Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lis 09, 2019 16:35 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Podchodzi nawet pod recykling :mrgreen:

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lis 09, 2019 16:44 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 10, 2019 7:58 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Niestety, leje jak z cebra i tak ma być cały dzień :placz:

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lis 10, 2019 8:07 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

ewar pisze:Niestety, leje jak z cebra i tak ma być cały dzień :placz:

U nas pochmurno ale nie pada.
Zawin się w kocyk i odpoczywaj.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 10, 2019 8:28 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Żeby odpocząć, to trzeba mieć spokojną głowę, a ja martwię się o koty. Wczoraj Jadzi nie było, dzisiaj może być głodna i przybiec mimo deszczu. Nie chciałabym, aby mokło biedactwo. Cóż, przygotuję coś na wszelki wypadek i może chociaż na chwilę przestanie padać to podjadę.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lis 10, 2019 8:56 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

chyba wszędzie tak deszczowo dzisiaj :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 10, 2019 9:00 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

ewar pisze:Pomysł nie jest mój
https://www.google.com/search?q=karmnik ... GUM:&vet=1
Wolałabym drewniany, ten z butelki nie jest zbyt estetyczny, ale i tak kilka razy mi zniknął :wink: Anatolek ma piękny i bardzo drogi na swoim bazarku, ale nie dla "bezdomnych " ptaszków, wcięłoby taki natychmiast. Oczywiście, zrobię zdjęcie, butelka taka 1,5 l.


aż poszukałam tego bazarku, faktycznie ładnie
ja mam dla ptaszków dwa drewniane domki, gdzie dostają mieszankę dla zimujacych ptaków z zooplusa, a w innym miejscu mają plastikowy z otworami u dołu na słonecznik, mam na niego widok z okna kuchennego
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 10, 2019 10:08 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Arcana też podkarmia sikorki :D
mir.ka, Ty możesz sobie pozwolić na zainstalowanie domku dla ptaszków. U mnie balkon odpada, z oczywistych względów. U Kulek też nic takiego nie dam, bo nawet porcelanowe miseczki zniknęły :wink: Ptaszkom chyba wszystko jedno, ważne, aby ziarenka były w środku. Butelkę powiesiłam tak, aby koty się tam nie dostały, bo szczególnie to nadrzewne cudo jest polujące.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lis 10, 2019 11:50 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Chyba jednak nie pojadę :( Leje straszliwie, nie ma to sensu. Pojadę jutro i pojutrze.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lis 10, 2019 14:19 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

ewar pisze:Arcana też podkarmia sikorki :D
mir.ka, Ty możesz sobie pozwolić na zainstalowanie domku dla ptaszków. U mnie balkon odpada, z oczywistych względów. U Kulek też nic takiego nie dam, bo nawet porcelanowe miseczki zniknęły :wink: Ptaszkom chyba wszystko jedno, ważne, aby ziarenka były w środku. Butelkę powiesiłam tak, aby koty się tam nie dostały, bo szczególnie to nadrzewne cudo jest polujące.


ja jeszcze nie dokarmiam, choć sikorki już od jakiegos czasu zaglądaja mi w okno
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lis 11, 2019 8:22 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Nareszcie nie pada, ufff! Jest zimno, ale to nic, da się jechać i może koty przyjdą. Wcześniej jeszcze idę do Meli i kociaków, odrobaczę całe kocie stado i psa. Mam nadzieje, że to już będzie koniec. Jutro biorę parkę od p.Izy do weta, w czwartek małą kotkę z chorymi oczkami i taki mi się tydzień szykuje. Zmęczona jestem, półpasiec nie daje mi spać, nie mogę wypocząć. Jak długo jeszcze? W dzień spokojnie, daję radę, ale noce są koszmarne.
Dzisiaj dzień bezmięsny, koty dostaną gotową karmę, jakoś to przeżyją. Nie lubię takich wolnych dni pod rząd.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 11, 2019 11:05 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

przyszła Jadzia na jedzonko?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lis 11, 2019 11:29 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 11, 2019 13:33 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

mir.ka pisze:przyszła Jadzia na jedzonko?

Przyszła :ok: Właściwie to czekała na mnie, wybiegła mi na spotkanie. Była głodna, ale nie jakoś szczególnie, trochę jedzenia zostawiła srokom. Kulki ktoś nakarmił, oczywiście mój przyjaciel Kulek się pojawił i tylko on. Czarnego dorosłego Kulka spotkałam po drugiej stronie ruchliwej ulicy, włóczykij jeden :evil: Dostał saszetkę, zresztą powinien wiedzieć, gdzie jest stołówka. Sikorki nie były zainteresowane słoniną i kulą z ziarnami, zniknęło trochę słonecznika, uzupełniłam butelkę. Nie wzięłam aparatu, zdjęcia zrobię innym razem.
Mela, kociaki i pies odrobaczone. Nawet łatwo poszło. Spieszyłam się, a koty przypięły się do misek, nie zrobiłam w sumie zdjęć, tylko Meli. Kotka jest cudna :1luvu:
Obrazek
Mała koteczka ma już zdecydowanie lepsze oczka.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 11, 2019 14:56 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

u mnie słoniną ani kulami ptaszki się nie interesują, za to słonecznik szybko znika
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości