OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro mar 11, 2020 18:44 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Wyszarpać papiloty :smokin: :wink:
Niech Yodusiowi wiedzie się, fajną ma koleżankę!
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Śro mar 11, 2020 20:07 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

MalgWroclaw pisze:"Dorwać" i co zrobić?

Wyjąć aparat i na bezczela zacząć robić zdjęcia z odpowiednim komentarzem, tamta robi to po kryjomu myśląc że Asia nic nie wie, gdyby ją nakryła podejrzewam że byłoby inaczej.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19613
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro mar 11, 2020 22:29 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

meg11 pisze:...
Wyjąć aparat i na bezczela zacząć robić zdjęcia z odpowiednim komentarzem, tamta robi to po kryjomu myśląc że Asia nic nie wie, gdyby ją nakryła podejrzewam że byłoby inaczej.


Potwierdzam i Polecam.

Wyciągnięcie zwykłej komórki i nawet symulowanie robienia zdjęć często działa cuda.
:ok:
Sprawdzone doświadczalnie.
:ok:

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3597
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Czw mar 12, 2020 6:13 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Nie pojmuję, dlaczego ludzie tak się boją zdjęć. Mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze, jak tylko może być.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw mar 12, 2020 8:12 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

egwusia pisze:
meg11 pisze:...
Wyjąć aparat i na bezczela zacząć robić zdjęcia z odpowiednim komentarzem, tamta robi to po kryjomu myśląc że Asia nic nie wie, gdyby ją nakryła podejrzewam że byłoby inaczej.


Potwierdzam i Polecam.

Wyciągnięcie zwykłej komórki i nawet symulowanie robienia zdjęć często działa cuda.
:ok:
Sprawdzone doświadczalnie.
:ok:

Znam ten "sposób". Tak już wczoraj zrobiłam. Zobaczymy . Rankiem firanka nie ruszała się choć okno przy mnie zostało otwarte.

Dziś jojczka i leśniaka nie było.

Taki obrazek 1
Wracam z pracy. Skrótem między blokami. Ptaszek pięknie ćwierkoli. Czy aby to ptaszek? Bo jak się wsłuchać to może jakiś kot płacze?! Wariactwo. Stoję i słucham. No nie, to ptasior! Ale... Zawsze jest jakieś ale. Postanowiłam zrobić koło w i pokiciać. Ruszyłam w kierunku głosów. Myśląc, ze bardzo prawdopodobna jest obecność futrzaków w tym miejscu. Już zgarniałam z tego miejsca koty. Idę więc i ciciam i rozglądam się. Przystaję, nasłuchują i lezę dalej. Nic nie słychać. nawet fruwacz przestał śpiewać zaskoczony pewnie moimi popisami. Idę wzdłuż bloku. Zerkam po okienkach piwnicznych. Po drugiej stronie parkan z garażami. Łypię przez dziury w płocie. Nic! Uff. Tak sobie zerkam i na parapety bo czasem siedzą na nich szczęśliwe wychodzące. Nad jednym oknem się zatrzymałam. Przewleczone sznurki pozaczepiane do framug i o pobliskie drzewa pełne były bielizny. Wielkich gaciorów męskich i damskich. Skarpet co to kształtem nie do końca je przypominają. Rozciągniętych podkoszulków zaczepionych jak wisielce zdezelowanymi spinaczami. Pełno tego dobra jest aż się linki uginają. A w śród nich, owinięta o majtasowe chorągiewki, dulczy flaga Polski. Zmemłana w tym nawale suszącego się prania. Stłamszona ,otoczona bielizną i innymi "dobrami" nie ma nawet jak się rozwinąć by dumnie łopotać na wietrze. Zrobiło mi się przykro, że tak Ją potraktowano. Zdejmij ją człowieku jak wywieszasz pranie i zawieś na powrót jak zdejmiesz.



Taki obrazek 2
Z "okazji flagi" przypomniało mi się jeszcze jedno zdarzenie. Bardzo wczesny ranek. Jadę na operację kręgosłupa. Na Wale Miedzeszyńskim stoimy w olbrzymim korku. Bardzo się denerwuję czy wyrobimy się na czas. Bo on leci a my nawet połowy drogi nie pokonaliśmy. Zaczęłam się gapić przed siebie. Przed nami stała szambiarka. Zasłaniając cały widok. Szarpała się, tak jak my, co i raz do przodu. Umazana jak cholera. Oblepiona błotem. Z węża toczą się jakieś krople. Mimo,że okna pozamykane, mam wrażenie ,że czuję ten "zapach" w naszym aucie. Myślę, że kierowca mógłby ten swój pojazd stoknąć z tych warstw brudu i odchodów bo ohydnie wygląda. Raptem moją uwagę przykuł jakiś szczegół. Zauważyłam przy ujściu węża nalepkę. Chciał nie chciał skupiłam się na niej i odgadłam co to było. Zamarłam ze dziwka. Ten "patriota" w tak "godnym" miejscu przyczepił sobie znak ... Polski Walczącej. W takim "mocno godnym" miejscu!
Potem dopatrzyłam się i innych. Na "białym" tle czerwony napis Kocham Cię Polsko, Polska dla Polaków...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw mar 12, 2020 9:50 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

8O
Inny mój obrazek w korku - wypasiony samochód i napis na całym tyle Nie trąb! ja muszę pomalować jeszcze tylko 2 paznokcie a za kierownicą był młody facet. :smokin:

IrenaIka2

 
Posty: 880
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

Post » Czw mar 12, 2020 14:17 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Asiu Ty masz wręcz obowiązek następnym razem ZDJĘCIE ZROBIĆ. To konieczność :mrgreen: taki patriotyzm to rzadkość :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19613
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw mar 12, 2020 16:55 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Po zobaczeniu slipek Polski walczącej jestem w stanie uwierzyć w każde zbrukanie tych symboli przez jedynie susznych patryjotów...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw mar 12, 2020 21:24 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Alienor pisze:Po zobaczeniu slipek Polski walczącej jestem w stanie uwierzyć w każde zbrukanie tych symboli przez jedynie susznych patryjotów...

Przebiłaś mnie-ja tylko widziałam gacie na du..e biało czerwone z orłem.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19613
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw mar 12, 2020 22:34 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

meg11 pisze:
Alienor pisze:Po zobaczeniu slipek Polski walczącej jestem w stanie uwierzyć w każde zbrukanie tych symboli przez jedynie susznych patryjotów...

Przebiłaś mnie-ja tylko widziałam gacie na du..e biało czerwone z orłem.

Widziałam na stronie, nie mam tak powalonych znajomych. Zostały usunięte bo całkiem sporo osób uznało za stosowne spaść na producenta/sklep internetowy jak tona cegieł.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt mar 13, 2020 5:29 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Spokojnego dnia!
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt mar 13, 2020 9:37 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Alienor pisze:
meg11 pisze:
Alienor pisze:Po zobaczeniu slipek Polski walczącej jestem w stanie uwierzyć w każde zbrukanie tych symboli przez jedynie susznych patryjotów...

Przebiłaś mnie-ja tylko widziałam gacie na du..e biało czerwone z orłem.

Widziałam na stronie, nie mam tak powalonych znajomych. Zostały usunięte bo całkiem sporo osób uznało za stosowne spaść na producenta/sklep internetowy jak tona cegieł.


Jak jechałam szukać Bezy do SKM weszła grupa młodych ludzi. Podchmielonych już nie deczko. Szczególnie jeden był wszechobecny i wszech głośny.Ogolony na łysola, wydziergany "patriotycznie". Darł ryja *sorki ale inaczej nie da rady napisać), szukał zaczepki wzrokowej. Wyraźnie chciał komu przypitolić. Jego dziewczyna uspokajała go , ciągnęła do przodu i cięgiem mu portki dresowe podciągała. A miał wyświechtane, nie wiedzieć jakiego koloru , wypchane na kolanach i tyłku , w gumkę w pasie i kostkach. Kieszenie obładowane czymś tam były wypchane i chyba ciągnęły całość w dół. Portasy opadały mu zatrzymując się na skromnych jajcorach. Na tyle nisko zsuwały się ,że nad paskiem intymny, tylny rowek był widoczny w sporej części. Kusa koszulka zaparta o wystający kałdun nie zakrywała tego widoka. Wręcz powiększała na pępka przekutego jakąś obrączką. Wszędzie wystawały kołtuny rudawe dość obfite w przeciwieństwie do łba golasowego. Towarzystwo ruszyło ku czołu pociągu. Facio, podciągany fizycznie i dresowo, przez białogłowę, także postanowił zmienić lokalizację. Odwrócił się i łapiąc pion ruszył za swoimi. Zawiesił mi się wzrok na tym tylcu. Ale nie, nie patrzyłam na obrzydliwe połówki wystające. Tylko na to co pisało na tym wyświechtanym męskim stroju. Na obu pośladach, na tym byle czym widniał napis Polska Walcząca. Podeszła dziwoja, podciągła mu to i owo zakrywając tak hojnie okazywane "dary". Napis stał się centralnie widoczny. Wypchany i zniekształcony przez tłuszczowy tyłek.

MalgWroclaw pisze:Spokojnego dnia!


Głowa mnie okrutnie boli. Zimno rano było. woda ścięta.

Poszłam dziś rano do lasu bo Janusz wczoraj nie zostawił suchego, które Bunia bardzo lubi. Wzięłam na wszelki wypadek więcej żarcia myśląc o tym, że promocyjnie zostawię. Dobrze, że się zjawiłam. Zabezpieczenia rozwalone, miski rozrzucone , woda wylana, gówno w środku. Nie to nie jeże. One robią kipisz ale mich nie wynoszą. Poza tym otwór jest na tyle duży ,że może spokojnie malec przejść. Psy chyba bo tylko one ciężką płytę przygniecioną cegłami mogły odrzucić. Były już podkopy wcześniej zrobione, miski wytargane ale podejrzewam ,że to chyba lisy. Lub sroki. One nie boję się wchodzić w takie miejsca. Martwię się ,że nie wiele korzystają koty z jedzenia. Wykładać będę bo nie mam pewności kto stołuje się. A nie pozwolę głodować futrom. Zastanawiam się czy nie chodzić tam dwa razy. Rano i po południu.

Śniło mi się, że nowe bure przyszło z ...małymi kociakami. To chore :placz:

Mila bardzo źle się czuje. Bardzo. Jutro wet.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt mar 13, 2020 11:07 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Miluniu, kciuki.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt mar 13, 2020 11:30 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

:ok: :ok: :ok: za Milę :ok: :ok: :ok:
A te michy i kupa to nie panowie alko? Bo u mnie w bloku się taki zalągł na kilka dni nasycając powietrze różnymi aromaty...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt mar 13, 2020 12:16 Re: OTW20- Angelek(*)... a życie musi toczy się dalej!

Alienor pisze:
meg11 pisze:
Alienor pisze:Po zobaczeniu slipek Polski walczącej jestem w stanie uwierzyć w każde zbrukanie tych symboli przez jedynie susznych patryjotów...

Przebiłaś mnie-ja tylko widziałam gacie na du..e biało czerwone z orłem.

Widziałam na stronie, nie mam tak powalonych znajomych. Zostały usunięte bo całkiem sporo osób uznało za stosowne spaść na producenta/sklep internetowy jak tona cegieł.

Widziałam w W-wie przede mną, kark szedł ze swoją lubą-luba miała owo cudo na swojej rzyci,widok niepowtarzalny :mrgreen: pamiętam co sobie wtedy pomyślałam.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19613
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 168 gości