Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto sty 18, 2022 5:59 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur niedziela 16/01

Wszyscy miely apetyty, wszędzie w kuwetach elegancki komplet. Suple podane, Budyń nasmarowany.

Kinia dała się trochę pomiziać i nawet pomruczała.
Gacek już lepsze kupki, zjadł Gastro.

Pranie wyjęte x2, podłogi wszędzie pomyte, w łazience suszą się rzeczy z wanny. Mopy się moczą bo myłam też w pokojach.

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Wto sty 18, 2022 8:38 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 17/01 poniedziałek.

Na ogólnym w kuwetach ok i bardzo duzo urobku, dlatego dostawiłam dodatkową kuwetę.
Apetyty ogromne.
Elzie dawajcie do jedzenia 3 krople ziółek kidney support.
Gacka wypuściłam i biega już po ogólnym. Nie posprzątałam klatki, bo nie wiedziałam jak się zaklimatyzuje.
Dzieciaki dostały szału i biegały jak szalone :D
W szpitaliku Kinia też ładnie zjadła i nawet się trochę pogłaskałyśmy i pomruczałyśmy. W kuwetach ok.
Nie kładźmy tego biało zielonego szeleszczącego tunelu, bo koty na niego leją.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5776
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto sty 18, 2022 16:44 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Jak Sofia się ma?

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8553
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Śro sty 19, 2022 8:19 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Bardzo dobrze, je i wychodzi, chociaż inne koty ją denerwują , zwłaszcza młodzież i Budyń
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5776
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro sty 19, 2022 9:10 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

pyma pisze:Bardzo dobrze, je i wychodzi, chociaż inne koty ją denerwują , zwłaszcza młodzież i Budyń

Dzięki Iza.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8553
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Czw sty 20, 2022 15:17 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur - środa
Ogólny: 4 pawie, namierzyłam, że wymiotuje Elza, nie chciała też zjeść Renalveta w niczym, zjadła jedzenie z Florą. Sofia też nie chciał Hepatiale w jedzeniu, to dostała do pysia. reszta apetyty ok, poza Kokoszem, który wybrzydzał strasznie, ale on chyba chrupki chętniej je. Czarnuszki apetyty ok, Gacuś chętniej zjadł Feliksa niż Animondę. Landrynka była dość grzeczna na ogólnym, ale pod koniec dyżury walczyła z Gackiem u siebie, więc ją tam zostawiłam. U Landrynki apetyt super, w kuwecie też pięknie.
Na ogólnym jedna plackowata kupa w kuwecie koło składzika. Czarni bracia ganiają się z Kokoszem. Ptyś śpi razem z Kajką <3

Kinia zjadła wszystko, Animonda jej smakowała, humor dośc dobry, miziałyśmy się. Troszkę krwawiła z pupy, ale jednorazowo, położyłam jej podkład na posłanku, trzeba ją obserwować.
Czaruś humor ok, ale apetyt taki sobie. W kuwecie ok.
Zytka fajnie, w kuwecie piękna kupa i siku, apetyt dobry, humor też.

Umyłam i odkaziłam klatkę po Gacusiu, jego rzeczy wrzuciłam i namoczyłam w wannie (tylko kontenerek został na klatce, bo jest Oli i nie wiedziałam, co z nim). Zrobiłam i wywiesiłam pranie, trochę ogarnęłam nadmiar rzeczy w kuchni, umyłam klatki łapki, które stały w wannie.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8553
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Sob sty 22, 2022 9:10 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

dyżur 21.01

Na ogólnym w kuwetach w porządku.
Wszyscy dostali suple, apetyty raczej dopisywały. Najgorzej chyba Kajka, ale coś tam zjadła - jest jeszcze przestraszona. Sophie zjadła gurmeta, nic innego nie chciała. Suple dostała do pyśka.

U Czarka w kuwecie jakoś mało sików, ale tak to wszystko w normie.
U Zyty sprzątała Ola i ją obsłużyła.
Landrynka w kuwecie okej.

Chłopcy czarni zjedli ładnie, w kuwecie była chyba jedna gorsza kupa. Dostali synulox.
Kinia trochę wybrzydzała przy jedzeniu, dostała dwa rodzaje karmy - sprawdźcie proszę czy zjadła. W kuwecie ok.
Elza przestraszona, ale w kuwcie ok, apetyt super. Iza z Olą dały jej kroplówkę, dziękuję!

Podłogi umyte, pranie schowane. Umyty transporter, a kuweta i pudełko z klatki Aramisa i Portosa są w klatce obok.

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 448
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Wto sty 25, 2022 13:32 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Ja mam dwa zaległe opisy z zeszłego tygodnia z wtorku i piątku - przepraszam.
W oba te dwa dni były Iza i Ola (wtorek) Aneta (piątek) - Fipki ogarneły.
Jeśli chodzi o pozostałe kociska to nie było biegunek wymiotów raczej wszystko normalnie w te dwa dni.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Wto sty 25, 2022 16:23 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 23.01 niedziela

Na ogólnym wszystko w porządku - apetyty, humory i kupki. Budyń posmarowany.

W szpitalu wszyscy ładne jedzą, ale Elza nie chce tych puszek na nerki tylko swoją ukochaną Dolinę Noteci. Nie dałam jej kroplówki. Zastrzyki ogarnęła Iza. W kuwetach ok, Elza bardzo dużo nasikane. Landryna posmarowana.

Czarek ma apetyt na Shebe tacki i Felixy. Kupa była.

Zytka najchętniej filetowki, kupa też była.

Podłogi wszędzie pomyte. Prania nie wstawiałam bo się nie zebrało.

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Śro sty 26, 2022 7:47 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 24/01 poniedziałek.

Dyżur spokojny, apetyty u wszystkich ok, kupy ładne, u Zytki jedynie brak.
Pamiętajcie o zakraplaniu uszu Aramisowi, ten bez obróżki. Zawiesinę do uszu trzeba wymieszać.
Ostatnio edytowano Pt sty 28, 2022 8:26 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5776
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Czw sty 27, 2022 20:47 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur czwartek

W kuwetach ładnie.
Dzieciaki po jadły animonde.
Gacek już biega po ogólnym.
Sofi ucho posmarowane, rozpisane na tablicy.

Czarka obsłużyła Aneta, ja Zycie dałam suple w filetowce i bytowke doline. Udo posmarowałam.

Elza dostała kroplówkę, leki w jedzeniu.
Zbierzmy jej kupę sobota, niedziela, poniedziałek. Bardzo proszę.

Chłopaki dostali antybiotyk - dziękuję. Krople do uszu również. Apetyty super.
Kinia miała rzyg z sierści. Apetyt średni.

Syf robi Elza, więc ostrzegam by jedzonko Landryny nie stawiać koło klatki Elzy, bo będzie tam żwir.

Woda wymieniona. Kuwety wczorajsze umyte, ale nowe wstawione.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5229
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 29, 2022 8:41 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur piątek 28/01

Na ogólnym w kuwetach ładnie.
Landrynka to jest huragan - kotłuje się ze wszystkimi kotami + wyjada im z misek.
Apetyty w miarę dobre, chociaż Kajka ma problem z dostaniem się do miski, jest mocno przestraszona. Ale potem dobrała się do miski Sofie.
Gackowi zrobiła się ranka na lewym okiem - Marta posmarowała mu płynem na grzyba, to też wpisałam na tablicę - ale trzeba to obserwować, czy coś sobie zrobił czy to grzyb.

U Zyty w kuwetach bardzo ładnie, była głodna - ale zjadła tylko filetówkę i chrupki.
U Landrynki dużo sików, kupa w małych bobkach. Apetyt jak u wilka.

Czarni chłopcy dostali zastrzyk od Anety. Dałam im do jedzenia mokre z wodą - zjedli po dwie miski, byli strasznie głodni. Krople daliśmy Aramisowi, ale trudno mi się korzystało z tej buteleczki.
W kuwecie ok.

Kuwety Elzy i Kini sprzątała Aneta
Elza dostała kroplówkę od Anety. Do jedzenia dostała na początek feringę, ale jadła niezbyt chętnie, później zrobiłam jej dokładkę Animodny, od razu się zainteresowała.

Kinia z jedzeniem słabo. Na pilnym dodałam zdjęcie co miała w miskach.

Czarek ogarnięty przez Anetę.

Umyte kuwety z wanny i trochę wanna.
Na ogólnym zostały 3 miski z jedzeniem.

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 448
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Pon sty 31, 2022 7:47 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Niedziela, 30.01
Bardzo dziękuję za pomoc Agacie <3 Bez Twojej pomocy nie dotarłabym na Targi.
Na ogólnym cisza i spokój, koty prawie ponajedzane, bo dostały wcześniej jeść. Ale apetyty miały dobre.Kuwety chyba ok, bo Agata nic nie mówiła. Leki i smarowidła podane,
Zyta miała jedzenie zjedzone, dostała Animondę i filetówkę, na koniec trochę chrupek Purizona. W kuwecie ok. Miała odwiedziny.
Czaruś na mokre apetyt taki sobie, za to suche mniam, mniam. W kuwecie ok.

Kinia zjadła pół tacki Winstona, pasztet z dziczyzny. Apetyt to chyba ma dobry, bo była zainteresowana, ale jakby jej coś w paszczy przeszkadzało. Humor za to super, chodziła luzem po szpitalu na czas dyżuru - była bardzo zadowolona z tego. W kuwecie ok.
Elza humor super i apetyt też - dzięki temu udało jej się podać tą resztę kroplówki, co została (tam było około 50-70 ml - bardzo nieprecyzyjne jest to opakowanie :().
Czarnuszki dostały zastrzyki. Apetyty ok, w kuwecie ok. Cudne chłopaki z nich <3

Ważne:
Kupa Elzy zebrana - jest w lodówce na półce. Ma jeszcze być zebrana dzisiaj i jutro. Prośba, żeby o tym pamiętać.

Sofia dostaje Aniprazol od wczoraj (1/2 tabletki na dzień, przez 5 dni, czyli do czwartku włącznie) oraz Florę Defense do jedzenia (jej leki są w białej,papierowej torebce w pojemniku pod tablicą w kuchni). Prośba, żeby ją może z jedzeniem zamykać w kuchni, żeby zjadła te suple albo rozmieszać z odrobiną wody i podać jej strzykawką. I obserwujcie ją, czy je, czy nie czuje się gorzej. Prośba też, żeby Hepatiale dać jej w odstępie od Aniprazolu (nie razem z nim, może na wejściu, a Aniprazol na wyjściu). Dzięki <3

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8553
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Wto lut 01, 2022 13:16 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur poniedziałek 31/01

W kuwetach ok, apetyty bardzo dobre.
Pyski i łapy wysmarowane u Landrynki, Gacka, Sofi, Kajki i Kokosza i trzeba też u Elzy, ale to zauważyłam jak już wychodziłam, także dobrze nie jest :roll:
Poza tym żadnych rewelacji nie było.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5776
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto lut 01, 2022 22:09 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur wtorek

Ciężko jest złapać Sofie i jeszcze ciężej dopilnować by coś zjadła. Zamknięta nie chce :(
Dostała aniprazol i rano hepatiale, reszty raczej nieskonsumowala, bo zjedli jej inni.

Wypsikalam płynem na skórę rodzeństwo i Gacka. Nie lubimy się już.

Czarek dostał shebe, mięsko i nową karme z biedry. Uciekinier z niego i jaką ma z tego frajdę.

Zytka ok, ładnie je. Kontaktowa.
.
Elza dostała kroplówkę od Anety, więc Marta jutro możesz jej zrobić przerwę. Jedzenie ma na klatce. To renal.

Kinia ładnie zjadła. Pospacerowala po szpitalu.
Do jedzenia dostaje genomune.

Umyłam co się moczylo w wannie. Pranie do powieszenia.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5229
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 12 gości