2 miesięczne pręguski poszukują domu! Łódź

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt cze 14, 2019 10:54 2 miesięczne pręguski poszukują domu! Łódź

Witajcie!

Jetsem tutaj nowa, więc na wstępie wszystkich serdecznie witam!
Mam ogromną prośbę i ogłoszenie.

Ostatnio spotkałam kotkę z kociakami w walącej się kamienicy. Małe, głodne, z kocim katarem. Od razu przygarnęłam, kotka już jest wysterylizowana i wypuszczona na swoje terytorium, ale maluchy PILNIE poszukują domu. Nauczyłam je korzystać z kuwetki. Są ułaskawione, przyzwyczajone do czesania miękką szczoteczką. Uwielbiają się bawić i przytulać.
Mam już 3 swoje koty, więc te maluszki muszę zamykać w pokoju córki. Wymagają miziania, kochania i uwagi człowieka. Dodatkowo trudno mi to udźwignąć finansowo. Odrobaczyłam je, pojutrze skończą brać antybiotyk. Choroba się praktycznie wycofała. Mogę je oddać jak będą zupełnie zdrowe, czyli pewnie za kilka dni lub już teraz, ale będą wymagały kontynuacji leczenia. Nie mają jakichś masakrycznych gili ;) czasami jeszcze kichną raz na jakiś czas. Wyglądają już na zdrowe. Są żywe, pełne energii. Szukam im odpowiedzialnego domu, z ludźmi którzy znają potrzeby kotów, kocią naturę i którzy przede wszystkim kochają koty.

Kotki to dwa pręguski, samczyki. Mają odcień szary z ciemnym. Mamusia ma piękne szmaragdowe oczka, więc moze któryś odziedziczył. Mają 2 miesiące. Nie grymaszą przy jedzeniu. Mają jeszcze siostrę, ale ona jeszcze boi się zaufać człowiekowi. Więc narazie ogłaszam tylko chłopaków.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kontakt w sprawie kociaczków: 665-898-033, najlepiej Łódź i okolice

Pozdrawiam!
Justyna

JustynaAlicja

 
Posty: 1
Od: Pt cze 14, 2019 10:33

Post » Pt cze 14, 2019 13:12 Re: 2 miesięczne pręguski poszukują domu! Łódź

Cudne są :1luvu: Uwielbiam od zawsze buraski, to najpiękniejsze koty na świecie. Tutaj nie znajdziesz domku, większość z nas zakocona po uszy. Ogłaszaj je na portalach ogłoszeniowych. Kotki są śliczne, zadbane, mają piękne zdjęcia, możesz spokojnie stawiać wymagania.
viewtopic.php?f=1&t=120970&hilit=gdzie+oglasza%C4%87+za+co+p%C5%82aci%C4%87
Może ten wątek będzie pomocny.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości