KTO MNIE POKOCHA?

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob maja 04, 2019 18:47 KTO MNIE POKOCHA?

Pojawił się na podwórku jakieś dwa tygodnie temu. Dostał miseczek z jedzonkiem i.... został. Całymi godzinami leży sobie w kąciku przy drzwiach i czeka. Znika tylko na kilka godzin miedzy 10 a 16 kiedy dogrzewa słonce. Idę spać, kicia leży w kąciku, wstaje rano, kiciuś jest na swoim miejscu, praktycznie 24 na dobę, czasem 50 cm dalej na ławce i to jest cały jego świat, :cry: Az mi go zal czasem gdy tak patrze jak tkwi przyklejony za oknem. Często wychodzimy z mężem do niego, wtedy wstaje, przeciąga się i spaceruje z nami przy nodze :lol: po podwórku, przewracając się co kawałek i gulgocząc z radości. To zwykły kotek, około 2 letni, bardzo przyjazny, spragniony pieszczot :201461 nie okazuje agresji, żadnego prychania jeżenia sierści czy wystawiania pazurów, już drugiego dnia pozwolił wziąć się na ręce, uwielbia kłaść się na stopach, potrzebuje po prostu kogoś kto go pokocha.

Niestety nie mam możliwości wzięcia go do domu, gdyż na stanie mam 8 siersciakow, podzielonych na 2 nie koegzystujące ze sobą stada
w tym jedna kicia z ONN druga autoimmunologiczna i po prostu nie jestem w stanie wygospodarować kolejnego lokum. Na chwile obecna Kiciuś jest i będzie karmiony, martwi mnie jednak gdzie go ukryć gdy nadejdzie zima. A drugim WIEEELKIM I STRASZNYM problemem jest to, ze u nas na wsi ludzie od wiosny do późnej jesieni wysypują trutki na szczury. Juz dwa dokarmiane przeze mnie kociaki odeszły na moich oczach niestety otrute :(
A zapewniam, ze widok ich odejścia był po prostu straszny.

:201461 CZY ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ,KTO POTRZEBUJE MIEĆ KOLO SIEBIE MIĘKKA MRUCZĄCA ISTOTĘ, KTÓRA ZA ODROBINĘ CZUŁOŚCI BĘDZIE OCIERAĆ SIĘ O NOGI, PATRZEĆ W OCZY I BEZWZGLĘDNIE KOCHAĆ, TAK JAK TYLKO ZWIERZĘTA POTRAFIĄ???? :201461

Obrazek

Az mi go zal, kiedy tak siedzi i zagląda do środka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ten kawalek dywanika, to jego swiat :(

Obrazek

Nina13

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Od: Nie maja 13, 2018 21:19

Post » Sob maja 04, 2019 20:20 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Udostępniam dalej, może ktoś przeczyta i odpowie. Nie myślałaś o budce dla niego miał by gdzie się ukryć przed deszczem i chłodem. Napisz gdzie mieszkasz.
Trzymam kciuki za domek dla koteczka. :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 04, 2019 23:52 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Kocur czy kotka? Wykastrowany/Wykastrowana? Były testy na FIV/FeLV? Inne badania? Ma jakieś widoczne dolegliwości? Znany jest stosunek do innych kotów? Zgadzasz się na adopcję do domu wychodzącego?
To na razie pytania sondujące na wypadek, gdybym wiedziała o kimś chętnym.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10664
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Nie maja 05, 2019 16:53 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Gosiagosia pisze:Udostępniam dalej, może ktoś przeczyta i odpowie. Nie myślałaś o budce dla niego miał by gdzie się ukryć przed deszczem i chłodem. Napisz gdzie mieszkasz.
Trzymam kciuki za domek dla koteczka. :ok: :ok:


Dzięki Gosiagosia za "podaj dalej" :piwa: bardzo bym chciała, by ktoś go przygarnął, mały jest naprawdę spragniony towarzystwa człowieka, te jego gulgotanie kiedy przychodzę do niego .... :1luvu: Co do budek to są, jedna na dworze a druga a właściwie kartonowe pudelku z dziurkami i kocykiem w garażu ale kiciu nie przejawia zainteresowania. Upodobał sobie to jedno jedyne miejsce, nawet wczoraj wieczorem, kiedy padalo, uparcie siedzial :(
Mieszkam w woj wielkopolskim okolice Turku.

Obrazek

Jak by to bylo, gdyby mnie tu nie bylo..... to miejsce, ten wyplowialy kawalek dywanu to jego krolestwo

Obrazek

Nina13

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Od: Nie maja 13, 2018 21:19

Post » Nie maja 05, 2019 16:59 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Nina13 pisze:
Gosiagosia pisze:Udostępniam dalej, może ktoś przeczyta i odpowie. Nie myślałaś o budce dla niego miał by gdzie się ukryć przed deszczem i chłodem. Napisz gdzie mieszkasz.
Trzymam kciuki za domek dla koteczka. :ok: :ok:


Dzięki Gosiagosia za "podaj dalej" :piwa: bardzo bym chciała, by ktoś go przygarnął, mały jest naprawdę spragniony towarzystwa człowieka, te jego gulgotanie kiedy przychodzę do niego .... :1luvu: Co do budek to są, jedna na dworze a druga a właściwie kartonowe pudelku z dziurkami i kocykiem w garażu ale kiciu nie przejawia zainteresowania. Upodobał sobie to jedno jedyne miejsce, nawet wczoraj wieczorem, kiedy padalo, uparcie siedzial :(
Mieszkam w woj wielkopolskim okolice Turku.

Obrazek

Jak by to bylo, gdyby mnie tu nie bylo..... to miejsce, ten wyplowialy kawalek dywanu to jego krolestwo

Obrazek

Jest taki kochany, podobny do mojego Hugonka.Ja też jestem zakocona i moi mężczyźni tzn mąż i synowie wyeksmitowali by mnie z domu :oops:
Myślę że taki miziak szybko znajdzie swój domek. :ok: :ok: :ok:
To mój Hugonek
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 05, 2019 17:01 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Stomachari pisze:Kocur czy kotka? Wykastrowany/Wykastrowana? Były testy na FIV/FeLV? Inne badania? Ma jakieś widoczne dolegliwości? Znany jest stosunek do innych kotów? Zgadzasz się na adopcję do domu wychodzącego?
To na razie pytania sondujące na wypadek, gdybym wiedziała o kimś chętnym.


Witaj Stomachari. to jest kocurek ok 2 lata. Nie jest kastrowany. Nie mial zadnych badan. Odrobaczony preparatem nasierstym.Zadnych dolegliwosci nie zauwazylam, pije, apetyt w normie, na poczatku jad lapczywie. "Obmacany" przeze mnie tez nie stawial oporu, nie bylo znakow, ze cos go zabolalo. Zaczyna biegac za galazka ciagnieta po ziemi, wczesniej tego nie robil. Co do innych kotow, to jedna z moich sterylizowanych kotek jest wychodzaca, nastepuje wtedy tzw "noski noski" czyli tracanie nosami jaies mrrr mrrrr i to wszystko, dodatkowo "utrzymuje stosunki" :D przez okno zabezpieczone siatka z reszta moich kocic.... nie zauwazylam agresji.On siedzi na swojej stronie, kocice od srodka.

Nina13

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Od: Nie maja 13, 2018 21:19

Post » Nie maja 05, 2019 17:13 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Gosiagosia Twoj Hugonek podobny jest do mojej "I" i widze ze masz tez Pusie. Ja tez mam Pusie Mamusie - przyszla 2 lata temu z 3 malych :D

Obrazek

To "i"

Obrazek

To "i" i Pusia

Obrazek

A to Ojejku, przybrana siostra "i" i adoptowana corka Pusi

Nina13

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Od: Nie maja 13, 2018 21:19

Post » Nie maja 05, 2019 17:17 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Nina13 pisze:Gosiagosia Twoj Hugonek podobny jest do mojej "I" i widze ze masz tez Pusie. Ja tez mam Pusie Mamusie - przyszla 2 lata temu z 3 malych :D

Obrazek

To "i"

Obrazek

To "i" i Pusia

Obrazek

A to Ojejku, przybrana siostra "i" i adoptowana corka Pusi

Śliczne masz kotki :1luvu:
Miło Cię przywitać na Miau.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 05, 2019 17:29 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Na Miau zaglądam czasem bo milo tu i forum jest bardzo pomocne w roznych kocich kwestiach i problemach. A w wolnej chwili poszpieguje u Twoich kociaków, bo widzę ze kudłata rodzinka tez liczna i urodziwa :201458 :201479
Gdyby ktoś Ci dal znać, ze przygarnąłby kocurka daj znac 660 390 887 jakby mnie tu nie było widać

Nina13

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Od: Nie maja 13, 2018 21:19

Post » Nie maja 05, 2019 17:35 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Nina13 pisze:Na Miau zaglądam czasem bo milo tu i forum jest bardzo pomocne w roznych kocich kwestiach i problemach. A w wolnej chwili poszpieguje u Twoich kociaków, bo widzę ze kudłata rodzinka tez liczna i urodziwa :201458 :201479
Gdyby ktoś Ci dal znać, ze przygarnąłby kocurka daj znac 660 390 887 jakby mnie tu nie było widać

Nie ma problemu, będę czujna.Próbowałaś dawać ogłoszenia np na FB czy OLX.
Pisz i pokazuj jego zdjęcia myślę że ktoś go pokocha.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 05, 2019 17:57 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Podrzucę przystojniaka :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto maja 07, 2019 16:19 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Erin pisze:Podrzucę przystojniaka :ok:


Erin serdeczne dzieki :1luvu: ja rowniez podrzucam gdzie tylko moge. Ten kocurek po prostu odbiega od standardu dokarmianych przeze mnie kotow. Z reguly siersciuchy przyszly gdy burczalo im w brzuszkach, opedzlowaly miske, oblizaly sobie pyszczek i czasem cos jeszcze :ryk: i poszly sobie. On nie....caly czas tkwi na tym kawalku chodnika.Nawet fajnych zdjatek nie mozna mu zrobic, bo wciaz jest "usadowiony" na te wyplowialej wykladzinie :strach: Zapewniam, ze umie chodzic a nawet biegac zaczal bawic sie wedka, myszka i pileczka. Ozywia sie kiedy wychodzimy do niego na dwor a potem wraca na swoja planete "Wykladzina" i kiedy go widze zwinietego w klebuszek, to az mi lzy naplywaja do oczu bo po prostu to nie jest kot, ktory sie zachowuje jak kot :201461

Obrazek

Pan na wlosciach

Obrazek

Sen sprawiedliwego :lol:

Obrazek

Planeta Wykladzina strona lewa

Obrazek

Planeta Wykladzina strona prawa

Nina13

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Od: Nie maja 13, 2018 21:19

Post » Wto maja 07, 2019 17:01 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Serce pęka :( Mój Hannnibal tak bardzo chciał mieć dom, robił wszystko, abym go przygarnęła. Dopiął swego, był tymczasem, znalazł cudowny domek. Nie znalazłabyś kącika w domu dla niego? Ogłaszasz go?
Kocham buraski, to moje ulubione umaszczenie. Zawsze tak było.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto maja 07, 2019 17:27 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Mimo, że go karmicie strasznie mi go szkoda. Moze jakis kacik na tymczas? Bo zwatpi w ludzi?

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto maja 07, 2019 18:12 Re: KTO MNIE POKOCHA?

Jak nie kat, to moze budka, jakas miejscowka do schronienia sie i intensywne szukanie domu?
Piekny jest misio.

FuterNiemyty

 
Posty: 3602
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości