Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon paź 25, 2021 6:32 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur niedziela 24/10

Na ogólnym w kuwetach ok, apetyty spore. Jedli Felixy. Amelka ustawia wszystkich ;p Brandonowe uszy wymyte.

Józek też zjadł Felixa i dostał swoje suple. Nogi posmarowane - na tylnej lewej też ma odczyn. W kuwecie komplet.

U Elzy była Pani, która ją znalazła i dziewczyna się super rozmruczała. (Dziękuję pięknie za wsparcie w dyżurze!) Miała wypitą całą wodę z obu misek, jak uzupełniłam to od razu wypiła za jednym razem 1/3 tej większej... Myślę, że trzeba zbadać parametry nerkowe i zajrzeć w prawe ucho - trzepała i drapała.

Sophie wychodzi z domku ale jak otwierałam klatkę to się chowała ;(

Flip miał ładna kupę, Flap rzyga i trochę rzadkiej a trochę takiej średniej. Przyniosłam mu Gastro mokre.

U Zytki brak kupy, u Czarka komplet. Fajne humory, ona zjadła z nocy prawie wszystko, on tylko troszkę.

Pomyte podłogi wszędzie, wywieszone pranie i ogarniete rzeczy z wanny. Mam nadzieję, że nie zrobiłam powodzi na dole bo troszkę przelała mi się wanna ale szybko się zorientowałam, że ten górny odpływ nie jest podłączony.

Była Karolina S. po fant i podpisać umowę na Freye. Jej anglojęzyczny kolega chciałby zostać domem tymczasowym... Podoba mu się Amelka i Flip z Flapem. Dałam maila do Oli R., nie wiedziałam na kogo są chłopaki.

OlaMak

 
Posty: 131
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Wto paź 26, 2021 16:35 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

25.10.2021 dyzur
Ogólnie dyzur bardzo spokojny, bez zadnych rewelacji
Na ogólnym: kuwety spoko, apetyty bardzo dobre, szymek wyjadał co mógł z misek. Wyczułam na potylicy tez jakies zgrubienia nie wiem co to. Wszytko co mieli mieć podane to dostali
Szpitalik: Flap bylo tylko siku bez kupy, dostal swoja karme ta co miał na klatce, bardzo chetny do kontaktu. Elza wystraszona i niechetna, syczy jak chcialam ja pomiziac. Miała puste michy na wode, dostala karme ta na nerki co miala na klatce ale nie zjadla przy mnie za duzo. Bardzo duzo miala w kuwecie. Sophia brzydka kupa smierdzaca, ale apetyt oki. Wystraszona tez. Flip komplet kuweta, humor super i apetyt bardzo dobry. Józek mial dwie luzne kupy poza kuweta. dostał gourmeta do jedzonka.
Czaruś bardzo dobry humor, dostał wilda i wszystko z rozpiski z drzwi. Miał pusta kuwete
Zytka nie chciala zjesc przy mnie. ale chetna do kontaktu. w kuwecie komplet

rzepetto

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Od: Nie cze 13, 2021 13:21

Post » Wto paź 26, 2021 19:11 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 26.10
Na ogólnym towarzystwo chętnie jadło, w kuwetach ok, humory dopisywały. Mały Brandon wpakował się do łazienki i nieco zamoczył. Jeszcze gorsza Amelka włazi między nogami wszędzie.
Czaruś chętnie zjadl swoje jedzonko i dostał wszystkie leki. Ten kot jest niesamowity, bez problemu tabletkę łyka :)
W szpitaliku Flip i Flap nie bardzo chcieli przy mnie jeść. Ten co ma niebieskie oczy miał rzyga w klatce. Wymieniłam mu też kuwetę, bo była brudna. Gość naprzeciwko robi straszny zamęt w klatce, zakopuje miski kocykami.
Józef najadł się chrupków i chętnie bawił myszką.
Podłogi wszędzie zamiecione i pomyte.
To co w pralce to jest DO WYPRANIA, było za mało żeby wstawić.
Zytka miała ładną kupę i walczyła dzielnie przy zastrzyku. Nie karmiliśmy, bo Ola zabierała ją dziś na badanie.
Mika, Korek, Florka, szczurka Mysia, Mysza, Misiek (Kicek), Dziubek, Koszmi (Kotuś), Dora, Filipek, Cinek, Maciuś, Frodzik, Szpinerek, Inusia, Kubuś, Swietka... jeśli raj istnieje, to w moim jest już tłok :(

alicjab

 
Posty: 110
Od: Pon gru 25, 2017 20:18

Post » Wto paź 26, 2021 19:15 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

A jeszcze, Elza na mnie naprychała, a potem wystawiła brzusio do głaskania i rozmruczała się bardzo :201461
Mika, Korek, Florka, szczurka Mysia, Mysza, Misiek (Kicek), Dziubek, Koszmi (Kotuś), Dora, Filipek, Cinek, Maciuś, Frodzik, Szpinerek, Inusia, Kubuś, Swietka... jeśli raj istnieje, to w moim jest już tłok :(

alicjab

 
Posty: 110
Od: Pon gru 25, 2017 20:18

Post » Czw paź 28, 2021 21:45 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Cześć chciałabym pomóc w niedzielę przy kociakach. Jest taka możliwość? Jeśli tak, to o której godzinie? ☺️

KingaL

 
Posty: 7
Od: Pon wrz 27, 2021 15:01

Post » Pt paź 29, 2021 8:39 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur niedziela 28/10
Dyżur z pomocą mojej koleżanki Agaty :) Również Oli bardzo dziękuję za ogarnięcie kuwet :)

Na ogólnym już straszne pustki, Amelka też poszła do domu :) Do jedzenia dostali Feliksa, nie wiem jak z kuwetami.

Józek dostał Felixa, ale nie był za bardzo zainteresowany, chętniej jadł suche w kuwecie ok.
Na szpitalu kupy nieładne u Flipa, Flapa, i Sophie. Flap nie chciał jeść za bardzo ani suchego ani Animondy, wytrwale próbował jedzenie zakopać. Flip Animondę zjadł, ale w klatce miał bardzo narzygane.
Sophie zjadła chętnie, dostała Zylkene, wychodzi już z domku i bardzo nieśmiało daje się głaskać.
Elza była u weta cały nasz dyżur więc nie wiem jak humor, w kuwecie bardzo dużo nasiusiane.
Brandon zajął w środę znowu jedną z klatek bo się pochorował, czekamy na wyniki krwi.

Odkurzone i umyte podłogi, tym razem bez zalania :) Zebrałam parę kocyków i wstawiłam i powiesiłam pranie.

Olkaj

 
Posty: 60
Od: Pon maja 31, 2021 19:28

Post » Pt paź 29, 2021 9:30 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

KingaL pisze:Cześć chciałabym pomóc w niedzielę przy kociakach. Jest taka możliwość? Jeśli tak, to o której godzinie? ☺️


Hej, ja będę w niedzielę od ok. 14:00. Zapraszam!

OlaMak

 
Posty: 131
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Pt paź 29, 2021 9:49 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Będę ☺️

KingaL

 
Posty: 7
Od: Pon wrz 27, 2021 15:01

Post » Pt paź 29, 2021 11:43 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Wczoraj do Kociarni przyjechał Budyń, ma Cobactan w zastrzykach, i oridermyl do uszu, obsługiwalny w 100%. We wtorek zabiorę go na kontrolę, poproszę o chip i testy.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Sob paź 30, 2021 18:26 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur sobota 30.10
Fipki i ich pokoje ogarnięte przez Anetę i Olę, dziękuję :201494
Zastrzyki Szymkowi i Aramisowi podała Aneta :201494
Dziś był dzień sprzątania, Klaudia, Marta i Lidia działały od rana, dla nas zostało mycie podłóg virkonem (Krzysztof), zdezynfekowanie parapetow (Aneta), szpital i umycie sterty kuwet z wanny (ja). Wymieniliśmy też ostatnią niewymieniona kuwetę na ogólnym. Moczy się w wannie bo była mocno zabrudzona. Reszta suszy się obok wanny.
Szpital:
Kuwety ok tylko u Brandona nie było kupy, a klatka Flipa (niebieskookiego) zarzygana. U Flapa albo nie było kupy albo kupa się pomieszała z sikami bo miękka :roll:
Elza zgeziala, ale z miski wyjedzone. Tego, co jej włożyłam pochlipala trochę, ale dostała z tego co mówiły dziewczyny wcześniej dziś więc może nie była głodna po prostu.
Reszta apetyty spore.
Budynia zastrzykowo i usznie ogarnęła Marta :201494

Jedno pranie, które się pralo kiedy przyszliśmy wywieszone. Drugie kończyło się prac kiedy wychodziliśmy, prośba o rozwieszenie i załadowanie kolejnego. Ta sterta która leży przed drzwiami do kuchni to do prania, cześć jest w kuchni.
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 30, 2021 19:02 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

A ja podaje dyżur opóźniony z piątku. Przepraszam zapomniałam.

Wielka pomoc Oli, ogarnęła mi cały szpital. Ja podałam jedzenie i leki.
Brandon humor dobry.
Elza smutna ale je.

Antybiotyk Szymkowi i Aramisowi podany. GLUT z ucha wyjęty. Obrzydlistwo.

Czaruś wybrzydzal z jedzeniem, mięsko było dobre.
Zytka wrabala sporo indyka i kurczaka.

Nie myłam podłóg.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 01, 2021 12:08 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 31.10. Niedziela

Na ogólnym pojedli Felixy. Szymek bardzo miłosny, z zastrzykami pomogła mi Aneta - dziękuję ❤️
Podłogi pomyte oprócz pokoików. Wanna opóźniona, prania 2 wywieszone i chyba jedno nastawiłam na wyjściu ale ręki nie dam sobie uciąć.

W szpitalu ciągle szukałam Józka Iza - tęsknię! :cry: Jeśli chodzi o kupy to u Flipa rzadziocha, u Sophie też, u Brandona twarde bobki. Reszta ok kupy. Elza wywala żwir na ziemię :evil:
Pojedli te wysokomięsne małe puchy co fipki, ale Elzie zdecydowanie najbardziej pasuje Dolina Noteci - ma na klatce. Na jej klatce leżą też zastrzyki ale na razie ich nie ruszajmy.
Budyń jest przekochany! Przymila się nawet przy czyszczeniu uszolków.
Flip i Flap dostali Nifuroksazyd na wejściu i wyjściu. Nie było rzygów u nich, a właściwie u nikogo.
Brandon jak na niego mało ruchliwy ale ma apetyt. Macałam brzusia i był w miarę miękki.

Fipki mialy tak średnio zjedzone z nocy, dałam po filetówce. U Czarka brak kupy, u Zyty się później pojawiła. Zyta fajnie wygląda, dostała takie bystre oczka i sierść też elegancka ❤️ Suple podały im dziewczyny po zastrzyku Zytkowym.

W dyżurze pomagały mi Agata i Kinga - wielkie dzięki i zapraszam w następną niedzielę też od 14.00 jeśli macie ochotę :1luvu:

OlaMak

 
Posty: 131
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Wto lis 02, 2021 14:33 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyzur poniedziałek 1/11

na ogólnym wszystko w porządku.
U fipków Czarek humor super, miski puste, w kuwecie komplet, potem przy mnie za dużo nie zjadł.
U Zytki w miskach jedzenie było, przy mnie zjadła pół filetówki, w kuwecie komplet.

W szpitaliku Flap kupa Ok, Flip nadal rzadka, mają dostawać tylko suche gastro.

Pozostali apetyty bardzo dobre, w kuwetach komplety, u Sophie też rzadka.
Elza smutna i kuweta pełna sików.

Brandon w doskonałym humorze.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Wto lis 02, 2021 15:58 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Budyniowi wyszedł dodatni paskowy na białaczkę, poprosiłam o pcr bo ten pasek taki ledwo widoczny ale był.
Osłuchowo bez zmian, zmiana antybiotyku na Doxybactin 1/4 tabletki na koniec dyżuru, do pierwszego jedzenia jedna kapsułka flora balance żeby był odstęp od antybiotyku ze 2 godziny.
Dziś dotał Lydium i Cobactan. Uszy dalej czyścimy i zakrapiamy oridermylem.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

Post » Śro lis 03, 2021 8:48 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur wtorek 2 listopada 2021
Zastrzyki podały Ola i Aneta. Suple Fipkom też, ja dałam im na wyjściu multivicat i florę Czarkowi, ale gdy wychodziłam z dyżuru jedzenie miał nietknięte.
W kuwecie u Zyty brak kupy. Zaschnięty paw koło małej kuwety. U Czarka kuwetę sprzątnęła Aneta. Zycie na wyjściu dałam jeszcze puszeczkę filetówki. Czarek bardzo spragniony uwagi, niestety nie mogłam mu poświęcić za dużo czasu :( Zytka w dobrym humorze, gadała i miziała się.
Na ogólnym ładne kupy, kuweta z wsadem drewnianym nietknięta. Do jedzenia dostały otwarte puchy po Fipkach, Carny/Feringa (?).
Na szpitalu do jedzenia Carny oprócz Flipa i Flapa oni tylko suche gastro. Jedno im bardziej podchodzi. W kuwecie u Flipa brzydka kupa, u Flapa ładna.
Budynia opisałam wyżej, ma apetyt, w kuwecie ładnie.
Sophie w kuwecie bardzo luźna kupa i poza kuwetą też. Apetyt dobry, humor też. nawet wyszła z budki przy mnie.
Elza wypiła całą wodę, w kuwecie ogromne siki, zjadła carny i dołożyłam jej na koniec dolinę noteci. Osowiała nie miała ochoty na kontakt.
Brandon w kuwecie bobki, trochę pojadł carny i pochrupał chrupki ale nie za dużo. Roznosi go energia.
Andrzejek =^..^= Ela =^..^= Szarak =^..^= Szajba =^..^= Józefina =^..^= Piegus =^..^=

Kociambra1989

Avatar użytkownika
 
Posty: 1006
Od: Pt paź 20, 2017 17:57

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości