Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt maja 14, 2021 21:14 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dużo pawi min starych w pokoju gdzie jest Lenka, nie chce sugerować że to ona ale jakoś ona mi przychodzi do głowy jeśli bierze hepatiale. Brzydkie kupy. Lenka nie chciała jeść mokrego za to chrupki bardzo. Hepatiale dostała więc do pysia.

Józek z Danio dają sobie razy i się rozchodzą. Leki i brody posmarowane.

Ogólny spokojny. Zgarnęłam dużo kocy do prania, bo zasikane. Dwa prania zrobiłam, trzecie się pralo. Będzie do powieszenia. W wannie moczą się klamoty z klatek.
Zytka nie lubi kotów. Jest nieszczęśliwa na ogólnym.

Klatka Misi zdezynfekowana. W klatce obok zamieszkał Henryk. Został odrobaczony. Nie chciał jeść, z wczoraj też nie ruszył. Zrobił siku.
Maja dalej pieje i nie je mokrego, a Pszemko swoimi zapachami jej nie pomaga. Oczka chłopaka zalane dwa razy. Apetyt wzorowy.

Wszędzie umyte podłogi.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 15, 2021 21:48 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 15.05
Apetyt dopisywał wszędzie.
Podłogi zamiecione i umyte.
Z wanny umyłam wszystko
Szpitalik jak dobrze pamiętam Henio sajgonik w klatce wysypał prawie całą kuwetę lubi kopać :ryk:
Rudego wyczesałam i wyczyściłam posłanie z sierści
Pokoik obok trzy pawie na podłodze dość duże i kuweta zawalona dość obficie
U trojaków i ogólny ok
Pani przyniosła klatkę
Anetki transporter jest w rogu w łazience stoi na boku przy toalecie.
Kupiłam persil i płyn do płukania postawiłam w kuchni.
Okna uchyliłam bo było strasznie duszno
Zostawiłam trochę suchego dla maluchów dostałam od koleżanki komuś się może przyda jak nie to dla wolno można dać.

kati.2012

 
Posty: 117
Od: Śro kwi 18, 2018 8:38

Post » Nie maja 16, 2021 21:34 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur - niedziela:
Dziękuję Angela za pomoc i ogarnięcie szpitala.
Ogólny - apetyty ok, w kuwetach ok. Nalane gdzie się da. Biurko, ściany, kaloryfer, posłanka, koce, łóżka metalowe. Co się dało wymieniłam, co się dało wstawiłam do prania. Jedno w pralce jeszcze było nastawione - więc jutro trzeba wywiesić. Trochę koszyków i rzeczy jest w łazience do umycia. Niestety nadal coś śmierdzi, ale nie udało mi się namierzyć. Być może ściany.
Danio i Józek - dwa pawie, jeden z chrupek, u nich też wymieniłam koce i posłanka,bo również były śmierdzące moczem.
Apetyty ok, w kuwecie jedna miękka kupa.
Szpital, apetyty ok, w kuwetach chyba też. Henio ładnie zjadł Gussto. Dwa kontenerki z klatki Zyty są do umycia w wannie, kontenerek z klatki Wiewióra nie wiem czyj jest, wygląda w środku dość czysto, więc nie wiem, co z nim. Czy on może być Mai?
U trójcy paw na drapaku, apetyty ok, Lenka lubi Winstona. bardzo dużo kup i sików - wstawiłam im nieużywaną kuwetę z ogólnego, żeby mieli każde swoją.
Leki podane komu trzeba, zamiecione, podłogi umyte.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Pon maja 17, 2021 7:38 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:

Poniedziałek (17.05)-Justyna
wtorek (18.05)-pyma
środa (19.05)-
Czwartek (20.05)- kociambra
Piątek (21.05)- Burajulia
Sobota (22.05)-09666
niedzielę 23.05 kasik30
poniedziałek (24.05)-
wtorek (25.05)- pyma
środa (26.05)-
czwartek (27.05)-
piątek (28.05)-olala1
sobota (29.05)-
niedziela (30.05)-
Ostatnio edytowano Wto maja 18, 2021 10:31 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pon maja 17, 2021 7:45 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Piątek 28.05 wezmę
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 17, 2021 7:53 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Pietraszka pisze: kontenerek z klatki Wiewióra nie wiem czyj jest, wygląda w środku dość czysto, więc nie wiem, co z nim. Czy on może być Mai?.



uważam, że jeśli nie wiadomo czyj jest to chyba po prostu trzeba go umyć. Najwyżej weźmie się drugi jak Maja będzie gdzieś jechać.

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 464
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Pon maja 17, 2021 20:01 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur - poniedzialek:
bylam z kolezanka Dominika :) sporo mi pomogla w ogarnianiu ogólnego
wstawilam 3 prania jedno do wywieszenia jutro. Odebralam z Seidla rudego kota, wstawilam go z calym kontenerkiem do klatki bo nie chcial wyjsc. lekarz mowil ze raczej wyglada na domowego ale chipa nie mial.
ma swiezb i przepukline. Dostal advocate na kark do podania jak bedziemy go wypuszczac zostawilam mu tylko wode, jedzenia mial nie dostawac dzis, dopiero jutro

na ogolnym jeden paw na parapecie z chrupek, kuwety ok apetetyty tez. Zytka ustawia wszystkich po katach


szpital:
przyjechal Henio z lecznicy z Renata , ma tabletki rozpisane na 3 dni i krople sa w koszyczku , zjadl ladnie smille, za tydzien kontrola
zawiesilam mu jeszcze jedna zaslonke na klatke bo strasznie wysypuje zwir na stol i podloge.
Misia narobila sporo balaganu ale wszystkie siki i kupy w kuwetach, apetyt dobry
Przemek apetyt super w kuwetach ok dostal krople do oczu
Maja troche grymasila na smille ale w koncu zjadla

pokoik maly
Danio z Jozkiem humory swietne apetyty tez, ale w kuwecie kilka miekkich kup

pokoik wiekszy
apetyty dobre, kuwety ok Czarus to taaaki gadula :)

podlogi zamiecione wszedzie nie mylam bo bylo czysto

kontenerki mocza sie w lazience na razie plastikowe , te koszyki wiklinowe jeszcze nie wkladalam bo nie bylo miejsca

Justyna Stoparczk

Avatar użytkownika
 
Posty: 66
Od: Pon cze 22, 2020 19:06

Post » Śro maja 19, 2021 7:47 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:

Czwartek (20.05)- kociambra
Piątek (21.05)- Burajulia
Sobota (22.05)-09666
niedzielę 23.05 kasik30
poniedziałek (24.05)-
wtorek (25.05)- pyma
środa (26.05)-
czwartek (27.05)-
piątek (28.05)-olala1
sobota (29.05)-Burajulia
niedziela (30.05)-
poniedziałek (31.05)-
poniedziałek (01.06)-
Ostatnio edytowano Śro maja 19, 2021 8:57 przez pyma, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro maja 19, 2021 8:16 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Wczorajszy dyżur:

bardzo spokojny i przyjemny , już nie pamiętam kiedy taki miałam. No może oprócz Ptysia, który nie przyszedł się przywitać ani na jedzenie, w ogóle nie schodził z posłanka, aż zawezwałam Anetę <3 , ale uznałyśmy, że poczekamy do jutra, bo wizualnie wyglądał dobrze. To była dobra decyzja, bo pod koniec dyżuru król zszedł ze swojego tronu i przydreptał do kuchni, żeby dać mu jeść. 8)

Na ogólnym wszystkim apetyty dopisywały, a zwłaszcza Zycie, która wyjadała resztki po innych , nie wiem gdzie ona to mieści.
U trójcy apetyt też ok, cały dyżur spędzili na ogólnym bez żadnych problemów, dopiero pod koniec Czarek po wzięciu go na ręce zaczął syczeć na wszystkich i wprowadził nerwową atmosferę.

W tym pokoiku to się za bardzo nie kochają, dochodzi do spięć niestety, Lenka nie bardzo lubi chłopaków i ich trochę tłucze. :roll:

Danio i Józek ok.

W szpitaliku Rudy przestraszony, ale miał zjedzone, w kuwecie siki, kupy brak, w klatce sajgon.
Lenka I Henio wszystko ok, Misia też, pięknie załatwia się do kuwety :ok:

Umyłam to co było w wannie i jeden kosz wiklinowy, bo ich chyba nie powinno się moczyć, żeby się nie zepsuły.
Pranie powieszone i jeszcze jedno zrobione, więcej nie wstawiałam, bo kiepsko schnie i nie było gdzie powiesić.
Umyłam podłogi u trójcy i w szpitaliku.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Śro maja 19, 2021 8:25 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Wezmę sobotę 29.05 - będę sama od rana.

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 464
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Pt maja 21, 2021 8:09 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżury:

Sobota (22.05)-09666
niedzielę 23.05 kasik30
poniedziałek (24.05)- ??????????????????????????????
wtorek (25.05)- pyma
środa (26.05)-???????????????????????????????
czwartek (27.05)- kociambra
piątek (28.05)-olala1
sobota (29.05)-Burajulia
niedziela (30.05)-
poniedziałek (31.05)-
wtorek(01.06)- pyma
środa (02.06)-
czwartek (03.06)-
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5791
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pt maja 21, 2021 22:25 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur 21.05

Na ogólnym Zyta bardzo bije wiewióra. Z pazurami go trzepie.
Apetyty w porządku. Ptyś ma bardzo śmierdzącą, jasna i średniej konsystencji wielka kupę. Sam o tym wie i próbował zakopać ja nawet drapiąc w kuwetę.
Wiewior charczy, Marta zauważyła ze wyszły mu powieki. Rozpisałam mu vetomune i rutinoscorbin.
Jozek dostał szczepionkę na grzyba, Danio Orungal. Apetyty ok. w kuwetach dużo sików.

Lenka bije Czarusia i na niego mocno syczy. On się jej strasznie boi. Lenka natomiast chodzi na niskich łapach, widać po niej ze jest możni zestresowana. W kuwetach w porządku. Apetyty okej, Lenka zjadła dopiero jakąś dziwna saszetkę która znaleźliśmy u niej w pokoju ( kosztowała 1,90zl). Nie można u nich zostawiać niczego na wierzchu, bo się skubańcy dobierają i przegryzają opakowania.

Szpital
Zibi moim zdaniem źle się czuje. Jest apatyczny, zwija się w kłębek, dziwnie chodzi. Łzawi mu jedno oko. Wpisałam mu na tabliczkę tobrex. Maść Leży na jego klatce. Apetyt i kuweta ok. Zwróćcie uwagę na jego pooperacyjne jądra.

Maja jest wariatką, wiesza się na klatce. W kuwecie ok, apetyt ok.

Rudemu rozpisałam Zylkene. Siedział w transporterze, ale po jakimś czasie wyszedł żeby zjeść. W kuwecie ok.

Henio apetyt ok, kuweta ok. Sam kot tez bardzo okej. Dostał suple i niestety stare krople tobradex które były u niego w przegródce w opakowaniu po tobrexie. Włożyłam mu nowe krople, start tobradex leży przy zlewie.

Misia biegającą po klatkach, apetyt w miarę ok, w kuwecie komplety. Dostała swoje suple.

Pranie schowane, chociaż powoli kończy nam się miejsce w szafkach...
Rzeczy z wanny umyte i się suszą. Reszta wysuszonych schowana na miejsce.

Podłogi zamiecione, nie było brudno.

Burajulia

Avatar użytkownika
 
Posty: 464
Od: Śro cze 24, 2020 21:17

Post » Sob maja 22, 2021 15:12 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Poproszę o podawanie Zibiemu rutinoscorbin i maść do lewego oka
Daniowi rutinoscorbin, bo też mu oko się zepsuło. O kroplach też warto pomyśleć.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5235
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 22, 2021 18:53 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

W pokoju u Lenki są awantury, wygląda na to że dzis Lenka była atakowana. Kuwety ok, apetyt tez.
Na ogolnym kuwety i apetyt ok, wszyscy grzeczni. No prawie Zyta jak ktoś podejdzie na odległość metra dostaje lenie.
Za to wraz z Wiewiórem podpisywali ze mną umowę adopcyjną. Maja poszła do domu.
U Danio i Józka apetyt i kuwety ok. Daniowi coś dzieję się z oczkiem.
W szpitalu, wszyscy bardzo ladnie zdjedli, krople podane. Rudy przy nas nie zjadł.
Henia mianuje mega bałaganierzem. Ledwo posprzątane juz nabrudzone.
Klatka Mai umyta i zdezynfekowana. Jej rzeczy sie mocza w łazience. Prośba o wywieszenie prania. Podłogi umyte.

09996

 
Posty: 168
Od: Czw kwi 25, 2019 20:23

Post » Nie maja 23, 2021 12:28 Re: Kociarnia Kotyliona XI - koty do adopcji, dyżury

Dyżur niedziela 23.05, z Anitą :D
Niespotykanie spokojny dyżur, niby kotów dużo, ale roboty wcale nie tak dużo :D , obrobiliśmy się w niecałe półtorej godziny, jeszcze był czas na mizianki i zabawę :1luvu:
Ogólny kuwety ok, wszyscy cudni i przyjaźni, jestem zakochana w Wiewiorze :1luvu:
Danio i Józek kuwety też w porządku, bardzo im człowieka brakuje... Obaj dostali rutinoscorbin.
Maciek, Lenka i Czarek - scysji nie było, ale raz kiedy był miziany Czarek to Lenka rzuciła się do niego z pazurami. Nie oddał jej, wycofał się. Wygląda na to, że babsztyl chłopaków rozstawia po kątach..
Szpital - Zibi to moja druga miłość... Cóż za cudny chłopak :1luvu: Wymiziany po całości, apetyt ok, kuweta ok, ale strasznie dużo siku. I pusta miska z wodą... Teraz mi przyszło do głowy, że może trzeba było mu wstawić większą... wstaw Marta może jutro.
Henio strasznym syfiarzem jest. Kuweta ok, apetyt super, miły chłopak :D
Rudy przerażony. W klatce masakra, trzy rzygi albo sraczka na kocykach, zapakowałam do worka, ale to chyba do wywalenia będzie bo pozasychane. Włożylysmy mu tam z Anitą podkłady, klatkę wyczyscilysmy. Apetyt ok, prawie wszystko zjedzone.
Misia z ogonkiem w pion, apetyt taki sobie, ale do mizianek pierwsza. Wszystko w kuwetach :ok: Totalna zmiana zachowania w porównaniu do tego, co było kilka tygodni temu :1luvu:
Podłogi pozamiatane, było czysto, nie mylismy. Pranie zdjęte ze sznurków, pochowane, stosik z wanny umyty.

Poprosimy piątek 04.06 i sobotę 12.06.
ObrazekObrazek Tosia(*) Figusia (*), Lubo i... mała Figurka :)

kasik30

 
Posty: 16485
Od: Pt lut 18, 2005 16:32
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości