Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob sty 25, 2020 18:16 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Od lewej : Pusia, Mimek i Daszka
Obrazek

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sty 25, 2020 19:59 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Zaraz ... Zaraz...czy to TA Pusia, która nie lubi kociego tłoku? Co się damie tak odwidziało?
Zdjęcie kociaków na parapecie cudne :1luvu:
A Jadzia? Chyba trzeba się przyzwyczaić, że ona wg swojego kalendarza przychodzi na jedzonko.

SabaS

 
Posty: 4508
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie sty 26, 2020 8:12 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Pusia była na początku izolowana w kuchni. Dobrze to znosiła, ale w którymś momencie zażyczyła sobie wypuszczenia. Waliła w drzwi, nie było wyjścia. Atakowała każdego kota, który tylko koło niej przechodził. Na szczęście wszystkie schodziły jej z drogi, nie odpowiadały agresją i Pusia powolutku zrozumiała, że nic jej nie grozi. Na przytulanie nie pozwoli, ale postęp jest ogromny, co mnie cieszy. To zasługa moich kotów, które są naprawdę dobre, cieszą się z każdego nowego tymczasa, zachowują się fantastycznie.
SabaS pisze:Zdjęcie kociaków na parapecie cudne

Prawda? One są takie kochane :1luvu: Telefon dzwoni w ich sprawie, ale jak na razie żaden z domków nie wypalił, większość odpada w przedbiegach. Kotki są śliczne, zadbane, nadają się do domku z innym kotem, psem, dziećmi, nie ma żadnych ograniczeń w tym względzie i...nic.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sty 26, 2020 8:43 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Oby w końcu trafiły do swoich domków :ok:

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie sty 26, 2020 8:45 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

ewar pisze:Trochę tego mam, było w gratisie to wzięłam. Meli i kociakom smakuje bardzo, dostaną jeszcze. Zrobiłam im dzisiaj zdjęcia, później wkleję.
Pod hutą nie było Jadzi, był tylko Czaki, dostał kocią tackę, którą zjadł natychmiast. To dla niego tyle, co kilka kęsów kanapki, ale chociaż to mu dałam. Sreberko było, jadł ze smakiem suchą karmę. Najbardziej jednak był spragniony, pił wodę łapczywie. W misce był tylko lód. Nalałam do dwóch misek, postawiłam w słońcu, ptaszki też się napiją. Ale dużo sikorek przyleciało :lol: Jadły słonecznik, obie butelki cieszyły się wzięciem. Jak będę miała trochę pieniędzy to zamówię im karmę z Zooplusa, są tam też kule dla ptaków. Słonecznik oczywiście też będą dostawały, bo to im najbardziej smakuje.
Kociaki Meli
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Mela bała się. Ona tak ma dosyć wolności, że boi się nawet wyjść na parapet.
Obrazek


maluchy piękne, choc własciwie juz nie takie maluchy

a Mela to tak jak moja Elenka, boi się tego co na zewnątrz, bo nic dobrego jej tam nie spotkało :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie sty 26, 2020 9:20 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Nie, to nie są już maluchy, ale na pewno nie potężne koty. Mała burasia przed sterylką ważyła 2,5 kg.
aga66 pisze:Oby w końcu trafiły do swoich domków :ok:

Bardzo bym chciała. Jest ich za dużo jak na metraż mieszkania, no i utrzymanie tylu zwierząt jest już dla mnie trudne.
mir.ka pisze:a Mela to tak jak moja Elenka, boi się tego co na zewnątrz, bo nic dobrego jej tam nie spotkało

Ona uciekała z domu, żeby coś upolować, albo wyżebrać :( Sama była głodna, a musiała wykarmić czwórkę dzieci. Teraz jest zdrowa, jest jej ciepło, ma zabawki, co jest dla niej ważne, bo naprawdę lubi się bawić. Przede wszystkim jednak nie jest głodna. Kociaki nigdy, poza wizytami u weta nie były na zewnątrz, nie wiedzą jak czasem pachnie wolność. Są odważne, ufne bardzo, kochają ludzi. Kiedy tam jestem, to od razu wszystkie przychodzą, wywalają brzuszki do miziania, są chętne do zabawy. Najbardziej jednak na mój widok cieszy się pies :D To taki zwykły kundelek, bardzo hałaśliwy. Dzisiaj będzie dostawa jedzenia od siostry, głównie gotowane mięso, zaniosę mu, będzie się bardzo cieszył.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sty 26, 2020 10:16 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Fakt że koszty utrzymania zwierząt jest spory, najgorsze jest to że niektóre wybrzydzaja i czasami jedzenie się marnuje :strach:
Na szczęście u mnie się nic nie marnuje, mam komu dawać
Hugo wszystko zje ale jemu nie wolno, natomiast Rudy nigdy niczym nie gardzi choć też ma swoje smaki. Najgorsza jest Migotka.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 26, 2020 11:57 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Gosia, mam 15 domowych kotów na utrzymaniu, jedzenie, żwirek, wet, to wszystko są ogromne koszty. Bezdomnych mam już malutko, zresztą one są tańsze w utrzymaniu.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sty 26, 2020 12:04 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

ewar pisze:Gosia, mam 15 domowych kotów na utrzymaniu, jedzenie, żwirek, wet, to wszystko są ogromne koszty. Bezdomnych mam już malutko, zresztą one są tańsze w utrzymaniu.

Podziwiam Cię :201494
Pomijając ogromne koszty ich utrzymania to jeszcze dochodzi ciągłe sprzątania po nich. Może to ja jestem jakaś nieogarnięta ala już nie mam ani siły ani cierpliwości sprzątać ciągle rozsypany żwirek z kuwet.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 26, 2020 14:24 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Sprzątałam już po 12 kotach, teraz "tylko" po 8 :wink: Nie mam czysto :oops: , ale to dlatego, że mam za dużo rzeczy, nie mam gdzie tego upchać, a wyrzucać cokolwiek jest mi baaardzo ciężko :oops: Jestem dzieckiem PRL-u, ponoć to z tego wynika.
Jadzi wciąż nie ma :( , ale ja jestem konsekwentna, jeżdżę jak zawsze. U Kulek byłam, nie było sreberka , ale pojawił się brat lub siostra tego z plamką na nosku[*} 8O Tyle czasu go nie widziałam. Nie zrobiłam zdjęcia, bo to coś było głodne, a bało się podejść. Szybko odjechałam. Po wizycie u siostry jeszcze tam zajrzałam, żadnego kota nie było, mięso zjedzone, kocia karma została. Sikorki też były, jadły słonecznik ze smakiem. To urocze ptaszki.
A takie coś włóczy się w Stalowej Woli :(
https://pl-pl.facebook.com/kocia.wyspa/ ... =3&theater

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sty 26, 2020 14:52 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

ewar pisze:mam za dużo rzeczy, nie mam gdzie tego upchać, a wyrzucać cokolwiek jest mi baaardzo ciężko :oops: Jestem dzieckiem PRL-u, ponoć to z tego wynika.

Aaa to dlatego! Wreszcie mam wytłumaczenie :) Przynjamniej dla niektórych :)
ewar pisze: Sikorki też były, jadły słonecznik ze smakiem. To urocze ptaszki.

U mnie uroczo zjadaja słonecznik oraz kule od sąsiadki, natomiast nie chcę żywej słoniny - nie widziałam, żeby ubyło, w końcu słonina się zrobiła za stara. MOże było dziubnięte, tylko tego nie widać? Ale chyba by, zauważyła?

PS. Te trzy bure to bym od razu zjadła! Yyy... wzięła :) No ale już nie wezmę... :) Poczekam na totolotka... :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon sty 27, 2020 14:26 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Kotki są bardzo podobne do siebie, kocurek zresztą też, trudno je odróżnić.Tutaj kotka z charakterystycznymi pędzelkami na uszkach
Obrazek
Najmniejsza burasia, ostatnio sterylizowana
Obrazek
Kocurek i ta najmniejsza kotka, ponoć bardzo są ze sobą zżyci
Obrazek

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon sty 27, 2020 14:41 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

ewar pisze:Sprzątałam już po 12 kotach, teraz "tylko" po 8 :wink: Nie mam czysto :oops: , ale to dlatego, że mam za dużo rzeczy, nie mam gdzie tego upchać, a wyrzucać cokolwiek jest mi baaardzo ciężko :oops: Jestem dzieckiem PRL-u, ponoć to z tego wynika.
Jadzi wciąż nie ma :( , ale ja jestem konsekwentna, jeżdżę jak zawsze. U Kulek byłam, nie było sreberka , ale pojawił się brat lub siostra tego z plamką na nosku[*} 8O Tyle czasu go nie widziałam. Nie zrobiłam zdjęcia, bo to coś było głodne, a bało się podejść. Szybko odjechałam. Po wizycie u siostry jeszcze tam zajrzałam, żadnego kota nie było, mięso zjedzone, kocia karma została. Sikorki też były, jadły słonecznik ze smakiem. To urocze ptaszki.
A takie coś włóczy się w Stalowej Woli :(
https://pl-pl.facebook.com/kocia.wyspa/ ... =3&theater

Ja też jestem tym dzieckiem, mało tego jestem taka "przydasie" zawsze ciężko mi coś wyrzucić bo może kiedyś się przyda :mrgreen: :ryk:
Kot jest cudny aż szkoda go by się sam blakal po ulicy. Napewno chętny do przygarmiecia go by się znalazł.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 27, 2020 15:20 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

To musiał być domowy kot. Długowłosy nie poradzi sobie na wolności. Wiszą ogłoszenia, może właściciel się odnajdzie.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon sty 27, 2020 15:28 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Takie OT, ale napiszę. W ciągu dwóch lat wycięto w Stalowej Woli 4550 drzew, zasadzono ...111 :( A tak wygląda cięcie sanitarne :evil:
Obrazek
Nie wiem, czy tak jest wszędzie, ale wkrótce nie będzie czym oddychać.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości