Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt sie 02, 2019 7:47 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 02, 2019 12:37 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Podjechałam rowerem do lecznicy, kupiłam leki dla Beni i umówiłam Pusię na golenie. Teraz okres urlopowy, a mnie zależało na tym, aby Pusię umówić na 8 rano, chodzi o bycie na czczo. Trudno mi byłoby przetrzymać wszystkie koty i tym sposobem Pusia będzie czyściutka 28 sierpnia. Gadałam z wetką, bo trochę się boję narkozy w jej wieku, ale z drugiej strony kotka cierpi, może też dojść do stanów zapalnych skóry, wybór jest więc mniejszego zła.
Pytałam o wyniki kociej mamusi. Erytrocyty są w dolnej granicy normy, ale ma bardzo podwyższoną leukocytozę. Za dwa tygodnie mam ją pokazać, być może to efekt karmienia kociąt, zarobaczenia, trzeba sprawdzić. Wetka też mówiła, że koty są super, że mają fantastyczne charaktery, zwłaszcza kocia mamusia. Zdecydowanie jednak muszą przybrać na wadze. Pani obiecała mi, że postara się je podtuczyć, zamówię dla nich karmę, trochę mam przygotowanej, jutro im zaniosę.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sie 02, 2019 12:47 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Sprawdż konto wieczorem :)

FunduszImmuno

 
Posty: 232
Od: Wto gru 02, 2014 22:50

Post » Pt sie 02, 2019 12:49 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

OK, dziękuję :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sie 02, 2019 16:14 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

waanka, dziękuję za pomoc :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Dostałam wieści z domku Teosia, teraz zwanego Tośkiem. Przeczytałam, że dobrze im się razem mieszka, że kot jest trochę łobuziak, ale kochany. I wystarczy, prawda? Na pewno jest mu dobrze, odżył i tak trzymać :ok:
A ja jutro idę do kociej rodzinki, mam dla nich trochę prezentów, powinny być zadowolone. Tak bardzo polubiłam te kotki, chciałabym, aby były zdrowe i szczęśliwe. Zaraz podładuję baterie w aparacie, postaram się zrobić dużo zdjęć. Od wczoraj mają zakrapiane uszka, oridermyl działa szybko, powinny już odczuwać ulgę. Trzeba będzie też sprawdzić pieska, mógł się zarazić świerzbowcem.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 03, 2019 11:41 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

maczkowa pisze:tym u mnie, które nie lubią samego zółtka mieszam je ze śmietaną, i/albo twarożkiem i w takiej postaci bardzo chętnie jedzą.

Ja z opóźnieniem, bo nas nie było: też tak robię i koty zajadają, aż im się uszy trzęsą. jeżeli dam samo żółtko, to się zdarza, że Bajka albo Bezia nie doje, natomiast takie ze smietanką wyjadało w całości i wylizują talerzyki całkowicie mniam :D

ewar pisze:Gdzieś czytałam, że wcale białko jaja kurzego nie jest szkodliwe dla kotów.

O tym białku kurzym też gdzies czytałam, były tam wyliczenia, jak to się ma tzn. ile białka musiałoby być, że całą "dobroć" żółtka zniwelować, no i nie wiem. MOże przepiórcze dałabym w całości? tez kiedyś spróbowałam odłaczyć w tych przepiórczych i ciężko było. A do kaczych czy gęsich nie mam jakoś dostępu niestety :(

ewar pisze:A tak przy okazji.
https://podroze.onet.pl/ciekawe/ciemna- ... ta/8l0cp61. Tak przy okazji, nie wiedziałam, że te zwierzęta tak cierpią :(
Tej kawy nigdy nie piłam i nie będę, podobnie jak nie kupię już niczego z wełny angorskiej.

Oj nie wiedziałam! A akurat, przyznaję się, kilka tygodni temu miałam okazję skosztować :( NIby minimalną ilość, ale jednak :( Swoja drogą, nie odróżniłabym jej od innych... Może była oszukana? Oby...

A co z angorami? Bo nie wiem?
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11234
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob sie 03, 2019 12:04 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Nul pisze:A co z angorami? Bo nie wiem?

Oskubywane są żywcem, bo wtedy wełna jest ładniejsza. Cierpią straszliwie :( Już znane marki zrezygnowały z wełny angorskiej z tego względu.
https://www.polskieradio24.pl/5/3/Artyk ... zamowienia
Filmu nie obejrzałam, nie dałabym rady.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 03, 2019 12:22 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Byłam u kociej rodzinki, odrobaczyłam mamusię. Zrobiłam parę zdjęć, ale młody człowiek ma się postarać o lepsze i mi przesłać na maila. Trochę jestem zaniepokojona, koty potrafią siusiać poza kuwetę, nie znam powodów. Są strasznie zabiedzone. Jednego tygryska nie widziałam, gdzieś spał schowany. Dzisiaj były jakieś osowiałe, może to efekt odrobaczenia. Chyba zabiorę małą whiskasię do weta. Zrobię jej badania, bo ona wydaje się najbardziej osowiała. Zaniosłam im tunel, który od razu się spodobał, parę zabawek, tekturowy drapak o oczywiście jedzonko. Zaniosłam im kurze skrzydełka, chłopcy od razu wzięli się za jedzenie. Zdjęcia wklejam jak leci.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Bardzo dziękuję Futer Niemyty za finansowe wsparcie dla kociej rodzinki :1luvu: :1luvu: :1luvu: Naprawdę będzie potrzebne.
Pod hutą była tylko Jadzia, płochliwe coś się nie pojawia, może jutro? Jadzia ładnie zjadła surowe mięsko, mokrego trochę zostawiła.
Tak wygląda dzisiaj
Obrazek
Byłam też u Kulek. Było coś pięknego, białego z szarym grzbietem, ale uciekło. Strasznie chude czarne było głodne i pokonało strach. Jadło łapczywie. Dałam dużo jedzenia, mam nadzieję, że i inne się załapią. Sama już nie wiem, ile tam jest kotów, wygląda na to, że pokaźne stado. Wszystkie, które dotąd widziałam strasznie chude :(
Obrazek Obrazek
Miski nie moje, ale coś zawiozę, bo moje zniknęły.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 03, 2019 13:11 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Piękne te koty; kocia mama - cudo!
Niech tylko będą zdrowe :ok:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2398
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 03, 2019 14:09 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

waanka pisze:Piękne te koty; kocia mama - cudo!

Naprawdę tak uważasz? Cieszę się :D Arcana już mi powiedziała, że paskudne zdjęcia i koty nieciekawe :(
Trudno, ładniejszych zdjęć nie udało mi się zrobić. Kocia mama nie ma tutaj ładnych oczek, może dlatego, że była śpiąca, ale w realu ma przecudne. Mizeroty tylko z nich straszne. Wzięłabym je do siebie, byłoby mi łatwiej się nimi zajmować, ale mieszkanie nie jest z gumy :( Kotki są takie wdzięczne za zabawkę, za jedzonko, lubią być głaskane, naprawdę bardzo je polubiłam.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 03, 2019 14:15 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Są śliczne wszystkie mamusia też. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 03, 2019 14:23 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Dzięki :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 03, 2019 14:37 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Mamusia już jest ładna, a jak się ją trochę odkarmi to będzie piękna. Kociaki śliczne :1luvu: Dobrze że pojawiłaś się w życiu tej kociej rodzinki, mają szansę na lepsze życie. Już im się bardzo poprawiło :ok: a jak opiekunowie?

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob sie 03, 2019 15:03 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Opiekunowie bardzo mili, ale to nie ludzie z miau. Pod względem behawioralnym koty super. Mieszkają z dość energicznym pieskiem, podobno bawią się jego ogonem. Nie boją się obcych, zupełnie nie wykazywały strachu w lecznicy. Kociaki mają dokładnie 10 tygodni, a dopiero są po pierwszym odrobaczeniu. Whiskasia waży zaledwie 680g, jeden chłopczyk tyle samo, a dwaj po 800g. Mizeroty z nich straszne.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55007
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 03, 2019 21:49 Re: Koty z Hucianego Grodu.Fendi w DS-ie

Mizeroty, ale wyrosną na ładne koty! Przecież to już widać :)

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2398
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 155 gości