Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro paź 02, 2019 16:09 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Nul pisze:Rany, to zdjęcie szóste od końca to ojej
:lol:
Młody człowiek szeleścił papierkiem, a wszystkie koty patrzyły do góry. Przy szybszym aparacie byłyby lepsze zdjęcia. Byłam tam może 15 minut, ale i tak uważam, że zdjęcia nie są najgorsze.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro paź 02, 2019 17:02 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Nul pisze:Będę pytać, ale u nas ostatnio w okolicy ciężko znaleźć domek dla kotka..

Dziękuję :1luvu: Do Krakowa nie mam jednak już transportu :( Mnóstwo osób na forum pisze, że bardzo, ale to bardzo trudno o domek. O taki sensowny to już w ogóle :(

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro paź 02, 2019 19:29 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Cudne wszystkie. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25477
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 03, 2019 7:58 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25477
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw paź 03, 2019 9:58 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Mam jechać pod hutę i do Kulek, a tu pada :placz: Może przestanie? Kupiłam świeżutką wołowinę, zaniosę trochę kociej rodzince, na pewno się ucieszą. Na zdjęciach widać ( mam nadzieję), że Mela ma już błyszczące futerko. To dobry znak.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw paź 03, 2019 10:13 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

ewar pisze:Mam jechać pod hutę i do Kulek, a tu pada :placz: Może przestanie? Kupiłam świeżutką wołowinę, zaniosę trochę kociej rodzince, na pewno się ucieszą. Na zdjęciach widać ( mam nadzieję), że Mela ma już błyszczące futerko. To dobry znak.



u nas słoneczko, podmucham mocno niech idzie w wasza stronę
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72514
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 03, 2019 12:10 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Fajnie by było :D
Trochę tylko siąpiło, ale i tak zimno, mokro. Buty mi przemokły, bo łażę po trawie, ale trudno. Jadzia bardzo się ucieszyła na mój widok, ze smakiem zjadła trochę indyka, serc kurzych i słoninę, mokrej już tylko skubnęła odrobinę. Szybko potem uciekła do siebie. Dwie małe Kuleczki przyszły zwabione dźwiękiem dzwonka. Miały jedzenie, jakąś mokrą, resztki wędlin i suchą. Mleko też było. Dałam im surowe mięso, słoninę i serca drobiowe, jedna z Kulek od razu się zabrała za jedzenie. Ktoś postawił kotom budkę. Porządną, ale zbyt dużą. Muszę pomyśleć, czy nie włożyć im tam ścinków polarowych, czy postawić im moją budkę. One na pewno mają gdzie się schronić, ale na wszelki wypadek dobrze, żeby miały budkę.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt paź 04, 2019 8:32 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25477
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 04, 2019 18:06 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

ewar pisze: Do Krakowa nie mam jednak już transportu :( Mnóstwo osób na forum pisze, że bardzo, ale to bardzo trudno o domek. O taki sensowny to już w ogóle :(

Aaa... Ale wiesz, mam taką koleżankę pochodzącą z tego miasta, co ty i Twoje koteczki i gdyby co, ona by chyba mogła, gdyby akurat jechała z powrotem po jakiejś wizycie. Ona jest bardzo kocio-psia (w sensie, że ma kilka zwierzaczków), wolontariuszowo-schroniskowa (zresztą zna tę dziewczynę, która w Twoim imieniu u mnie robiła PA), no i wie, jak się wozi kotki. Więc gdyby się faktycznie udało tu coś znaleźć, to może byłaby w stanie wtedy w tym transporcie pomóc. Ale nie mogę obiecac, że się cokolwiek znajdzie... usiłowałam ostatnio kilkorgu ludziom, którzy mówili, ze mają jednego kota, przemycić temat "dlaczego tylko jednego", ale to nieły az takie bliskie znajomości, żebym mogła ich mocno namawiać, raczej tylko takie zahaczenie tematu...
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11137
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt paź 04, 2019 18:34 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

O, gdyby był transport to Arcana mogłaby robić ogłoszenia też na Kraków. Zawsze to większe szanse.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt paź 04, 2019 18:41 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Benia kocha każdego kota, nie tylko Mimka. Tu z Pikselem
Obrazek
Nie zdążyłam ze zdjęciem, ale widziałam jak przytulała Stellę. To niezwykłe, bo Stella raczej do innych kotów nie lgnie.
Próbuję , ale coś nie bardzo mi wychodzi robienie porządków :oops: Jedyna słuszna metoda to metoda odejmowania, a ja w tym jestem kiepska. Zawsze wydaje mi się, że coś się może jeszcze przydać, a mieszkanie nie jest z gumy. W sprzątaniu koty oczywiście pomagają :wink: Pusta szafka? Super, można sobie poużywać. Nie tylko Piksel tak uważał
Obrazek

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 05, 2019 10:08 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

ewar pisze:O, gdyby był transport to Arcana mogłaby robić ogłoszenia też na Kraków. Zawsze to większe szanse.


A to ja spytam koleżankę, czy gdyby co, to tego. Pamiętam, że kiedy jej opowiadałam, że ma do mnie pzyjechać Bajka, to Monika właśnie oferowała pomoc, gdyby była potrzebna. To może to jeszcze jest aktualne. Oby :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11137
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob paź 05, 2019 10:30 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Fajnie, dzięki :1luvu:

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 05, 2019 12:09 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Trzymam kciuki żeby domki się znalazły :ok: To są takie zwykłe buraski, ale może ktoś się zakocha skoro charaktery mają fajne.
Ebi też jest buraskiem jak schowa skarpetki :mrgreen:
Obrazek

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob paź 05, 2019 12:54 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Jest mnóstwo wielbicieli burasków, ja się do nich zaliczam. Czarne koty też są względnie "chodliwe". Najgorzej mają krówki i biało-szare, ale to tak statystycznie, w sumie reguł nie ma. A Ebi jest śliczna, mnie się wyjątkowo podobają buraski z białymi znaczeniami, od dawna o tym piszę.
Kotki jedzą MAC`s kitten i nic złego się nie dzieje.UFFF!!! Dzisiaj zawiozłam im świeżutką wołowinę, będą zadowolone. Chyba dwa kociaki zmieniły płeć :wink: Jest jeden kocurek i trzy kotki. Już słabo mi się robi, bo w perspektywie sterylki :( Nie wiem, czy zauważyliście, że wszystko bardzo podrożało :( Robię zakupy w sumie takie jak zawsze, a wydaję o wiele więcej. Nawet w Zoplusie i Bitibie muszę płacić więcej.
Byłam pod hutą, nawet pogoda była niezła, ale żaden kot się nie pojawił. Teraz strasznie leje, może Jadzia to wyczuła? Małych Kulek też nie było, był tylko czarny kot, ten, który się mnie tak bardzo nie boi. Jedzenie było, ale takie sobie, bo parówki i kolorowa sucha karma. Zawsze jednak coś. Dałam swoje, ale kot nie był bardzo głodny. Oczywiście sroki się zjawiły :evil: Budka stoi. Ma bardzo grubą podłogę i ściany, ale mogłaby być mniejsza, żeby koty ogrzały ją swoimi ciałkami. We wtorek zawiozę jednak trochę polarowych ścinków.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 51 gości