek miał zjedzone, ale kot depresja normalnie, czy on na szpitalu nie może chodzić luzem? Trzeba jutro zobaczyć zostawiłam mu druga miskę wody dziś miał wypitą całą wodę.
Kawę nadal męczy ruja, dostała proverę, ale miała zjedzone. Oczka zakropione, ale chyba po tych kroplach poprawy zbytnio nie ma.
Wedel pełen luz, apetyt oki.
Otylia inhalacja zrobiona, wyluzowana dziś, jedzonko zjedzone.
Przyjechała Yen, ulokowana w pokoiku.
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12485
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 26, 2024 0:30 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Śr. 24.04.2024
W szpitalu w kuwetach komplety oprócz Rozalki. Apetyt u Otylii duży, Iwanek średnio, Kawa wcale - suplementy i provera bezp do pysia. Otylii leki podała Aga. Inhalacje zrobione. Wedel pojechał na zabieg.

Kaśka ok. Nie bardzo chce jeść mokre, woli suche.
Robin ok. Apetyt dopisuje.

Na ogólnym poza Kminkiem wszyscy ok. Ma rozwolnienie. Dostał węgiel. Ptyś leki dostał rano od Oli.

Biała narzuta na żwirkach była zasikana. Uprana. Klatki odkażone - jedną zabrała Aga. Podłogi umyte

Renata Żurawska

 
Posty: 46
Od: Czw cze 15, 2023 18:00

Post » Nie kwi 28, 2024 18:17 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Sobota, 27.04.2024

Szpital: Wedel wyszedł na ogólny. Po szpitalu luzem chodzi Kawa. Leki i suplementy podane. Apetyt bez zmian. W kuwetach komplety.

Kaśka nie zjadła mokrego. E kuwecie komplet. Pod koniec zjadła saszetkę Felixa z darów od szkoły z kaczką. To poszło.

Robin ok. Apetyt dobry. Dostał swoje gastro. I wegiel.Potrzebuje towarzystwa człowieka.

Yen ogarnęła rano i wieczorem Asia.

Na ogólnym Kminek z rozwolnieniem. Dostal węgiel. Ptyś leki w maśle. Nowe masło dla Ptysia podzielona na 6 części - 5 w zamrażalniku.
Masło, ręczniki i worki od p. Mariusza:)

Dary ze szkoły rozpakowane, podłogi umyte. Zrobione 2 prania.

Renata Żurawska

 
Posty: 46
Od: Czw cze 15, 2023 18:00

Post » Nie kwi 28, 2024 20:10 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 26 kwietnia
Szpital: Wedel biegał po szpitalu grzecznie się zachowywał. Apetyty wszystkim dopisywały, wszędzie komplety. Na szpital trafił Maczek, ale zaraz został zabrany przez Angelikę. U Yen komplet, apetyt dobry. Yen pojechała z Asią do na zastrzyk do weta.
Ogólny : Ptyś dostał leki w filetówce i zjadł z apetytem. Apetyty na ogólnym dopisywały w kuwetach wszystko w porządku. U Kaśki i Robina tez komplety, apetyty też ok. Podłogi wszędzie zostały umyte.

malgorzata.w

 
Posty: 11
Od: Czw paź 12, 2023 19:59

Post » Pon kwi 29, 2024 18:51 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur, Poniedziałek 29. 04

Ogólny kuwety ok, jeden kwiatek trochę luźna kupa. Apetyty ok, jeśli Doline Noteci pozyczona od Yen Kitty i Miau Miau. Rozalia syropek rozpisany na 4 dni, dostała dziś, dziąsła posmarowane. Ptys leki podajnikiem, nie chciał za bardzo jeść. Wedel w oknie cały dyżur, nie potrafi jeść z karmnika więc dostał trochę suchego na oknie.
Yen ogarnięta przez Michała i Asię.
Robin kuweta ok, apetyt ok dostał katovit.
Kaska dostała DN i Kitty nie jadła przy mnie. Humor I kuweta ok.
Szpital
Kawa nie jadła mokrego, wylizała sosik z zupy felix a tak to chrupy. Iwanek wystraszony, jadł butchers. Otylia humor ok, oczka zakroplone 3 razy. Apetyt ok dostała butchers.
Przyjechał Kefir, dostał Butchersa ogólnie luzak, zakochał się w Kawie.
Kawa oczy 3 razy zakroplone, kuweta ok, choć malutko siku.
Był Kuba młody wolo. Asia i Michał u Yen.
Podłogi zamiecione i umyte, okna uchylone na noc.

AgataPK

 
Posty: 52
Od: Czw paź 06, 2022 7:41

Post » Wto kwi 30, 2024 22:40 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Wieści z dziś
Kawa jojczy, najlepiej lubi suche. Oczy nadal ma nie ładne. Otylia o niebo lepiej, suple podane inny kot normalnie. Iwan lubi Felixa nie je mokego z suplementami, był cały mokry zaschnięty z dnia poprzedniego. To samo Kwa je suche najchętniej.
Iwan przestraszony ale mruczący.
Na ogólnym spiny Wedel vs biało bury nie dzieje się fajnie Ptys leki ładnie w maśle z sosem zjadł.
Yen przy Arturze puściła pawia, Kaśka też miała rzyg.prsnievztobionebibsudzy się przed drzwiami
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12485
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron