LOTEK, kotek którego życie nie rozpieszcza.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto lip 09, 2019 21:52 LOTEK, kotek którego życie nie rozpieszcza.

Bardzo pilnie potrzebny dom, choćby tymczasowy dla kotka z białaczką.
Kotek pojawił się kilka dni temu ma osiedlu w Szydłowcu, wychudzony, kulejący. Odłowiłam go i zaniosłam do lecznicy, vet stwierdził że to stare złamanie i nic się nie da zrobić. Kotek, którego roboczo nazwałam LOTEK (przez częste mylenie się w pisowni, może to mu przyniesie szczęście) został wykastrowany, a ja szukałam mu jakiegoś miejsca. Obdzwoniłam wiele fundacji, wszystkie odmówiły z powodu przepełnienia, jednak udało mi się znaleźć osoby, które bardzo przejęły się losem tego biedaka, i ten łańcuszek dobrych dusz sprawił, że dziś kotek dotarł do Warszawy. Niestety, okazało się że Lotek ma białaczkę, miał już dziś leżeć na własnym posłanku, a tymczasem jest w kolejnej lecznicy. To od czwartku 4 miejsce pobytu. On ma szanse na długie życie, w odpowiednich warunkach może przeżyć wiele lat.
Teraz troszkę o Lotku. To młody burasek, bardzo miziasty i proludzki. Bardzo lgnie do człowieka, łatwy w "obsłudze" bo wszystko traktuje jak pieszczotę.
Poszukujemy domu bez kotów, lub z białaczkowcem. Sprawa jest bardzo pilna, Nawet nie chcę myśleć co będzie jeśli nie znajdzie się dom. Tak jak pisałam Lotek przebywa w Warszawie.
Oto Lotek.
Obrazek

sasza111

 
Posty: 1
Od: Wto lip 09, 2019 21:40

Post » Śro lip 10, 2019 22:30 Re: LOTEK, kotek którego życie nie rozpieszcza.

Tu wszyscy zakoceni, ma on ogłoszenia? Poza tym do szczepionego towarzysza może iść.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@, Google [Bot], IrenaIka2 i 81 gości