OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt mar 27, 2020 6:54 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

ani_ pisze:Jeszcze bardziej współczuję po przeczytaniu tego posta kurierom.

Każdy ma prawo do swego zdania. Nie wiem co w moim poście jest nagannego ale akuratnie to nie jest ważne. Tak jak i to ,że zostawili moje paczki na dworze bez opieki, luzakiem. Nam już zaginęła duża dostawa przez nie odpowiedzialne podejście kuriera. Do tego posłużył się kłamstwem, które łatwo było udowodnić.
Poza tym...
Nie każdy musi być kurierem.

Dziś rankiem bladym poszłam do lasu. Było po 4. Nie chciałam by wyprowadzacze mnie widzieli. Trzeba było zabezpieczyć domki tam stojące. Chyba zaczną się budować, bo trwają przygotowania. Przeniosłam je pod płot , z tyłu posesji, i okryłam gałęziami. Szkoda by było gdyby zniszczono je. A sama ich nie doniosę na kotłownię. To porządne dwa pudła. Mam już na nie miejsce. Oby koty tylko nawykły do niego. W weekend rano albo wieczorem musimy to zrobić. Powoli też trzeba przyzwyczajać towarzystwo do zmiany stołówki. Janusz już wczoraj dał im po drugiej stronie płotu. Tylko tam pełno ludzi i zwierząt (psów) się kręci więc żarcie i karmnik będą ciągle zniszczone. Mamy całe lato na zmianę nawyków.
Życie toczy się dalej. Zmiany są i będą. Tylko szkoda bo to fajne i w miarę bezpieczne miejsce jest...było.

Ktoś wypuścił Rudą z piwnicy.

Jak dziada właścicielskiego ucapię to mu jaja osobiście wyrwę. Podrósł , nabrał się hormonów i teraz nasze koty pędzi. Urządza burdy na całe osiedle. Już chyba go do domu w ogóle nie biorą bo sierść ma w opłakanym stanie. Wyżywiony na darmówce chudy nie jest. Taki chuligan z młodzika się zrobił ,że aż mam na niego nerwa.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt mar 27, 2020 7:05 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Trzymajcie się mocno!
Niestety, wszystko się zmieniło. Mój pan kurier wwiózł paczkę windą. Nie miał maski. Wczoraj ścięłam się ze znajomą, która napisała o przychodni dla ludzi, w której nie wszystko jest dobrze zorganizowane, "a przecież biorą za to pieniądze". Nikt nie "brał pieniędzy" w czasie pandemii i nikogo nie uczyli, jak organizować pracę przychodni w tym czasie.
Pewnie słyszałyście/słyszeliście, że we Wrocławiu wypisali "do domu" bezdomnego, po koronawirusie. Noclegownia przy Małachowskiego, gdzie przebywał, jest przeniesiona. Myślę o tym człowieku, czy i jak sobie poradzi.
A swoje śmieci, zgodnie z zapowiedzią, zostawiłam koło śmietnika, bo nie będę narażać siebie i sąsiadów w grzebaniu w wiecznie zepsutym zamku. Dotąd zawsze mnie oburzały śmieci koło śmietnika.
Trzymaj się, Asiu. Mocno i zdrowo.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt mar 27, 2020 8:08 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Pozwolę sobie wstawić jako ciekawostkę, jak w Chinach walczą z koronawirusem:

https://www.youtube.com/watch?v=J3U2tfs ... e=youtu.be

Ps. Wszystkim życzę zdrowia.

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 27, 2020 8:11 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Dzięki, w wolnym czasie obejrzę. Oby tylko niedogodności nas spotkały! (widziałam kawałek, pan po polsku mówił o niedogodnościach).
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt mar 27, 2020 10:00 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

ani_ pisze:Jeszcze bardziej współczuję po przeczytaniu tego posta kurierom.

Może poprawi Ci się współczucie że paczkę wnosili dwaj inwalidzi z 1 i 3 grupą, ja niestety chodzę o kuli i nie bardzo mam jak dzwigac.
Lepiej Ci.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19609
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt mar 27, 2020 10:03 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

ani_ pisze:Jeszcze bardziej współczuję po przeczytaniu tego posta kurierom.

A ja nie. :evil: Można się porozumieć, wystarczy chcieć.
Zawsze zamawiałam karmę z zoo+ płatną przy odbiorze.
Zawsze byłam w domu, kiedy miał przyjechać kurier, i zawsze dostawał napiwek.
Dwa lata dobrej współpracy, i co? :evil:
Dzisiejsza przesyłka była opłacona z góry. Wystarczyło poczekać pół minuty aż zejdę z piętra i odblokuję zatrzask furtki, a potem wstawić paczkę na teren.
Ale nie, nie chciało się :evil: tylko srrruuu paczkę przez płot. Paczka 15 kg, niektóre puszki wgniecione, 3 wieczka podejrzane o rozszczelnienie.
Naprawdę żadnego zagrożenia nie było, JPK nie musiał nawet przez okno mojej gęby oglądać. :evil:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34273
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pt mar 27, 2020 21:38 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

A ja nigdy nie dawałam napiwku.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob mar 28, 2020 0:13 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

ani_ pisze:Jeszcze bardziej współczuję po przeczytaniu tego posta kurierom.

Zakładam, że tak samo będziesz im współczuła jak gdziekolwiek w Twojej okolicy walną twoją przedpłaconą paczkę i ktoś ją sobie weźmie a kurier będzie się wypierał swojej winy. Koronawirus czy nie, notorycznie w pręta lecą. Dlatego ja wybieram płatne gotówką bo to jedyny sposób by choć trochę zależało im na dostarczeniu rzeczywistym paczki.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob mar 28, 2020 6:39 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Przy sobocie po robocie :wink: czas na wieści
A więc...
Tadam (werble :lol: )
.....

Precelek ma swój domek.
Zamieszkał w nim jakiś czas temu ale czekałam aż się zadomowi i z rezydentem do gada. O dziwo szybko to nastąpiło.
Po pierwszej nocy pełnej płaczu kolejne dni były tylko lepsze.
Niech tak zostanie!

Ma fajną Dużą Monikę i kociego przyjaciela Pixelka.
Latem będzie wylegiwał się na osiatkowanym balkonie.

Bądź szczęśliwy dzieciaku :1luvu:

mimbla64 dziękuję za wizytę pa :1luvu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob mar 28, 2020 6:43 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Precelku, bądź szczęśliwy
:201461
Ostatnio edytowano Sob mar 28, 2020 9:04 przez MalgWroclaw, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob mar 28, 2020 7:33 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Super, że się tak szybko koty dogadały. Wszystkiego najlepszego dla Precelka, żeby zdrowy był. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14232
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob mar 28, 2020 8:02 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Oj, jak super :) Kociego najlepszego!
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob mar 28, 2020 9:06 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Gratulacje :piwa:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob mar 28, 2020 13:13 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Wszystkiego najlepszego dla Precelka:)
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob mar 28, 2020 16:19 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Wyszłam nakarmić koty i spotkałam pierwszego motylka Cytrynka.
Pięknie wyglądał w promieniach słońca. Kawałek złotego ciastka ze skrzydełkami :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 167 gości