OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw lut 20, 2020 18:50 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Szkoda że nie jesteśmy bliżej - pożyczyłabym i gorset i kieckę... Rajstopki by się wbili i nie odznaczali :wink: i mogłabyś olśniewać postawą :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw lut 20, 2020 20:06 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

tabo10 pisze:
Nie zapomnę w głębokiej komunie

Żyletek wtedy nie bywało w kioskach :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19574
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw lut 20, 2020 20:20 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Asiu pozdrowienia dla WAS :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lut 21, 2020 6:39 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

U nas leje i wieje. Mam nadzieję, że u Ciebie spokojnie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt lut 21, 2020 8:35 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

MalgWroclaw pisze:U nas leje i wieje. Mam nadzieję, że u Ciebie spokojnie.


U nas nie pada. Ale zimno jest. Taki mroźny wiatr przeszywa aż do kości. O piątej rano był spory przymrozek.

Rano koty były. Choć Mamuśka taka nie jedząca jakaś. Co prawda wczoraj wieczorem natrybowała się to może nie głodna.

Szylunia grzała się pod wierzejemi sklepu. Szybko mnie usłyszała. Jadła z apetytem. Nie odpadł jej drugi dred i jak dalej będzie tkwić to chyba łapanie się szykuje. Musi jej zawadzać. Miała dwa na karku. Robią się jej czasami ale po jakimś czasie znikają. Teraz się trzyma. Tylko, jeśli już się wezmę za capanie, niech będzie cieplej. To może całościowy przegląd trzeba by było zrobić a to wiąże sie z dłuższym pobytem w lecznicy. Więc i rozhartowaniem. Ona jakby niekiedy miała problemy z gryzieniem. Albo nadinterpretacja moja wzięła górę. Szylunia nie jest szczupła. Ona nawet nie jest pulchna. Ona jest mocno wagowo konkretna, o figurze "prawie" kuli. Więc ma problemy czasem z sierścią, która zbija się. A jest krótka ale mocno gęsta. Może nie dostaje z myciem. Poza tym bywa w różnych, mało ciekawych miejscach by przetrwać może coś się zaplątuje.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lut 21, 2020 22:20 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Spokojnej, fajnej bicy, dobrego odpoczynku.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lut 22, 2020 7:32 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Czytałam, że nie ma być już zimno. To z kociego punktu widzenia dobrze.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob lut 22, 2020 17:19 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

MalgWroclaw pisze:Czytałam, że nie ma być już zimno. To z kociego punktu widzenia dobrze.


Mnie dziś zimno. Rano był duży przymrozek. Teraz siedzę opatulona we wsio ale też jestem padnięta. Po wczorajszych tanach i nie tanach. Bolą mnie nogi co mnie niosły skocznie. A dziś taśtaś wołają. Nie ten wiek. Mówię o swoim nie światowym :mrgreen: Wbiłam się w koronkową kiecę kupioną kiedyś tam na ciuchach. Chyba mnie cycole zmalały bo taka luźniejsza się wydawała w tym miejscu. Pończochy nie opadły. Gacie nie wbiły się w udzicha. Ale co tam. Setnie się bawiłam. Setnie! A o to chodziło w tym wszystkim. Nawet dostałam nagrodę za ... najlepiej poruszającą się osobę na parkiecie. A co! Pochwalę się. :twisted: Przewrotnie nagrodą jest paczka ... ptasiego mleczka. :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lut 22, 2020 18:04 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

:ryk: :ok:

IrenaIka2

 
Posty: 879
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Nie lut 23, 2020 6:43 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

wieje bardzo ! I pada!
A ptaki ćwierkają jak szalone! To dopiero luty 8O

W zacisznym miejscu róże wypuściły listki. Krzaki w lesie pokryły się zielonym nalotem. Listki pchają się na świat. Bratki zakwitły pod blokiem. I krokusy i przebiśniegi. A różaneczniki mają pąki kwiatowe naszykowane na rozwarcie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lut 23, 2020 7:12 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Asiu widzę, że jesteś królową parkietu, gratuluję wygranej! U mnie w ogrodzie róże mają nowe pędy na 3 cm już. Jak przemrozi to będzie bardzo szkoda. A tulipany wysokie już i krokusy zaraz będą kwitły 8O

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lut 23, 2020 7:48 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Krokusy już są. Przebiśniegi urosły już dawno, nie miały się przez co przebijać.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie lut 23, 2020 11:49 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Przebiśniegi kwitną. I te małe niebieskie kwiatuszki. Forsycje mają już pąki. Wiosna.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie lut 23, 2020 18:27 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Leje i wieje.
Martwię się mamuśką, bo mało je. Albo nie miała zamiaru ze mną się witać bom po południu z innej strony przyszłam. Szyluni nawet bardzo wołać nie musiałam by przybiegła. Na kotłowni słychać pisk małych gołębiaków. Za wcześnie się porodziły. Przeżyją? A ciemną nocą , raczej ciemnym rankiem, ćwierkolą jakieś zajadłe ptasiory. Jak w kwietniu. We łbie przyrodzie się porąbało.

aga66 królową parkietu to nie do końca jestem :oops: ale chałturzę jak mogę kręcąc wdziękami i tupiąc nóżką. Zadziałało :smokin: Lubię tańczyć, lubię się bawić i nie muszę mieć super balu by dobrze się ześmiać. Lubię gdy koledzy i koleżanki tacy fyfiokowani przychodzą. Szaleją, śmieją się, tańcują wywijając hołubce.Okazuje się, że biurwa nie jest zarozumiałą babą i można nawet paskudny żart rzucić. A "ten" od hydrauliki to przefajny facio. Co nie depcze palców podczas parkietowania. Inni ludzie. Myślę ,że w temacie zabaw jesteśmy zgraną załogą.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lut 24, 2020 7:35 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Niż Julia. Straszne rzeczy sobie robimy.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości