Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro cze 23, 2021 14:19 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Duszek - bardzo dziękuję :)

Andorka - bo Śnieżka jest na karmie Urinary( ma wrodzoną wadę i musi być- nie ma tu innego wyjścia - jest od czasu adopcji pod opieką dr. Neski i skoro tak ie są zalecenia to ja z tym nie dyskutuję.), i nie może nic innego zjadać od drugiego kotka podczas nieobecności Państwa w domu.
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Śro cze 23, 2021 15:13 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

No tak, z autorytetem nie będę dyskutować.
Obrazek

andorka

 
Posty: 13090
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Śro cze 23, 2021 15:42 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

#dyżury
Dyżury:

Wtorek 22.06 Iza
Środa 23.06 wilka
Czwartek 24.06 ola karmelowa
Piątek 25.06 Julia 17.00
Sobota 26.06
Niedziela 27.06 ola karmelowa
Poniedziałek 28.06
Wtorek 29.06 Iza
Środa 30.06
Czwartek 1.07 Marta
Piątek 2.07
Sobota 3.07
Niedziela 4.07
Poniedziałek 5.07
Wtorek 6.07 Iza
Środa 7.07
Czwartek 8.07 Marta
Piątek 9.07
Sobota 10.07
Niedziela 11.07

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Śro cze 23, 2021 15:48 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyzur z dzisiaj…
Franek przy mnie bez apetytu plastry z nóg musiałam mu zdjąć e rękawicach …
U zibiego kupa identyczna jak na początku leczenia. Było już lepiej i wszystko się cofnęło do początku
Malwinka wariatka biega z piłka w zębach apetyt dobry rana lepiej się goi ropień się nie powiększa. BARDZO WAS PROSZĘ DO KOŃCA TYGODNIA KONTROLUJCIE ROPIEŃ CZY SIĘ POWIĘKSZA CZY JUŻ ZANIKA. Rana między łopatkami chyba się goi. I TEZ PROSZĘ SPRAWDZAĆ CZY SID GOI CZY CAŁY CZAS JA SWĘDZI. Bo jeśli nic się nie poprawi to trzeba wyciągnąć chipa bo go sobie przemieściła i jest między łopatkami.
Rudy wporzadku
U freyi zjedzone to nowe ragu finefooda. Jest w brązowych puszkach jedna otwarta zostawiłam w lodowce.
Gościu jak to gościu bezproblemowo
Wymienione wkłady na zimne

Ogólny pojadł ale raczej przegrzani.
Zyta aktywna miaucząca zjadła przy mnie trochę carny
Jozek w nastroju to wygłupów a nie jedzenia.

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Śro cze 23, 2021 20:12 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Środę 30 poproszę.
3 albo 4 lipca Gościu jedzie do domu.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Śro cze 23, 2021 21:29 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

witam bartek z tej strony , chciałbym przyjść w czwartek 24 czerwca . Znalazło by sie jakieś miejsce ? 8)

Segal

 
Posty: 1
Od: Śro cze 23, 2021 21:26

Post » Czw cze 24, 2021 10:21 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Bartek, dziś do Oli przychodzą już 3 osoby.
Może inny dzień, weekend lub przyszły tydzień jest na razie nie obstawiony. :)
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 24, 2021 20:32 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

W niedzielę 27.06 nie będę jak zwykle na godzinę 13 ale na 10.

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Pt cze 25, 2021 6:09 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 24/06 czwartek

Aneta, Ola i Wiola zajęły się Zytką. Po namowach pojadła, mam też wrażenie, że czuję się troszkę lepiej - oczki ma bardziej żywe.
Józek mimo kołnierza grzebie przy szwach i wyglądają niedobrze - pojawiło się trochę ropy. Przemyłyśmy to i założyłyśmy mu ubranko.
Z ogromną pomocą dziewczyn udało się wymyć wszystkie kuwety na ogólnym i zmienić żwir.
U Malwinki tabliczka zaktualizowana. Leczymy nadal uszy, u franka też. Nie zapomnijcie przemywać aplikatora między kotami.
Wszyscy w miarę ładnie jedzą. Freya przekonała się dopiero do Gourmeta. Gościu nieśmiało zaczyna się domagać smyrania.
Zibi dostał swój antybiotyk. Frankowa kupa zabrana - dziś też trzeba. U Józka nowe leki - flora do jedzonka i pasta ze strzykawek do buźki. Są na kuchni, dopisane.
Pożyczyłam Wioli kuwetę ze składziku. W pralce pranie do wstawienia. Ręczniki od Zyty gdy się ubrudzą - wyrzucamy.

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Pt cze 25, 2021 22:25 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 25.06

Na ogólnym koty w miarę głodne. Dostały resztkę animondy i jakieś saszetki dla urozmaicenia.
Lena pojechała do domu. Na Lili trzeba uważać, bo wchodzi do kuchni i się chowa.
W domku na przeciwko drzwi od szpitala jest miska z jedzonkiem, bo tam się kocica chowała.
Danio sobie pokasłuje, a Czarek gada non stop. Jaki to jest gaduła.
W kuwetach okej. Wszystkie suple podane.

Józek miał nie zjedzone z poprzedniego dnia, ale on ma czasem takie zachcianki żywieniowe, jak dałam mu catessy chyba zjadł ze smakiem. Dostał tez płyn do pysia na kokcydia, oślinił sie po tym mocarnie i obraził, na tyle ze wszedł do kuwety. Przy okazji obsikał i okupał różowe ubranko, wiec zostało zmienione. Później już miał humorek w miarę dobry.

U Zyty tylko posprzątaliśmy, wymieniliśmy wodę. W kuwetach same siki.

Szpital
Malwinka apetyt ok, na szyi z boku ma nowy strupek ( może nie jest nowy, nas po prostu długo nie było) ale nie wyglądał źle. Ten na grzbiecie lekko zaogniony przy brzegach ale się goi. Oridermyl dostała. W kuwecie ok, oprócz jednego małego placka

Gościu w porządku, apetyt ok, w kuwecie było ok, ale jak wychodziłam zrobił na stojąco rzadką kupę. Nic mu na to nie dawałam, poobserwujcie jutro, może taki jednorazowy strzał.

Freya miała super apetyt, pojechała do DT. W kuwecie nie było kupy.

Rudy, przestraszony bardzo, ale pomiałkuje już na ludzi. Zmazałam mu płyn na dziąsła, wpisałam oridermyl na 10 dni od dzisiaj. Mariusz go trzymał, jak kropiłam, nie było scen.

Franek pojechał z Aneta, w kuwecie ok, nie karmiłam, nie dawałam leków.

Zibi bryka i ma nieograniczony apetyt. Dostał antybiotyk. Czy nie powinien mieć wpisanej flory?
W kuwecie nie zaobserwowałam nic złego.

Pranie wywieszone, klatka po Freyi zdezynfekowana, rzeczy się moczą w wannie.
W pralce czeka pranie na włączenie.

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 455
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Sob cze 26, 2021 8:47 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Kto jest dziś na dyżurze?
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 27, 2021 19:30 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:

Wtorek 22.06 Iza
Środa 23.06 wilka
Czwartek 24.06 ola karmelowa
Piątek 25.06 Julia 17.00
Sobota 26.06 aga
Niedziela 27.06 ola karmelowa
Poniedziałek 28.06 Marta
Wtorek 29.06 Iza
Środa 30.06
Czwartek 1.07
Piątek 2.07 ola
Sobota 3.07 Weronika 14.00
Niedziela 4.07
Poniedziałek 5.07
Wtorek 6.07 Iza
Środa 7.07 Weronika 18.00
Czwartek 8.07 Marta
Piątek 9.07
Sobota 10.07
Niedziela 11.07

Wilka_dlaczego

 
Posty: 137
Od: Pon gru 30, 2019 19:38

Post » Nie cze 27, 2021 20:50 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dziś do domu pojechał Henio :)
Na ogólnym nowy kocurek - biało bury Filipek. Na razie wystraszony, trzeba mu dac troche czasu - potrzebuje na pewno kilku dni by dojść do równowagi. Dzis go odrobaczyłam milprazonem. Był odrobaczany strongholdem na kark jakies 2 miesiące temu,ale profilaktycznie mu dałam jeszcze milprazon.
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 28, 2021 6:14 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 27/06 niedziela

Józek słabo je, rozebrałyśmy go do karmienia to polizał trochę Felixa. Został w ubranku ale bez klosza. Założyłyśmy czasówkę na jego wiatrak więc nie trzeba wyłączać.
Malwinka znów trochę rozdrapała ranę na plecach. Rzadsza kupa ale mnóstwo energii do zabawy. Uszy zrobione, rana przemyta i psiknięta srebrem.
Gościu już nie taki groźny, chce mizianek ale ostrożnie - czasem mu się "odkleja" i chapnie.
Rudy też wygłaskany i uszki zrobione. Też gustuje w Felixie.
Franek wypuszczony na szpital. Wcina to swoje suche jak szalony. Kupa ok, uszy zrobione.
Zibi dostał antybiotyk i microbiotal. Wypuszczony na ogólny bardzo ładnie się zachowuje. Klatka umyta, ekwipunek w wannie odkaża się. Jego leki na kuchni w koszyczku.
Na ogólnym apetyty kiepskie z wyjątkiem Dania xD Henio wygryzł sierść na pięcie - posmarowana Malwinki płynem.
Zyta ładnie je różowe puszki. Reszta info o niej > Ola, Aneta.

Pomagała mi Sandra - dziękuję i myślę, że powoli można myśleć o samodzielnych dyżurach (choć mi się oczywiście świetnie razem działa ❤️)

OlaMak

 
Posty: 130
Od: Pt maja 28, 2021 13:03

Post » Pon cze 28, 2021 15:38 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur sobota:
ogromne podziękowania dla Lidki, która właściwie zrobiła cały dyżur <3 i Anety za podanie zastrzyku <3
Torba iniekcyjna jest tej dużej szafie - jakby ktoś potrzebował.
Na ogólnym dość spokojnie, nie zauważyłam żadnych bójek, a Zibi ładnie się tam odnalazł po wypuszczeniu.
Józek z apetytem tak sobie, ale smakowały mu suche chrupki kurczakowe Devoted - stoją u niego w pokoju.
W kuwetach wszędzie chyba ok? Lidka nie zgłaszała, żeby był u kogoś jakiś problem.
Generalnie cudne mamy koty <3

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8558
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości