Miluś szuka domu - domek znaleziony!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt paź 18, 2019 10:16 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

Mi się wszystkie podobają, ale Miluś mi przypominał mojego Pako :(

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt paź 18, 2019 13:12 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

Rozumiem.

ewar

 
Posty: 54968
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 19, 2019 8:24 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

Koki pani nie jest z samej Legnicy, dzisiaj zadzwonię i dopytam o dokładny adres. Transport załatwiony, jedziemy w następną sobotę - ja też pojadę i wezmę ze sobą aparat, więc zdjęcia będą :ok:

RedFuchsia

Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Od: Nie paź 13, 2019 6:34
Lokalizacja: Oleśnica

Post » Sob paź 19, 2019 10:31 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

To ja też z przyjemnością obejrzę.

ewar

 
Posty: 54968
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie paź 20, 2019 8:37 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

Czekamy i trzymamy kciuki :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie paź 20, 2019 18:00 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

I niestety szukamy dalej - po drugiej rozmowie telefonicznej musiałam odrzucić domek. Kiedy pani usłyszała że przyjadę osobiście w końcu się przyznała, ile ma zwierząt. Z jednego kota na stałe i dwóch tymczasów nagle zrobiło się sześciu stałych mieszkańców :strach: Nie rozumiem po co byłby jej siódmy kot i czy tylko na Milusiu by się skończyło... :evil: Wznowiłam ogłoszenia, dzisiaj i jutro zrobię kolejne, i czekamy dalej.

RedFuchsia

Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Od: Nie paź 13, 2019 6:34
Lokalizacja: Oleśnica

Post » Nie paź 20, 2019 21:28 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

O kurcze :( A ja czytajac o tym domku myslalam - zeby tylko nie jakas zbieraczka.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon paź 21, 2019 6:07 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

Koki ta pani wygląda na zbieraczkę :( jestem zła, bo straciłam przez nią kilka dni, a sytuację mam coraz gorszą. Kicia z dnia na dzień czuje się coraz gorzej, mały też zniecierpliwiony, bo zamknięty przez większą część doby w jednym pomieszczeniu... Jakby tego było mało mój stan zdrowia gwałtownie się pogarsza, jestem na 2 antybiotykach i ledwo funkcjonuję. Rodzina pomaga ile może, ale nie mogę zrzucać na nich własnego obowiązku...
Ostatnio edytowano Pon paź 21, 2019 10:34 przez RedFuchsia, łącznie edytowano 1 raz

RedFuchsia

Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Od: Nie paź 13, 2019 6:34
Lokalizacja: Oleśnica

Post » Pon paź 21, 2019 8:32 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

Ja ciagle podtrzymuje propozycje, ale jak w miedzyczasie trafi do mnie jakis inny kociak to nic z tego nie bedzie. Mialam juz dwa koty forumowe. Nie wiem czego sie obawiasz.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon paź 21, 2019 10:00 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

Oj przepraszam, źle się wyraziłam w poprzednim poście - chodziło mi o to, że tamta pani to na pewno zbieraczka, nie Ty :oops: Zwracałam się bezpośrednio do Ciebie nickiem i całe zdanie źle zabrzmiało :oops:
I kolejna wtopa, teraz przeczytałam wątek jeszcze raz i doczytałam że chciałabyś zabrać Milusia do siebie - gapa ze mnie, powiadomienie wysłało mnie do ostatnich postów :oops: Jeszcze raz przepraszam.
Nie miałabym nic przeciwko, tylko co z transportem?

RedFuchsia

Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Od: Nie paź 13, 2019 6:34
Lokalizacja: Oleśnica

Post » Pon paź 21, 2019 10:09 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

Jestem z opolskiego i mam do Ciebie dwie godz. drogi. Do mnie też możesz przyjechać kiedy chcesz.
Zastanów się, bo ewar wspomniała tu o malutkiej kotce, którą na pewno przed zimą trzeba zabrać do domu i szczerze się nad nią zastanawiam. Jak chcesz możemy pogadać na priv, żeby nie zaśmiecać wątku.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon paź 21, 2019 10:33 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

RedFuchsia pisze:Koki wygląda na zbieraczkę :( jestem zła, bo straciłam przez nią kilka dni, a sytuację mam coraz gorszą. Kicia z dnia na dzień czuje się coraz gorzej, mały też zniecierpliwiony, bo zamknięty przez większą część doby w jednym pomieszczeniu... Jakby tego było mało mój stan zdrowia gwałtownie się pogarsza, jestem na 2 antybiotykach i ledwo funkcjonuję. Rodzina pomaga ile może, ale nie mogę zrzucać na nich własnego obowiązku...

Pozdrawiam Was serdecznie. Kibicuję choć nie piszę bo pomóc nie mam jak :oops: . Myślę, że wszyscy, czytając cytowany wyżej post, postawili sobie przecinek w odpowiednim miejscu :P . Wszystkiego najlepszego, zdrowia dla RedFuchsi i wyrazy uznania dla Koki-99 za brak focha :1luvu: . Kociakowi kibicuję :ok: :ok: :ok:
Właśnie sobie uświadomiłam jak ważne są wizyty PA. Sam transport kota to nie jest taki wielki problem ale ... to jak ludzie kłamią to dla mnie dziwne. Nie to, że kłamią ale PO CO???
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon paź 21, 2019 10:39 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

i jak? Koki masz dwa małe koty? daj zdjęcia :mrgreen:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27162
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon paź 21, 2019 10:48 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

Nie, ja mam Kotkę 12 l. i od trzech miesięcy malucha-pędziwiatra. Dlatego myślę nad towarzystwem w tym samym wieku dla małej.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon paź 21, 2019 10:49 Re: Miluś szuka domu - okolice Wrocławia

Poprawiłam ten nieszczęsny post :oops:
Koki napisałam na PW

Kilka bardziej aktualnych zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

RedFuchsia

Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Od: Nie paź 13, 2019 6:34
Lokalizacja: Oleśnica

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości