Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob paź 19, 2019 12:43 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

:D bardzo się cieszę, że patent się sprawdza, a maluchom smakuje tak bardzo :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob paź 19, 2019 12:45 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Wróciłam spod huty, Jadzia zjadła porcję serc drobiowych i skórki z kurczaka. Poprawiła saszetką i suchą karmą. Wygląda już ładnie, nabiera wciąż ciałka. Na jutro mam wieprzowinę, dość tłustą, powinna jej smakować. U Kulek też byłam, miały jedzenie w miskach, ale zjawiły się dzisiaj natychmiast 8O Był czarny Kulek i trzy małe Kuleczki. Jadły ze smakiem. Miały skórki drobiowe, serca kurze, saszetki i suchą Smillę. W miskach było pełno kolorowych chrupek, ale one wciąż nie cieszą się uznaniem kotów. Takie zdjęcia zrobiłam
Obrazek Obrazek Obrazek
Najczęściej widuję to małe z plamką na nosku.
Obrazek
Byłam na spacerze z pieskiem i pod jednym z bloków zatrzymał mnie odurzający wręcz zapach. Zerwałam kilka gałązek ( rosnących poza ogródkiem). Jutro zrobię zdjęcia tego dywanu z kwiatków.Co to jest? Może mir.ka będzie wiedziała.
Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 19, 2019 12:45 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

maczkowa pisze::D bardzo się cieszę, że patent się sprawdza, a maluchom smakuje tak bardzo :)

Ja też, dzięki za sugestię :1luvu:

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob paź 19, 2019 12:58 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 19, 2019 14:06 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Byłam na spacerze z pieskiem i pod jednym z bloków zatrzymał mnie odurzający wręcz zapach. Zerwałam kilka gałązek ( rosnących poza ogródkiem). Jutro zrobię zdjęcia tego dywanu z kwiatków.Co to jest? Może mir.ka będzie wiedziała.
Obrazek

znalazłam
to jet to?
Obrazek
jeśli tak to Ubiorek Tetra Mercury
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob paź 19, 2019 15:20 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

A może smagliczka (lobularia)
ObrazekObrazek

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob paź 19, 2019 16:00 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Nie wiem :oops: Jutro zrobię zdjęcia.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie paź 20, 2019 8:24 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 20, 2019 9:24 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

ewar pisze:Nie wiem :oops: Jutro zrobię zdjęcia.


one dość podobne
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie paź 20, 2019 12:10 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

Coś ewar wspomniała o zapachu. Nie wiem jak pachnie ubiorek, ale smagliczka ma taki miodowy zapach.
Ewcia, możesz mi coś więcej napisać o tej trikolorce malutkiej? Na pw poproszę żeby tu nie zaśmiecać. Głównie mnie interesuje czy była już u weta i kiedy będzie w Zabrzu.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie paź 20, 2019 13:08 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

To jest smagliczka.
Dzisiaj było bezdomniaków bez liku. Po kolei. Jadzia była i to duże czarne coś, stawiam, że Alibaba.
Jadzia
Obrazek
Alibaba
Obrazek
Oboje
Obrazek
U Kulek też byłam. Był czarny Kulek i dwie Kuleczki, ta z plamką na nosie i ta z małą główką. Bardzo chętnie jadły surową wieprzowinę, poprawiły karmą z puszki i suchą. Dziś był Purizon, w końcu niedziela, należy się jakiś deserek. Po drodze spotkałam kocią mamusię, białą Kulkę z ciemnym ogonkiem. Ale się ucieszyłam :lol: Ona jest bardzo płochliwa. Pozostałe już tak bardzo się mnie nie boją. Ktoś znowu zostawił im ok.kilograma parówek. Mnie poszło 60 dkg wieprzowiny, 1,20 kg mokrej karmy i trochę Purizonu. Nieźle, prawda?
Po drodze do kościoła zaniosłam Meli i kociakom wołowiny i indyka. Biedne są, coś im dolega :( Oby to tylko były robaki.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie paź 20, 2019 13:33 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

ewar pisze:To jest smagliczka.
Dzisiaj było bezdomniaków bez liku. Po kolei. Jadzia była i to duże czarne coś, stawiam, że Alibaba.
Jadzia
Obrazek
Alibaba
Obrazek
Oboje
Obrazek
U Kulek też byłam. Był czarny Kulek i dwie Kuleczki, ta z plamką na nosie i ta z małą główką. Bardzo chętnie jadły surową wieprzowinę, poprawiły karmą z puszki i suchą. Dziś był Purizon, w końcu niedziela, należy się jakiś deserek. Po drodze spotkałam kocią mamusię, białą Kulkę z ciemnym ogonkiem. Ale się ucieszyłam :lol: Ona jest bardzo płochliwa. Pozostałe już tak bardzo się mnie nie boją. Ktoś znowu zostawił im ok.kilograma parówek. Mnie poszło 60 dkg wieprzowiny, 1,20 kg mokrej karmy i trochę Purizonu. Nieźle, prawda?
Po drodze do kościoła zaniosłam Meli i kociakom wołowiny i indyka. Biedne są, coś im dolega :( Oby to tylko były robaki.


może dostaja do jedzenia cos co nie powinny jeśc, takie małe to zjedzą prawie wszystko, wiecznie głodne
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie paź 20, 2019 14:51 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

One są wiecznie głodne, stąd też podejrzenie tasiemca. Mają karmę ode mnie, zanoszę też mięso. To nie taki domek jak p.Izy, kiedy słyszę, że " rudy o 17.15 zrobił kupę wielkości...itd. Wiem, że kilka razy drapał się po uszku, wiem, co i ile koty zjadły, czym się bawiły. W domu u Meli jest też pies. Był odrobaczany, ale tylko raz, pani nie wie, jakim preparatem.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon paź 21, 2019 6:04 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

P.Iza zrobiła parę zdjęć, chciałam przegrać i wszystko wykasowałam :placz: :evil: Jak? Dlaczego? Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Trzeba będzie zrobić nowe. Kociaki są urocze, mała dziewczynka przychodzi się z nimi bawić, trudno ją wyciągnąć z powrotem do domu.
Moje koty nakarmione, leki podane, mam chwilę na kawę i forum. Potem biegnę do weta, zaniosę kupę kociaków Meli do badania i przy okazji kupię leki dla Beni. Bardzo szybko się kończą :wink: Pójdę też do p.Izy, podetnę kociakom pazurki i wyczyszczę uszka. Wciąż dostają oridermyl, świerzbu chyba już nie mają, ale lek należy jeszcze chwilę podawać.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon paź 21, 2019 7:40 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.

ewar pisze:P.Iza zrobiła parę zdjęć, chciałam przegrać i wszystko wykasowałam :placz: :evil: Jak? Dlaczego? Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Trzeba będzie zrobić nowe. Kociaki są urocze, mała dziewczynka przychodzi się z nimi bawić, trudno ją wyciągnąć z powrotem do domu.
Moje koty nakarmione, leki podane, mam chwilę na kawę i forum. Potem biegnę do weta, zaniosę kupę kociaków Meli do badania i przy okazji kupię leki dla Beni. Bardzo szybko się kończą :wink: Pójdę też do p.Izy, podetnę kociakom pazurki i wyczyszczę uszka. Wciąż dostają oridermyl, świerzbu chyba już nie mają, ale lek należy jeszcze chwilę podawać.


:1luvu: :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@ i 51 gości