Przygarnij Kropkę - już nie musi wypatrywać domku

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 01, 2019 11:04 Przygarnij Kropkę - już nie musi wypatrywać domku

Kropka-niezwykła kotka, spragniona bliskości swojego człowieka wypatruje własnego domku...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Śro sie 28, 2019 20:43 przez SabaS, łącznie edytowano 2 razy

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon lip 01, 2019 14:39 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

SabaS pisze:Kropka-niezwykła kotka, spragniona bliskości swojego człowieka wypatruje własnego domku...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


śliczna :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 01, 2019 16:35 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Piękne zdjęcia :1luvu: A czy ja dobrze widzę, że dzwonki wiatrowe ( jakoś mi znajome :mrgreen: ) wiszą na balkonie?

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lip 01, 2019 17:10 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Wypatrzyłaś je ewar :)
Mam już kolejną serię zdjęć z postępów Kropki w adaptowaniu się w domku i w nawiązywaniu bliższych relacji z rezydentami.
Kropka szybko się uczy, jest niesamowicie inteligentną koteczką :201461

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon lip 01, 2019 19:21 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

mir.ka pisze:śliczna :1luvu:

mir.ka chcesz? Z dowozem do domku :mrgreen:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon lip 01, 2019 19:44 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

SabaS pisze:
mir.ka pisze:śliczna :1luvu:

mir.ka chcesz? Z dowozem do domku :mrgreen:


a nie chcesz małej parki? kolor do wyboru :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 02, 2019 6:27 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Pierwsze dni - weekendowe zwiedzanie mieszkania
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto lip 02, 2019 6:35 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

jesteś pewna, że chcesz mi dołożyć jeszcze dwa? ona jedna za trzy koty wystarczy :) momentami za nią nie nadążam, a kryjówki takie wynajduje, o których nie miałam pojęcia przez trzy lata :) nie wspomnę o zabawach, jakie sobie urządza.
Było już otwieranie szafek i szuflad, wspinanie się po siatce, a wczoraj skok na drzwi balkonowe :strach:
Obrazek Obrazek
a ja myślałam, że mam już kota z adhd :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto lip 02, 2019 6:40 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Kropeczka od początku chwyciła mnie za serce - jest taka urocza na zdjeciach- drobniutka, delikatniutka i zdaje się- cicha woda brzegi.... ;)
Ja sobie absolutnie nie mogę pozwolić na dokocenie, wręcz przeciwnie, muszę się odkocić, ale podrzucałam ją kilku osobom, jak na razie niestety, bezskutecznie :)

A jak z rezydentami się dogaduje? Miały już szansę sprawdzić wzajemne flow :)?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lip 02, 2019 6:56 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Wiem, pewnie dziewczyny mnie opierniczą , że za wcześnie, ale...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Kropka nie czuje już zagrożenia, gdy chodzi po mieszkaniu. Boi się jedynie niespodziewanych dźwięków. Z szajbusem, myślę że za kilka dni będą próby wspólnych zabaw. Do tej pory była przez niego stalkowana, teraz sama zaczyna za nim chodzić i zaglądać mu pod ogon :mrgreen: z Tereska trudniejsza sprawa, ale to wynika z gorszego samopoczucia koteczki. Więc na razie panny się mijają bez potrzeby bliższego zapoznania.
Jeden minus całej sytuacji na chwilę obecną jest taki, że Kropce bardzo się spodobało zwiedzanie mieszkania i codziennie o godzinie 3 mam pobudkę głośnym "wypuuuuść mnieeee" :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto lip 02, 2019 8:04 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Kropka ma pędzelki na uszkach, może ktoś się zakocha w koteczce z rysiowymi uszkami? :1luvu:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto lip 02, 2019 9:57 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

maczkowa pisze:Kropeczka od początku chwyciła mnie za serce - jest taka urocza na zdjeciach- drobniutka, delikatniutka i zdaje się- cicha woda brzegi.... ;)
Ja sobie absolutnie nie mogę pozwolić na dokocenie, wręcz przeciwnie, muszę się odkocić, ale podrzucałam ją kilku osobom, jak na razie niestety, bezskutecznie :)

A jak z rezydentami się dogaduje? Miały już szansę sprawdzić wzajemne flow :)?

maczkowa zaczęłam czytać Twoją wypowiedź i serce mocniej mi zabiło, ale szybko sprowadziłaś mnie na ziemię :lol:
Kropka jest absolutnie wyjątkowa. Fajnie by było, gdyby mogła u mnie zostać, ale...no właśnie...wydaje mi się, że to kot który wymaga uwagi 24/7. Znudzony szybko wynajduje sobie zabawy, które niekoniecznie muszą odpowiadać pozostałym mieszkańcom domu :) Liczę na to, że jak zakumpluje się z Kocurkiem, który uwielbia inne koty, to będą razem dokazywać i Kropka nie będzie miała czasu na uruchomienie niszczycielskich mocy :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto lip 02, 2019 10:11 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Ładne zdjęcia :)
Może zrobić Kropce drugie ogłoszenie np. na Katowice?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto lip 02, 2019 10:28 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Arcana pisze:Ładne zdjęcia :)
Może zrobić Kropce drugie ogłoszenie np. na Katowice?

Arcana jeśli możesz to bardzo proszę, wyślę Ci później pw.
Serce mi mówi, żeby Kropcię zostawić, ale zaraz odzywa się rozum, że to nie jest dobry pomysł :evil: Na razie jestem na uczuciowej górskiej kolejce. To są pierwsze dni, a ona już skradła moje serce. Jest w kontakcie z człowiekiem absolutnie przekochana, uwielbia się tulić i miziać. Z ufnością wystawia brzuszek do głaskania, uprawia taniec radości wokół nóg. Ale potrzebuje też mnóstwa bodźców na zaspokojenie swojej ciekawskiej natury, wejdzie dosłownie wszędzie. Najlepiej, gdy cały czas coś się wokół niej dzieje. Łepetynka jej chodzi cały czas, śledzi każdy ruch i wychwytuje każdy dźwięk. Ciężko Kropce usiedzieć w jednym miejscu. Może to wynika z tego, że jeszcze poznaje otoczenie i z czasem trochę się uspokoi. Zobaczymy w kolejnych dniach :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro lip 03, 2019 6:44 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Kolejny dzień za nami. Rozkręcamy się :) Może Ktoś coś? :201446
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 118 gości