Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków w DS-ie.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro sty 15, 2020 15:43 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

One są malutkie, naprawdę. I takie chude, bo weszły w ten okres, kiedy koty rosną wzdłuż.
A ta bieda potrzebuje pomocy. Maleństwo, dzikie, z poranionym grzbietem. Prawdopodobnie grzało się to pod samochodem. Ze znajomą spróbujemy złapać. Przed 15-tą było w okienku, chwilę później poszłyśmy obie i zniknęło.
Obrazek
To koło mnie, po drugiej stronie ulicy, ale tam jest tylko jeden blok, reszta to domki i może się gdzieś schować.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro sty 15, 2020 16:18 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Mela z córeczką
Obrazek
Kicia po sterylce
Obrazek
Niestety, jutro rano biegnę do weta. Wyciągnęła sobie szwy i rana mi się nie podoba. Nie wiem, co jest, nigdy nie miałam takich problemów z kotkami po sterylce, nawet fartuszków im nie zakładałam.
Brat i bardzo podobna do niego siostrzyczka
Obrazek
Najjaśniejsza z kotów
Obrazek
Kocurek jest największy i najgrubszy
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sty 16, 2020 10:43 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Byłam z kotką u weta. Niestety, nie była dopilnowana i szarpiąc za szwy, przecięła sobie skórę. Dostała zastrzyk, antybiotyk na 10 dni :( i bezwzględny nakaz noszenia fartuszka. Zła jestem, bo to było niepotrzebne, biedna kocina będzie uwięziona w ubranku, no i antybiotyk to zło konieczne. Zapłaciłam 60 zł, za to byłoby sporo karmy. Trudno. Okazało się też, że koty nie mają nic mokrej karmy, nawet jednej saszetki i jeszcze nie dostały śniadania. Zaniosłam mięso na dwa dni i na razie jedną puszkę, którą kupiłam w lecznicy. Muszę zrobić zamówienie.
Czarnego, rannego kotka nie ma. Obie za znajomą go szukamy.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sty 16, 2020 11:09 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Szkoda Malutkiej, za parę dni mogłaby już swobodnie brykać z rodzeństwem, a tak musi bezwzględnie chodzić w ubranku. No i koszty niepotrzebne, można by lepiej wykorzystać, chociażby na jedzonko.

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw sty 16, 2020 11:16 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Zdecydowanie. Zwłaszcza, że kupuję dla nich 400g puszki, lub kartoniki, co wychodzi taniej. One jedzą absolutnie wszystko, nie grymaszą. Kiedy były malutkie i bardzo niedożywione kupowałam im karmę z najwyższej półki, nosiłam mięso przynajmniej co drugi dzień, dostawały śmietankę, serek z żółtkiem, żeby przytyły i były zdrowe. No i są, nie chciałabym tego zmarnować. Naprawdę nie chcę myśleć, co by było, gdyby te koty nie stanęły na mojej drodze. Obawiam się, że żaden by nie przeżył.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sty 16, 2020 13:48 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

ObrazekObrazek
TAK! To jest Jadzia dzisiaj. Przypomniała sobie, że dziś jest czwartek :mrgreen: Podjadła sobie zdrowo, nie powiem. Były jej ulubione serca drobiowe, ale nie odmówiła sobie wieprzowiny, karmy z puszki i suchej. Taki szwedzki stół miała.
U Kulek byłam, znowu tylko to srebrne przybiegło. Jadło ze smakiem.
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sty 16, 2020 14:50 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Jak fajnie, że ta Jadzia o sobie daje znać i uspokaja i Ciebie i nas wszystkich :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw sty 16, 2020 15:31 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Ano, uspokaja na chwilę. W tyle głowy zawsze jest, że coś się mogło stać. Nie jest też fajnie tak jeździć ok.6 km "na pusto", ale ważne, że pojawia się i to w dobrej formie.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sty 17, 2020 8:06 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Ależ dzisiaj zimno, szron na drzewach po wczorajszych mgłach, zapewne. Zimy jednak nie widać. Koty śpią po śniadaniu, leki podane. Pusia ma się świetnie, zawzięcie się myje, od kiedy jest ogolona. Pazurki podcięte, pronefrę podaję bezpiecznie, ale jak jej odrosną będzie problem :wink: To jest chyba smaczne, ale w ręku mam strzykawkę i to dla Pusi jest nie do zaakceptowania. Przygotowałam trochę jedzenia dla Meli i kociaków, zaniosę im zaraz.
NITKA/KARINKA, bardzo dziękuję za pomoc :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sty 17, 2020 9:56 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

ewar pisze:ObrazekObrazek
TAK! To jest Jadzia dzisiaj. Przypomniała sobie, że dziś jest czwartek :mrgreen: Podjadła sobie zdrowo, nie powiem. Były jej ulubione serca drobiowe, ale nie odmówiła sobie wieprzowiny, karmy z puszki i suchej. Taki szwedzki stół miała.
U Kulek byłam, znowu tylko to srebrne przybiegło. Jadło ze smakiem.
Obrazek


fajnie widzieć Jadzię i taka ładną :D
powiedziałaś jej ,ze ma częściej przychodzić?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sty 17, 2020 10:46 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Oczywiście, ale milczała jak grób :mrgreen:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sty 17, 2020 10:53 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

ooo co ja czytam, Jadzia się pojawiła :) no bardzo miło z jej strony :) nie wygląda na wychudzoną, to pewnie ma jakąś "lewą" stołówkę :)

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt sty 17, 2020 10:58 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

ewar pisze:Oczywiście, ale milczała jak grób :mrgreen:


milczenie wyraża zgodę? :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sty 17, 2020 14:56 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

Tego nie wiem :lol: .
SabaS pisze:nie wygląda na wychudzoną, to pewnie ma jakąś "lewą" stołówkę

Zdecydowanie nie wygląda na wychudzoną, co to, to nie :lol: Ludzie podkarmiają koty na terenie huty. Właśnie w przedpokoju czeka na odebranie karton z karmą, którą moja siostra kupiła dla hucianych bezdomniaków. Sporo tego i w dodatku karma dobra, ja zamawiam i odbieram, bo siostra pracuje. Możliwe, że i Jadzię ktoś jeszcze podkarmia. No i jest jeszcze tzw. śmierdziel, czyli segregatornia odpadów na terenie huty. Ponoć tam kotów sporo, jakieś żarełko tam znajdują.
Zamówiłam karmę dla Meli i kociaków, na początku tygodnia powinna dotrzeć bezpośrednio do nich, żebym nie dźwigała. Dla nich kupuję 400g puszki lub kartoniki, to wychodzi taniej. Suchą karmę i żwirek jeszcze mają. To są koty, które jedzą wszystko, nie grymaszą. Aż miło popatrzeć, jak wylizują miseczki do czysta. Kociaki u p.Izy z kolei są wyjątkowo wybredne. Najatrakcyjniejsze jest to, co p.Iza ma na talerzu :mrgreen: Ostatnio jednak polubiły wieprzowinę, co mnie cieszy. Inne gatunki mięsa nie są dobre, ich zdaniem.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt sty 17, 2020 15:18 Re: Koty z Hucianego Grodu.Parka kociaków.Stella w DS.

ewar pisze:Tego nie wiem :lol: .
SabaS pisze:nie wygląda na wychudzoną, to pewnie ma jakąś "lewą" stołówkę

Zdecydowanie nie wygląda na wychudzoną, co to, to nie :lol: Ludzie podkarmiają koty na terenie huty. Właśnie w przedpokoju czeka na odebranie karton z karmą, którą moja siostra kupiła dla hucianych bezdomniaków. Sporo tego i w dodatku karma dobra, ja zamawiam i odbieram, bo siostra pracuje. Możliwe, że i Jadzię ktoś jeszcze podkarmia. No i jest jeszcze tzw. śmierdziel, czyli segregatornia odpadów na terenie huty. Ponoć tam kotów sporo, jakieś żarełko tam znajdują.
Zamówiłam karmę dla Meli i kociaków, na początku tygodnia powinna dotrzeć bezpośrednio do nich, żebym nie dźwigała. Dla nich kupuję 400g puszki lub kartoniki, to wychodzi taniej. Suchą karmę i żwirek jeszcze mają. To są koty, które jedzą wszystko, nie grymaszą. Aż miło popatrzeć, jak wylizują miseczki do czysta. Kociaki u p.Izy z kolei są wyjątkowo wybredne. Najatrakcyjniejsze jest to, co p.Iza ma na talerzu :mrgreen: Ostatnio jednak polubiły wieprzowinę, co mnie cieszy. Inne gatunki mięsa nie są dobre, ich zdaniem.


no cóż, każdy kot ma inne zdanie na temat mięsa
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 162 gości