Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw lis 14, 2019 13:57 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Trochę dzisiaj później wróciłam spod huty i od Kulek. Jadzi nie było :( , czekałam dłuższą chwilę. We wtorek zauważyłam w śmietniku dwie puszki biedronkowej Kitty. Ktoś musiał dać jedzenie kotom. Nie ja, bo tej karmy nie kupowałam, a poza tym zgniatam puszki, aby żaden zwierzak nie wsadził doń główki, to niebezpieczne. Dzisiaj puszek nie było, ale widocznie Jadzia nie była głodna. Kulki miały sporo jedzenia, ale dałam swoje, czyli mięso, serca drobiowe i słoninę. Koty siedziały pod samochodem, bały się przyjść, ale w końcu się zdecydowały. Był mój przyjaciel Kulek, to z chorym( ?) oczkiem i nadrzewne cudo. Jadły ze smakiem. Sikorki nie miały już słonecznika, dałam nową, nieco mniejszą butelkę, wypełniłam ziarnami. Słonina jeszcze jest, kula z ziarnami już zjedzona. W sobotę dam więcej, bo widzę, że ptasie jedzonko znika.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lis 14, 2019 17:30 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Słoninę w sensie dla kotów? Dobrze zrozumiałam, że nie tylko dla sikorek?
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11239
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lis 14, 2019 18:08 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Słonina jest i dla kotów ( pokrojona w kawałeczki) i dla sikorek, ale ta w kawałku, powieszona na druciku na gałęzi. Kotom potrzebny jest tłuszcz o tej porze roku, słoninę lubią. Oczywiście nie przesadzam i nie kupuję 0,5 kg, koty dostają po parę deko. Domowe dostają masło, takie małe kawałeczki na talerzyku i szybciutko jest wszystko wylizane.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lis 16, 2019 11:31 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Siostra mi kupiła właśnie na rynku zapas słonecznika :D Dołożę sikorkom drugą butelkę, niech malutkie jedzą na zdrowie.
Cieplutko dzisiaj, przyjemnie będzie wsiąść na rower. Mam już wszystko przygotowane, oby Jadzia się zjawiła i może Alibaba? Bardzo bym chciała.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lis 16, 2019 12:49 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

przyjdźcie kotki na jedzonko :catmilk: :catmilk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 16, 2019 13:40 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Jadzia była, zjadła tyle, że bałam się, że pęknie :wink: Jest już grubiutka, o to chodziło :ok: Byłam też u Kulek, były trzy małe, nadrzewne cudo i pingwin. Z daleka widziałam kocią mamusię. Koty jadły chętnie, miałam surowe mięso i słoninę. Jedzenia im nie brakuje, cały czas ktoś im coś przynosi. Sikorkom dałam porcję słonecznika, powiesiłam kulę, na razie mają zapasik. Zrobiłam parę zdjęć, wkleję później.
W parku spotkałam pana od dwóch pekinek, on codziennie jest u Kulek. Mówił mi, że śpią w drewnianym domku. Pani Iza ma mi dać ścinki polarowe, potnę i tam włożę, będzie im ciepło.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lis 17, 2019 7:14 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Jadzie wczoraj
Obrazek
Kulki
Obrazek Obrazek Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lis 17, 2019 9:35 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

ewar pisze:Jadzie wczoraj
Obrazek
Kulki
Obrazek Obrazek Obrazek

Ekstra :1luvu: :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 17, 2019 9:53 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Potrzebna mi była drabina, wyciągnęłam, koty zachwycone, nawet Benia próbowała się wspinać. Najatrakcyjniejsza była jednak dla Stelli
Obrazek
Obrazek
Dawno nie wklejałam zdjęć Pipi i Emka.
Obrazek
Cudne są :1luvu: Pipi bardziej proludzka, śpi z p.Izą w łóżku, zasypia na rękach, a Emek chętnie bawi się z Tino. P.Iza ma już trochę dosyć, odwiedza ją bowiem często wnuczka siostry. Dwa żywiołowe koty i dziecko to dla p.Izy jest męczące. Koty też w którymś momencie mają dosyć, próbują się schować. Tak to wygląda.
Dzisiaj dosyć ciepło, ale ponuro, nie lubię takiej pogody. Trzeba jednak koty nakarmić, dołożyć ziaren sikorkom. Powolutku trzeba się szykować do wyjazdu.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lis 17, 2019 10:22 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

U nas świeci słoneczko i jest ciepło.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 17, 2019 10:30 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

[quote="ewar"]Jadzie wczoraj
Obrazek

fajnie Jadzia wygląda :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 17, 2019 10:45 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Tak, nabrała ciałka, futerko ma gęste, łatwiej je będzie przeżyć zimę. Ona generalnie jest z takich małych kotów, drobniutka, filigranowa.
O, słońce zdecydowało się zaświecić :lol: , ale i tak jest ponuro i smutno.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lis 17, 2019 14:32 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Niestety, pod hutą nie było żadnego kota. Chwilę czekałam, dzwoniłam dzwonkiem, ale w końcu się poddałam. Widocznie Jadzia nie była dzisiaj głodna. Podjechałam potem do Kulek. Dzisiaj były trzy małe i czarny, dorosły Kulek. Jadły ze smakiem to, co im przywiozłam, czyli surowiznę. Nie brakuje im jedzenia, ale ludzie dają głównie resztki wędlin i kolorowe chrupki. Lepsze to niż nic, ale to w końcu niezbyt dobra dieta dla kotów. Włożyłam do drewnianego domku ścinki polarowe od p.Izy, powinno się kotom podobać, bo miłe to i ciepłe, nie wchłania wilgoci. Domek ma dwa wejścia, jest tam bezpiecznie, tak myślę. Sikorki widziałam, jest ich tam sporo, wlatywały do butelki ze słonecznikiem. Jeszcze nie ma śniegu, ptaszki mogą sobie znaleźć pożywienie, ale nie zaszkodzi je podkarmić. W sumie to karmię też sroki :wink: Te łobuzy nie boją się kotów i podkradają im mięso. Przy mnie nie, jednak się boją, chwilę więc tam czekam, pilnuję, żeby koty się najadły. Nie wzięłam dzisiaj aparatu, zdjęć nie zrobiłam.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 18, 2019 13:14 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Wczoraj trochę się zdenerwowałam, bo Stella mi wymiotowała. Były kłaki, OK, nic strasznego, ale potem jeszcze kilka razy wymiotowała, nie miała apetytu. Ona swoje przeszła, była w szpitalu, bałam się. Dzisiaj jednak chyba w porządku. Oby, oby. Ona zrobiła się bardzo fajną kotką. Ćwierka do mnie, polubiła inne koty, przytula się do Piksela, Mimka i Daszki, czego wcześniej nie robiła.
Pipi i Emek nadal szaleją. Wyglądają na zdrowe kotki. Teraz już oboje śpią w łóżku p.Izy, miziaki z nich okrutne, przesłodkie są, naprawdę :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 18, 2019 13:17 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

ewar pisze:Wczoraj trochę się zdenerwowałam, bo Stella mi wymiotowała. Były kłaki, OK, nic strasznego, ale potem jeszcze kilka razy wymiotowała, nie miała apetytu. Ona swoje przeszła, była w szpitalu, bałam się. Dzisiaj jednak chyba w porządku. Oby, oby. Ona zrobiła się bardzo fajną kotką. Ćwierka do mnie, polubiła inne koty, przytula się do Piksela, Mimka i Daszki, czego wcześniej nie robiła.
Pipi i Emek nadal szaleją. Wyglądają na zdrowe kotki. Teraz już oboje śpią w łóżku p.Izy, miziaki z nich okrutne, przesłodkie są, naprawdę :1luvu:


Stella ma długie futerko to może sie zakłaczyła
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: persik_ns i 177 gości