Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lip 13, 2019 15:04 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

Dobrze, że cokolwiek posadzili.
Pamiętacie rudasa, który wypadł z balkonu z czwartego piętra? Podobno byli w lecznicy i cyt."weterynarka" powiedziała, że nic mu nie jest, że koty tak wyskakują i nic sobie nie robią :wink: Oczywiście badań nie było.Niepotrzebnie siałam panikę. Widziałam, że ma złamany kieł i opuchnięty pyszczek ( p.Iza też), ale skoro weterynarka nic nie widziała ...
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 14, 2019 6:34 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

Ciągle pada.. jak w piosence. Nie, nie narzekam, deszcz jest potrzebny i to bardzo. Tylko koty rozczarowane, bo balkon zamknięty, noc spędziły w mieszkaniu, dopiero teraz je wypuściłam. Leki podane, śniadanie zjedzone, koty odpoczywają, mam czas na kawę. Lubię takie chwile, jest cicho, spokojnie, potem już zaczyna się bieganina.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 14, 2019 7:53 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

U nas nie pada ale jest zimno. W nocy 10 st. i koty mimo otwartej woliery ze mną w łóżki. W zeszłym roku miałam samotne noce bo siedziały na dworze.

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lip 14, 2019 8:32 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

Podobno idą upały. U nas pada, ale ziemia jest tak wysuszona, że niewiele to daje, jest ciepło mimo wszystko. Koleżanka, która ma działkę nawet się zastanawiała, czy nie wykonać jakiegoś indiańskiego tańca z prośbą o deszcz, bo u niej zero opadów :mrgreen:
Koty na razie wygrzewają się w słońcu, ale niedługo idę do kościoła, potem huta, będą musiały być zamknięte. Najbardziej Pusi to nie pasuje. Nie mam pojęcia dlaczego ona tak lubi być na świeżym powietrzu, nawet jak jest bardzo zimno. Gucia okupuje jeden z leżaczków, Benia leży na bambusowej wycieraczce, każdy kot zajął swoje ulubione miejsce. Chyba im dobrze :D Kochane są te moje kotki, żyją w zgodzie, chociaż na małej w sumie powierzchni.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 14, 2019 8:44 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

U nas pochmurno, wczoraj parę razy deszczyk pokropil i nadal sucho. Mogłoby tak mocno w nocy popadać.
Miłego dnia.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 14, 2019 9:20 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

ewar pisze:Tylko koty rozczarowane, bo balkon zamknięty.


ewar, czemu zamykasz balkon w czasie deszczu? w sensie z powodów "kocich", czy jakichś innych- oczywiście ciekawią mnie tylko te ewentualnie "kocie". Pytam, bo z przyczyn "kocich" nigdy mi to do głowy nie przyszło, a może błądzę :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie lip 14, 2019 13:44 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

Jak pada tak sobie, to nie zamykam. Jak jest ulewa to oczywiście. Nie chcę, aby drapak, posłanka...itd zamokły, a i koty taplając się w wodzie zostawiają wszędzie mokre ślady.
Dzisiaj pod hutą żadnego kota nie było :( Kiciałam, gwizdałam, dzwoniłam dzwonkiem i nic. Długo tam byłam. Czaki tym razem był nastawiony na mizianki, chyba też był głodny. Dałam tylko dwie saszetki kociego jedzenia, to mało, ale może ktoś z opiekunów do niego przyjdzie. Wstąpiłam do siostry, a po drodze od niej zaprzyjaźniłam się z cudnym kocurkiem
Obrazek Obrazek
Pan, którego poznałam w parku, który ma dwie urocze czarne pekinki zaczepił mnie mówiąc, że wraca od kotki z kociętami. Kotka okociła się na terenie KUL-u. Czytałam o tym na stronie kociej fundacji, myślałam, że są zabezpieczone. We wtorek tam podjadę, zobaczę co i jak. Czytam o kociakach, a jakoś rzadko o sterylizowaniu kocic, tych dzikich to w ogóle. Tak się zastanawiam, czy to nie dlatego, że mały kociak z chorymi oczkami wzbudza litość i wiadomo co za tym idzie, a sterylka dzikiej kotki? Mało medialny temat, prawda? Pozwoliłam sobie zasugerować nowej forumowiczce bazarek na rzecz Powszechnej Sterylizacji. Pomysł się jej spodobał, czekamy więc na bazarek.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 14, 2019 15:49 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

Moje koty najbardziej chyba lubią pudełka tekturowe. Nie wygląda to dobrze :oops: , ale trudno.
Obrazek
To jest w sumie pudło Pusi, ale spóźniła się, pudło zajęła Benia, Daszka i Piksel
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lip 14, 2019 16:03 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

ewar pisze:Moje koty najbardziej chyba lubią pudełka tekturowe. Nie wygląda to dobrze :oops: , ale trudno.
Obrazek
To jest w sumie pudło Pusi, ale spóźniła się, pudło zajęła Benia, Daszka i Piksel
Obrazek

A ktory kot pudla nie lubi
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 15, 2019 7:28 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

Chyba wszystkie lubią, fakt :lol: Pudło Pusi jest świetne, gruba tektura, nie pomalowana żadną farbą, poszukam podobnej, bo tę trzeba wymienić. Nie lubię budek, są wprawdzie ładne, ale odkłaczanie ich, pranie, suszenie..itd to już podoba mi się mniej. Przerzucę się też chyba na bawełniane posłanka i parapetniki z tego samego powodu. Przy takiej liczbie kotów będzie mi łatwiej.
Zaraz muszę iść na zakupy, mięsa już nie mam, trzeba uzupełnić zapasy. Chyba zdecyduje się zostawić koty na balkonie, tak im tam dobrze, świeci słońce, ale nie ma jeszcze upału. Wszystkie śpią. Postaram się szybko wrócić.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lip 15, 2019 7:52 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

ewar pisze:Moje koty najbardziej chyba lubią pudełka tekturowe. Nie wygląda to dobrze :oops: , ale trudno.
Obrazek
To jest w sumie pudło Pusi, ale spóźniła się, pudło zajęła Benia, Daszka i Piksel
Obrazek


ale cudne widoki, jak ja Ci zazdroszczę takich obrazków :1luvu: a już to drugie zdjęcie mnie mega rozczuliło :201461

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon lip 15, 2019 8:45 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

SabaS pisze:
ewar pisze:Moje koty najbardziej chyba lubią pudełka tekturowe. Nie wygląda to dobrze :oops: , ale trudno.
Obrazek
To jest w sumie pudło Pusi, ale spóźniła się, pudło zajęła Benia, Daszka i Piksel
Obrazek


ale cudne widoki, jak ja Ci zazdroszczę takich obrazków :1luvu: a już to drugie zdjęcie mnie mega rozczuliło :201461

Mnie też rozczulilo, u mnie nie ma takich widoków. Każdy sobie i na odległość.
Miłego poniedziałku.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 15, 2019 10:15 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

O, bywały fajniejsze zdjęcia, nie chce mi się szukać takich najlepszych
Obrazek Obrazek Obrazek
Na pewno jednak nie będzie przytulonych zdjęć z Pusią, Gucią i Lucy.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lip 15, 2019 10:36 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

jeju jak cudnie :1luvu: ja też tak chcę :placz:

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon lip 15, 2019 11:02 Re: Koty z Hucianego Grodu.Teoś w DS-ie.

Jak się chce to się ma :D :ok: Marzenia się spełniają. Jesteś na dobrej drodze, byłam na Twoim wątku, czytałam.
Inny zestaw
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 54998
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości